utorok 26. februára 2013

#3. One Way or Another

-
Cítila som sa zvláštne. Robím v dosť známom klube, obsluhujem One Direction a ja tu sedím a utrápene vzdychám. Musím byť šťastná. Usmiala som sa. ,,Čo sa usmievaš?" ozval sa za mnou neznámy hlas. Otočila som sa a za sebou som zbadala blonďavého chlapca. Bol to Niall. ,,Ja, ja len tak," zase som zmeravela. ,,Ja som len chcel ešte doobjednať dve Coly a nechcel som na teba kričať cez celý klub, aj tak by si ma asi nepočula," usmial sa. Opieral sa o barový pult a ja som tam len tak sedela a pozerala som sa mu do očí. Bol to zvláštny pocit a mal strašne pekné oči, ach! Dobre, musím sa ukludniť. ,,Tak dve Coly?" úsmev som mu opätovala ,,Hej," zase sa usmial, žmurkol na mňa, otočil sa a odišiel späť k ich stolu. Ach nesmiem si robiť nádeje, šak to nič nebolo, len jeden krátky malý rozhovor s dokonalým chlapcom... Nechcem sa sklamať v láske, ako som sa ani nie pred rokom sklamala. A to bol hlúpy krátky "vzťah" s jedným chlapcom Lukasom, ktorý to bral ako len "kamarátstvo" ja som si myslela, že je to viac, ale nebolo. A ja sa nechcem zase sklamať. Nebudem nad tým rozmýšľať. 

Hľadeľa som na ich stôl v kúte pri okne (asi kvôli troške súkromia) a aj som zabudla pracovať. ,,Čo chcel?" uškrnul sa na mňa spoza pultu barman Ben. ,,Iba dve Coly," povedala som mu a išla som pozbierať z iných stolov poháre a fľasky. ,,Choď to zaniesť na stôl 13," povedal mi Ben, keď som prišla naspäť k pultu. Prehrabla som si vlasy, zobrala som na tácke 3 alkoholické mochita, 3 Coly, 2 pivá a  nejaké 3 striky. Toľko pitia.. veď toľko ich ani pri stole neni a ako sa dostanú domov, pomyslela som si. Ale asi nebudú všetci piť... ,,Nech sa páči!" podávala som im drinky. ,,Jedna Cola?" spýtala som sa  a podala som ju Liamovi, ktorý vďačne prikývol. ,,Ďalšia Cola?" spýtala som sa. Tú som podala Niallovi a druhú jednému z ich kamarátov, čo tam sedeli. ,,Ostatné môžeš položiť do stredu." povedal mi Harry, ktorý bol rovno oproti mne. Nahla som sa teda a položila som to do stredu. Harry sa zasmial. Nechápala som prečo. Tak som sa otočila a išla k pultu. Až potom mi to doplo. Harry sa zasmial asi preto, že keď som sa nahla a mám tielko, mi bolo vidieť to, čo by som nebola rada, aby mi vidieť bolo. A to bol asi aj jeho zámer. ,,Chalani sú takí hlupáci!" pošepkala som ďalšej čašníčke Sue, ktorá tiež teraz pracovala. Mohla mať okolo 23 rokov. Bola dosť vysoká a aj pekná, prekvapilo ma, že robí tu, keďže má podľa mňa vlohy na modelku.  Ona sa len zachichotala a odišla obluhovať. 


Čas išiel strašne rýchlo, ani som sa nenazdala a bolo už pol 9. Skoro všetci v bare boli opití. ,,To je tu takto stále?" prišla som k "šéfke" Lexi, ktorá kontrolovala nejaké papiere pri kase. ,,No ani nie Nicki, iba v piatky, soboty a niekedy aj v stredy, ako dnes." odpovedala mi milým tonom, aj keď som ju moc nepočula, lebo hudba hrala hlasnejšie a k tomu to bol Skrillex. ,,Aha," povedala som už trošku unavným tonom, a aj som bola a k tomu idem zajtra do školy.  Stôl číslo 13, kde sedeli chlapci z 1D bol stále vo veselej nálade. Vždy keď som im prišla zobrať prázdne fľašky, mi Harry povedal nejaký "vtip" a lichôtku a ostatní len pokukovali a smiali a, samozrejme, popíjali.  Mne sa, ale páčil Niall. Bol taký zlatý a milý a ako som si všimla ani nepil a bol trošku v úzadí..bohvie prečo. Pomaly odcházali nejakí ľudia a aj už nejakí moji 'kolegovia' čašníci a podobne. Keď som išla utierať pult, lebo si Ben odskočil a Caroline musela skočiť rýchlo do skladu, začal ma otravovať nejaký cudzí chlap. Ja som si tam len utierala pult a on stále: ,,Poď si zatancovať cicka, poďme spolu von," hovoril mi pripitým vtieravým hlasom. Strašne mi to liezlo na nervy. Prekvapilo ma, že tam nebol žiaden vyhadzovač, ale myslím si, že sčasti bol vyhadzovač aj Ben. Ale keď sa ma už ten "pán" dotkol to som už mala totálne nervy! Chytil ma za zadok!! Vtieravé poznámky, som ešte predýchavala a snažila som sa ho ignorovať a odbiť tým že musím pracovať, ale čo je moc to je moc!! Otočil som sa, že mu idem dať facku, no chytil mi ruku. Nevedela som čo mám robiť. 
,,Nechaj ju tak!" odrazu povedal niekto za nami. Bol to Harry. Naozaj Harry. Bola som prekvapená, ale zároveň aj rada.  ,,Prečo čo mi urobíš ty buznaaa? Fucckk you!!!" povedal nahlas a pritlačil si ma k sebe. Fuj. Snažila som sa vymaniť z jeho rúk, no márne. Harry ho odrazu chytil zo zadu za rameno, keď sa ten chlap otočil, Harry mu silno strelil päsťou rovno do tváre. On sa zatackal a zanadával a skoro padol na zem. Ostaní ľudia v klube si nič nevšímali, len som si všimla, že sa Niall a Zayn začínajú stavať.  ,,Nejaký problém?" prišiel, aj keď neskoro, Ben. ,,Vyhoďte ho prosím vás! Obťažuje ju!!!" povedal mu Harry q to už bol pri ňom Niall.  Ben bol dosť mohutný a veľký chlap, číže ľakho schytil tohto nechutného muža čo ma obťažoval za rameno a vyhodil ho z klubu. ,,Si v poriadku?" spýtal sa Harry, ktorý nebol opitý, možno mal tak jeden pohárik Mochita, nič viac.  ,,Ď-Ďakujem .." zajachkala som zo seba a sadla som si sa pult. Bála som sa. Cítila som sa bezmocná a taká ľakho zranitelná. Ani neviem prečo, ale začala som plakať. Normálne mi tam začali tiecť slzy. Harry mi zotrel slzy a objal ma. Ani neviem prečo, ale padla som mu do náručia. Potrebovala som to, potrebovala som oporu, niekoho kto ma ochráni ....






Takto vyzerá Nicki :) :

 





-Dúfam, že sa vám časť páči, v blízkej dobre pridám dalšiu <3 :3
 - Nicki (blogger) :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára