piatok 8. marca 2013

#9. One Way or Another


       -Novú časť som chcela napísať už včera no nemala som čas..tak ju tu máte dnes ! ;) -




-
Bola som opretá o stenu pri záchodoch, pomaly mi stekali slzy po lícach a pozerala som sa do zelených očí predo mnou. Nevedela som čo mám robiť..
Muž ležal v bolestiach na zemi, Harry pri ňom stál a mal celé ruky od krvi.
,,Ja, ja," zakoktala som, posunula som sa po stene a klesla som sa zem. Držala som si tvár rukami..Chcela som ísť preč. Preč od všetkých, od Harryho, od všetkých chlapov, z toho baru, z Londýna...chcela som zmiznúť. 
,,Nicki," kvokol si vedľa mňa, chytil ma jemne za ruku a snažil sa mi niečo povedať. Pozrela som sa na neho. Harry sa na mňa pozeral a v jeho očiach som videla odvahu ale aj strach. ,,Chcem isť odtiaľto preč," vyjachkala som zo seba. Nič iné som nedokázala povedať, a ani neviem prečo som to hovorila.  Bola som na Harryho stále nahnevaná, ale teraz som nebola dosť silná na to aby som sa s ním hádala. 
,,Čo sa ti do pi** deje?!?" kráčala k nám na ihličkách Lexi, s nepríjemným výrazom na tvári. Harry sa postavil slušne k nej podišiel a snažil sa jej všetko vysvetliť. 
Muž na zemi nehybne ležal a zvíjal sa v bolestiach. Žeby ho Harry až tak zbil? Rozmýšlala som.. 

Postavila som sa zo zeme, prešla som okolo Harryho a Lexi, ktorý sa rozprávali, so slovami: ,,Ja tu končím," 
Zobrala som si všetky veci, prešla som cez klub a vyšla som von do upršaného nočného Londýna. Stále mi tiekli slzy..nevedela som čo mám robiť ani kam mám ísť. 
Napísala som teda mame SMS, že spím u Melanie, odpísala mi hneď, že ok. Nevedela som, kde bude spať ani čo mám robiť..No domov som teraz nechcela ísť, moc by sa vypytovali a tak a nemám na to náladu.
Kráčala som v tme po ulici, mala som len čierny nátelník, čiže som bola celá premočená..aspoň nebolo vidieť že plačem. Prečo ja? Prečo mňa museli tí chlapi obťažovať? Prečo? ..behalo mi všetko živo v hlave..
Prechádzala na chodníku popri starom dome, ani neviem kde som bola, ale vedela som, že kráčam už asi 20 minút. Bola mi zima. Odrazu pri chodníku zastalo veľké čierne auto.
Videla som tam nejakého chlapa ako na mi niečo hovorí, no nepočula som ho. 
Zľakla som sa.. rozbehla som sa a začala som pred ním utekať. Neotáčala som sa. Vedela som, že vystúpil z auta a šiel za mnou..
Zozadu ma schytili ruky. Otočila som sa. ,,Neboj sa, prosím neutekaj," povedal mi známy chrapľavý hlas utrápene. Pozrela som sa mu do veľkých zelených očí. Harry..
Objal ma. Ja som len nehybne stála. 
,,Povedz niečo.." povedal smutne. Stále sme stáli obaja v daždi. 
Bola som bezmocná, ľahko ovplyvniteľná..
Chytil mi oboma rukami tvár, a pozrel sa mi rovno do očí: ,,Mrzí ma všetko, chcem ti to vysvetliť ja..." hovoril mi, no skočila som mu do reči. ,,Čo mi chceš vysvetliť? Viem, že sme spolu nič vážne nemali, ale prečo si sa zahrával s mojimi citmi? Prečo potom ideš s inou babou von a bozkávate sa smejete sa a ja neviem čo?!" vyšlo zo mňa ani neviem ako. Bola som nervozna, smutná z toho všetkého čo sa za posledné dni stalo..
Usta a mozog v tej sekunde spolu moc nespolupracovali. Stáli sme tvárami blízko pri sebe a dopadali na nás kvapky dažďa. 

Vyzeral, že bol mojimi slovami prekvapený.
 ,,Po benefičnom koncerte, o ktorom som ti hovoril, sme mali s chalanmi a Paulom a aj s tými čo nás pozvali okolo 3 menší obed," hovoril vážne s hľadel mi do očí, ,,Keď som si sadol vedľa Louisa, z druhej strany si sadla vedľa mňa jedna baba, nepoznal som ju, nikdy pred tým som ju nevidel..mohla mať tak cez 25. 
Stále so mnou flirtovala, no mne sa nepáčila. Vyzerala tak..,no budem úprimný, ako lacná štetka. Mala vzorované silonky, úzke šaty a kilometrový výstrih a k tomu strašný makeup a vlasy. Mobil som mal položený na stole.. Práve som sa otočil a ona to zdvihla..ale dala si mobil nenápadne pod stôl..vtedy so mnou začala komunikovať a o moc viac zvádzavo a začala ma chytať za stehno, na čom som sa musel zasmiať, no potom keď mi povedala že pobozkaj som mal trošku už z toho jej pisklavého hlasu nervy. V tom som zbadal môj mobil v jej rukách a tvoje číslo na obrazovke. Keď ma zbadala rýchlo prerušila hovor. "  povedal a stále ma držal rukami na tvári. Dúfal, že jeho slovám uverím. 
Potom pokračoval: ,,Zobral som jej mobil z ruky a povedal som jej nech ide na bok, tam som jej vysvetlil nech sa láskavo do mňa nestará a že ja o ňu nemám záujem a ehm..trošku som jej aj vynadal, kvôli tomu mobilu a tak. Potom rovno z budovy odišla.
 Potom som ti volal, no nebrala si... Keď som prišiel do Londýna, hneď som išiel do klubu a ostatné už vieš.." dohovoril. 
Nevedela som či mu mám veriť.. jeho oči vyzerali úprimne. Pozeral sa na mňa. Obaja sme už boli premrznutí a zmoknutí.. Čakal na moju reakciu.
,,Neviem prečo... ale verím ti, " povedala som mu nakoniec a znova som sa rozplakala. 
,,Prosím neplač..sľubujem..ja ta ochránim." povedal vážne, ale aj smutne, objal ma a chytil ma za ruku a odišli sme spolu do jeho auta.
Zase sme bežali jak minule a k tomu tiež v daždi...
Nasadli sme do auta a on hneď spustil kúrenie. Celá som sa triasla, bola mi neuveriteľná zima a bola som celá mokrá. 
Harry ma stále sledoval pohľadom a jeho mokré kučery sa mu točili okolo tváre. 
,,Kam ideme?" opýtala som sa po chvíli, bol som schulená o operadlo pri okne a sledovala som kvapky dažda, ako stekajú po okne. 
,,Ku mne? " spýtal sa. Nevadilo mi to..len som nechcela ísť domov.
Prikývla som mu. 
Zaparkoval pred domom, kde mohli byť tak 2 veľké byty. No nebola to jeho a chalanov spoločná vila. Viem, že každý ma vlastný byt, ale myslela som si, že ideme do vily. 
No nevadilo mi to. Harryho som sa nebála. 
Vyšli sme na druhé poschodie. Harry ma stále držal za ruku. 
Vstúpili sme do veľkého, dvojposchodového luxusného bytu. Hneď ako sme vstúpili, 
Harry zamkol. Na moje prekvapenie, a ešte k tomu je to aj chalan tam mal čisto a poriadok. ,,Ehm.. keď chceš môžeš si dať sprchu," povedal nervozne. Stála som na chodbe a on zmizol v nejakej izbe. Zatiaľ som sa vyzula.
Po chvíli ku mne podišiel, stále mal na sebe mokré veci, no podával mi jeho veľké čisté tričko. 
 ,,Ďakujem," zase som zakoktala. Ukázal mi kde je sprcha a ja som bez váhania vošla dnu.
Pre istotu som sa tam zamkla. Bola som rozmazaná. Odmaľovala som sa vodou, dala som si sprchu a aj som si umyla vlasy. Utrela som sa, dala som si spodné prádlo a na to Harryho veľké tričko.
Našťastie som mala v kabelke kozmetickú taštičku.  Nechcela som sa moc malovať, tak som si dala len trošku make-upu a kedže som mala obočie nafarbené, to som si zvýrazňovať nemusela. Mokré vlasy som si rozprestrela na ramenách. 
Vyšla som von a zacítila som celkom príjemnú vôňu. 
,,Kakavko?" spýtal sa Harry milo, keď ma zbadal v kuchyni. Už bol ale prezlečený v čistom. Prikývla som a usmiala som sa na neho. ,,Konečne si sa usmiala, " povedal mi, tiež sa usmial a zvýraznil svoje jamky na lícach a podával mi horúcu šálku. 





Nicki: 

 




Harry

 








  -V blízkej dobe pridám dalšiu. :3 Dúfam, že ste zatiaľ spokojní..ak hej komentár s názorom poteší. Ďakujeem <3
-Nicki (blogger)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára