streda 27. februára 2013

#4. One Way or Another




-
Bola som opretá o jeho hruď a túlila som sa k nemu a popritom som vzlykala. Cítila som sa trochu divne. Ani ho nepoznám, a dôverujem mu natoľko, že som "schúlená" v jeho náručí.
,,Čo sa deje?!?" spýtala sa nervozne Lexi. Ben jej všetko vysvetlil. Skoro vybuchla. ,,Nicki, neviem čo ti mám povedať.. strašne ma mrzí, že práve prvý deň v práci si prežila takto, ale občas sem "zavítajú" takýto ľudia, ako bol ten chlap, " povedala mi. Ja som sa postavila, pozrela som sa na Harryho, ktorý sa tiež pozeral na mňa. Niall sa ma len spýtal: ,,Všetko v poriadku?" bolo to od neho milé..od oboch. Potom sa obaja otočili a odišli naspať ku svojmu stolu za ostatními. 
 Lexi, ktorá stála oproti mne ma jemne objala a pošepkala mi, že aj keď nie je 9 hodín, ale že si mám zobrať veci a ísť si domov oddýchnuť, a že sa vidíme v nedeľu. Prezliekla som si tričko, išla som ešte na WC. Bola som dosť rozmazaná, ale to kvôli tým slzám..
Upravila som sa, dala som si bundu, a keď som bola pri odchode zastavil ma Harry. Stáli sme pri dverách.  ,,Ani sme sa nepredstavili," povedal trošku smutne, no usmial sa. ,,Ja som Nicole Haver, ale volaj ma Nicki. Teší ma. " povedala som mu sebavedomo. ,,Ja som Harold Edward Styles, ale volaj ma Harry," zasmial sa. Stretli sa nám pohľady. Zase zvláštny pocit v mojom bruchu.. ,,Ako ideš domov?" spýtal sa po chvíľke, čo sme sa na seba pozerali. ,,No...autobusom. Prečo?" chcela som vedieť. 
,,No len tak ma napadlo..," trošku zakoktal a očervenel, ale na ňom to bolo strašne sexy, ,,či by som ťa nemohol odviesť, aby si nešla sama a po tme.." povedal starostlivo. 
Ach.. bol taký milý. ,,To vážne ? Odviezol by si ma?" spýtala som sa ho s úsmevom na tvári a "motýlikmi" v mojom bruchu. ,,Hej, veľmi rád," odpovedal mi svojím dokonalým anglickým akcentom. ,,Nezdržím ťa? Vieš, si tu s kamarátmi.." chcela som sa ujistiť.
 ,,Nie! To vôbec!" povedal. ,,Počkaj tu ja si len idem po bundu." povedal mi, a už mieril k stolu, kde bol asi 3 minútky. Zobral si bundu a niečo ešte hovoril chlapcom. Všimla som si, že sa Niall na mňa pozerá. Vyzeral smutne. Neviem prečo sa tak tváril, ale bolo mi ho ľúto. Zakývala som mu. Vtedy sa nesmelo usmial a odkýval mi. Potom prišiel ku mne naspäť Harry. ,,Potom aby si si nemyslela..ja som nepil. To všetko bolo ich, ani mochito som nemal," povedal mi, keď sme smeroval k jeho autu. Pred jeho autom nás otravovali asi traja paparazzi, čomu som zo začiatku nechápala, ale potom mi to doplo. Sadla som si vedľa Harryho a vyrazili sme. ,,Kde vlastne bývaš?" chcel vedieť. Povedala som mu presnú ulicu. ,,Tam sme tak za 25 minút..Lodnýn je veľký!" zasmial sa a ja som prikývla: ,,To hej!" 


Celú cestu sme sa rozprávali. Ani neviem o čom. O všetkom a zároveň o ničom. Dozvedela som sa, že miluje mačky, že sa jeho rodiča rozviedli, a že má sestru. Ja som sa pred tým o takéto veci nezaujímala, počúvala som síce občas nejaké ich pesníčky a vedela som aj ich mená a podobne, ale takéto osobné "info" ma moc netrápili. 
Bol neuveriteľne milý a zábavný. Vôbec som sa necítila tak, že sedím vedľa "Harryho z One Direction" ale že sedím vedľa nejakého obyčajného, ale úžasného chalana. Prechádzali sme cez Londýn, ktorý v nočných svetlách úplne žiaril.  Keď som mu povedala, že nie som úplná angličanka, bol prekvapený. ,,Ale veď rozprávaš dokonale po anglicky! A aj tak pôsobíš!" povedal mi. ,,Ako pôsobím?" spýtala som sa ho. ,,Tak anglicky!" zasmial sa. 
,,Woooow!" povedala som nadšene, keď sme prechádzali okolo jedného mostu, pri ktorom bol menší kopček a na ňom stál, presne v strede, strom. Hviezdy jasno žiarili. Harry odrazu odbočil pri tom moste. ,,Č-Čo robíš?" bola som prekvapená. ,,Ideme sa tam pozrieť! Neboj sa!" povedal mi a už ma ťahal von z auta. Vyšli sme úplne hore až sme skončili pri tom strome. ,,Je to tu krásne..." zajachkala som a sadla som si na zem pod strom. Harry si sadol vedľa mňa. Mali sme výhľad na Big Ben a krásny vysvietený Londýn.
 Bolo to dokonalé. ,,Sem sme išli s chalanmi v ten večer, ked sme vypadli z X-Factoru." povedal mi. Potom mi Harry rozprával o X-Factore. Odrazu mi začala byť strašná zima, ale nechcela som to dať najavo. On si, ale všimol, že som sa začala trošku triasť, tak si  vyzliekol svoju čiernu bundu a dal mi ju okolo ramien. ,,T-t-t-to si nemusel," zase som zajachkala. ,,Ale musel.." usmial sa na mňa. 
Zase sme sa začali rozprávať. Ani nie o 5 minút začalo strašne silno pršať. Obaja sme sa postavili s pod stromu a rýchlo sme sa rozbehli dole, smerom k autu. No, pri mojom šťastí som sa šmykla, a spadla. Začala som sa smiať a Harry tiež. Pomohol mi sa postaviť, a keďže som bola celá mokrá, stále som sa šmýkala. ,,Vieš čo?!!?" povedal a to už ma schytil zo zeme do svojho náručia a odniesol ma do auta, kde sme sa obaja začali bez príčiny smiať. Takto to bolo asi polminúty. ,,To si nemusel, ale ďakujem" povedala som mu a tiekli mi slzy. Ale teraz od smiechu. ,,Ale ja som chcel! ...ach zase musí pršať.." povedal mi a naštartoval auto a trošku zakúril. Aj keď bol apríl, bolo trochu chladno. Išiel ma už odviesť domov. 


,,A sme tu 'MY LADY'! " povedal a zachechtal sa..určite som vyzerala strašne..celá mokrá a rozmazaná, ale čo už. Zaparkoval rovno pri mojom baráku v centre Londýna. ,,Ďakujem..a nie len za toto, za všetko!!" povedala som mu a podala som mu jeho bundu, ktorá bola tiež celá mokrá. Keď som išla otvoriť dvere od auta, že idem vystúpiť povedal mi nesmelým hlasom: ,,Počkaj! Ja, ja ..dnešný večer bol vážne dokonalýýý, aj keď bol krátky..o tom mieste kde sme spolu boli som nikomu nepovedal, aj keď je tak na očiach. A mrzí ma, čo sa stalo v tom bare s tým chlapom," pozeral sa mi rovno do očí. Nevedela som čo mu mám na to povedať.. snažila som sa vydať zo seba aspoň nejaké slová, ale vedela som že by som nepovedala ani hlásku. Nešlo to. Tento moment bol dokonalý. Nie. Viac než dokonalý. Len sme sa na seba bez akéhokoľvek slova pozerali. ...

    



Nicki:





Harry: 

Tumblr_miwckzqezl1s6mx4zo1_500_large







-Dúfam, že sa vám táto časť páči.. keď chcete môžete aj komentovať váš osobný názor :) V blízkej dobe pridám dalšiu časť <3 :)
-Nicki (blogger)














utorok 26. februára 2013

#3. One Way or Another

-
Cítila som sa zvláštne. Robím v dosť známom klube, obsluhujem One Direction a ja tu sedím a utrápene vzdychám. Musím byť šťastná. Usmiala som sa. ,,Čo sa usmievaš?" ozval sa za mnou neznámy hlas. Otočila som sa a za sebou som zbadala blonďavého chlapca. Bol to Niall. ,,Ja, ja len tak," zase som zmeravela. ,,Ja som len chcel ešte doobjednať dve Coly a nechcel som na teba kričať cez celý klub, aj tak by si ma asi nepočula," usmial sa. Opieral sa o barový pult a ja som tam len tak sedela a pozerala som sa mu do očí. Bol to zvláštny pocit a mal strašne pekné oči, ach! Dobre, musím sa ukludniť. ,,Tak dve Coly?" úsmev som mu opätovala ,,Hej," zase sa usmial, žmurkol na mňa, otočil sa a odišiel späť k ich stolu. Ach nesmiem si robiť nádeje, šak to nič nebolo, len jeden krátky malý rozhovor s dokonalým chlapcom... Nechcem sa sklamať v láske, ako som sa ani nie pred rokom sklamala. A to bol hlúpy krátky "vzťah" s jedným chlapcom Lukasom, ktorý to bral ako len "kamarátstvo" ja som si myslela, že je to viac, ale nebolo. A ja sa nechcem zase sklamať. Nebudem nad tým rozmýšľať. 

Hľadeľa som na ich stôl v kúte pri okne (asi kvôli troške súkromia) a aj som zabudla pracovať. ,,Čo chcel?" uškrnul sa na mňa spoza pultu barman Ben. ,,Iba dve Coly," povedala som mu a išla som pozbierať z iných stolov poháre a fľasky. ,,Choď to zaniesť na stôl 13," povedal mi Ben, keď som prišla naspäť k pultu. Prehrabla som si vlasy, zobrala som na tácke 3 alkoholické mochita, 3 Coly, 2 pivá a  nejaké 3 striky. Toľko pitia.. veď toľko ich ani pri stole neni a ako sa dostanú domov, pomyslela som si. Ale asi nebudú všetci piť... ,,Nech sa páči!" podávala som im drinky. ,,Jedna Cola?" spýtala som sa  a podala som ju Liamovi, ktorý vďačne prikývol. ,,Ďalšia Cola?" spýtala som sa. Tú som podala Niallovi a druhú jednému z ich kamarátov, čo tam sedeli. ,,Ostatné môžeš položiť do stredu." povedal mi Harry, ktorý bol rovno oproti mne. Nahla som sa teda a položila som to do stredu. Harry sa zasmial. Nechápala som prečo. Tak som sa otočila a išla k pultu. Až potom mi to doplo. Harry sa zasmial asi preto, že keď som sa nahla a mám tielko, mi bolo vidieť to, čo by som nebola rada, aby mi vidieť bolo. A to bol asi aj jeho zámer. ,,Chalani sú takí hlupáci!" pošepkala som ďalšej čašníčke Sue, ktorá tiež teraz pracovala. Mohla mať okolo 23 rokov. Bola dosť vysoká a aj pekná, prekvapilo ma, že robí tu, keďže má podľa mňa vlohy na modelku.  Ona sa len zachichotala a odišla obluhovať. 


Čas išiel strašne rýchlo, ani som sa nenazdala a bolo už pol 9. Skoro všetci v bare boli opití. ,,To je tu takto stále?" prišla som k "šéfke" Lexi, ktorá kontrolovala nejaké papiere pri kase. ,,No ani nie Nicki, iba v piatky, soboty a niekedy aj v stredy, ako dnes." odpovedala mi milým tonom, aj keď som ju moc nepočula, lebo hudba hrala hlasnejšie a k tomu to bol Skrillex. ,,Aha," povedala som už trošku unavným tonom, a aj som bola a k tomu idem zajtra do školy.  Stôl číslo 13, kde sedeli chlapci z 1D bol stále vo veselej nálade. Vždy keď som im prišla zobrať prázdne fľašky, mi Harry povedal nejaký "vtip" a lichôtku a ostatní len pokukovali a smiali a, samozrejme, popíjali.  Mne sa, ale páčil Niall. Bol taký zlatý a milý a ako som si všimla ani nepil a bol trošku v úzadí..bohvie prečo. Pomaly odcházali nejakí ľudia a aj už nejakí moji 'kolegovia' čašníci a podobne. Keď som išla utierať pult, lebo si Ben odskočil a Caroline musela skočiť rýchlo do skladu, začal ma otravovať nejaký cudzí chlap. Ja som si tam len utierala pult a on stále: ,,Poď si zatancovať cicka, poďme spolu von," hovoril mi pripitým vtieravým hlasom. Strašne mi to liezlo na nervy. Prekvapilo ma, že tam nebol žiaden vyhadzovač, ale myslím si, že sčasti bol vyhadzovač aj Ben. Ale keď sa ma už ten "pán" dotkol to som už mala totálne nervy! Chytil ma za zadok!! Vtieravé poznámky, som ešte predýchavala a snažila som sa ho ignorovať a odbiť tým že musím pracovať, ale čo je moc to je moc!! Otočil som sa, že mu idem dať facku, no chytil mi ruku. Nevedela som čo mám robiť. 
,,Nechaj ju tak!" odrazu povedal niekto za nami. Bol to Harry. Naozaj Harry. Bola som prekvapená, ale zároveň aj rada.  ,,Prečo čo mi urobíš ty buznaaa? Fucckk you!!!" povedal nahlas a pritlačil si ma k sebe. Fuj. Snažila som sa vymaniť z jeho rúk, no márne. Harry ho odrazu chytil zo zadu za rameno, keď sa ten chlap otočil, Harry mu silno strelil päsťou rovno do tváre. On sa zatackal a zanadával a skoro padol na zem. Ostaní ľudia v klube si nič nevšímali, len som si všimla, že sa Niall a Zayn začínajú stavať.  ,,Nejaký problém?" prišiel, aj keď neskoro, Ben. ,,Vyhoďte ho prosím vás! Obťažuje ju!!!" povedal mu Harry q to už bol pri ňom Niall.  Ben bol dosť mohutný a veľký chlap, číže ľakho schytil tohto nechutného muža čo ma obťažoval za rameno a vyhodil ho z klubu. ,,Si v poriadku?" spýtal sa Harry, ktorý nebol opitý, možno mal tak jeden pohárik Mochita, nič viac.  ,,Ď-Ďakujem .." zajachkala som zo seba a sadla som si sa pult. Bála som sa. Cítila som sa bezmocná a taká ľakho zranitelná. Ani neviem prečo, ale začala som plakať. Normálne mi tam začali tiecť slzy. Harry mi zotrel slzy a objal ma. Ani neviem prečo, ale padla som mu do náručia. Potrebovala som to, potrebovala som oporu, niekoho kto ma ochráni ....






Takto vyzerá Nicki :) :

 





-Dúfam, že sa vám časť páči, v blízkej dobre pridám dalšiu <3 :3
 - Nicki (blogger) :)

pondelok 25. februára 2013

#2. One Way or Another

-
Tie 4 dni do mojej novej a prvej brigády v bare, prešli strašne rýchlo a ja som sa tam aj celkom tešila. Ale v ten deň som bola hlavne nervozna.. v škole som nemyslela na nič iné a keď som prišla domov, išla som sa odreagovať pozeraním Pretty Little Liars. Boli dve hodiny poobede, ciže mám ešte čas, keďže začínam až o 16.00. Ale nechápala som prečo, keďže otvárajú až o 6..ale asi tam mám ešte upratať. No super. ,,Melanie! Neviem, či som ti to spomínala, ale mamina mi ešte cez víkend zohnala brigádu?!" volala som s kamarátkou a pri tom som s prechádzala po izbe s jogurtom v ruke. ,,To vážne? No vidíš! Ja som ti vravela, že sa niečo ukáže! A kde pracuješ a odkedy?" chcela vedieť Melanie. Všetko som  jej radostne povedala. Keď som s ňou dotelefonovala, išla som sa prezliecť. Obliekla som si sivé tričko, čierne rifle a do čiernej kabelky som si hodila biele tielko, ktoré tam musím mať. Bolo 15.05 a kedže nechcem meškať v prvý deň práce pomaly som vyrazila. Pri odchode ma zastavila mama: ,,Držím ti palce zlatko!" vyobjímala ma a do ruky mi dala 20 libier, čo ma prekvapilo. ,,Ďakujem," povedala som jej s nesmelým úsmevom na tvári. Obliekla som si kožak a čierne tenisky na platforme a vyrazila som. Išla som na zastávku.




Pred klubom "Adiooos"


Je 15.55. Vykročila som smelo do baru, kde bola len šéfka Lexi, a zopár ľudí (zamestnancov), ktorých som nepoznala. ,,Ahoj zlatko! Ty si, presná!" pozrela sa na hodinky, prešla popri pulte a objala ma cez rameno. ,,Máš to tu biele tielko Nicki?" chcela vedieť. ,,Jasné!" odpovedala som jej. Potom som sa išla prezliecť, Lexi ma zoznámila s dalšími dvoma barmanmi Benom a Caroline, s čašníkmi Billym, Korym a s čašníčkou Sue. A potom tam boli ešte nejaké dievčatá, ale na tie som sa nepýtala..domyslela som si čo asi robia. 

,,Dnes v voj prvý deň brigády tu má byť menšia súkromná párty!" povedal mi čašník Kory, keď som umývala stoly. ,,To fakt?" tvárila som sa nadšene. 
O 18.10 začali prichádzať prví ľudia. Ja som im s úsmevom nosila nejaké drinky a podobne. Čas išiel strašne rýchlo. Keď bolo približne štvrť na osem a ja som sedela za pultom, kde som chvíľku oddychovala, som si všimla, že začínajú prichádzať celkom známi ľudia. Ako nie známi, že ich poznám osobne, ale známi tak, že som ich už niekde videla. V časopisoch a na internete...rozmýšľala som..ale veď oni vyzeraj inak.. ,,To je Zayn, Liam, Niall a Harry určite ich poznáš,"  povedal barman Ben, keď si všimol ako sa na nich pozerám. ,,To je One Direction? Tá skupina?" bola som mierne vykolejaná. ,,Ale veď jeden chýba. Louis," povedala som mu. ,,Hej ten sem chodí len občas, keď má čas," usmial sa na mňa Ben a išiel miešať nejaké drinky. Z druhej strany sa ku mne prihrnula Lexi: ,,Zákazníci čakajú ! Choď k stolu číslo 13," rozkázala mi. ,,Sekundička, len si odskočím na WC" povedala som jej. Išla som na WC, kde som si ešte prepudrovala tvár, prečesala si moje hnedé rovné vlasy a dala voňavku, pre istotu. Keď som vyšla zo záchodov, a išla som hľadať stôl číslo 13, zamrazilo ma. Sedeli tam oni. Oh niee. Smelo som k stolu vykročila, kde všetci sedeli ešte aj s nejakými dvoma kamarátmi. ,,Čo to budee?" mierne som zakoktala, ale snažila som sa tváriť sebavedomo. Všetci sa na mňa pozreli a začali si objednávať. Samí alkohol, okrem Liama, ktorý si dal Colu. Dvaja z nich sa na mňa, keď som zapisovala ich objednávky, pozerali skúmavým pohľadom, čo ma trošku znervoznilo. Bol to chlapec v bielom tielku a modrej košely to bol Harry a blonďavý, celkom zlatý chlapec v tmavo-modrom tričku, Niall.  Nadýchla som sa: ,,To je všetko?" a pozrela som sa na všetkých. ,,Hej, asi hej," povedal Zayn a pozrel sa na ostatných, ktorí prikývli. Usmiala som sa na nich a išla som smerom k baru, kde som povedala Benovi objednávky, sadla si na stoličku a vydýchla. Toto bude ešte dlhý deň pomyslela som si a hľadeľa som do mobilu. Aj keď som vedela, že dnes končím o deviatej. :)



Takýto outfit mala Nicki, okrem toho, že keď pracovala, mala biele tielko :) : 
Y_large




Zatiaľ to neni nič moc, ale v dalších častiach to bude lepšie! :) <3

 - Nicki (blogger) :)

nedeľa 24. februára 2013

#1. One Way or Another

-
Takže moje meno Nicole Haver, ale všetci ma volajú Nicki. Viem, zvlástne priezvysko, ale čo už. Mám 16 rokov, aj keď si myslím, že vyzerám mladšie, kvôli mojej drobnej postave. S rodičmi sme sa pred 8 rokmi presťahovali z Prahy, kde som od malička žila, sem do Londýna, kvôli ocinovej práci. Som Češka aj keď sa považujem za 100 % Angličanku. Chodím na Oxford university, i keď si myslím, že nie som až taká inteligentná, aby som tam študovala, ale čo už známosti od rodičov, sú známosti. Bývam spolu s rodičmi a 14 ročným bratom Krisom v päť- izbovom byte v centre Londýna. Možno to vyzerá, že ten, kto býva v centre Londýna je bohatí, ale nie je to tak. Mamu pred pár dňami vyhodili z práce, kvôli tomu, že sa tam pre mňa snažila nájsť menšiu brigádu. Je to nahlavu. Otec robí ako manažér v jednej cestovnej agentúre. 

Bolo 8 hodím ráno, sobota a aprílove slnko my svietilo do postele, čo ma prekvapilo, lebo v Londýne moc slnka nemáme. Ležala som vo svojej posteli a hrala  hry na mobile, v mojej skromnej izbe, keď na mňa z ničoho nič vyletela mama: ,,Nicki! Okamžite sa obleč! Mám pre teba brigádu!" Ja som na ňu len vypúlila oči. ,,T-to vážne ako? A kde? Veď ty sama nemáš prácu, mami," spýtala som sa jej a ona už ťahala môj paplon,  takže som sa nemotorne zvalila na zem. ,,Vstávaj a nešuchci sa! Všetko ti poviem v aute, v ktorom budeš o 25 minút! Rýchlo!" kričala na mňa a už bežala von z mojej izby. Ako sa mi nechcelo niekam ísť..najradšej by som len celý deň ležala v posteli a pozerala nejaké filmy. Došuchtala som sa do kúpeľky, kde pri mojom šťastí bol Kris. ,,Chod preč! Ja sa ponáhľam!" skrýkla som na neho. Kris si práve čistil zuby a ja som ho odtiaľ ťahala preč. ,,Prosííííííííííím!" náhlila som ho. Po nekonečne dlhých dvoch minútach konečne vyšiel. Vošla som teda do kúpeľky, kde som sa rýchlo osprchovala, umyla si hlavu, zuby a rýchlo si ich vyfénovala. Stihla som sa aj namalovať, čo ma samú prekvapilo. Vedela som, že už dávno prešlo tých 25 minút..no čo už počká chvíľku. O 8.37 na mňa už zvonka trúbila mama. A to som bola len v župane. Rýchlo som letela do izby, obliekla som si úzke čierne rifle, biele conversky, biely svetrík. Rýchlo som si nahádzala do kabelky voňavku, hrebeň, peňaženku a mobil. ,,Kam sa tak ženieš?!!" spýtal sa nervozne otec, keď som prebehla cez kuchyňu, kde si pokojne čítal noviny a popíjal kávu. ,,Mama mi zohnala brigádu... ja už musím, pá oci!" kričala som mu, ked som vychádzala von. Super ani som nejedla. ,,Konečne!" povedala mama, keď som nasadala vedľa nej do auta. ,,Prepáč.. no vysvetli mi to všetko!" chcela som vysvetlenie. Po ceste sme sa zastavili v Mcdrive, mama si dala Latté a šalát, no ja som si dala len karamelové Frappé. To milujem. ,,No kamarátka mi poradila jednu dobrú brigádu, takú stvorenú pre teba!" žiarila nadšením, a pri tom ma viedla, ani neviem kam. ,,No a dalej?" bola som zvedavá, ani neviem kam idem a čo budem robiť. A tu v Londýne, potrebujem brigádu, naozaj.  ,,Uvidíš!" odpovedala. Nechcela som sa s nou hádať a prosíkať ju nech mi to povie, lebo som vedela, že sa to nestane. Autom sme prešli okolo Big Ben-u až sme sa dostali do jednej uličky, kde boli samé bary a disco kluby. ,,Ja mám byť štetka?!!" osopila som sa na ňu, ked sme vychádzali von z auta a mierili si to rovno do jedného klubu s názvom "Adiooos" čo viem, že je klub plný feťákov, nejakých trápnych celebrít a hlavne prostitútiek. ,, Nieee!" kričala na mňa mama, keď sme vošli do klubu, ktorý bol prázdny. Ako som si všimla na dverách, začínajú od 6 večer. No super, pomyslela som si. ,,Ahoj Lexii!", podišla mama k blondavej barmanke, ktorá bola asi aj šéfka toho baru, ,, No tu je moja krásna dcérka Nicole! Má 16 rokov a študuje na Oxforde!" jasala mama. A ja som sa len ticho prizerala a sadla som si za barový pult. Preboha čo tu budem robiť. Asi po 5 minútach, čo sa spolu rozprávali, ku mne podišla ku mne tá barmanka a šefka zároveň. ,,No Nicole, ja som Lexi a toto mi tu patrí! Ževraj toto bude tvoja prvá brigáda, no poď za mnou!" schytila ma za ruku a ťahala do jednej malej miestnosti za barom. Mala som strach čo ma tam bude čakať. Keď podala papier o prijatí začala mi vysvetlovať čo mam robiť. To nie je také zlé, pomyslela som si. ,,Takže mám len odnášať drinky, a umývať stoly?" spýtala som sa. ,,Teoreticky hej,  a budeme ti platiť 310 libier týždenne!" povedala mi. Skoro ma naplo! 310 týždenne! ,,To je dosť!" povedala som jej. ,,My nie sme nejaký zapadákov!" zasmiala sa. ,,Dobre, budeš tu pracovať stredy, piatky a soboty od 4 poobede do 11 večer! V stredy do 9, kedže máš na druhý deň školu okej?!" hovorila vážne, keď sme sa vrátili spať, ku mame. ,,Dobre!" povedala som jasne. ,,Tak v stredu sa vidíme! Obleč si biele tielko, dobre?!" povedala mi, keď sme boli s mamou na odchode.  


Takto vyzerá Nicole (Nicki) Haver :) : 


-Zatiaľ prvá časť neni nič moc, ale dalšie slubujem že budú lepšie, a bude tam aj 1D! :))) <3 
- Nicki (blogger) :)