streda 27. februára 2013

#4. One Way or Another




-
Bola som opretá o jeho hruď a túlila som sa k nemu a popritom som vzlykala. Cítila som sa trochu divne. Ani ho nepoznám, a dôverujem mu natoľko, že som "schúlená" v jeho náručí.
,,Čo sa deje?!?" spýtala sa nervozne Lexi. Ben jej všetko vysvetlil. Skoro vybuchla. ,,Nicki, neviem čo ti mám povedať.. strašne ma mrzí, že práve prvý deň v práci si prežila takto, ale občas sem "zavítajú" takýto ľudia, ako bol ten chlap, " povedala mi. Ja som sa postavila, pozrela som sa na Harryho, ktorý sa tiež pozeral na mňa. Niall sa ma len spýtal: ,,Všetko v poriadku?" bolo to od neho milé..od oboch. Potom sa obaja otočili a odišli naspať ku svojmu stolu za ostatními. 
 Lexi, ktorá stála oproti mne ma jemne objala a pošepkala mi, že aj keď nie je 9 hodín, ale že si mám zobrať veci a ísť si domov oddýchnuť, a že sa vidíme v nedeľu. Prezliekla som si tričko, išla som ešte na WC. Bola som dosť rozmazaná, ale to kvôli tým slzám..
Upravila som sa, dala som si bundu, a keď som bola pri odchode zastavil ma Harry. Stáli sme pri dverách.  ,,Ani sme sa nepredstavili," povedal trošku smutne, no usmial sa. ,,Ja som Nicole Haver, ale volaj ma Nicki. Teší ma. " povedala som mu sebavedomo. ,,Ja som Harold Edward Styles, ale volaj ma Harry," zasmial sa. Stretli sa nám pohľady. Zase zvláštny pocit v mojom bruchu.. ,,Ako ideš domov?" spýtal sa po chvíľke, čo sme sa na seba pozerali. ,,No...autobusom. Prečo?" chcela som vedieť. 
,,No len tak ma napadlo..," trošku zakoktal a očervenel, ale na ňom to bolo strašne sexy, ,,či by som ťa nemohol odviesť, aby si nešla sama a po tme.." povedal starostlivo. 
Ach.. bol taký milý. ,,To vážne ? Odviezol by si ma?" spýtala som sa ho s úsmevom na tvári a "motýlikmi" v mojom bruchu. ,,Hej, veľmi rád," odpovedal mi svojím dokonalým anglickým akcentom. ,,Nezdržím ťa? Vieš, si tu s kamarátmi.." chcela som sa ujistiť.
 ,,Nie! To vôbec!" povedal. ,,Počkaj tu ja si len idem po bundu." povedal mi, a už mieril k stolu, kde bol asi 3 minútky. Zobral si bundu a niečo ešte hovoril chlapcom. Všimla som si, že sa Niall na mňa pozerá. Vyzeral smutne. Neviem prečo sa tak tváril, ale bolo mi ho ľúto. Zakývala som mu. Vtedy sa nesmelo usmial a odkýval mi. Potom prišiel ku mne naspäť Harry. ,,Potom aby si si nemyslela..ja som nepil. To všetko bolo ich, ani mochito som nemal," povedal mi, keď sme smeroval k jeho autu. Pred jeho autom nás otravovali asi traja paparazzi, čomu som zo začiatku nechápala, ale potom mi to doplo. Sadla som si vedľa Harryho a vyrazili sme. ,,Kde vlastne bývaš?" chcel vedieť. Povedala som mu presnú ulicu. ,,Tam sme tak za 25 minút..Lodnýn je veľký!" zasmial sa a ja som prikývla: ,,To hej!" 


Celú cestu sme sa rozprávali. Ani neviem o čom. O všetkom a zároveň o ničom. Dozvedela som sa, že miluje mačky, že sa jeho rodiča rozviedli, a že má sestru. Ja som sa pred tým o takéto veci nezaujímala, počúvala som síce občas nejaké ich pesníčky a vedela som aj ich mená a podobne, ale takéto osobné "info" ma moc netrápili. 
Bol neuveriteľne milý a zábavný. Vôbec som sa necítila tak, že sedím vedľa "Harryho z One Direction" ale že sedím vedľa nejakého obyčajného, ale úžasného chalana. Prechádzali sme cez Londýn, ktorý v nočných svetlách úplne žiaril.  Keď som mu povedala, že nie som úplná angličanka, bol prekvapený. ,,Ale veď rozprávaš dokonale po anglicky! A aj tak pôsobíš!" povedal mi. ,,Ako pôsobím?" spýtala som sa ho. ,,Tak anglicky!" zasmial sa. 
,,Woooow!" povedala som nadšene, keď sme prechádzali okolo jedného mostu, pri ktorom bol menší kopček a na ňom stál, presne v strede, strom. Hviezdy jasno žiarili. Harry odrazu odbočil pri tom moste. ,,Č-Čo robíš?" bola som prekvapená. ,,Ideme sa tam pozrieť! Neboj sa!" povedal mi a už ma ťahal von z auta. Vyšli sme úplne hore až sme skončili pri tom strome. ,,Je to tu krásne..." zajachkala som a sadla som si na zem pod strom. Harry si sadol vedľa mňa. Mali sme výhľad na Big Ben a krásny vysvietený Londýn.
 Bolo to dokonalé. ,,Sem sme išli s chalanmi v ten večer, ked sme vypadli z X-Factoru." povedal mi. Potom mi Harry rozprával o X-Factore. Odrazu mi začala byť strašná zima, ale nechcela som to dať najavo. On si, ale všimol, že som sa začala trošku triasť, tak si  vyzliekol svoju čiernu bundu a dal mi ju okolo ramien. ,,T-t-t-to si nemusel," zase som zajachkala. ,,Ale musel.." usmial sa na mňa. 
Zase sme sa začali rozprávať. Ani nie o 5 minút začalo strašne silno pršať. Obaja sme sa postavili s pod stromu a rýchlo sme sa rozbehli dole, smerom k autu. No, pri mojom šťastí som sa šmykla, a spadla. Začala som sa smiať a Harry tiež. Pomohol mi sa postaviť, a keďže som bola celá mokrá, stále som sa šmýkala. ,,Vieš čo?!!?" povedal a to už ma schytil zo zeme do svojho náručia a odniesol ma do auta, kde sme sa obaja začali bez príčiny smiať. Takto to bolo asi polminúty. ,,To si nemusel, ale ďakujem" povedala som mu a tiekli mi slzy. Ale teraz od smiechu. ,,Ale ja som chcel! ...ach zase musí pršať.." povedal mi a naštartoval auto a trošku zakúril. Aj keď bol apríl, bolo trochu chladno. Išiel ma už odviesť domov. 


,,A sme tu 'MY LADY'! " povedal a zachechtal sa..určite som vyzerala strašne..celá mokrá a rozmazaná, ale čo už. Zaparkoval rovno pri mojom baráku v centre Londýna. ,,Ďakujem..a nie len za toto, za všetko!!" povedala som mu a podala som mu jeho bundu, ktorá bola tiež celá mokrá. Keď som išla otvoriť dvere od auta, že idem vystúpiť povedal mi nesmelým hlasom: ,,Počkaj! Ja, ja ..dnešný večer bol vážne dokonalýýý, aj keď bol krátky..o tom mieste kde sme spolu boli som nikomu nepovedal, aj keď je tak na očiach. A mrzí ma, čo sa stalo v tom bare s tým chlapom," pozeral sa mi rovno do očí. Nevedela som čo mu mám na to povedať.. snažila som sa vydať zo seba aspoň nejaké slová, ale vedela som že by som nepovedala ani hlásku. Nešlo to. Tento moment bol dokonalý. Nie. Viac než dokonalý. Len sme sa na seba bez akéhokoľvek slova pozerali. ...

    



Nicki:





Harry: 

Tumblr_miwckzqezl1s6mx4zo1_500_large







-Dúfam, že sa vám táto časť páči.. keď chcete môžete aj komentovať váš osobný názor :) V blízkej dobe pridám dalšiu časť <3 :)
-Nicki (blogger)














Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára