S Harrym sme sa teda rozhodli, že pôjdeme do kina. Bolo len pol 4 čiže, sme sa nikde ponáhľať nemuseli. Harry v kine ževraj videl nejaký pekný film, no nechce mi povedať jaký.
Keď sme vošli pred budovu kde sa má premietať, obklúčilo nás (no skôr Harryho, ale ja som stála pri ňom) asi desať fanúšičiek, a z bokov nás fotilo pár paparazzov.
No super, toto mi chýbalo. Postavila som sa bokom a oprela som sa o pouličnú lampu.
Sledovala som Harryho, ako s úsmevmi komunikuje s fans, objíma ich a fotí sa s nimi.
Musela som sa usmiať. Zdalo sa mi to také milé, vôbec ho to neobťažovalo, bolo vidieť, že ich má rád. Vždy keď sa Harry snažil od nich už odísť, oni ho tam ešte nejako zdržali a on sa na mňa pozrel nevinným 'ospravedlnujúcim' pohľadom.
Asi po 20 minútach, čo som tam len tak stála, sa Harry rýchlo vyšmykol od Directioners schytil ma za ruku a spolu sme utekali do auta, ktoré sme zaparkovali neďaleko. Aspoň, že som mala conversky a nie balerínky, alebo topánky na opätku, pomyslela som si, lebo v tých by sa mi dobre neutekalo.
,,To bolo tesné!" povedal Harry a začal sa smiať. ,,To teda hej..tak kino sa asi ruší," povedala som mu trošku smutne, ked sme si sadali do auta. ,,Prepáč," povedal prevninilo, ,,a prepáč aj zato, že si musela tak dlho čakať," pozrel sa na mňa jeho veľkými zelenými očami.
,,To je v pohode, " usmiala som sa na neho. Harry naštartoval a išli sme, ani neviem kde.
,,Kam ideme?" spýtala som sa zvedavo, ked sme šli cez Londýn. ,,Uvidíš," povedal mi a šibalsky sa usmial.
Ani nie po 15 minútach sme sa ocitli pred bránou, za ktorou bola veľká vila , kde parkovalo asi 5 áut.
,,Takže Nicki, toto je moja s chalanmi vila!" povedal mi, keď sme zaparkovali.
Vyšla som z auta..tá vila bola taká nádherná a obrovská, jachkala som..
,,Ale máme aj vlastné domy tu v Londýne, ale väčšinou, sme tu spolu," usmial sa. Mali celkom peknú záhradu aj terasu a všimla som si aj luxusný bazén. Zvnútra išiel hluk.
,,Bože čo tam tí robia?!" povedal Harry a zachechtal sa. Spolu, sme potom vošli dnu.
Popravila som si vlasy a svetrík. Vošli sme do obrovskej vily, a hneď som si všimla Liama a Zayna vyvalených na bielom koženom gauči, ako hrajú nejakú videohru a kričia pri tom na veľkú plazmu pokriky a nadávky. Zasmiala som sa.
Niall bol, ako inak, v kuchyni a pripravoval si tam nejaký sendvič.
,,Ahojte!" zakričal vedľa mňa Harry. Liam a Zayn ho ignorovali, hrali ďalej. Niall k nám podišiel so sendvičom v ruke, ,,Čaute," povedal a prežúval ďalej. Už nebol smutný, ako včera v bare, mal taký.. "neutrálny" výraz.
Potom sa po schodoch dovalil Louis a za ním som si všimla kráčať Eleanor.
Boli spolu zlatí, vážne sa k sebe hodili. Eleanor mala na sebe krátke kvetinkové šaty a rozpustené vlnité vlasy sa jej rozprestierali na ramenách. Lou mal na sebe sivé tričko a vyhrnuté rifle. Obaja sa usmievali.
,,Lou, El, toto je moja kamarátka Nicki !" povedal im Harry, ked prišli k nám.
,,Ahoj ja som Louis," podišiel ku mne, podal mi ruku a usmial sa. ,,Teší ma," odpovedala som mu a úsmev som mu opätovala. ,,Ja som Eleanor, rada ťa poznávam," tiež sa usmiala a objala ma. Bola strašne milá. Prehodili sme spolu pár slov, no po chvíľke Louis povedal: ,,My už musíme ísť, majte sa," chytil El za ruku a spolu odišli.
,,Z kina nič nebolo, nepozrieme si film tu?" spýtal sa ma Harry, ,,teda ak chceš," povedal a čakal na moju odpoveď. Obaja sme stáli v kuchyni, Niall už sedel vedľa Liama a Zayna.
,,Môžeme," usmiala som sa na neho.
Išla som rovno za Harrym, keďže som nevedela kde má izbu. Vyšli sme po schodoch, a zabočili sme rovno doľava. Bolo tam aj trojo dverí. Vošli sme do tých úplne na kraji.
Harry mal, aj ked trošku neupratanú, ale peknú bielu veľkú a takú elegantnú izbu.
,,Ja..ja prepáč, je tu trošku bordel," povedal nervozne a rýchlo bral rozhádzané oblečenie z postele a nejaké špinavé riady. ,,Pomôžem ti," usmiala som sa na neho a zobrala som mu z rúk taniere a pohár. ,,To nemusíš," povedal mi. Usmiala som sa na neho.
Dole som odniesla špinavý riad. V kuchyni som stretla Zayna, ktorý ked ma zbadal bol prekvapený. No keby nehral s Liamomo hry, prekvapený by nebol.
,,A-ahoj ty tu čo robíš?" povedal a popritom hľadel do chladničky, zatiaľ čo som ja ukladala riad do umývačky.
,,To je tá baba z baru, zo včera, nevieeš? Je tu s Harrym," povedal Niall, ktorý tam práve prišiel. ,,Aháá to si ty, teší ma ja som Zayn," podával mi ruku. ,,Nicki, rada ťa spoznávam," odpovedala som mu. Usmial sa na mňa hollywoodskym úsmevom a zobral si z chladničky Sprite a vrátil sa k Liamovi, hrať videohru.
,,Si v pohode? Po tom včerajšku?" zaujímal sa Niall. ,,Hej, som OK" povedala som mu, aj keď pri predstave na toho chlapa mi bolo zle. Usmial sa na mňa, bol milý.
,,Kde si? Už som všetko prichystal," kričal na mňa zhora Harry. ,,Už idem," odpovedala som mu a bežala som za ním hore po schodoch.
Na veľkej posteli v Harryho izbe, boli nachystané 3 teplé deky, vankúše a pred posteľou, bola dosť veľká plazma na ktorej svietil film s názvom 'The Notebook'.
,,Nevadí že som už vybral film?" chcel vedieť. Vyzula som si tenisky, sadla som si na jeho posteľ a zakryla sa dekou.
,,Nevadí, ten film mám rada," odpovedala som mu. Harry ešte zbehol dole po popcorn a v ruke niesol plechovky coly a fanty. ,,Cola či Fanta?" spýtal sa. ,,Cola," odpovedala som mu a načahovala som sa za ňou. Potom mi podal popcorn, pustil film a ľahol si vedľa mňa.
Ten film bol taký krásny..celý čas sme ho bez slova pozerali a jedli popcorn. Niekedy počas filmu, som si všimla, že sa Harry na mňa pozerá, čo bolo strašne ach..dokonalé. A preto som mala zase v bruchu nie motýliky, ale celý les! Občas sa nám aj stretli pohľady a my sme sa na seba usmiali a pozerali sme film o ďalej.
No ked prišiel koniec krásneho romantického filmu, som sa rozplakala. Nie preto, že by som bola smutná, ale to ten film bol taký jedoduchý a nádherný.
Harry ma vtedy objal so slovami: ,,Neplač, láska je všade s nami a je aj v tom filme a navždy bude," tie jeho slová ma dosť upokojili. Zotrel mi slzy, zase, a stále ma objímal, čo mi nevadilo.
Len tak sme tam spolu, zakrytí dekami v objatí ležali. Aj keď bolo poobede, ani nie o polhodinku, sme tak zaspali. Pritlačení k sebe s dekami a v posteli.
Cítila som sa krásne, cítila som k nemu niečo, no neviem ako to bral on.
Snívalo sa mi o samých somarinách, prebudil ma vyzváňajúci mobil, ktorý som mala položený na zemi, pri posteli. Keď som sa naň pozrela a zbadala som čas 22:50 a 6 zmeškaných hovorov od mamy a dva od otca, skoro ma porazilo.
,,Harry, Harry," šepkala som. Nerada som ho budila, on tak krásne spal, ach.
,,Ja musím isť domov je neskoro, a zajtra mám školu," hovorila som mu potichu, no jeho ani nehlo. Tvrdo spal. Pomaličky som teda preklzla z jeho objatia.
Popravila som si pokrčený bledý svetrík a strapaté vlasy som si dala do drdolu, zobrala som si veci a zišla som dole. Bola tam tma, všetci boli vo svojich izbách, pravdepodobne.
,,Kam ideš?" ozvalo sa za mnou, keď som prechádzala popri obývačke. ,,Musím ísť domov, chcela som aby ma Harry odviezol, no spí jak drevo a ja ho nechcem budiť," odpovedala som tomu hlasu za mnou. Otočila som sa a za mnou som zbadala stáť Nialla, ktorý hľadel do mobilu. Mal na sebe krátke tepláky a ..nič. Len to. Bola som mierne vykoľajená.
Mal celkom slušné..čo by slušné, mal sexy telo! Ach.. nerozmýšlaj nad ním, veď chodíš von s Harrym, hovoril mi hlas v mojej hlave.
,,Hodím ťa domov?" spýtal sa ma po chvíľke. ,,Nemusíš, pôjdem taxíkom," odpovedala som mu. ,,Teraz? Večer ? Sama? V taxíku? Vážne? " spýtal sa ma prekvapene, ale v jeho modrých očiach som videla, že sa o mňa bojí. Mal pravdu. Nechcem nič riskovať, a Londýn je dosť nebezpečné a veľké mesto.
,,Ak chceš, tak teda môžeš," povedala som mu po chvíľke, čo sme tam tak stáli a hľadeli na seba jak dvaja idioti. :D
..fotka z filmu 'The Notebook' <3 :
-Dúfam, že sa vám táto časť páči..Možno to nebolo také zaujímavé, ale v dalších častiach to bude lepšie, sľubujem! :) Môžete pridať aj komentár s vašim názorom..alebo čo by ste tam chceli :) ĎAKUJEM.
-Nicki (blogger)
je to krásne :)) teším sa na ďalšiu :)
OdpovedaťOdstrániť