nedeľa 10. marca 2013

#11. One Way or Another

-
Zastavila som vodu, ktorou som umývala riad a otočila som sa smerom k nemu, z jeho úst vychádzali slová z piesne Little Things. 
Jeho hlas bol dokonalý. Šepkal mi ich do ucha a ja som len zajachkávala, a on sa pri mojom jachkaní len zasmial a ďalej spieval. 
,,Ach, tvoj hlas.." ledva som zo seba vydala, chrbtom jeho dlane mi začal hľadieť odhalené rameno, takže som sa zase zachvela. Druhou rukou ma držal za bok, potom prešiel pomaly na zadok, ale ruku som mu vrátili späť na bok..prestal spievať a zachechtal sa.
Stretli sa nám pohľady a jeho tvár ozdobil krásny úsmev s hlbokými jamkami.
Jeho pery sa priblížil k mojim a pobozkal ma. 
Keď sme sa od seba po dlhom "vášnivom" bozkávaní v kuchyni odlepili, som sa zo spýtala:
,,Ty odchádzaš?" započula som totižto časť z ich rozhovoru s Niallom.
Odsunul mi prameň vlasov z tváre, a odpovedal: ,,Hej ideme do L.A o dva dni, kvôli nejakému udeľovaniu cien či čo..no moc sa mi tam nechce," povedal otrávene.
,,Ideme niekam?" spýtala som sa ho znova. 
,,Do spálne?" zachechtal sa. 
Vedela som, že Harry je z 1D taký, ehm, viac perverzný, lebo mi to hovorila Melanie, že to niekde čítala.
Neodpovedala som mu, len som mu vlepila pusu a išla som sa prezliecť do vecí čo som mala včera, no našťastie boli už suché. 
,,Kam ideš?" vyvalil na mňa oči, keď ma zbadal oblečenú a 'zbalenú' (aj keď som moc vecí nemala) na chodbe.
,,Domov, prezliecť sa," povedala som mu a zatiaľ som sa obúvala.




Harry navrhol, že ma hodí domov, nechcel aby som si brala taxík alebo autobus. Povedal mi, že má o 4 skúšku, čiže sme mohli byť ešte chvíľku spolu, kedže bolo cca pol 2. Prezliekol sa do úzkych riflí a bieleho trička, ktoré mu zvýraznilo dokonale vypracovný hrudník a tetovania. Vyšli sme teda von z jeho domu, našťastie žiadny fotografi.
Prešli sme Londýnom a zastavili sme pri mojom baráku a Harry ma čakal dole v aute. 
Zbehla som hore po schodoch do môjho baráku a otvorila som dvere
Nikto nebol doma, takže som bola celkom spokojná. Na stole v kuchyni ma čakal list od mami. Písala mi v ňom, že dnes ráno odišli do Wales-u za nejakými známymi a že príjdu až v pondelok poobede. Dôvod tam nespomenula, len mi vedľa lista položila peniaze na jedlo.
Mama mi asi dôverovala natoľko, že ma nechá od soboty samú doma.. rozmýšlala som.
No aj som sa trochu bála..
Vošla som do mojej izby, kde som mala trochu bordel. Vyzliekla som si veci, ktoré som si hneď hodila do prádla.
Práve keď som sa išla obliekať mi pípla sms od Harryho:
"Pôjdeme na obed, obleč sa tak..a môže to byť aj sexy ;-) P.s. : Pohni sa...už mi chýbas :D "
Usmievala som sa na displej. To, že to má byť sexy si nemohol odpustiť..zasmiala som sa.
Rýchlo som mu odpísala a obliekla som si čierne legíny, na to krémový tielkový top a na to ružové sako. Obula som si ružové balerínky. Prepudrovala som si ešte tvár, prečesala som si hnedé vlasy a navoňala som sa voňavkou Chloé, ktorú som dostala od rodičov na Vianoce.
Zišla som dole. Harry sedel vnútri v aute a hral sa na mobile, ako inak. Ked ma zbadal, oči sa mu rozžiarili. Vystúpil z auta a otvoril mi dvere na strane spolujazdca, ako predvčerom Niall.. 
Džentlmeni nevymreli, aspoň nie všetci napadlo ma, ked som si sadala do auta.
,,Kam ideme?" spýtala som sa Harryho, keď sme prechádzali cez most. ,,Uvidíš," odpovedal, mrkol na mňa a pohladkal ma po stehne. Chytila som mu ruku a pohladkala som mu ju.

Po dvadsiatich minútach cesty sme sa objavili pred veľkou francúzskou reštauráciou.
Vystúpili sme z auta a Harry ma chytil za ruku, čo ma potešilo, bola som rada, že cíti to čo ja. 
Pred vchodom do reštaurácie nás otravovali paparazzi a nejaké fans. No Harry ma len ťahal cez ten dav dnu.
Vošli sme do luxusnej reštaurácie, kde by som ja osobne, nemala ani na servítok z nej. Ale nechcela som aby Harry všetko platil.
Harry ma viedol do časti reštaurácie, ktorú nám ukázal čašník, kde bolo súkromie a stôl pre dvoch. Aj ked sme boli vo francúzskej reštaurácii, Harry si objednal skôr mexické jedlo, a to Tacos. Ja som si dala len bolognese špagety. 
Zchuti sme sa najedli, pri tom sme sa dosť rozprávali aj o osobných veciach ( o rodine, priateľoch a tak.) No pri tom sme sa aj smiali, keďže Harry rád hovoril vtipy. Hlavne tie úchylné. No, stále sme sa, ale na seba zaľúbene pozerali.


,,Musím už ísť," povedal, keď sme  spolu vychádzali po hodine a pol z reštaurácie, znova okolo otravných paparazzov. Vošli sme do jeho tmavého Jeep-u. 
,,Ďakujem, bol to úžasný obed, no nabudúce platím určite ja! " usmiala som sa na neho, on sa otočil ku mne a ja som ho pobozkala. 
,,To uvidíme," povedal a naštartoval.
Potom ma hodil pri dom, pretože musel ísť na skúšku za chalanmi. Napadlo, že som sama doma, tak ma premohol strach a motýliky v bruchu, spýtala som sa ho..
,,Harry?" povedala som, ked mi znova džentlmensky otváral dvere na mojej strane. Pozrel na mňa skúmavým pohľadom, podal mi ruku, vyšla som z auta a zavrela som dvere. Oprel ma o dvere auta. Jeho kučeravé vlasy sa mu vlnili okolo dokonalej tváre.
Naše nosy sa skoro dotýkali. ,,Ano Nicki?" povedal chrapľavým hlasom a dotýkal sa jeho veľkými rukami mojich bokov. Bol dosť vysoký odo mňa, čiže sa musel trošku zohíňať..
Ja som ho držala na chrbáte. ,,No..moji rodičia sú teraz preč, viem poznáme sa dokopy 4 dni a spolu sme 1 a pol dňa , ale vieš nezostal by si u nás? Teda aspoň pokiaľ nejdeš do Los Angeles," rýchlo som zo seba vydala. 
Bol prekvapený. Pozrel na mňa skúmavým pohľadom a rozmýšlal nad mojimi slovami.
Na tvári sa mu odrazu objavil šibalský úsmev. ,,Môžem," odpovedal  veselo a pobozkal ma.






Fran. reštaurácia, kde bola Nicki a Harry na obede:







-Dúfam, že ste spokojní s touto časťou..a páči sa Vám..bude to lepšiee uvidíte :-) 
-Nicki (blogger)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára