štvrtok 20. júna 2013

#42. One Way or Another

Ďakujem za komentáre, ste milí :) 
Mimochodom, vopred Vám chcem oznámiť, že najbližšiu časť, (po tejto) pridám asi až o 8-9 dní, pretože odlietam preč na dovolenku. Za pochopenie ďakujem.. :)) Preto je táto časť dlhá.:)


-

,,Ja jej pomôžem," povedal podráždený, známy hlas, keď toho chlapca odo mňa odsunul a podal mi ruku. Harry.
Jeho už opálená vypracovaná postava v bielych plavkách sa nado mnou týčila.
Zdvihla som si vrchný diel plaviek, ktorý sa mi pomaly šmýkal a popravila som si ho a chytila som sa Harryho ruky, ktorá sa za mnou načahovala.
(6) one direction | Tumblr 
,,Som v pohode," povedala som mu podráždene, keď som vyšla z vody, prešla som okolo Harryho a ľahla som si na lehátko, vedľa Perrie. 
Perrie si akurát čítala Cosmopolitan, tak som sa s ňou začala rozprávať.
Ten Tommy tam už nebol.
Potom som sa natrela opaľovacím krémom, ktorý som si vytiahla z plážovej tašky a zavrela som oči. 
,,Ty si urazená?" po chvíľke ma prerušil tichý hlas.
,,Mala by som byť?" pozrela som sa mu do zelených očí. Harry sedel na kúsku môjho lehátka a na tvári mal veľa emócii.
Nie že by som bola urazená, ale on si myslí, že každý chlapec, čo mi chce len pomôcť ma chce hneď zbaliť, preto mi musí pomôcť on? Ako som rada, že si ma Harry všíma, ľúbim ho, ale nikdy by som ho nepodviedla ani nič.
,,Neviem," povedal zmätene.
Jednou rukou pri prešiel po mojej.
,,Ako nie som urazená, len vážne si myslíš, že by som s tým chlapcom niečo mala, keď si ho hneď vyhnal? Ved mi chcel len pomôcť," odpovedala som mu.
Nechcem sa hádať, keď mám už dnes tie narodeniny.
,,Ja som len trochu žiarlil.. videl som ako si padla do vody, chcel som ti ísť pomôcť, len ten chlapec ma predbehol a pomohol ti.. áno trochu som žiarlil.. a to ako sa na teba pozeral..Magor. A nemôžem pripustiť aby ti ešte niekto ublížil, či už to je chlapec alebo aj dievča.. nikto, po tom čo sa ti dávno stalo v tom bare.. bol som tam ja a ochránil som ťa, no snažil som sa, a aj ťa vždy ochránim," pozrel sa na mňa starostlivým pohľadom a rukou si prešiel pomedzi kučeravými vlasmi.
,,Ach Harry, viem, že sa o mna bojíš, ale zase nie každý mi chce zle.... milujem ťa, " nevedela som ako mám zareagovať. 
Som rada, že sa o mňa stará.. milujem ho najviac na svete.
,,Aj ja teba láska," na tvári sa mu objavil ten povestný krásny úsmev s jamkami.
Nahol sa ku mne a pobozkal ma. Jednou rukou mi prešiel po stehne. Slnko, ktoré už bolo vysoko na oblohe na nás silno pálilo.
,, Ták, ako oslávime Nickine narodeniny?" prerušil nás Louis.
S Harrym sme skončili náš súboj jazykov, no stále sedel vedľa mňa hladkal ma po stehne.
,,No mohli by sme si na večer objednať tú dolnú miestnosť, tam kde je ten mini bar," pripojil sa do rozhovoru Liam, ktorý sedel pod slnečníkom vedľa Nialla, ktorý práve jedol veľkú zmrzlinu.
,,To znie ako dobrý nápad," usmiala sa Perrie, odtrhla pohľad z časopisu. Zayn tiež prikývol.
,,Hmm no mohli by sme. Vybavili by sme aj jedlo, ved to je tu v cene toho rezortu, a boli by sme tam len my. Možno pár ľudí z tadeto, ako chcete," usmial sa Harry a čakal aj na môj názor.
,,No bolo by to milé..ale naozaj, nemusíte si kvôli mne robiť starosti, mám len 17," zasmiala som sa sa.
,,Ale my chcemee!" usmiala sa na mňa Eleanor a odpila sa z drinku.
,,Ano chceme! Bude party hard!" zasmial sa Louis a skočil šípku do bazéna, čím celú ofrkal El, ktorá si niečo zamrmlala. Hhh.
,,Môže byť," povedal neutrálne Niall a dojedal zmrzlinu.
Zasmiala som sa. Ďalej sme teda preberali tú moju "budúcu" narodeninovú párty, ktorá bude dnes večer tu v hoteli.. aj keď som moc nesúhlasila, pretože som nechcela, aby si robili starosti, ale aby si oddýchli.



-Večer -

Nakoniec ma teda všetci presvedčili na tú oslavu. Práve som vyšla z vane, stojím v uteráku na hlave a na tele pred  mojím kufrom v našom apartmáne a rozmýšľam čo si oblečiem na tú moju mini párty.
Dnešný deň prešiel strašne rýchlo. Celý deň sme boli len spolu pri bazéne, jedine tak sme boli na obede, smiali sme sa, chalani robili ako inak hovadiny. 
Milujem tento Havaj.
Niall s Harrym hrali "vojnu" vo vode s Liamom a Louisom, sedeli si na pleciach a zhadzovali sa...alebo si hádzali v bazéne loptu.. ach tie naše detičky.
My s babami sme si čítali časopisy, počúvali sme hudbu a okrem kúpania sme sa aj opaľovali kedže tu je naozaj dosť teplo.
Mimochodom, chalani sk prenajali polku bazéna, len pre nás, aby ich nerušili stále fans a podobne..aj keď vždy tam boli také čo ich vyrušili, chceli fotku alebo autogram, ale ved je to ako keby súčasť ich práce, tak to chápeme. 
Našťastie tu neboli žiadne paparazzi, len fans si ich fotili.
Takže celý deň prešiel strašne rýchlo, a volala mi aj mama, blahoželala mi aj s ocinom a bratom a ževraj ma pozdravujú aj babka s dedkom.. och akí sú milí.
Keď priletím domov do Londýna, chcela by som ich ísť pozrieť do Česka (bývala som tam, ked bola malá), možno zoberiem aj Harryho.
,,Ja si fakt nemám čo obliecť," povedala som smutne a sadla som si vedľa kufor. Nevedela som čo si mám obliecť.
,,Nicki, ved tu máš veľa vecí, " kľakol si vedľa mňa Harry, ktorý si to práve mieril do kúpeľky. 
,,Skúsim niečo nájsť," letmo som sa usmiala. Pobozkal ma na líco a zmizol v kúpelni.
Kufor som vyložila na veľkú posteľ a stále som rozmýšľala. 
Vyhádzala som všetky veci z kufra a snažila som sa nájsť nejaký pekný kúsok.
Tie šaty som mala včera.. v ruke som zvierala čierne šaty.
Teraz je štvrť na 9, a o celej začína oslava a ja ešte neviem čo si mám obliecť a nie som ani prichystaná, no super.
Rýchlo som si obliekla spodné prádlo, hodila som si na seba Harryho voľné tričko, bola som ako inak bez make-upu, vlasy som si vyšúchala a mokré som si prehodila len cez plecia.
Otvorila som dvere nášho apartmánu a len v tričku som prešla po chodbe a mierila som do apartmánu El, aby mi poradila a pomohla.
,,Oh prepáčte," nechtiac som narazila do jedného chlapca, keď som utekala chodbou.
,,Oh som v poriadku.. počkať..  ty si to dievča z bazéna, či ?" usmiala sa na mňa povedomá tvár.
,,Ehm áno, a ty ssiii...Tommy," rozmyšľala som. 
Tommy si ma premeral a usmial sa. Neznášam keď to chalani robia.
Chlapec stál predo mnou normálne oblečený v 3/4 nohaviciach, tričku a saku, asi šli dole na večeru, neviem. Stál tam s mladšiou sestrou (tipujem) mohla mať okolo 13 rokov a ja som pred nimi bola len v tričku..
,,No ty si mi ešte meno nepovedala, lebo ma tvoj priateľ poslal preč," pozrel sa do zeme.
,,Nicole, ale volaj ma Nicki," usmiala som sa na neho.
,,Tom! To je ona!!! Ona chodí s Harrym!! S Harrym z One Direction!!! Počkať sú tu aj oni??! Ešte som ich nikdy nevidela!!?" zasypávala ho otázkami a začala ma objímať.
,,No, oni tu asi sú," odpovedal jej milo.
,,Zaveď ma za nimi!!!" usmiala sa na mňa vtieravo.
,,Prepáčte, ale ponáhlam sa," chcela som ísť rýchlo za El.
,,No asi ťa zdržujeme prepáč," usmial sa.
,,Ešte fotku prosíííím, aspon s tebou," prosíkala ma.
V blondavých vlasoch mala čelenku a mala tmavé úzke šaty.
,,No dobre," chabo som sa usmiala.
Bola som totižto len v tričku. Harryho tričku. Trapas.
Rýchlo som sa s ňou odfotila, cvakol nás Tommy.
,,Už musím,  boli ste milí, majte sa," povedala som im, a rýchlo som prebehla za Eleanor.
To dievča, jeho sestra, predstavila sa ako Betty, na mňa ešte niečo kričala, no ignorovala som to, lebo som sa fakt ponáhlala.
Zaklopala som na ich dvere.
Otvoril mi Louis, ktorý mal na sebe len obviazaný uterák. Bol zlatý.
,,Deje sa niečo Nicki?" spýtal sa ma milo, prehliadol si ma, v čom som a zaškeril sa.
Zase toto.
,,Je tu El?" spýtala som sa nervozne.
,,Hej je, práve chyst-" nedokončil, vletela som do ich apartmánu, bol podobný ako náš a hľadala som Eleanor.
,,No, vitaj u nás," zasmial sa a zavrel dvere.
,,Nicki, deje sa niečo, ved party začína až o 9 nie?" usmiala sa na mňa. 
Eleanor mala na sebe krásne karamenlové úzke šaty a na nich mala sako. Bola už aj namaľovaná a vlasy mala urobené do drdola. Opalená pokožka jej doslova pod tými šatami svietila.
Louis sa obliekol do celkom slušných vecí, prichystal sa a šiel dole, asi to dovybavovať, tú oslavu.
,,El, ja si nemám čo obliecť," povedala som smutne a sadla som si na ich postel.
,,Hmm...počkaj," hrabala sa vo svojom kufri, čo mala pri stene.
O pár sekúnd z neho vytiahla krásne ružové šaty.
,,Mala som ich na sebe raz a to ked som si ich kupovala, hh. Boli drahé sú z Dolce & Gabbana, ale dám ti ich," usmiala sa na mňa a podávala mi ich.
,,Počkať to myslíš vážne? Nemôžem to prijať.." neverila som vlastným ušiam.
,,Ano! Nič tu pre teba na narodeniny nemám, tak toto bude darček, aj tak ich nenosím, sú tvoje, ešte raz všetko naj Nicki," usmiala sa na mňa. 
,,Ach, El si zlatá," vyobjímala som ju.
Ešte sme sa chvíľku rozprávali, potom som rýchlo šla do našeho apartmánu s Harrym. Ten už bol aj oblečený a všetko.
,,To si bola takto kde?" nadvihol obočie, ked ma zbadal len v jeho tričku. 
,,Len za El," usmiala som sa.
Potmehúcky sa usmial a ďalej sa na posteli hral na mobile a odpíjal si z plechovky Coly.
Vyzliekla som si jeho tričko, obliekla som si tie krásne ružové šaty, spravila som si silnejší makeup a vlasy, ktoré som už mala suché, som si natočila. 
Do čiernej kabelky, ktorú som dostala od mami na sladkých 16 a bola riadne drahá som si dala mobil a drobnosti. 
Navoňavkovala som sa a ešte som si rýchlo nalakovala nechty ružovým lakom.
,,Vyzeráš krásne," povedal mi Harry, keď ma zbadal.
On mal na sebe košelu a rifle. Bol tiež krásny a celkom elegatne oblečený.
,,Aby si si nemyslela, že len tie raňajky a ruže si mala na narodeniny, niečo ťa čaká aj v Londýne," zozadu ma objal.
Otočila som sa k nemu. 
,,Nerob si starosti, mne stačí aj to... boli to tie najlepšie raňajky a najkrajšie ruže na svete," bola som šťastná.
Pohľad mi padol na ruže na stole a usmiala som sa, potom som sa naspať pozrela do jeho neodolateľných zelených očí.
,,Ale aj tak ti niečo dám. Som rád, že ťa mám... že som s tebou. Milujem ťa," objal ma a zodvihol ma zo zeme a zatočil mnou. To milujem. On je vždy taký gentleman vo všetkom, ach.
Odniesol ma na terasu kde bol práve krásny západ slnka. 
,,Aj ja teba," usmiala som na neho. Odhrnul mi pramienok vlasov z tváre a nežne ma pobozkal. 
Potom sme si spravili krásne fotky pri západe slnka. Jednu tuším aj pridal na Instagram, s popisom: "Happy bday to my love .xx" ach ako ho ja milujem.
,,Zbožňujem, keď sa takto obliekaš," zaškeril sa a chytil ma za zadok. 
Zasmiala som sa a preplietla som naše prsty. Slabé zapadajúce slnko nám svietilo na tváre, ktoré sme mali pri sebe.
Pod košeľou, ktorú mal mierne rozopnutú som videla jeho dokonalé tetovania.
Pár minút sme tam ešte pobudli a potom sme išli dnu, ešte sa trochu doupravovali, prišiel ešte Harryho lekár, rýchlo mu všetko skontroloval,  ja som si obula lodičky a o pár sekúnd sme už išli na tú párty, čo je dole v bare, kde sú už všetci.
Dúfam, že na tej párty bude všetko okej, a bude zábava (a Niall nebude urazený.. :) )
Zobrala som si kabelku a ruka v ruke sme s Harrym vyšli z apartmánu. Asi chvíľku meškáme, pretože je po 9.



Nickin outfit:



















Harry:
Harry Styles | via Tumblr


Tommy:
Tom Daley | wowza




-Takže dúfam, že sa Vám časť páči. Ešte raz sa Vám chcem ospravedlniť za to, že najbližšiu časť pridám až o 8- 9 dní, kvôli tomu, že idem preč.
A komentáre ma potešia, ďakujem :3
-Nicki (blogger)



pondelok 17. júna 2013

#41. One Way or Another

Ďakujem Vám za milé komentáre :))
 Snažím sa pridávať častejšie.. možno bude v tejto časti niečo nové, nechajte sa prekvapiť hhh :D 

-

Prebehla som cez prázdne chodby nášho hotela.
,,Čo sa stalo?" spýtal sa ma Harry, ktorý bol opretý o rám dverí nášho apartmánu. Stále stál na chodbe, keď ma zbadal, spustil oči z mobilu.
,,Nič prečo?" spýtala som sa ho trošku podráždene..  zase som sa úžasne "porozprávala" s Niallom, neviem či to mám Harrymu povedať, ale teraz na to náladu nemám. 
Nerada mu tajím vela vecí.. či už to je to,  že som vtedy, keď som ho videla s Melanie ako ho oklamala (na čo nechcem spomínať) utiekla preč a ostala som u Nialla a tam mi doslova vyznal lásku a pobozkal ma.. Ale to všetko on. Ja k nemu žiaden vzťah nemám, akurát tak kamarátsky, mám ho skutočne rada.
Otvorila som kartou dvere do našej izby.
,,Je ti niečo," klesol hlasom Harry a zozadu ma objal. Zavreli sme sa sebou dvere.
,,To nič," povedala som chystajúc sa zmeniť tému.
,,Ale ja to chcem vedieť Nicki,... pár sekúnd pred tebou prebehol chodbou nasratý Niall, čo u neho nie je moc časté.. a potom o pár sekúnd zase ty, tiež s nahnevaným výrazom, " otočil si ma k sebe a hľadel mi do očí.
 Achhh to neznášam.. má také krásne zelené oči, ktorým sa vôbec nedá takto klamať, robí mi to naschvál!
,,Proste sme sa trochu pohádali, ale o nič nejde, naozaj som ok," otočila som sa a smerovala som rovno do kúpeľky, kde som sa hneď zamkla.. nemám chuť mu klamať. Snažil sa ma zastaviť no nestihol to.
,,Nicki," povedal hlas cez drevené dvere kúpeľky. 
,,Harry ja," klesol mi hlas.. nevedela som čo mu mám povedať.
Dala som si len rýchlu sprchu, urobila si hygienu, už jesť nebudem.. ved sme všetci jedli v meste v tej reštike.
Zmyla makeup a obliekla som si dalšiu, novú nočnú košielku, ktorú som si tiež kúpila pred včerom vo Victoria's Secret s Eleanor.
Vlasy som si len prečesala a rozpustila na ramená.
Sprcha mi trošku prevetrala všetky myšlienky, tak som už nebola taká nervózna ohľadne môjho posledného "rozhovoru" s Niallom.
Keď som vyšla von, Harry ležal na posteli, na sebe mal len boxerky (jeho zvyčajný spací "úbor" v ktorom bol nesmierne sexy, hh) a sledoval niečo na plazme, čo nám visela na stene, oproti veľkej posteli. Proste dokonalý apartmán a som tu s ním..
Z mini chladničky, čo sme mali na izbe, som si vytiahla  plechovku Sprite a ľahla som si vedľa Harryho.
Jeho košela čo mal na večery, a v meste bola hodená cez otvorený kufor na zemi. Rifle tiež..ach Harry.
Jednou rukou mal podopretú hlavu, a pozrel sa mi zase do očí.
Vlasy mu padali do očí, no nevšímal si to.
,,Takže všetko ok?" spýtal sa znovu. Prstom som mu prešla po nahej hrudi. Pri dotyku mojich prstoch sa jemne zachvel.
Telo mu osvetlovali len zábery z telky a lampy z pláže, pretože sme mali inak v izbe úplnú tmu, ved bolo aj dosť hodín.. z mesta s chalanmi a všetkými sme došli sem do rezortu, okolo polnoci, čiže teraz bolo niečo pred 1 hodinou ráno.
Odpila som si z plechovky a položila som ju na malý nočný stolík, pri posteli.
V izbe bolo dosť teplo, vôbec sme sa nezakrývali. 
,,Ano, len v poslednej dobe, si moc nerozumieme s Niallom, ...neviem čím to je," trošku som zaklamala a odvrátila som pohľad.
Najskôr na mňa starostlivo hľadel, chcel sa niečo spýtať, no zamlačal sa.
Harry sa začal venovať bozkávaniu môjho krku, trošku ma to šteklilo, tak som sa začala smiať. 
Nechápal to, ale keď som ho začala štekliť, skončilo to tak, že som na ňom sedela a šteklila ho všade kde sa len dalo... no v tejto "bitke" som nevyhrala.. ostalo to tak, že sa situácia obrátila začal ma štekliť po celom tele zase on, vyhrnul mi novú košielku a smial sa, tak ako ja.
Naše smiechy a doslova bitie a šteklenie sa rozliehalo po celej izbe. 
,,To neni fér, ty si silnejší," vyplazila som mu jazyk. 
Zasmial sa, popravil si vlasy, pomaly ma prestal štekliť a jednou rukou mi šiel pod nočnú košielku.
,Milujem ťa," povedal potichu, no dosť na to, aby som to počula.
Teraz bol nado mnou on. Začali sme sa bozkávať a len sme sa maznali. Žiadne prudké pohyby, ako sme mali vo vani, ale proste jemné pohyby, plné lásky.. nakoniec sme v tuhom zovretí zaspali...



-Harryho pohľad-

Ráno, ma okolo pol 10 zobudila pesníčka od Rihanny, ktorá sa ozývala celou izbou. Nickin mobil.
Nechcel som ju budiť, tak som ju jemne položil vedľa na vankúš, kedže ležala na mojej hrudi a hľadal som jej mobil.
Vyhrabal som jej ho z kabelky, kde mala snáď milion vecí. Nechápem na čo toľko vecí potrebujú?! Zodvihol som. Volala jej mama.
,,Dobrý deň, to som ja Harry, viete Nicki ešte spí," povedal som slušne.
,,Och, ja že je už hore.. snažila som sa to vypočítať podľa toho času čo máte vy tam na Havaji," povedala milo. Prešiel som cez izbu potichu na terasu.
,,To nevadí, deje sa niečo?" spýtal som sa.
,,Ty to nevieš?! Asi ste si to ešte nehovorili..či aj ona zabudla," rozmýšlala jej mama nahlas v telefóne, ,,dnes má Nicki narodeniny!! Dnes je 4 jún!! Má sladkých 17 rokov!" hovorila nadšene.
Neveril som vlastným ušiam.. je pravda, že sme na to zabudli, s Nicki sme si práve takúto doležitú vec o narodeninách nepovedali..
,,Och, to som nevedel.. pani Haverová, potom jej zavolajte, ešte spí, ale nepovedzte jej, že som to nevedel, prosím," hovoril som jej a prechádzal som sa po mini terasy, čo bola v našom apartmáne.
Nickina mama, mi sľúbila, že jej to nepovie.  Potom som jej ešte hovoril chvíľku ako je nám na dovolenke, lebo sa zaujímala. 
Takže moja Nicki má dnes už 17 rokov!! Och 4 jún..to si zapamätám.
Z malej terasy som mal krásny výhľad na slnko, ktoré už bolo vysoko na oblohe, krásne ráno.
Keď som vyšiel z terasy, Nicki ešte sladko spala... mal som čas na vymyslenie plánu.. ach nič pre nu nemám.
Dal som si krátku sprchu, urobil si hygienu a podobne a na seba som si dal len krátke nohavice a tričko s nápisom Hipsta Please, už som ho dlho nemal..
Chcel som ísť dolu do reštaurácie, čo patrí rezortu a doniesť jej nejaké krásne raňajky. 
Potichu som vyšiel z našej izby, tak aby som ju nezobudil.
,,Kam sa tak náhliš?" stretol som sa na chodbe s Louisom a Eleanor, šli pravdepodobne na raňajky.
,,Nicki má dnes narodeniny! Má 17!!" povedal som im nervozne.
,,T-to fakt? Musíme ničo vymyslieť!" povedala s nadšením Eleanor.
,,Kde sú všetci?" spýtal som sa ich, keď sme všetci nastúpili do výťahu, smerujúceho dole.
,,Už sú pri bazéne. Len my s Louisom, a vy s Nicki, sme si ešte prispali," odpovedala mi El s úsmevom.
,,Ideme na raňajky a potom za všetkými pri bazén, prídete  hneď aj vy a potom naplánujeme ako oslávime Nickine narodky," povedal mi Louis a s El, ked sme vyšli z výťahu,  smerovali rovno na raňajky a potom, ako povedali, k bazénu.
Som presvedčený, že Louis to, že má Nicki dnes narodky, lebo som mu to povedal, vykecá snad každému, ale čo už, je to Louis:D 
Prešiel  som okolo recepcií a pohľad mi padol na malé butiky, čo boli, tu vo vnútri. 
Ruže!!!
Zbehol som k nim, zobral som asi najviac červených ruží, koľko som mohol, rýchlo som zaplatil a zastavil som sa v reštike, tu v hoteli a objednal som veľké palacinky s nutelou a šlahačkou a jahodami a maličký koláčik vo tvare srdiečka pre Nicki. 
,,Do 10 minút vám to prinesieme na izbu, pán Styles," povedal mi milý pán za pultom. Aspoň jedna z výhod byť takýto Harry Styles z 1D, hhh.
Poďakoval som sa mu, s ružami v rukách som vyšiel hore do izby za Nicki. Pomaly som otvoril dvere. Prázdna postel.. super je už hore.
Vyšla z kúpeľky, z čiernych úzkych letných šiat jej vytrčali plavky, tmavé vlasy mala rozpustené a nechápavo na mňa hľadela. Nebola namaľovaná, no bola pekná ..nie..ona bola krásna.
,,Počkaať," povedala zvnonivým hlasom a podišla cez izbu ku mne. Nahodil som veľký úsmev so slovami: 
,,Všetko najlepšieeeeeee lássska!" a podal som jej ruže.
Bola taká zaskočená, že sa od radosti rozplakala.. ach ja ju tak ľúbim.
,,Sú krásne.. ach, Harry, ja ..ja neviem," koktala a popritom vzlykala.
Ruže položila na postel, a začala ma objímať. 
Zodvihol som ju zo zeme a zatočil som s ňou. Bola taká maličká a lahučká.
,,Ja ja som aj zabudla, že mám dnes už 17 rokov.." povedala mi.
Usmial som sa na ňu.
V tom niekto zaklopal a doniesol nám tie palacinky s tým všetkým čo som si obiednal.
,,Och Harry..ja nemám slov," hovorila celá nadšená.
Spapali sme spolu raňajky, Nicki si dala ruže do vázy, čo bola niekde v izbe a bola celá natešená a stále ma objímala a ďakovala mi.
,,Ja ťa taaak milujem Harold," usmiala sa na mňa. 
Jej ruky sa hrali s mojimi vlasmi.. sadla si mi na kolená a začala ma bozkávať. Miloval som to.
Spapala aj svoj malý narodeninový koláčik v tvare srdca. Z každej tejto maličkosti..či už sú to tie ruže, alebo toto jedlo sa nesmierne tešila.. a ja s ňou. :)
Po našom nekonečne dlhom narodeninovom bozku, sme trochu upratali izbu, Nicki som odfotil s ružami a hneď to pridala na Instagram a Twitter, tešila sa z toho.
Ja som sa potom prezliekol do plaviek, a keďže sme už jedli raňajky, tu na izbe, šli sme rovno pri bazén za ostatnými.
Prešli sme popri bazéne a hľadali sme pohľadmi chalanov. Žiadne fans nás nezastavili, rešpektovali asi, že aj ja mám dovolenku:) tak sa len skúmavo prizerali..
Keď sme ich konečne našli, chalani a baby sedeli rozvalení a zaberali hádam 5 lehátok a ako inak.. robili hluk.


-Nicki pohľad- 

,,AA naša čerstvá sedemnástka!" privítal ma Zayn a Perrie, čo ležali na lehátku a čítali časopisy. 
Ach určite im to Harry povedal. On ma tak potešil!! Ja som to vôbec nečakala, a aj som na to zabudla.. chápete na vlastné narodeniny..
Harry sa na mňa stále usmieval. Bol taký zlatý, jajaj.
Vyzliekla som si čierne šaty, plážovú tašku som hodila na lehátko pri El, a potom mi už všetci až od Zayna s Perrie po Nialla (čo som bola prekvapená), dokonca aj naši ochrankári mi zablahoželali. Bola som milo prekvapená, ale nadšená.
Boli takí milí. Všetci ma vyobjímali a boškávali. Harrymu to nevadilo, chápal to, že mám narodeniny. Aj ked vždy keď ma niekto pobozkal na líco, si odkašlal, ale myslím, že to robil naschvál, hh.
Harry sa potom rozvalil na voľné lehátko, vedľa Liama a o niečom sa aj spolu s Lousiom začali rozprávať.
,,Teš sa na večer, bude party hard!!!" povedal nahlas Louis, práve vtedy keď som sa išla skočiť do bazéna. 
,,Č-čo bude? Tu?" spýtala som sa prekvapivo. Trošku som sa pošmykla, pretože jeden chlapec prešiel rýchlo okolo mňa, tak som sa pošmykla na mokrej zemi a nešikovne som padla do bazéna.
,,Och ste v poriadku?" spýtal sa  chlapec nado mnou keď som sa vynorila. Ou wow, bol faakt pekný..a tá opalená,  vypracovaná postava..
Och nie, nie, Nicki, nič také..ja mám Harryho, rýchlo som myslela. 
Keď som vychádzala z vody, milo sa mi snažil pomôcť a podal mi ruku. Mal taký šarm.
Tuším to bol ten chlapec, či vtedy utekal a doslova mi napomohol k tomuto pádu do vody.
Milo a ospravedlňujúco sa na mňa usmieval, keď som vystupovala z vody a stále mi podával ruku.
,,Inak ja som Tommy," povedal milo, započula som v jeho hlase anglický prízvuk, že by naozaj Anglicko? Už už som sa ho chytila, keď mi pomáhal vyliesť von, no niekto ho odsunul preč.
,,Ja jej pomôžem," povedal podráždený známy hlas, ked ho odo mňa odsunul a podal mi ruku. Harry.



Nicki s ružami od Harryho :3 :
roses | via Facebook



Harry:
Hipsta please



-Ďakujem ešte raz, že čítate časti :) A aj za komentáre :) V blízkej dobre pridám novú časť :), dúfam že sa táto páči, hh :D Prosíím dajte koment :( :))
-Nicki (blogger)















utorok 11. júna 2013

#40. One Way or Another

Waaaa už 40. časť!!! 
Som rada, že môj príbeh čítate a vždy ma potešíte komentármi :))
Ďakujem Vám.. časti sa budem snažiť pridávať častejšie, aj keď na to moc čas nemám :) Ale posnažím sa..:)

-

Vyšli sme s Harrym z nášho apartmánu a prešli sme po dlhej chodbe. Popravila som si čierne úzke šaty a slušne sme zaklopali na dvere Zaynovej a Perrie izby.
,,No konečne!" otvoril nám dvere Louis, vedľa ktorého stál  tiež v čiernom tielku Zayn.
Zaynov apartmán bol veľký asi ako náš a aj tak podobne vyzeral.
Eleanor sedela vedľa Perrie na posteli a niečo pozerali na iPade. Liam a Niall spolu niečo rozoberali na menšom gauči pri veľkom okne. Všetci boli celkom slušne oblečení.
,,No ideme?" spýtal sa Harry, ktorý mi stále držal ruku. 
,,Môžeme, ..sekundičku," postavil sa z gauča Liam, ktorý mal na sebe biele tielko a rifle. Nikdy som si ani nevšimla, že má takú dobrú postavu, ba ani pri bazéne.. jeho veľké bicepsy mu vytrčali z tielka.  Ou.
Liam sa postavil pri Zayna a Louisa.
,,Ah..ako ste sa," premeral si ma pohľadom Zayn, čo keď nás zbadal sa hneď svojimi bielymi zubami na nás usmieval, ,,nahodili!" usmial sa nakoniec.
Nie som moc rada, keď si ma ľudia premeriavajú.
,,Jéééj, máš krásne šaty!" spozorneli El s Perrie, vypli iPad a šli za mnou. Hneď sa ma pýtali z kade ich mám a pod. El mala na sebe krásnu košelu a kvetinkové kraťase a topánky na platforme, Perrie mala šaty s čipkou. Obe boli krásne. 
Tiež mali silnejší makeup tak ako ja, ale hodil sa im.
,,Čo si taká vyškerená?" podpichla ma Perrie.
Spomenula som si na nedávnu "rýchlovku" v sprche, tak som sa len usmiala. Dúfala, som že sa nečervenám. 
,,Ale nič," zasmiala som sa.
Harry, Louis, Zayn a Liam šli na gauč pri Nialla a ešte niečo preberali.
Chvíľku sme sa s babami rozprávali, ale keď sme už skoro vyrazili, do apartmánu vtrhol Harryho lekár, ktorý mu všetko rýchlo skontroloval a so všetkými (aj s ochrankármi) sme šli autom, čo sme si požičali na recepcii hotela, do centra Honolulu.
,,Kde mám zaparkovať?" spýtal sa nás Louis, ktorý šoféroval. Všetci sme boli natlačení (v celkom velkom) aute.
Ja som musela sedieť, Harrymu na kolenách, aby sme sa zmestili. No Harrymu, to ako inak nevadilo, doslova bol rád, že to tak bolo, keďže som mala krátke šaty, moc pohodlne som sa necítila, ale čo už.
,,Blbá otázka. Nikdy sme tu neboli. Ale hmm daj to pri ten bar, tam kde sú tí ľudia.." ukazoval mu zo zadu Zayn, na húf ľudí pri jednom osvetlenom pube. 
Louis tam teda zaparkoval a všetci sme vystúpili. Najprv sme sa šli prejsť ulicami, čo boli blízko. 
Všade bola živá hudba, ako keby leto už dávno začalo (a to bol máj).
,,Je tu krásne," pošepkala som Harrymu, ktorý mi s úsmevom prikývol.
Ulice Honolulu, aspoň to centro, kde sme práve teraz všetci boli a prechádzali sme sa tu bolo krásne. 
V diaľke som videla ligotajúce sa svetlá mrakodrapov a rôznych domov.
Občas som zahliadla nejakého fotografa, no všetci sme ich ignorovali.
Ochrankári, čo boli s chalanmi, šli "pochodom-vchod" za nami.
Perrie sa zase nadchýňala každým malým butikom s bižutériou či suvenírmi a so Zaynom stáli pri každom. Ale boli spolu podarení, kúpili si spoločné náramky, čo bolo veľmi milé.
Pred nami kráčali Louis s El, ktorý zase obdivovali krásne palmy a kvety čo boli výrazne aj teraz v noci. Louis sa na El stále pozeral, vyzerali naozaj šťastne. Obaja.
Len Liam a Niall tu boli sami.. Liamova frajerka Danielle, s ktorou som bola raz, mi prišla dosť nesympatická, ale keď sa ľúbia budiš. Mohla si ale aspoň nájsť čas s ním byť..
A Niall, hmm Niall je stále sám. Je mi ho ľúto..stále ma ku mne taký neutrálny postoj, od nášho posledného rozhovoru, ešte v Berlíne, keď sme boli v hoteli (Harry mal tú nehodu) a ked mi zase povedal že ma ľúbi..
Prechádzali sme okolo samých pubov, butikov a stánkov, no boli tu aj vážne čarovné miesta.
,,Jééj," vydala som nadšene zo seba, keď ma Harry zo zadu objal a za vlasy mi dal kúsok z jednej fialovej kvetinky. 
,,Krajšia už ani nemôžeš byť..,"povedal mi zvodným hlasom, otočil sa ku mne a pobozkal ma. Pouličné lampy zvýrazňovali jeho tetovania pod bielou košelou a kučeravé vlasy sa mu vlnili pod jemným vánkom vetra. Cítila som sol a doslova tú voňu piesku, čo šla z pláže. Milujem dovolenky.
Naše prsty sa stále spolu preplietali a "hrali" a my sme si užívali vzájomné bozky.
,,Nešuchcite sa!" prerušil nás Louis. My sme sa len zasmiali a pokračovali sme za nimi v prechádzke.

,,Poďme si sem sadnúť!" ukázala na krásnu malú reštauráciu El. Reštaurácia vyzerala útulne a všade boli samé ružové kvety. Síce už mohlo byť tak pol 10 večer, ale svetlá, čo boli zavesné hore pri kvetinkách, krásnu reštauráciu zosvetlovali.
8f68b8de8d7d11e18bb812313804a181_7_large

,,Dobrý nápad, som už dosť hladný, ved sme neboli ani na večeri v hoteli.." povedal nabudene Niall a hneď sa rozutekal k stolu, kde sa zmestíme všetci.
,,Čo si dáš, Harry?" spýtala som sa ho, keď sme si všetci čítali jedálny lístok.
,,Asi pizzu..a ty zlatkoo?" pozrel na mňa veľkými očami, spoza menu.
,,Hmm neviem či si mám dať špageti, alebo tiež pizzu," rozmýšlala som.
,,Čo to bude?" objavila sa pri stole, kde sme všetci hľadeli do menu, čašníčka. 
Čašníčka mala na sebe priliehavé biele tielko s nápisom reštaurácie na nej a veľký, skutočne veľký výstrih.
Keď zbadala, kto tam sedí.. mierne znervoznela.
,,Ja si dám," behali očami po menu Louis, ,,hmm asi tacos!" dopovedal a usmial sa na časníčku. Pohľad mu, ale padol aj do jej hlbokého výstrihu.
,,Eghm, eghm," získala pozornosť Eleanor, ktorá si to tiež všimla, ,,ja si dám bolognese spagety," dokončila a otočila si k sebe Louisa a dala mu pusu. Milé.
Obaja s Harrym sme sa pri tejto scénke zasmiali.
,,My si dáme tú ryžu s kúskami kuracieho mäsa a zeleniny," povedal jej Zayn, a pohľadom prešiel od čašníčky, rýchlo spať k Perrie.
Jej blonďavé vlasy, mala teraz rozpustené a vrteli sa jej a padali jej na holé ramená, keďže šaty mala len na ramienka.
Sedela rovno vedľa Zayna, sedeli oproti mne s Harrym.
,,Ja si dám tie kuracie stehienka s hranolčekmi a zeleninovou oblohou a k tomu ešte ak sa dá tiež jedna tortila," povedal nadšene Niall. 
,,Ja si dám len rizoto," usmial sa nesmelo Liam a zavrel menu. Všimla som si ako aj jemu pohľad behol tam kde nemal. Ach tí chalani..
,,A vy?" koktala nervózne čašníčka a pohľad hodila na mňa s Harrym.
,,My si dáme pizzu. Šunkovú s kukuricou. Tú proshuto," zavelil aj za mňa Harry. Čiže asi rozhodnuté, žiadne špagety. 
Harryho pohľad padol z menu, na čašníčku, ktorá na chalanov hádzala "hollywoodske" úsmevy a prsia jej doslova "prekypávali" z toho tielka.
,Hm," povedala som hlasnejšie a prešla som Harrymu po stehne pod stolom, keď jeho pohľad padol čašníčke do výstrihu.
Snažil som sa upútať jeho pozornosť.
Výstredná čašníčka zapísala naše objednávky, ešte sme si každý objednali nejaké drinky, a pre tým než odišla na Harryho hodila "sladký" úsmev, čo sa nedalo nevšímnúť.
Otočila som sa na druhú stranu, kde sedela El a začala som sa s ňou rozprávať.
Ak mám byť úprimná, žiarlila som.
,,Nicki?" otočil si ma naspäť k sebe Harry. Eleanor sa vedľa mňa zachechtala a šla sa rozprávať s Louisom a Niallom, čo boli pri nej.
,,Ty žiarliš, miláčik.." zasmial sa a jednou rukou mi prechádzal po ruke, ,,ale na ňu?" nadvihol oko a pozeral mi do očí.
V zelených očiach sa mu odrážali svetlá lámp. Popravila som si vlasy, čím mi kvet čo som v nich mala padol nešikovne na zem.
,,Nie," povedala som sucho a zohla som sa po padnutý ružový kvet, čo mi Harry pred chvíľkou daroval.
,,Ale áno žiarliš," povedal potichu. Svoje prsty preplietol s mojimi. 
,,Nicki, naozaj na tú čašníčku nemusíš žiarliť, vieš že ja mi-," nedokončil, pretože som mu skočila do reči. ,,Hmm ale tvoje oči majú asi radi také prsia ako má ona, však?" povedala som stále nadurdene.
,,Nicki, oh, neboj sa vieš že milujem len teba, s takou ako ona by som si nikdy a ani nikde nezačal," nesmelo sa usmial. 
Hovorili sme dosť potichu. Nechcela som sa pri stole,kde boli všetci takto s Harrym doťahovať.
,,Ale nabudúce sa nepozerajj.. nezačal.?" spýtala som sa smutne. 
,,Nie. Milujem ťa," povedal mi, daroval mi svoj kúzelný úsmev a pobozkal ma. Achhh.. on sa vždy vie z takýchto vecí vyvliecť..ale keď na neho sa nedá hnevať.
,,No čo necumlujte sa tu vy hrdličky," prerušil nás znova Louis, ale zapojil sa s takým istým názorom aj Liam. O že by malá vzbura?
V tejto maličkej reštaurácii sme sa všetci dosýta navečerali, pri čom sme sa smiali Louisovým a Zaynovým vtipom, ktoré vymýšlali za pomoci Perrie. 
Niall mal ako inak z nás najväčšiu porciu, čiže keď sme všetci dojedli museli sme ešte na neho čakať.
Jedlo aj účet nám našťastie doniesla iná čašníčka, čo som bola rada. hh
Po večeri, sme sa ďalej prechádzali ulicami Honolulu a ja s babami sme si kúpili všetky úžasné kabelky v jednom butiku! Neboli ani moc drahé, ale proste sme im nevedeli odolať. Strávili sme v tom butiku hádam polhodinu, až sme sa nakoniec rozhodli, ktorú si kúpime. Chalanov "žrali mrle" kým na nás čakali, svoj čas čo na nás čakali venovali tak, že sa rozprávali a hrali hry. Na ulici. Ked sme vyšli z butiku, práve Liam skákal na jednej nohe a hladkal sa na bruchu a podopieral sa o Harryho. Niall to celé s Louisom natáčali. 
Ach tí naši blázni.. 
Okolo nich bolo zopár ludí, čo si to točilo tiež.. No už vidím zajtra Youtube a Twitter..
Potom sme pokračovali v dlhej prechádzke pri mole, a pri tých malých butikoch a puboch a skončili sme už unavení, okolo pol 12 v noci v aute a smerovali sme rovno do rezortu, do nášho hotela.
Občas chalanov zastavili nejaké fanúšičky, a aj paparazzi, ale všetko prebehlo v poriadku. S Harrym som si spravila straaaašne veľa krásnych fotiek a aj so všetkými.
,,Ja som taká unavená... ale dnes bolo super, som rada že sme sa aj pofotili," ukazovala mi fotky z prchádzky, ale i z pláže, kde sme boli pred obedom, Perrie, vo výťahu. Bola opretá o Zaynovu hruď. S úsmevom som prikývla.
,,Aj ja," súhlasila tiež El.
Všetci sme vystúpili na 4 poschodí, lebo tam sú naše apartmány.
,,Dobrú noc, ráno sa vidíme," rozlúčili sa s nami Perrie a Zayn a odkráčali k svojej izbe. Ochrankári odišli tiež do svojich izieb.
,,Dnes bolo dobre, aj keď sme nestihli ísť sem do hotelového baru ako chcel Liam, ale čo už. Ideme spaať, ráno sa vidíme. Dobrú," povedal Louis a s El zmizli za dverami ich apartmánu.
Ďalej sme kráčali po chodbe už len s Harrym, Liamom a Niallom, ktorý mali izbu rovno pri našej.
,,Kde je karta?" spýtala som sa Harryho, keď nám nešli otvoriť dvere do apartmánu. 
,,Ach nie, zabudol som ju na recepcii, počkaj zbehnem po ňu." usmial sa.
Všimla som si, že aj Liam s Niallom majú taký istý problém.
,,Nie, ja idem, naozaj," úsmev som mu opätovala, vyzula som si opätky, trošku sa mi podlomili kolená, na čom sa Harry so slovami: ,,Drž rovnováhu láska, ved sme ani nepili," jeho smiech sa ozýval celou chodbou.
,,Môžem ísť ja," znova nárokoval ešte vysmiaty Harry a rozopínal si gombíky na bielej košeli. Alečo.. 
Išla som teda po kartu ja, zbehla som len bosá po chodbe k výťahu.
Nastúpila som dnu, a keď už sa zavierali dvere, vošiel dnu Niall. Super.
,,Tiež karta?" prelomila som strašidelné ticho, keď sme sa viezli dolu na recepciu.
Mlčal.
,,To ma chceš akože ignorovať?" spýtala som sa ho a postavila som sa pred neho.
,,Hm..." zamrmlal potichu.
Nebol o nič vyšší než ja, možno pár centimetrov.
,,Niall!" chytila som ho za rameno, keď sme obaja mierili už k recep. stolu.
,,Ty si mi nič nevysvetlila !! To je to!! Proste umieram pri pohľade na to, ako sa s Harrym bozkávate a to všetko.." povedal smutne a obrátil sa ku mne. Pozeral mi rovno do očí.
,,Ale ja ho milujem. Niall si dobrý kam-" hovorila som a klesol mi hlas. 
,,Miluješ ho. Viem," otočil sa, zobral si od recepčnej kartu. A zbehol naspať hore. Zase nič. Asi ma bude naďalej ignorovať, ale ja neviem čo mám robiť.
Zobrala som si teda svoju kartu od našej izby, počkala  som sama na výťah a šla naspať hore k Harrymu.


Nicki (nie v tú noc):




Harry:

Harry Styles <3 | via Tumblr


-Táák dufam, že sa vám časť páči. Možno je dlhšia :) Komentáre ma potešia.. v blízkej dobe dám novú.
Ďakujem Vám.
-Nicki (blogger)





streda 5. júna 2013

#39. One Way or Another

-Neverím, že už píšem skoro štyridsiatu časť :3 Waa chcem sa Vám
podakovať, že čítate môj príbeh a dávate aj komentáre :)
Ďakujem :3


-
Bola som vyvalená na pohodlnom lehátku a opaľovala som si prednú časť tela. Oči som mala zavreté a iba občas som ich otvorila a sledovala som čisto modrú oblohu, ktorá bola nado mnou.
Sobotnajšie slnko sa rozliehalo po celej havajskej pláži.
El sa opalovala tiež , ležala vedľa mňa na lehátku a rozprávali sme sa o všeličom.. od módy  až po našich chalanov.
Perrie si čítala časopis skrytá pod slnečníkom, čo bol za nami.
Raz z jednej, raz z druhej strany sa ozývali výkriky a povzbudivé slová chalanov. Hrali fubal.. no ak sa to tak dá nazvať, pretože v ich podaní to vyzeralo úplne inak.
Najviac som ale počula Louisa a Nialla. Ostatní vydávali "menšie" zvuky.
,,Kedy pôjdeme pri bazén? hmm.. chcela by som si ísť dať nejaký drink," spýtala sa ma Eleanor, ktorá sa práve otáčala na chrbát. 
Mala som pocit, že na tom slnku som už večnosť, no neprekážalo mi to.
,,No neviem, chalanov asi teraz ťažko z tadeto dostaneme," zasmiala som sa, očami som behla na chalanov, ktorý sa už bláznili ako 5-ročný vo vode, po tom čo dohrali ten ich plážový futbal.
Raz som si opalovala chrbát, raz brucho. Zavrela som oči a užívala som si naďalej slnko a teplo.
Ani nie o pár sekúnd ma chytili studené mokré ruky, zodvihli ma z lehátka a utekali so mnou po horúcom piesku k moru.
Tie ruky a potetované časti tela som spoznala hneď. Ako inak môj milovaný Harry.
,,Pusti máá!! Harold!" smiala som sa a snažila som sa dostať z jeho zovretia.
Vyškerený až po uši, so mnou v rukách (niesol ma ako princeznú) utekal  po  piesku k moru.
 Celý nadšený s nami oboma hodil do vody. Nebolo studené, také akurát..no na moje prehriate telo zo slnka, to bol šok.
,,Ty fakt nie si normálny!" povedala som mu, no on ma miesto toho zdvihol z vody nad seba a pobozkal ma. Ohh aká romantika.
Mokré vlasy som si prehodila na ramená. Aspon som využila plavky, pomyslela som si.
,,Ale ved si sa neprišla len opaľovať," povedal mi, ked sa naše pery po dlhom bozku odpojili,  obaja sme stáli po pás v mori.
,,Ahh," vydala som len zo seba, ,,vieš, že ty fakt nie si normálny.. môj blázon. Milujem ťa," povedala som mu a teraz som pobozkala ja jeho.
Všimla som si , ked ma Harry niesol (utekal) k moru, ako sa na mne Eleanor smeje, keď ma Harry"uniesol" z lehátka, ale smiech ju prešiel, keď sa k nej približoval, pravdepodobne s takým istým úmyslom , z druhej strany Louis.
Naše pery sa po ďalšom dokonalom bozku odpojili, no tváre sme mali naďalej blízko pri sebe. 
Stáli sme už len po pás vo vode.
,,Vážne dobrý výber plaviek," žmurkol na mňa Harry, rukou mi prešiel jemne po celom chrbáte a skončil rukou na mojom zadku.
,,Ehm dakujem láska," dala som mu pusu.
Chvíľku sme sa ešte bláznili a plávali vo vode a potom sme sa so všetkými rozhodli, že ideme na obed.
No navrhol to Niall , ako inak, ale súhlasili sme, lebo sme už všetci boli hladní.
,,Ten čas na dovolenke tak rýchlo letí! Pred chvíľkou bolo len ráno a už je pol 2," smiala sa Perrie, keď sme kráčali po malom chodníku ohraničenom palmami a farebnymi kvetami smerom k hotelu, ktorý patril do tohto rezortu a súkromnej pláži.
,,To nemyslia vážne!" zanadával Louis, keď zbadal jedného fotografa skrývajúceho sa spoza palmy ako fotografoval každý náš krok. El stála vedľa neho, len vykukla, no skryla sa za Louisa.
,,Kľud," potlapkal ho po ramene Liam. 
Jeden ochrankár pokračoval s nami a druhý šiel na informácie, asi kvôli tomu jednému paparazzovi, aspoň myslím.
Ruke v ruke sme šli s Harrym smerom k mini reštike čo patrila k nášemu malému, ale luxusnému a útulnemu rezortu.
,,Ževraj tu výborne robia lososa!!" hovoril nám Niall, keď sme vošli do jedálne. Zasmiali sme sa. 
Všetci sme mali len tričká a kraťase prehodené na plavkách. 
El a ani Perrie nemali makeup, ani ja samozrejme. Na očiach sme mali všetky slnečné okuliare.  
Našli sme si veľký stôl  a šli sme si vybrať niečo na jedenie. Bolo toho veľa.. švédske stoly, tam ryby, tam ovocie,  zelenina, torty..tamto polievky, sladké...proste jedlá všetkého druhu.
Na tanier som si naložila červený melón s nektarinkami a hroznom. Nemala som chuť na nič iné. A zobrala som si ľadový Sprite a Harry si ho zobral tiež.
V lete mi ani nič iné moc nechutí iba ovocie.. no aj keď leto neni, ale máj.. no mám takú náladu už.. to je tým teplom.
Každý si naložil niečo podla jeho chuti a sadli sme si za stôl. Ochrankári a Harryho lekár sedeli pri druhom stole vedľa nás a tiež niečo jedli.
Niektorí ľudia pozerali naším smerom k stolu, asi spoznali chalanov, no neprišli za nimi ani nič podobné, dopriali nám súkromie.
Sedela som vedľa Harryho a Zayna. Harry si jedol svoje zapekané tousty, či čo to bolo a občas mi ukradol kúsok z hrozna.
Zayn, čo sedel tiež vedľa mňa ( z jeho druhej strany bola Perrie) jedol palacinky a Perrie tiež. Oni boli spolu taký zlatí.. úplne mi k sebe išli. Perrie mala extravagantné plavky, ktoré by sa každému nehodili, no na nej boli úžasné. Na ne mala prehodené len biele voľné šaty. Blondavé pramienky vlasov s pár farebnými prameňmi jej padali z voľného vrkoča do tváre, no nevšímala si ich, odpíjala si z coly.
Zayn sa na ňu tak zasnene pozeral a jedol si popritom palacinku s nutelou.
Niall, ktorý sedel zase pri Louisovi, pri ktorom bola El, mal na tanieri asi najviac z nás všetkých.. mal tam.. no doslova všetko možné.
Louis mal nejaké mäso a Eleanor mala šalát. Občas sa pri nás zastavil čašník, ktorý nám pozbieral prázdne taniere a spýtal sa či nám niečo nedonesie.
,,Čo keby sme šli dnes večer do baru, tu v hoteli.. niekde vonku je taký minibar, tu v rezorte..Ale ešte pred tým by sme mohli ísť kuknúť ulice Honolulu, hm ?" navrhol Liam, ktorý sedel oproti mne a prežúval hranolky.
,,Ty máš v poslednej dobe samé dobré nápady!" zasmial sa Zayn.
A mal pravdu. Liamov napád bol aj tento výlet (dovolenka) na Havaj a aj toto.
,,Ano mohli by sme ísť," odpovedala som mu a usmiala som sa na neho. Potešila sa mojou rekciou a úsmev mi opätval. Dojedala som kúsky z melóna  a Harry s plnou pusou prikývol, že súhlasí so mnou. 
Jedna jeho ruka smerovala pod stôl k môjmu stehnu. Zasmiala som sa.
,,To si nechaj na večer," šepla som mu.
Len sa usmial.
Keď sme všetci dojedli, no čakali sme ešte na Nialla, Eleanor spravila nejaké fotky do foťáku, išli sme von, no nie na pláž, ale k bazénu.

,,To je život!" vyvalil sa na lehátko pri bazéne Liam a ruky si dal za hlavu. Zasmiala som sa, pustila som sa Harryho a išla som sa schladiť do bazéna. 
Vyzliekla som si voľné tielko a kratase, čo som mala na plavkách, položila som to na lehátko pri bazéne.
Rozbehla som sa a s ľahkosťou som spravila šípku rovno do bazéna.
,,Ale čo! Ona vie plávať!" smial sa s ironickým pod-tónom Louis, čo sedel pri bazéne, v ruke mal nejaký drink a nohy si máčal na okraji bazéna.
 Smial sa aj Niall, ktorý sedel vedľa Zayna a Perrie na veľkom lehátku. Vedľa Louisa sedela pri bazéne El.
,,Wuhuu rovno šípka miláčik!" smial sa z druhej strany pri bazéne Harry, ktorý bol vyvalený tiež na lehátku a hral sa s mobilom, no teraz sa pozeral na mňa.
Mali zo mňa dobrú zábavu. A to som len normálne skočila šípku, no pre nich to bolo asi niečo nevídané.
Zvyšok dňa sme boli len pri bazéne, raz som sa s babami opaľovala a čítali sme rôzne časopisy a pili drinky, chalani sa bláznili vo vode a občas sa aj opaľovali, čo ma prekvapilo. 
Okolo pol 6 sme sa s Harrym pobrali do hotela (v rezorte), boli sme dosť unavení zo slnka. Cítila som sa úžasne.
,,Takže teraz ideme kuknúť Honolulu?" spýtala som sa Harryho, keď sme sa viezli výťahom do našej izby.
Ostatní išli do izieb skôr my až teraz, pri bazéne sme ostali len ja s Harrym, Niall a Liam. Plávali sme, Harry ma učil skákať salto do vody no nakoniec sa mi to aj tak nepodarilo. Liam a Harry sa predo mnou chvastali ako ho dobre vedia. Niall salto nevedel, aspoň som v tom nebola sama. No mrzelo ma to, že má ku mne stále neutrálny postoj.
,,Hej ideme," usmial sa na mňa Harry, ked sme vystúpili z výťahu. Prešli sme dlhou chodbou až sme sa konečne ocitli v našom apartmáne.
Plážovú tašku som hodila na posteľ so slovami, že idem prvá do sprchy. Potrebovala som zo seba zmyť sol z mora a chlór z bazéna. 
,,Ale ty si bola minule teraz idem ja!" schmatol ma zo zadu za ruku Harry, keď som smerovala ku kupeľke a natočil ma k sebe.
,,Alebo môžeme isť spolu?" nadvihol obočie a šibalsky sa usmial. 
Bolo pred 6 podvečer a s ostatnými sme sa dohodli, že sa stretneme v Zaynovej a Perrinej izbe okolo 8 večer a pôjdeme všetci spolu do mesta.
Naposledy som jedla na obed, no pravdepodobne budeme jesť všetci až na večer,  keď pôjdeme na večeru možno do nejakej reštaurácie, tu v centre Honolulu.
,,Hmm," zdvihla som hlavu, aby som sa mu pozrela do tváre. Jeho veľké zelené oči sa na mňa doslova usmievali a žiarlili vášňou. Boli nádherné. 
Naše telá boli k sebe blízko natlačené, ruky sme mali prepletené. Harry čakal na moju reakciu na jeho nápad.
Nič som nepovedala, len som ho začala bozkávať. Zobral to ako výzvu. Jednou rukou mi začal pomaly vyzliekať tielko, no pri tom sa jeho jazyk ladne pohrával s tým mojím.
Slabé slnko nám svietilo cez veľké okná do apartmánu.
Tričko som mu vyzliekla a jedna moja ruka mi behala po jehom odhalenom chrbte. 
Plavky mi vyzliekol jedným razom. Ja som mu zase dlhšie vyzliekala tie jeho. No robila som to naschvál a jeho to bavilo. 
Ani neviem ako sme sa tak rýchlo ocitli vo veľkom sprchovacom kúte v kúpeľke.
,,Takže takáto sprcha..hmm" povedal žiadúco, pustil na naše nahé telá vodu.
 Naše telá sa začali vášnivo pohybovať. Pomaly do mňa vnikol a ja som si úžívala každú sekundu.
Kvapky teplej vody nám padali na rozprúdené telá a my sme sa len oddávali našim túžbam. Obaja sme boli ako inak spokojní. Myslela som si, že naše stonania počul opäť celý hotel, no nevadilo mi to. 
Harry tak žiadúco a slastne stonal. Pravdepodobne aj ja. 
Mala som pocit, že naše milovanie sa každým razom zlepšuje.. bolo impulzívne, no vášnivé a Harry ruky a dotyky boli drsné, no nežné a starostlivé.
 Milovala som chvíle s ním.

,,Milujem ťa," zozadu ma objal, keď som si utierala telo do uteráka, po našej "krátkej" hre vo vani.
,,Milujem ťa," zopakovala som po ňom úprimne, otočila som sa k nemu a pobozkala som ho.
Ani som si neuvedomila, že už bolo štvrť na osem... no tak to v tej sprche asi také krátke nebolo, hhh.
Tak som si rýchlo vyfénovala vlasy, umyla som si zuby (pre istotu) a trošku výraznejšie som sa namaľovala. 
Harry sa zatiaľ tiež chystal.
Kedže som sa trošku opálila dala som si tmavší makeup. Na oči som si dala linku, ceruzku a samozrejme špirálu. Nevynechala som ani bronzer.
Vyšla som z kúpeľky, na seba som hodil zatiaľ len spodné prádlo a smerovala som ku skrini na druhej strany nášho apartmánu. 
Hľadala som čo si dám na seba.. nakoniec som sa rozhodla pre čierne, trošku elegantnejšie šaty. Obula som si zlato čierne sandáliky na opätku (lodičky).
,,Ouu vyzeráš," povedal Harry, prstom si prešiel po hornej pere, čo vyzeralo strašne sexy,  keď som vošla už takto prichystaná do kúpeľky, kde si práve zapínal jeho obľúbenú tmavšiu košeľu s pár tenkými pruhami na nej, ,,vyzeráš dokonalo...ako vždy,Nicki," povedal mi a pritiahol si ma k sebe.
Vytiahla som mobil a spravila som si s Harrym našu prvú dovolenkovú fotku (okrem tej, čo nás fotila Perrie a pár spravila El). No toto bola naša.
 Obaja sme na fotke urobili grimasy, no mne sa tá fotka páčila. Boli sme tam zlatí. Pridala som ju na Instagram s popisom: " funny face with u .xx"
Harry si spravil tiež zopár fotiek na mobil, dokonca sme sa fotili aj o veľké zrkadlo v kúpelni a smiali sme sa na sebe. Robili sme ksichty ako nejaké pubertiačky.
No keď už bolo štvrť na 9 rýchlo sme sa dochystali, ešte som si na seba dala parfém, do malej červenej kabelky som si hodila mobil a peňaženku a ruka v ruke sme s Harrym vyšli z apartmánu a smerovali sme do izby Perrie a Zayna, kde sa máme so všetkými stretnúť a ideme do mesta.


Nickin outfit: 















Harry :33 :
Large


-Som rada, že čítate a komentujete aj ked nepridávam moc často :) Inak trošku som sa rozpísala, hh. Ďakujem vám ale:)
-Nicki (blogger)