Ďakujem za komentáre, ste milí :)
Mimochodom, vopred Vám chcem oznámiť, že najbližšiu časť, (po tejto) pridám asi až o 8-9 dní, pretože odlietam preč na dovolenku. Za pochopenie ďakujem.. :)) Preto je táto časť dlhá.:)
-
,,Ja jej pomôžem," povedal podráždený, známy hlas, keď toho chlapca odo mňa odsunul a podal mi ruku. Harry.
Jeho už opálená vypracovaná postava v bielych plavkách sa nado mnou týčila.
Zdvihla som si vrchný diel plaviek, ktorý sa mi pomaly šmýkal a popravila som si ho a chytila som sa Harryho ruky, ktorá sa za mnou načahovala.
,,Som v pohode," povedala som mu podráždene, keď som vyšla z vody, prešla som okolo Harryho a ľahla som si na lehátko, vedľa Perrie.
Perrie si akurát čítala Cosmopolitan, tak som sa s ňou začala rozprávať.
Ten Tommy tam už nebol.
Potom som sa natrela opaľovacím krémom, ktorý som si vytiahla z plážovej tašky a zavrela som oči.
,,Ty si urazená?" po chvíľke ma prerušil tichý hlas.
,,Mala by som byť?" pozrela som sa mu do zelených očí. Harry sedel na kúsku môjho lehátka a na tvári mal veľa emócii.
Nie že by som bola urazená, ale on si myslí, že každý chlapec, čo mi chce len pomôcť ma chce hneď zbaliť, preto mi musí pomôcť on? Ako som rada, že si ma Harry všíma, ľúbim ho, ale nikdy by som ho nepodviedla ani nič.
,,Neviem," povedal zmätene.
Jednou rukou pri prešiel po mojej.
,,Ako nie som urazená, len vážne si myslíš, že by som s tým chlapcom niečo mala, keď si ho hneď vyhnal? Ved mi chcel len pomôcť," odpovedala som mu.
Nechcem sa hádať, keď mám už dnes tie narodeniny.
,,Ja som len trochu žiarlil.. videl som ako si padla do vody, chcel som ti ísť pomôcť, len ten chlapec ma predbehol a pomohol ti.. áno trochu som žiarlil.. a to ako sa na teba pozeral..Magor. A nemôžem pripustiť aby ti ešte niekto ublížil, či už to je chlapec alebo aj dievča.. nikto, po tom čo sa ti dávno stalo v tom bare.. bol som tam ja a ochránil som ťa, no snažil som sa, a aj ťa vždy ochránim," pozrel sa na mňa starostlivým pohľadom a rukou si prešiel pomedzi kučeravými vlasmi.
,,Ach Harry, viem, že sa o mna bojíš, ale zase nie každý mi chce zle.... milujem ťa, " nevedela som ako mám zareagovať.
Som rada, že sa o mňa stará.. milujem ho najviac na svete.
,,Aj ja teba láska," na tvári sa mu objavil ten povestný krásny úsmev s jamkami.
Nahol sa ku mne a pobozkal ma. Jednou rukou mi prešiel po stehne. Slnko, ktoré už bolo vysoko na oblohe na nás silno pálilo.
,, Ták, ako oslávime Nickine narodeniny?" prerušil nás Louis.
S Harrym sme skončili náš súboj jazykov, no stále sedel vedľa mňa hladkal ma po stehne.
,,No mohli by sme si na večer objednať tú dolnú miestnosť, tam kde je ten mini bar," pripojil sa do rozhovoru Liam, ktorý sedel pod slnečníkom vedľa Nialla, ktorý práve jedol veľkú zmrzlinu.
,,To znie ako dobrý nápad," usmiala sa Perrie, odtrhla pohľad z časopisu. Zayn tiež prikývol.
,,Hmm no mohli by sme. Vybavili by sme aj jedlo, ved to je tu v cene toho rezortu, a boli by sme tam len my. Možno pár ľudí z tadeto, ako chcete," usmial sa Harry a čakal aj na môj názor.
,,No bolo by to milé..ale naozaj, nemusíte si kvôli mne robiť starosti, mám len 17," zasmiala som sa sa.
,,Ale my chcemee!" usmiala sa na mňa Eleanor a odpila sa z drinku.
,,Ano chceme! Bude party hard!" zasmial sa Louis a skočil šípku do bazéna, čím celú ofrkal El, ktorá si niečo zamrmlala. Hhh.
,,Môže byť," povedal neutrálne Niall a dojedal zmrzlinu.
Zasmiala som sa. Ďalej sme teda preberali tú moju "budúcu" narodeninovú párty, ktorá bude dnes večer tu v hoteli.. aj keď som moc nesúhlasila, pretože som nechcela, aby si robili starosti, ale aby si oddýchli.
-Večer -
Dnešný deň prešiel strašne rýchlo. Celý deň sme boli len spolu pri bazéne, jedine tak sme boli na obede, smiali sme sa, chalani robili ako inak hovadiny.
Milujem tento Havaj.
Niall s Harrym hrali "vojnu" vo vode s Liamom a Louisom, sedeli si na pleciach a zhadzovali sa...alebo si hádzali v bazéne loptu.. ach tie naše detičky.
My s babami sme si čítali časopisy, počúvali sme hudbu a okrem kúpania sme sa aj opaľovali kedže tu je naozaj dosť teplo.
Mimochodom, chalani sk prenajali polku bazéna, len pre nás, aby ich nerušili stále fans a podobne..aj keď vždy tam boli také čo ich vyrušili, chceli fotku alebo autogram, ale ved je to ako keby súčasť ich práce, tak to chápeme.
Našťastie tu neboli žiadne paparazzi, len fans si ich fotili.
Takže celý deň prešiel strašne rýchlo, a volala mi aj mama, blahoželala mi aj s ocinom a bratom a ževraj ma pozdravujú aj babka s dedkom.. och akí sú milí.
Keď priletím domov do Londýna, chcela by som ich ísť pozrieť do Česka (bývala som tam, ked bola malá), možno zoberiem aj Harryho.
,,Ja si fakt nemám čo obliecť," povedala som smutne a sadla som si vedľa kufor. Nevedela som čo si mám obliecť.
,,Nicki, ved tu máš veľa vecí, " kľakol si vedľa mňa Harry, ktorý si to práve mieril do kúpeľky.
,,Skúsim niečo nájsť," letmo som sa usmiala. Pobozkal ma na líco a zmizol v kúpelni.
Kufor som vyložila na veľkú posteľ a stále som rozmýšľala.
Vyhádzala som všetky veci z kufra a snažila som sa nájsť nejaký pekný kúsok.
Tie šaty som mala včera.. v ruke som zvierala čierne šaty.
Teraz je štvrť na 9, a o celej začína oslava a ja ešte neviem čo si mám obliecť a nie som ani prichystaná, no super.
Rýchlo som si obliekla spodné prádlo, hodila som si na seba Harryho voľné tričko, bola som ako inak bez make-upu, vlasy som si vyšúchala a mokré som si prehodila len cez plecia.
Otvorila som dvere nášho apartmánu a len v tričku som prešla po chodbe a mierila som do apartmánu El, aby mi poradila a pomohla.
,,Oh prepáčte," nechtiac som narazila do jedného chlapca, keď som utekala chodbou.
,,Oh som v poriadku.. počkať.. ty si to dievča z bazéna, či ?" usmiala sa na mňa povedomá tvár.
,,Ehm áno, a ty ssiii...Tommy," rozmyšľala som.
Tommy si ma premeral a usmial sa. Neznášam keď to chalani robia.
Chlapec stál predo mnou normálne oblečený v 3/4 nohaviciach, tričku a saku, asi šli dole na večeru, neviem. Stál tam s mladšiou sestrou (tipujem) mohla mať okolo 13 rokov a ja som pred nimi bola len v tričku..
,,No ty si mi ešte meno nepovedala, lebo ma tvoj priateľ poslal preč," pozrel sa do zeme.
,,Nicole, ale volaj ma Nicki," usmiala som sa na neho.
,,Tom! To je ona!!! Ona chodí s Harrym!! S Harrym z One Direction!!! Počkať sú tu aj oni??! Ešte som ich nikdy nevidela!!?" zasypávala ho otázkami a začala ma objímať.
,,No, oni tu asi sú," odpovedal jej milo.
,,Zaveď ma za nimi!!!" usmiala sa na mňa vtieravo.
,,Prepáčte, ale ponáhlam sa," chcela som ísť rýchlo za El.
,,No asi ťa zdržujeme prepáč," usmial sa.
,,Ešte fotku prosíííím, aspon s tebou," prosíkala ma.
V blondavých vlasoch mala čelenku a mala tmavé úzke šaty.
,,No dobre," chabo som sa usmiala.
Bola som totižto len v tričku. Harryho tričku. Trapas.
Rýchlo som sa s ňou odfotila, cvakol nás Tommy.
,,Už musím, boli ste milí, majte sa," povedala som im, a rýchlo som prebehla za Eleanor.
To dievča, jeho sestra, predstavila sa ako Betty, na mňa ešte niečo kričala, no ignorovala som to, lebo som sa fakt ponáhlala.
Zaklopala som na ich dvere.
Otvoril mi Louis, ktorý mal na sebe len obviazaný uterák. Bol zlatý.
,,Deje sa niečo Nicki?" spýtal sa ma milo, prehliadol si ma, v čom som a zaškeril sa.
Zase toto.
,,Je tu El?" spýtala som sa nervozne.
,,Hej je, práve chyst-" nedokončil, vletela som do ich apartmánu, bol podobný ako náš a hľadala som Eleanor.
,,No, vitaj u nás," zasmial sa a zavrel dvere.
,,Nicki, deje sa niečo, ved party začína až o 9 nie?" usmiala sa na mňa.
Eleanor mala na sebe krásne karamenlové úzke šaty a na nich mala sako. Bola už aj namaľovaná a vlasy mala urobené do drdola. Opalená pokožka jej doslova pod tými šatami svietila.
Louis sa obliekol do celkom slušných vecí, prichystal sa a šiel dole, asi to dovybavovať, tú oslavu.
,,El, ja si nemám čo obliecť," povedala som smutne a sadla som si na ich postel.
,,Hmm...počkaj," hrabala sa vo svojom kufri, čo mala pri stene.
O pár sekúnd z neho vytiahla krásne ružové šaty.
,,Mala som ich na sebe raz a to ked som si ich kupovala, hh. Boli drahé sú z Dolce & Gabbana, ale dám ti ich," usmiala sa na mňa a podávala mi ich.
,,Počkať to myslíš vážne? Nemôžem to prijať.." neverila som vlastným ušiam.
,,Ano! Nič tu pre teba na narodeniny nemám, tak toto bude darček, aj tak ich nenosím, sú tvoje, ešte raz všetko naj Nicki," usmiala sa na mňa.
,,Ach, El si zlatá," vyobjímala som ju.
Ešte sme sa chvíľku rozprávali, potom som rýchlo šla do našeho apartmánu s Harrym. Ten už bol aj oblečený a všetko.
,,To si bola takto kde?" nadvihol obočie, ked ma zbadal len v jeho tričku.
,,Len za El," usmiala som sa.
Potmehúcky sa usmial a ďalej sa na posteli hral na mobile a odpíjal si z plechovky Coly.
Vyzliekla som si jeho tričko, obliekla som si tie krásne ružové šaty, spravila som si silnejší makeup a vlasy, ktoré som už mala suché, som si natočila.
Do čiernej kabelky, ktorú som dostala od mami na sladkých 16 a bola riadne drahá som si dala mobil a drobnosti.
Navoňavkovala som sa a ešte som si rýchlo nalakovala nechty ružovým lakom.
,,Vyzeráš krásne," povedal mi Harry, keď ma zbadal.
On mal na sebe košelu a rifle. Bol tiež krásny a celkom elegatne oblečený.
,,Aby si si nemyslela, že len tie raňajky a ruže si mala na narodeniny, niečo ťa čaká aj v Londýne," zozadu ma objal.
Otočila som sa k nemu.
,,Nerob si starosti, mne stačí aj to... boli to tie najlepšie raňajky a najkrajšie ruže na svete," bola som šťastná.
Pohľad mi padol na ruže na stole a usmiala som sa, potom som sa naspať pozrela do jeho neodolateľných zelených očí.
,,Ale aj tak ti niečo dám. Som rád, že ťa mám... že som s tebou. Milujem ťa," objal ma a zodvihol ma zo zeme a zatočil mnou. To milujem. On je vždy taký gentleman vo všetkom, ach.
Odniesol ma na terasu kde bol práve krásny západ slnka.
,,Aj ja teba," usmiala som na neho. Odhrnul mi pramienok vlasov z tváre a nežne ma pobozkal.
Potom sme si spravili krásne fotky pri západe slnka. Jednu tuším aj pridal na Instagram, s popisom: "Happy bday to my love .xx" ach ako ho ja milujem.
,,Zbožňujem, keď sa takto obliekaš," zaškeril sa a chytil ma za zadok.
Zasmiala som sa a preplietla som naše prsty. Slabé zapadajúce slnko nám svietilo na tváre, ktoré sme mali pri sebe.
Pod košeľou, ktorú mal mierne rozopnutú som videla jeho dokonalé tetovania.
Pár minút sme tam ešte pobudli a potom sme išli dnu, ešte sa trochu doupravovali, prišiel ešte Harryho lekár, rýchlo mu všetko skontroloval, ja som si obula lodičky a o pár sekúnd sme už išli na tú párty, čo je dole v bare, kde sú už všetci.
Dúfam, že na tej párty bude všetko okej, a bude zábava (a Niall nebude urazený.. :) )
Zobrala som si kabelku a ruka v ruke sme s Harrym vyšli z apartmánu. Asi chvíľku meškáme, pretože je po 9.
Nickin outfit:
Harry:
Tommy:
-Takže dúfam, že sa Vám časť páči. Ešte raz sa Vám chcem ospravedlniť za to, že najbližšiu časť pridám až o 8- 9 dní, kvôli tomu, že idem preč.
A komentáre ma potešia, ďakujem :3
-Nicki (blogger)
