-
Keď som sa rozlúčila s Mel v obchodnom dome, išla som si ešte do Starbucksu kúpiť jedno karamelové frappé, ktoré zbožňujem.
Prekvapilo ma, že ma tam zastavili dve dievčatá, mohli mať okolo 15 rokov a chceli so mnou fotku. S radosťou som sa s nimi odfotila.
S karamelovým frappé, som vystúpila zo Strabucksu a sadla som si do taxíka, ktorý som si ešte pred tým zavolala a mierila som rovno na letisko.
Taxikár po mne stále pokukoval, ale nič sa nepýtal. Ja som sedela v zadu, pozerala som sa von a rozmýšľala som nad Harrym.
Občas mi myšlienkami prebehla aj scéna z minulého týždňa, to ako bol za mňou Niall a povedal mi, že sa do mňa zaľúbil.. no ja som to pred Harrym ututlala.
Nechcela som, aby bol Niall z toho smutný, pretože má právo mať babu.
Ale ja Harryho milujem. No Niall je vážne dobrý kamarát..
Harry mi vážne mi chýbal a tešila som sa že ho, aj keď po 4 dňoch uvidím.
Vystúpila som z taxíka a vošla som na letisko Heathrow, na ktorom v príletovej časti bolo veľa Directioners a nejakí paparazzi, ako inak.
Snažila som sa byť nenápadná, tak som sa postavila nabok.
"práve sme pristáli. za chvíľku sa vidíme.. chýbaš mi.. xx" -Harry
Usmievala som sa na displej, zbehla som ešte na wécka, kde som sa ešte trošku upravila a vrátila som sa späť do haly, kde by mali príjsť chalani.
Bola som opretá o stenu, vlasy som mala v tvári, nechcela som aby ma niekto otravoval a hrala som na mobile Temple Run 2. V tom začali dievčatá s transparentmi "I love 1D" , "Liam marry me!" a "69 Hazza" pri ktorom som sa zasmiala, strašne kričať a pišatať.
Domyslela som si, že chalani už asi idú.
,,Nicki, ahoj," objali ma zozadu ruky. ,,El! Ahoj! " povedala som jej natešene.
Obe sme čakali na našich chalanov a rozprávali sme sa.
Občas k nám prišli nejaké baby, ktoré chceli fotku, s El sme sa s nimi radi odfotili a dali aj autogram.
Ani nie o 5 minút som zbadala v diaľke asi troch veľkých mužov, bodyguardov. El ma ťahala za lakeť a ja som ju nasledovala.
Dostali sme sa dopredšie, kde fans ani nikto nemohol ísť.
Directioners začali šalieť, ked sa chalani objavili spoza ich bodyguardov. Harry ma zbadal, usmial sa na mňa a zrýchleným krokom mieril rovno ku mne.
Už som sa na neho strašne tešila a úsmev som mu opätovala.
Louis mieril k Eleanor, a ostatní chalani pokračovali ďalej, von z letiska.
,,Ahoj lááska!" romanticky ma Harry nadvihol zo zeme.
,,Och, ako si mi chýbal," povedala som mu, chytila som ho za hnedé kučery a pozrela som sa mu do očí.
Začali sme sa, tam pred všetkými, bozkávať, neprekážalo nám to.
Chalani boli asi unavení z lietania, pretože sa pri fans ani nezastavili, len im zakývali.
Potom sme šli von z letiska za ostatnými chalanmi do veľkého auta, ktoré malo každé vyhodiť u seba doma.
Túlila som sa k Harrymu na sedadle, a on ma rukou jemne objímal. Vyzeral unavene, ale stále sa na mňa usmieval.
Spoza Harryho ramena, som sledovala Nialla, ktorý sedel vedľa nás.
Na tvári mal taký, neutrálny výraz..
Nevyzeral ani nejako moc šťastne, no ani veľmi smutne. Trošku som sa posunula od Harryho a chytila som Nialla za ruku.
,,Niall," povedala som mu potichu.
On ma ignoroval, dalej sa pozeral von oknom. Harry mi pošepkal, že bol takýto stále v L.A a nikomu nepovedal prečo, ževraj to vie len Liam.
Aj ja som to vedela..no Harrymu som sa o tom, že je do mňa Niall zaľúbený, nechystala povedať..zatiaľ.
Postupne sme vyhadzovali pri ich domoch ostatných, s El som sa rozlúčila, pretože vystupovali spolu s Louisom a aj Zaynom skôr.
Šofér nás odviezol pri veľký Harryho "dom". V aute ostali už iba Liam a Niall.
S Liamom som sa kamáratsky objala, chcela som aj Nialla, no stále ma ignoroval.
Vystúpili sme teda šli sme rovno dnu.
Chcela som Harrymu pomôcť s kuframi, no on namietal.
,,Konečne doma," povedal Harry, položil kufre na chodbu, vyzliekol si tričko a prevalil sa na svoju veľkú posteľ.
Lahla som si vedľa neho, prechádzala som prstami po jeho hrudi..
,,Mám pre teba niečo," povedala som mu po chvíľke.
,,Mne stačí, že si ma bola čakať, a že si teraz so mnou, milujem ťa." povedal chrapľavým hlasom, ľahko ma zdvihol a posadil si ma na seba.
,,Ale to je taký privítací darček, láska," povedala som mu a vlepila som mu na jeho ústa bozk.
Vyskočila som z "neho" a z jeho objatia, a z kabelky som vybrala tričko, ktoré som mu dnes s Mel kúpila.
Boli na ňom tri mačky, a pod nimi bol nápis: "We Love HARRY". . ja som mu ho proste musela kúpiť!
Vrátila som sa naspäť k nemu, s a rozprestrela som mu to tričko.
Bytom sa ozýval hlasný smiech Harryho. ,,Nesmej sa! To je presne pre teba!" povedala som oduto a sadla som si na kraj postele.
,,Ale láska, veď mne sa páči," povedal, a snažil sa prestať smiať. Prevalil ma z kraju postele na neho a znova sme sa začali bozkávať.
,,Dnes spíš u mňa," prehlásil vzrušeným hlasom, rukou mi šmátral pod mojím bielym svetrom a druhou rukou sa mi hral s vlasmi.
,,Ako povieš, " povedala som mu zvodne a dala som mu pusu na špičku nosa.
Ešte chvíľku sme takto ležali na posteli a potom som si išla po veci. Chcela som ísť znova taxíkom, no Harry namietal, že ma odvezie a pôjde aj so mnou. Dal si ešte sprchu a vyrazili sme ku mne.
Ruke v ruke sme s Harrym vstúpili do môjho vchodu a ja som dúfala že doma nikto nie je.
Otvorila som kľúčom, a s Harrym sme vošli dnu, doma ale niekto bol.
,,Nicole? Si to ty? Nicki?" hovoril známy hlas z kuchyni.
,,Poď sem mami," povedala som jej nesmelo.
Mama vyšla z kuchyne, premerala si mňa a Harryho a začala sa usmievať. Harry vykročil k mame a povedal: ,,Dobrý deň pani Haver, rád Vás spoznávam, ja som Harry," a slušne jej podal ruku.
Mama na mňa mrkla, tiež mu podala ruku so slovami: ,,Ja som Laura Haver," a usmievala sa na neho.
Harry sa tam s mamou začal rozprávať, ja som si zatiaľ zbehla do izby po veci.
Do väčšej kabelky som si hodila čisté spodné prádlo, kozmetickú taštičku a kefku, deodorant, voňavku, kefu, tielko. Keď som si práve vyzliekala veci, čo som mala dnes, niekto mi zaklopal na dvere.
,,Nicki," vošla mama a dvere privrela.
,,Harry je.." hovorila hlbokým hlasom, ,,on je proste slušne vychovaný chlapec," povedala s úsmevom. ,,A je sexy!" zachichotala sa.
,,Mamí!" okríkla som ju, no tiež som sa zasmiala.
Všimla si, že som sa "trošku" pobalila a povedala: ,,Harry sa ma už zdvorilo pýtal či môžeš byť u neho na víkend, no.. môžeš, aj tak už máš na to celkom vek,"
Ja som si myslela že budem u neho len jednu noc, ale nevadilo mi že to je na víkend. Tešila som sa že budem s ním.
Objala som ju a povedala som jej nadšene: ,,Ďakujem mamí!" usmiala sa na mňa a odišla z izby.
Pobalila som si ešte nejaké veci, keď tam budem na víkend a obliekla som sa.
Dala som si len ľakhé tielko na to riflovú bundu, úzke rifle a conversky.
S taškou v ruke som zbehla do kuchyne. Mama a Harry sa o niečom rozprávali a obaja si odpíjali z čaju.
Keď ma Harry zbadal, na tvári sa mu objavili hlboké jamky.
Rozlúčili sme sa s mamou a smerovali sme rovno k Harrymu.
Nicki:
Harry:
-Dúfam, že ste spokojní ;) Možno je to zatiaľ nudné (aj keď dúfam, že nie
..bude to lepšie nechajte sa prekvapiť! :)
-Nicki (blogger)
Júúúúúj :33
OdpovedaťOdstrániťTento príbeh je proste úžasný! :33
ďalšiu ešte dnes! :)
OdpovedaťOdstrániťje to bombove-super-duper:3 :D