štvrtok 14. marca 2013

#12. One Way or Another

                       Prepáčte, že som posledné dni nepridala novú časť, ale učila som    
    sa na monitor a ešte som mala aj iné veci. :) Už sa Vám budem snažiť časti     pridávať normálne. Tak tu máte 12. časť a je doosť dlhá! :)



-

Bola som opretá od dvere jeho veľkého čierneho auta a on ma nežne bozkával..
Cítila som sa tak inak, tak dokonalo a výnimočne, keď som bola s ním.
Jeho pery sa oddelili od mojich, ,,Už musím ísť, o 4 nám začína skúška ako som ti vravel..hneď ako skončí, zoberiem si z domu veci a pôjdem hneď za tebou," povedal a pozeral sa mi rovno do očí, ,,Sľubujem," dopovedal.
Dal mi ešte jeden krátky bozk a odišiel.
Sledovalo som jeho auto ako mizne v diaľke. 
Oblohu zahalili ťažké tmavé mraky, takže vyzeralo, že sa blíži už noc, a to bolo len pred 4 poobede.. Potom sa spustil silný lejak, čo tu nie je nič neobvyklé, tak som rýchlo vybehla hore do svojho bytu.
 Rozmýšlala som čo budem dnes robiť, mama aj ostatní sú vo Walse na dva dni, Melanie je chorá, vonku leje ako z krhly, Harry je na skúške...fúha.
Nakoniec som sa rozhodla tak, že idem rýchlo upratať náš byt, čo mi netrvalo rýchlo ako som chcela,  ale dosť dlho, no nechcela som aby Harry videl ten bordel čo tam bol. 
Veci čo som mala na sebe som hodila do skrine, odmaľovala som sa a potom som išla do sprchy, sa osprchovať, umyť si vlasy, a dala som si trošku makeup-u, špirálu a púder.
Mala som pustenú telku v obývačke, kde som mala kanál MTV. 
Na parapete bolo počuť dopadajúce kvapky dažda, ale hudba z telky sa ozývala celým naším bytom, čo to trochu prehlasilo. V rytme hudby som behala a tancovala hore dole bosá po celom byte, čo robievam často, keďnie je nikto doma. :D 
Práve keď som si išla robiť horúci čaj, lebo v byte bolo trochu chladno, niekto zazvonil.
Zbehla som na chodbu ku dverám, no ešte pred tým som sa pozrela na čas.
Hodiny ukazovali pol 6, žeby to bol už Harry? Rozmýšľala som. 


Otvorila som dvere, v ktorých stál povedomý chlapec. No nebol to Harry.
Ked som si uvedomila, že mám na sebe len veľké vyťahané biele tričko a len nohavičky cítila som sa divne a hlavne trápne..!
Stáli sme vo dverách a pozerali sme sa na seba, obaja zatiaľ prekvapený čo vidíme..
 V tom z obývačky začala hrať pesníčka od 1D, 'Kiss You' pri ktorej sme sa na seba obaja "hollywoodsky" usmiali.
,,Čo tu robíš? " povedala som po chvíľke nesmelým hlasom, chlapcovi, čo stál predo mnou.
 ,,Musím ti niečo povedať," odpovedal mi, popravil si svoje krátke blonďavé vlasy.
Nesmelo som sa ho spýtala, či nepôjde dnu, aj keď som sa cítila skutočne trápne.
Vošiel dnu, slušne si vyzul biele tenisky a prešiel po chodbe. Vedel, kde bývam, kedže ma bol dávnejšie vyprevadiť, lebo Harry vtedy spal..
Sadol si na gauč v obývačke a sledoval aj jeho klip Kiss You.
,,Dáš si niečo?" spýtala som sa zdvorilo. 
Otočil sa od telky a pozrel sa na mňa jeho modrými očami. 
,,Nie, len sa porozprávať," odovedal mi. 
Zbehla som ešte rýchlo do svojej izby a dala som si čierne legíny, aby som nebola pred ním len v tom tričku. Vlasy som si rýchlo prebehla kefou.
Keď som sa vrátila naspäť do obývačky, práve bežala pesníčka od Justina Biebera 'Boyfriend', ktorého klip, čo bežal v telke s nadšením sledoval. Vedela som, že bol jeho fanúšik, Harry mi to spomínal.
Sadla som si vedľa neho na gauč a spýtala som sa ho starostlivým hlasom: 
,,Deje sa niečo?" a pri tom som sa mu snažila stále pozerať do očí.
 ,,Ja, ja len..ach neviem ako ti to mám povedať," snažil sa, aby sa mu netriasol hlas. 
,,Povedz mi to hociako..budem sa to snažiť pochopiť. A Niall? Prečo nie si na skúške? Ved Harry hovoril, že skúška je, kvôli tým cenám v L.A," povedala som mu kľudným hlasom a stíšila som hudbu čo hrala v telke.
Dúfala som, že mi povie čo ho trápi.. Nialla nepoznám až tak dobre, ale viem že je to dobrý a naozaj zlatý chlapec. 
,,Skúška je, ale odišiel som skôr, aby som sem mohol príjsť, teda ak nevadí.." povedal utrápene.
,,Nevadí, neboj sa. Niall čo sa deje?" chytila som ho povzbudivo za ruku. (Samozrejme, ako kamarátka.)
Znova sa na mňa pozrel, jeho pohľad bol taký zlatý a on bol úprimne vážne pekný chalan, pomyslela som si..
,,No, nevedel som komu to mám povedať, za kým mám ísť. Chalanov mám rád, ale v tomto  je lepšia baba. Chcel som ísť za El, ale tá je v Liverpool-e a Danielle je niekde von z mesta, kvôli tancovaniu.. a s nikým iným si teraz moc nerozumiem. Všetky moje kamarátky sú teraz preč z mesta..ako naschvál. Aj keď ťa moc dobre nepoznám, ale vyzeráš milo a Harry povedal, že si skutočne zlatá, úprimná, skromná a nevynechal ani to, že si sexy" povedal a usmial sa.
Potešili ma jeho posledné slová a zasmiala som sa tiež.

Konečne sa usmieval. Čakala som kým bude pokračovať, a stále som ho pozorne počúvala. Moju ruku silno, ale zároveň jemne zvieral vo svojej. ,,Volala aj písala mi Demi," povedal potom a úsmev mu už zmizol z tváre.
No, ja som tomu moc nechápala. Ako počula som, že mali spolu nejaký románik či čo, ale nechápala som kam tým Niall mieri.  ,,A?" spýtala som sa udivene.
,,No, ak mám byť úprimný.. na začiatku sme sa spolu s Demi rozprávali, flirtovali sme spolu, dokonca sme boli spolu aj párkrát vonku, tak že nás nikto nevidel... mne sa vtedy skutočne páčila..no teraz to už je inak. Už k nej nič necítim.. ale nechcem ju zraniť..veď sme spolu prakticky ani nechodili. A ja teraz nemám odvahu jej zavolať a odpísať jej späť," dokončil a jeho oči hľadeli do zeme. 
,,Musíš jej to ale povedať," povedala som mu po chvíľke, ,,A čo sa medzi vami stalo keď si zmenil názor ?" zaujímala som sa.
Popravil si svoje blondavé vlasy a čierne tričko, čo mal na sebe si vyrovnal.  Nesmelo sa  na mňa otočil a začal hovoriť, jeho írskym prízvukom, čo znelo strašne zlato.
,,Hej, proste som pred pár dňami zbadal takú babu, do ktorej som sa na prvý pohľad hneď zamiloval. Bola taká krásna..jej oči, tvár, hlas, proste všetko. Viem, znie to trápne...Aj ja som si doteraz myslel, že sa do deje len vo filmoch, ale pochopil som, že nie. Existuje to.." 
povedal. 
Och...už som ho celkom začínala chápať..Zaľúbil sa, nechce zraniť Demi, ktorá si myslím (z pohľadu baby), že k nemu určite niečo cíti.
Nič som mu nestihla povedať a pokračoval ďalej s rozprávaním.
,,No keď sa stretol môj pohľad s pohľadom tej baby, tak som zacítil taký zvláštny pocit, chcel som ju chrániť, byť s ňou, žiť s ňou, ľúbiť ju... Ale ona už niekoho má a o to viac to bolí," povedal smutným hlasom a znova hľadel do zeme..
,,Ach Niall..." nevedela som čo mu mám povedať..bolo mi ho naozaj ľúto. 
Chcela som ho nejako utešiť, ale nevedela som ako. Stále som ho držala za ruku.
Bol z toho naozaj smutní, a nevadilo mi, že prišiel práve za mnou. 
Objala som ho, čo ho prekvapilo, ale zároveň potešilo. Hlavu si založil za môj krk, mala som pocit, že plače, ale nechcela som to zisťovať. 

,,Ja už musím ísť..to je asi všetko čo som chcel," povedal, popravil si veci trošku sa schopil a postavil sa z gauča. 
,,Ach Niall, chcem ti nejako pomôcť.." zajachkala som..Naozaj som mi chcela nejako pomôcť. Harryho som skutočne ľúbila, no na Niallovi mi teraz záležalo, bol to proste kamarát, ktorý teraz asi nemá dobré obdobie v láske.
Vyšiel na chodbu, obul sa a otvoril dvere. ,,Ahoj Nicki," povedal stále smutným hlasom a vyšiel von. 
Ja som len stála pri dverách a bez slova som ho pozorovala. Nevedela som, čo mám robiť, ako mu mám pomôcť..
Urobil dva kroky v pred z môjho bytu, no v tom sa náhle otočil.
,,Ach! Ja to nevydržím! Musím ti to povedať!" povedal a vykročil rýchlym krokom naspäť ku mne.
,,Nechápeš? Si to ty! Ty si tá baba.." vydal nakoniec zo seba a oprel sa o rám dverí. Nevedela som, ako mám reagovať. Len som tam stála ako socha, on oproti mne a čakal na moju reakciu. 
,,Ty si tá baba..do ktorej som sa zaľúbil," dokončil a sledoval moju tvár.
Snažila som sa prijať všetky informácie čo mi povedal..no stále som nedokázala reagovať. 
Nič som nehovorila, nevedela som čo, nedokázala som tomu uveriť.
V tom sa za Niallom objavil Harry..
,,Ty ju miluješ?!?" povedal nepríjemným hlasom, zanadával a v jeho výraze bola zlosť, trápenie a hlavne žiarlivosť.







Niall a Harry:
 544182_331055963683784_272418977_n_large





- No dúfam, že sa Vám táto časť páči, a nie je nudná. Zajtra pridám asi novú časť. P.S koment s vašim názorom by ma potešil. Ďakujem :-)-
-Nicki (blogger)








1 komentár: