Prepáčte, že som posledné dva dni nepridala novú časť, ale nejako som nemala čas. :) Preto bude táto časť dlhšia.:) Ďakujem, že to chápete :)) -Nicki
-
Sedeli sme v aute a bez akéhokoľvek slova sme sa na seba pozerali. Stále som sa snažila niečo povedať, no nešlo to. Túto krásnu chvíľu prerušil môj mobil, kde hrala pesníčka 'Skinny Love' od Eda Sheeren-a, ktorú som mala na zvonení. Volala mi mama.
Zdvihla som. ,,No kde si?!" kričala mi do ucha. ,,Ja.. mami hneď som tam, do 5 minút," odpovedala som jej tichým tonom. ,,Pohni sa, ale! Zajtra máš predsa školu!" zase zakričala a zložila. ,,Prepáč, ale už asi musím ísť," povedala som Harrymu, ktorý tam bez slova sedel.
,,Dnešný deň bol celkom pekný," povedala som mu..chcela som aby niečo povedal a nie aby tak potichu sedel. ,,To bol." po chvíľke sa usmial. Nastala trápna chvíľka ticha.
Zase sme nič nevraveli, ale teraz sme sa na seba nepozerali.
,,Dáš mi svoje číslo?" spýtal sa trošku nesmelo a začervenal sa. Bolo to zlaté. ,,Môžem," povedala som mu a usmiala som sa na neho. Vymenili sme si nazvájom telefonne čísla. ,,Ja už musím ísť, vážne!" povedala som mu keď som si ho uložila v mobile.
,,Ja viem... tak ahoj.." povedal trošku smutným tonom, objal ma, odsunul mi mokré vlasy z čela a usmial sa svojím krásnym úsmevom s hlbokými jamkami. ,,Ahoj a ďakujem, za všetko!" pošepkala som mu do ucha a potom som otvorila dvere a vkročila som do vchodu. Počkal kým zavriem za sebou dvere od domu a odišiel.
Vyšla som dve poschodia po schodoch a jemne som strčila kľúče do zámky. Otvorila som dvere a vošla dnu. V byte bola tma, len v rodičovskej spálni sa svietilo. V tom vošla na chodbu mama v župane so slovami: ,,Je štvrť na 11! Čo si celá mokrá? Šla si pešo? Čo si nešla autobusom? Už si sa učila? " zasypala ma milionmi otázkami.
,,Mami ja sa idem hlavne umyť a nešla som pešo, ale išla som, ehm..autobusom, len začalo silno pršať, keď som šla domov. A učila som sa," odpovedala som jej pokojným hlasom. ,,Dobre," ráno sa ešte porozprávame, povedala a pobozkala ma na líce.
Išla som do izby kde som si hodila veci na posteľ, potom som vošla do kúpeľky, kde som sa odmaľovala, osprchovala, umyla si zlepené vlasy a urobila som si hygienu.
Z kúpeľky som si to namierila rovno do kuchyne, lebo som bola strašne hladná, keďže som od 3 nič nejedla.
Zobrala som si jeden jogurt, a pohár vody a išla som do izby, kde som si dala len veľké tričko. Trochu som si upratala všetky veci a lahla som si do mojej milovanej mäkučkej postieľky. Zajtra a pozajtra škola a potom zase robota v bare, pomyslela som si. A aj keď som bola dosť unavená, zobrala som si notebook, zjedla som jogurt a zapla twitter, facebook a youtube. Nič nové.
Harry ma followol..usmievala som sa na obrazovku jak idiot.
A aj Niall..tiež som sa usmiala a oboch som tiež follow-la.
Napísala som ešte kamarátke, Melanie, že čo bolo v robote v bare, no to s tým chlapom a 1D som vynechala..ona by z toho len robila veľké 'Halooo'.. Rozmýšľala som, či jej to nepoviem na druhý deň v škole, ale tú myšlienku som tiež hneď zamietla.
Keď bolo približne pol 12, čo som sa už nevládala pozerať ani na obrazovku, som vypla svoj notebook a lahla som si a zakryla sa.
Keď som pomaličky zaspávala, pípol mi mobil. " Dobrú nockuu :-) " -Harry. Bola som jak obarená... dezorientovaná som sa pozerala na mobil, a usmievala som sa naň. Vnútri vo mne bol ako keby taký "panáčik" ktorý skákal od radosti. S radosťou a úsmevom so mu odpísala: "Aj tebee :-)) " a zaspala som.
Zobudil ma nepríjemný zvuk budíka. Bolo 6.55. Ja chcem ostať spaať..Ťažko som sa premohla a vstala som z postele. Išla som do kúpelky, kde som si urobila rannú hygienu, namaľovala som, spravila som si jemné vlnky s kulmou a sa išla som sa obliecť. Obliekla som si obyčajný bielý svetrík, bledé rifle,šál ružové conversky a na ruku som si dala hodinky.
Do tašky, som si okrem kníh hodila kozmetickú taštičku a voňavku. ,,Do pi**! Kde mám peňaženku!??" nahlas som zanadávala vo svojej izbe keď som ju hľadala.
Zbehla som do kuchyne, kde za stolom sedeli rodičia a raňajkovali, brat bol ešte vo svojej izbe. ,,Mami nevidela si mi peňaženku?" spýtala som sa jej trošku nervoznym tonom, keď som vošla do kuchyne. ,,Aj tebe dobré ráno, miláčik," povedala ironicky.
,,A nie nevidela som ti peňaženku." povedala a odpila si z kávy. ,,Ako bolo v robote?" spýtal sa ma otec, keď som si z chladničky vyťahovala mlieko, ktoré som si dala spolu s musli. ,,Celkom dobre," povedala som. Zjedla som musli, obom som dala pusu a išla som si hore po tašku. Od mami som si ešte vypýtala peniaze na autobus, kedže neviem kde mám peňaženku. ,,Čaute a ahooj Kris!" zakričala som na brata a vyrazila som.
Poprchalo, ale cesta na Oxford prešla rýchlo.
Keď som vstúpila do školy a mierila si to ku skrinke, kde mám ešte nejaké učebnice, odchytila ma Melanie. ,,Nicole!" kričala na mňa. ,,Nicki, ty čo máš s Harrym Styles-om?!??" spýtala sa ma a jej veľké modré oči a doslova čierne vlasy jak uhol, skúmali moju reakciu. ,,Nnnič prečo?" spýtala som sa a mierne som zaklamala, ale to v prospech Harryho a mňa. ,,Po nete kolujú fotky ako ide Harry s nejakou babou z klubu 'Adiooos'!! A tam predsa robíš nie?!?" mierne znervoznela. ,,Noa?" odpovedala som jej.
V tom zazvonilo. Zvonček ma trochu zachránil od jej otázok, ale vedela som, že sa jej nezbavím. ,,Mel ja s ním nič nemám, veď tej babe neni ani videť do tváre!" povedala som jej, keď mi ukazovala na mobile jednu fotku z JustJaredjr, kde bol Harry a (ja) ale hlavu som mala dole, nemohla vedeť že som to ja..
,,Ale,ale," koktala Melanie a zvierala svoj mobil s tou fotkou v ruke.
,,Sorry, Mel tá baba sa mi asi len trošku podobá, ale ja to nie som, prepáč, ale ponáhľam sa na Matiku, píšeme test a vieš aká je Shaneová keď niekto mešká!" povedala som jej ešte a už som s matikou kráčala smerom k učebni, kde som sa pripojila k ostatným spolužiakom.
Potom v škole ma už našťastie Melanie neotravovala s tou fotkou a otázkami, a preberali sme normálne babské témy.
Deň v škole prešiel zase strašne rýchlo. Po obede v škole, kde sme mali rybu a zemiaky, nám vyučovanie skončilo a s Mel sme išli spolu domov. Pri bráne školy som odrazu zbadala Harryho auto. Zamrazilo ma.
V tom z auta vyšiel Harry s mojou peňaženkou v ruke, čo ma potešilo, no zároveň mi bolo ľúto to, že sa Mel dozvie, že som jej klamala.
Mieril k nám. Ja som si popravila vlasy a svetrík a keď ku mne podišiel, jemne a objal. ,,Všimol som si v aute tvoju peňaženku, ktorá ti vypadla až dnes ráno, ked som išiel s chalanmi na skúšku, chcel som ti ráno napísať, že si si ju zabudla, aby si sa nebála, ale nevedel som kedy ti začína škola, a zase som ťa nechcel zobudiť. Eleanor, Louisova frajerka mi povedala, že takýmto školám začína vyučovanie o 8.40 a končí medzi hodinami 13.20 a 15.20 podľa toho, ako komu," povedal a usmial sa na mňa. Mne končila škola o 14.10.
Mel vedľa mňa stála ako osika, bez slova.
,,Koľko tu už čakáš?" chcela som vedieť. ,,Presne od 13.20," povedal a podal mi peňaženku. ,,Och..ja ja, ďakujem," zajachkala som a zase som pocítila motýliky v bruchu. ,,Možem vás odviesť domov, dámy?" spýtal sa nás dokonalým anglickým prízvukom a jeho šarm z neho vyžaroval. Mal na sebe čierne rifle, čierne tričko, sivú košelu a v ruke mal čiernu bundu.
,,Samozrejme," povedala som mu a pozrela som sa na Mel, ktorá tam len stála a prikývla mi. ,,A inak ja som Harry!" povedal Melanie, ktorá mu len potichu odpovedala, že sa volá Melanie Soners.
Sadala som si na miesto spolujazdca otočila som sa za Mel, ktorá sedela vzadu v aute a povedala som jej: ,,Prepáč, potom ti to vysvetlím," a otočila som sa naspäť dopredu. Po ceste sme sa rozprávali a Harry sa snažil komunikovať s Melanie, ktorá mu len tíško odpovedala zo zadu. Najprv sme teda šli vykopnúť ju. Ona bývala asi 15 minút pešo od školy, čiže autom sme tam boli už za päť minút. ,,Nech sa páči Melanie, prajem ti pekný deň a dúfam, že sa ešte niekedy uvidíme!" pozdravil ju veselo Harry, keď vystupovala z auta. ,,Ahojte teda!" zavrela dvere a odišla domov.
S Harrym sme prešli okolo jej domu a ja som sa pozerala von oknom na krásny Londýn a na Temžu, ked sme prechádzali cez most. Už nepoprchalo, ako ráno, ale svietilo slniečko, čo je na Londýn neobvyklé. Do toho v rádiu hrali pesníčku 'Stay' od Rihanny, ktorú sme si obaja potichu hmmkali, a ked sme sa započuli, sme sa na seba pozreli a naraz sa zasmiali.
,,Včerajší deň sa mi celkom páčil, hlavne večer, " povedala som po našom 'speváckom výkone' Harrymu. No on to spieval pekne, čo o mne povedať nemôžem. :D
ktorého to potešilo a povedal: ,,Aj mne sa páčilo, nemôžeme si to dnes zopakovať? Mohli by sme ísť do kina, alebo si len tak niekde sadnút na kávu," povedal mi.
Potešilo ma to. ,,Možeme," odpovedala som mu, no výber som nechala na ňom. :)
,,Včerajší deň sa mi celkom páčil, hlavne večer, " povedala som po našom 'speváckom výkone' Harrymu. No on to spieval pekne, čo o mne povedať nemôžem. :D
ktorého to potešilo a povedal: ,,Aj mne sa páčilo, nemôžeme si to dnes zopakovať? Mohli by sme ísť do kina, alebo si len tak niekde sadnút na kávu," povedal mi.
Potešilo ma to. ,,Možeme," odpovedala som mu, no výber som nechala na ňom. :)
,
Nickin outfit:
Harry <3 :
-Toto bola piata časť príbehu, ta dúfam, že sa vám páči. V blízkej dobe pridám dalšiu..ak mi dáte komentáre s vaším názorom! ďakujeeem :3 <3
-Nicki (blogger)
daj dalšiuu:33
OdpovedaťOdstrániťa ten harold, gentleman! ♥ love this:)
Je to super :) teším sa na ďalšiu :)
OdpovedaťOdstrániť