utorok 19. marca 2013

#15. One Way or Another

Táto časť... vek + 13 :D :)
-


Celý čas sme sa s Harrym vzadu v taxíku nedočkavo a vášnivo bozkávali, a keď nás starší, šedivý taxikár nepríjemným hlasom napomenul, sme sa začali chichotať, ako nejaké malé deti.
Zaplatili sme taxikárovi za krátku cestu ku mne domov, a Harry ma už potkíňavo ťahal cez  cestu do vchodu.
Stále bola tma a slabo poprchalo, bola mi trošku zima, ale to som tú chvíľku vydržala.
V našom baráku boli síce schody, a my sme nebývali až tak vysoko, ale ešte by som na tých opätkoch spadla a ešte v tomto mierne podnapitom stave..
Viezli sme sa vo výťahu v ktorom sme pokračovali, v tom, v čom sme začali vtedy na záchodoch..
Harry ma jemne zodvihol zo zeme, tak že som sa nad ním teraz týčila ja. Začal mi nežne bozkávať  dekolt a rukami šmátral po mojom tele.
Harry ma niesol až ku dverám môjho bytu a šmatlavo si vyberal kľúče z mojej kabelky. 
Bol dosť silný, jednou rukou ma jemne držal pritlačenú o naše dvere a druhou hľadal kľúče.
Ja som sa potichu smiala, ako Harry nadával, lebo ich nevedel nájsť.
Mohli byť tak 4 hodiny ráno..
Suseda Lili, odrazu oproti nám otvorila dvere z ktorých vyšla spolu s Taylor.
Obe na nás gánili nepríjemnými pohľadmi..
Keď Harry zaregistroval jej pohľad len sa otočil ku mne a pobozkal ma. Celkom ma to potešilo, a dúfam že už s Taylor skutočne nič nemá. 
Obe okolo nás bez slova prešli.
Som presvedčená, že tému, ktorou s budú teraz zaoberať sme my dvaja.
Harrymu sa konečne podarilo nájsť kľúče..otvoril dvere a vtiahol ma rovno do môjho bytu, hneď zamkol.
Vnútri bola, ako v ostatných londýnskych bytoch, neuveriteľná zima.
Tackali sme sa mojím bytom, ja som bola zovretá Harryho veľkými rukami, ktoré ma pevne držali.
Dostali sme sa k mojej izbe..kde som si rýchlo hodila rif. vestičku na zem.
Harry ma stále držal a ja som mala svoje nohy obopásané okolo jeho bokov.
Svetlá rannej pouličnej lampy sa rozprestierali po mojich bielych stenách izby. 
Harry ma znova jemne pritlačil o stenu a hlavu som mala položenú v Harryho krku, ktorý som mu jemne bozkávala. On mi začal znova nežne bozkával dekolt a ruka mu smerovala k mojim stehnám..
Užívala som si tú chvíľu a podľa jeho bozkov on tiež...
Harry sa mi snažil rozopnúť šaty, no nešlo to.. pokazil sa na nich zips..
Harry s mojimi čiernymi úzkymi šatami strpenie nemal.
Chytil mi zo zadu čiernu látku pri chrbte a celou silou potiahol. Látka sa rozpárala a moje šaty už boli odopnuté...skôr roztrhnuté Harryho silou.
Zostala som len v spodnom prádle a Harry ma nežne položil na posteľ.
Jeho zelené oči skúmali moje biele čipkované prádlo a jazykom si pretrel svoju spodnú peru. Kučery mu padali do dokonalej tváre..
Rýchlo si vyzliekol košeľu a nohavice a ja som znova zvedavo skúmala jeho vypracované potetované telo. 
Zohol sa ku mne a ma začal nežne bozkávať..svojimi perami išiel od mojich pier nižšie, cez môj krk, dekolt, prsia až niekde inde...
Cítila som sa ako v siedmom nebi..
Potom to pokračovalo tak vášnivo keď naše telá splynuli, že som sa bála že moje vzdychy a Harryho uspokojivé stonania sú počuť hádam všade.
..
Nazvem to tak, že som svoj prvý sex zažila s osobou, ktorú skutočne milujem.





Ráno som sa zobudila, rukou prekríženou cez Harryho hruď.
Ležala som spolky na ňom, ale vôbec mi to neprekážalo..
V hlave som si prehrávala udalosti zo včera a usmievala som sa. Na zemi som zbadala ležať kus čiernej látky..mojich milovaných šiat..
Prekvapilo ma, že ma hlava moc nebolí, len trochu, a to som včera s Eleanor pila.
Popravila som si paplón a Harry sa vedľa mňa zamrvil.
Vlepila som mu pusu na líčko a bola som rada, že je tu s mnou. 
Chcela som si vymaniť z jeho objatia, jeho ruky ma držali pritlačenú k nemu. Nie, že by mi to vadilo, ale potrebovala som si dať sprchu. 
Nakoniec sa mi to podarilo, rýchlo som bosá a ehm, nahá prebehla do kúpeľky.
Horúcou vodou som si zmyla z tváre včerajší rozmazaný makeup, umyla som si telo a aj vlasy.
Práve ked som si umývala zuby, niekto mi zaklopal na dvere v kúpeľke.
,,Počul som, že sex v sprche je zdravý, láska," povedal chrapľavý hlas cez dvere. Zachichotala som sa, umyla som si ústa od pasty a pootvorila som dvere.
,,Sorry, miláčik, ale ja už som," mrkla som na ňho, vlepila som mu pusu na jeho noštek a zabalená v uteráku som vyšla na chodbu.
Zasmial sa, otočil sa za mnou, zozadu ma objal a potom ma pobozkal so slovami:
 ,,Dobré ránko, Nicki,"  zašepkal mi do ucha, neodpustil si "potlapkanie" po mojom zadku. 
Potom poznamenal : ,,Viem, že to bolo tvoj prvé milovanie a som úprimne rád, že si to nezažila s nejakým úchylákom zo strednej alebo neviem z kade.. No včerajšia noc pre mňa znamenala veľa. Možno mi nebudeš veriť, ale bola to najkrajšia noc v mojom živote," povedal úprimným hlasom Harry.
Stál predo mnou len v sexi Armani boxerkách a sledoval moju tvár. 
  ,,Pre mňa to znamenalo veľmi veľa. Bolo to dokonalé," povedala som mu, popravila som si šmýkajúci uterák na mojom tele a pobozkala som ho.
,,Vyzeráš nádherne," povedal mi Harry keď sa jeho pery odlepili od mojich, popravil mi mokrý hnedý prameň vlasov a potom si išiel do sprchy. 
Prezliekla som sa do čistých vecí, keďže som bola doma, tak som si dala na tvár len BB cream, aby som nebola moc spuchnutá zo včera.
Išla som do kuchyne, kde som mne a Harrymu urobila horúci harmančekový čaj  a sendviče.
Zatiaľ čo bol Harry v sprche, som sa pozrela do mobilu, či mi náhodou neodpísal Niall, bála som sa o neho. No nič..žiadna správa od Nialla, len jedna od mami, že ich mám príjsť čakať v pondelok o 17.00 na letisko a že mám pred tým napúpiť.
Spolu sme sa s Harrym naraňajkovali, aj keď to bol skôr obed, lebo boli 2 hodiny poobede.
Hned po raňajkách šiel Harry zobrať svoje auto, ktoré musel nechať pred klubom Funky Budha, lebo sme boli opití.
Keď sa vrátil , sme skoro celý deň sme preležali pred telkou, kde sme pozerali samé horory, ktoré vybral Harry, no skôr sme sa len stále bozkávali a mazlili ako sme pozerali horory, ale čo už..
Ako inak, sme si objednali na večeru pizzu.
V noci sme si s Harrym zopakovali to, čo sa dialo minul noc (alebo skôr ráno, no:D)...


Keďže som ráno musela ísť do školy na pol deviatu, a Harry odlietal už o 8 ráno do L.A spolu s chalanmi, museli sme vstať skôr.
Vstávali sme už o pol 6 ráno, ale ešte sme sa aj po včerajšom znova dokonalom milovaní, "mojkali" v posteli, lebo spolu nebudeme zopár dní...
Potom som si rýchlo prehodila knihy do školy, umyla sa, namaľovala som sa a obliekla. Dala som si len lahké biele sako a pod to som si dala top, stihla som si ešte rýchlo vyžehliť vlasy. Harry už bol prichystaný a čakal ma dole a v ústach prežúval jablko.
Spolu sme ešte pred trištvrte na 7 vyšli z môjho baráku a šli sme rovno k Harrymu, ktorý sa rýchlo pobalil a šli sme spolu na Heathrow letisko, kde sa mal v nejakej súkromnej zóne stretnúť Harry s chalanmi, Paulom a ostatnými.
Išli sme tam, ale taxíkom. 
S Harrym sme sa pred vstupom na letisko lúčili snáď večnosť...
Otravovali nás paparazzi s fotografmi a všeliakými otázkami, no my sme ich ignorovali, ako keby tam ani neboli..venovali sme sa len sebe. ..
Objímala som Harry vysoké telo a slzy sa mi tlačili do očí. 
,,Budeš mi strašne chýbať.." zajachakala som. 
Harry si ma pritlačil k sebe ešte viac.. ,,Aj ty mne, najradšej by som ostal tu, s tebou. Milujem ťa," povedal mi.
Začali sme sa bozkávať až nás prerušil jeden známy hlas  diaľky: ,,Nechcem rušiť, ale Hazza už zachvíľku odlietame poď už!" povedal Zayn, za ktorým vykúkal bez slova Niall.
Pozrela som sa ešte do jeho zelených očí, ,,Pozdravuj chlapcov, dávaj na seba pozor a veľa šťastia na udeľovaní. Ach Harry..Milujem ťa," povedala som mu, dala som mu ešte pusu a silno som ho objala.
,,Budem, aj ty si dávaj pozor! Aj ja ťa milujem z celého srdca...budeš mi chýbať, láska," povedal mi, všimla som si, že v jeho zelených očiach sa mu niečo zablyslo.
Harrymu som do ruky vložila svojho malinkého plyšového macka, ktorého mi kúpili rodičia ešte v Čechách. Usmial sa na mňa, zobral si ho k sebe a povedal mi, že sa o neho postará. Poslednýkrát ma objal, zobral si macka a batožinu a šiel k Zaynovi a Niallovi, ktorý ho volali.
Zayn mi kamarátsky zakýval, no Niall len hľadel do zeme.
Harry sa za mnou stále otáčal, mal na sebe bledú bundu, sivé tričko a oranžovú čapicu.
Zayn, Niall a Harry šli stále rovno cez letisko, kde bol strašný ruch za ostatnými.
Harry mal v rukách gitaru, ktorú mu podal Louis a kufre vš. chalanom bral nejaký iný muž, ktorý ich tlačil na vozíku. 
Hľadela som na Harryho, ktorý mi mizol z pohľadu...
Sami od seba mi po tvári mi začali stekať slzy..
Vyšla som z letiska, kde stále oxidovali paparazzi a sadla som do taxíka, ktorý nás sem priviezol a nechala som sa odviesť, aj keď boli len 7.45 do školy..




Harry: 





Nicki:




-Dúfam, že ste s časťou aj keď je tam trošku zvláštnych scén, spokojní, koment poteší..:)))
-Nicki (blogger)







1 komentár:

  1. supeeeeeer, chcem ďalšiu!!!
    ešte že som ťa donútila písať, mám čo čítať, :3
    je to uuzasne:)

    OdpovedaťOdstrániť