O 4 dni neskôr:
Precítila som sa na strašný hrom, čo udrel spoza môjho okna. Bolo piatkové ráno, len 5 hodín a ja som kvôli tej silnej búrke už nemohla znova zaspať.
Viac som sa zababušila do teplého paplóna, zobrala som si mobil, na ktorom som si pustila nejaké pesníčky od Ed-a Sheerena, a popri tom som rozmýšlala.
Od pondelka až do štvrtka, prešli dni v škole neuveriteľne rýchlo.
Harry bol stále v L.A s chalanmi a dokonca vyhrali nejakú cenu čo je úplne super!
Ako mi stále hovoril o môjho macka, čo som mu dala pre šťastie sa vzorne stará.
S Harrym sme volali viackrát za deň na skype, a aj mi volal na mobil a písal. Aj ja som mu strašne chcela viackrát zavolať na mobil, ale to mi mama nedovolila, lebo to by som sa asi nedoplatila..ach ako mi chýbal, jeho pery, dotyky, hlas, proste všetko...
Občas ma v škole zastavili nejaké dievčatá z nižších ročníkov a vypytovali sa na môj vzťah s Harrym, pýtali sa či poznám všetkých z One Direction, chceli so mnou fotku a podobne. Boli celkom milé, len baby v mojom veku na mňa civeli závistlivými pohľadmi a premeriavali si ma, ale ja som ich ignorovala.
Najviac ma však v škole prekvapilo jedno 13 ročné dievča, tuším sa predstavila ako Nancy, ktoré sa ma vypytovalo na môj intímny život a stále za mnou doliezala.
Chápete? Mala len 13 a aké veci ju zaujímajú... a k tomu mi doslova "trhala" môj mobil z ruky, aby získala Harryho číslo.
Melanie ma nakoniec od nej zachránila, a to dievča Nancy, skončila za porušovanie majetku u riaditeľa, ale čo už, nemala mi robiť zle.
V škole okrem toho, nebolo nič také nové, ešte dnes a je víkend..
S Eleanor som bola v utorok po škole na káve, porozprávali sme sa, veľa sme sa smiali
a k tomu sme si boli aj kúpiť nejaké nové oblečenie.
Má vážne dokonalý vkus a vo veľa veciach mi poradila.
Bola v pohode, veď už v sobotu v klube, keď som bola s Harrym a ona s Louisom,
sme si "sadli" a už vtedy sme si ako naj kamošky vymenili čísla a spravili veľa fotiek.
Doma som sa s rodičmi rozprávala o ich výlete vo Walese, ukazovali mi fotky,
aké fotili a pod. Mala som strašne blbý pocit, mama sa ma stále vypytovala na robotu, Harryho a tak.
Nevedala som, ako jej mám povedať, že som odišla z klubu Adiooos, z ktorého som kvôli tomu, že ma tí muži obťažovali odišla.
Nakoniec som sa premohla a povedala som jej to.. Skončilo to tak, že sme obe plakali na mojej posteli a objímali sa. Ja som začala plakať, keď som jej hovorila o tých chlapoch,
a ani neviem prečo..a jej to bolo tak ľúto, že akú prácu mi zohnala, že sa rozplakala tiež.
Potom v ten deň, tuším to bola streda, sme spolu pozerali samé romantické filmy a spravili sme si babský večer. Som rada, že ma mama v takýchto veciach podporuje a drží so mnou. Mám s ňou skutočne dobrý vzťah a beriem ju ako veľmi dobrú kamarátku.
Otcovi ani bratovi Krisovi sme to radšej nepovedali a mama bola rada, že som z tade odišla a že som jej to povedala. Povzbudilo ju to, že ma Harry vtedy dvakrát pred nimi ochránil.
Mama mi ešte po mojej bývalej šéfke Lexi, poslala 800 libier, z ktorých som bola najprv šokovaná, ale ten klub bol na vysokej úrovni, a to som tam robila len 3 dni.
Mama povedala, že keby nie som mamina dcéra, a keby ma tí chlapi neobťazovali, dala by mi menej.
Celkom som bola rada, že mám tie peniaze aspoň si môžem šetriť na potrebné veci, a nemusím si stále pýtať od mami
Ležala som na posteli a pri pesníčke "Stay" od Rihanny, som sa skoro rozplakala, spomenula som si, ako ma vtedy Harry po prvýkrát niesol domov, lebo ma obťažoval ten chlap. A vtedy hrala tá pesníčka..
Harry mi poslal správu ešte pred dvoma hodinami, čiže o tretej ráno, že práve odlietajú s Los Angeles, a že do Londýna priletia okolo 4 poobede londýnskeho času.
Mama, bude asi nahnevaná, ale čo už...napísala som Harrymu správu :
"Už mi chýbaš...prídem ťa čakať na letisko. Štaštnú cestu, milujem ťa <3 " odoslané.
Potom som ešte chvíľku počúvala nejaké pesníčky a išla som si dať sprchu, umyť si vlasy, hygienu. Naraňajkovala som sa a dala som si čaj s otcom, ktorý sa ma neustále pýtal na školu a ohľadne Harryho ma podpichoval.
Potom som si vyžehlila vlasy, namaľovala sa a obliekla som sa.
Napadlo ma, že hneď po škole pôjdem kúpiť Harrymu darček a pôjdem ho čakať na letisko.
Ďalší nudný deň v škole. Okrem laboratornej práci, ktorú sme robili na 4 hodine,
chémii s učiteľom Robinsom, ktorý ku mne, Tracy a Melanie, s ktorými som bola v skupine, prišiel a povedal : ,,Slečna Haver, dopočul som sa, že vy chodíte s Harrym Stylesom!" a pozrel sa na mňa skúmavým pohľadom a popravil si elegantné tmavé sako, čo mal na sebe.
Melanie a Tracy sa zachichotali, spolužiaci v zadu sa neprajne na mňa pozreli a ja som stála jak obarená. ,,Ehm áno," povedala som nesmelo. Učiteľ Robins si našťastie všimol, ako sa nepríjemne citím, tak od nás odišiel k inej skupinke zo slovami : ,,Ale dávaj si pozor! A žiaden sex bez ochrany!" povedal vtipne.
V tej sekunde sa celá trieda rozosmiala, a musím priznať, že v tú chvíľu som sa chcela prepadnúť pod zem.
Tú hodinu som nejako pretrpela a aj tie ostatné.
Melanie sa ma stále vypytovala na Harryho, nie že by mi to vadilo, ale niekedy to s tými otázkami preháňala.
,,A spala si sním?" spýtala sa, keď sme vychádzali z brán školy.
,,Mel!!" zakríkla som ju.
Nepoviem jej to, aj keď je moja dobrá kamarátka. Nebudem svoj súkromný život vešať každému na nos, možno jej to poviem, ale neskôr..
Urazene mi vyplazila jazyk, ako nejaké 5 ročné dieťa a šli sme spolu do jedného obchodného domu, kde som sa rozhodla že niečo kúpim Harrymu.
Kúpila som mu jedno prekvapenie, rozlúčila som sa s Mel a odišla som čakať Harryho na letisko.
Tešila som sa na neho, pretože mi strašne chýbal...
Nickin outfit:
-Možno je táto časť trošku nudná a krátka, ale nemala som moc času :) Bude to lepšiee, koment poteší :)
-Nicki (blogger)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára