Tak znova Vám prinášam novú časť :)
Vždy som niekde bola, čiže som moc času na písanie nemala:/
Včera som sa neskoro v noci zase vrátila z dalsej dovolenky,
čiže som nepísala, ale už som doma, tak zatiaľ keď mám čas
Včera som sa neskoro v noci zase vrátila z dalsej dovolenky,
čiže som nepísala, ale už som doma, tak zatiaľ keď mám čas
píšem :)
Dúfam, že táto časť sa Vám bude páčiť.
/ps: tu turné nepíšem v normálnom slede, ako je, bude neskor/
♥
Dúfam, že táto časť sa Vám bude páčiť.
/ps: tu turné nepíšem v normálnom slede, ako je, bude neskor/
♥
-
Sadla som si dnu, on obišiel jeho veľké tmavé auto a sadol si dnu tiež.
Jeho auto stále voňalo novotou.
Skutočne som bola zvedavá kam ideme s Harrym na večeru.
Jeho auto stále voňalo novotou.
Skutočne som bola zvedavá kam ideme s Harrym na večeru.
,,Kam ideme?" spýtala som sa ho a popravila som si šaty na kolenách.
,,Uvidíš," povedal mi, otočil sa ku mne a pred tým než naštartoval venoval mi dlhý a úžasný bozk.
Ja mám rada prekvapenia..
No keď ich už viem,hah. Potešila ma napríklad tá oslava, čo mi robili chalani a baby na dovolenke na Havaji pred pár dňami, ale potešil ma aj dnešný obed s našimi..som zvedavá, kam ideme teraz na večeru.
No keď ich už viem,hah. Potešila ma napríklad tá oslava, čo mi robili chalani a baby na dovolenke na Havaji pred pár dňami, ale potešil ma aj dnešný obed s našimi..som zvedavá, kam ideme teraz na večeru.
Hľadela som von oknom na Londýn, ktorý pomaly zaliehal tmou, no bolo vidieť krásny západ slnka. Kvapky slabého dažďa sa začali pretekať na okne jeho auta.
Očami som prebehla na Harryho. Oči mal uprené dopredu, sledoval cestu. Kučeravé, hnedé vlasy mal strapaté, ale upravené.
Pri každom pohybe sa mu ruky napínali, keď kýval volantom.
Nejazdil pomaly. Bolo vidieť, že má rád rýchlosť.
Tetovania mu vidno pod tmavou košeľou a sakom nebolo, občas vykúkal ich jemný obrys.
Nejazdil pomaly. Bolo vidieť, že má rád rýchlosť.
Tetovania mu vidno pod tmavou košeľou a sakom nebolo, občas vykúkal ich jemný obrys.
Ohh ani si neviem predstaviť čo by som robila bez neho.. chýbal by mi. Chýba mi aj keď nie sme bez seba deň.
Ticho, ktoré bolo chvíľku v aute, prerušil jeho zastretý hlas. Začali sme sa rozprávať, hovoril o tom, čo robili v rádiu dnes ráno, že majú týždeň aj s chalanmi ešte voľno, kvôli tej nehode v Nemecku a čo ich ešte čaká.
,,Teraz je začiatok júna, ale v júly ideme na 2 týždne do USA. Budeme prevažne v New Yorku, ale hlavne v Los Angeles a San Francisku," poznamenal.
,,Prečo?" spýtala som sa ho.
,,Budeme nahrávať nový album, ktorý výjde tohto decembra a ešte kvôli našej novej vôni, kolekcii malej kozmetiky a aj kvôli nášmu filmu vieš, This Is Us," prebehol pohľadom na mňa no potom spať k ceste.
Jednou rukou držal volant a druhou, okrem zaraďovania rýchlosti mi občas prešiel po stehne.
,,Ou máte toho dosť. A ehm..takže to nebudeme spolu? ahh," vykoktala som smutne.
Viem, je to jeho práca.
Baby, El a aj Perrie majú dosť peňazí na to, aby za nimi leteli, ja im to nezazlievam, ale ja som taká neni.. nemám peniaze na letenky. Ah.
,,Budeš za mnou letieť, to už máš v škole voľno," poznamenal.
,,Harry, nechcem aby si mi stále niečo platil," povedala som smutne a odvrátila som pohľad.
,,Ale ja budem chcieť byť s tebou! Tak mi to je jedno. Milujem ťa," ukončil našu debatu.
Zatvárila som sa smutne, no usmiala som sa.
Potom sme sa začali rozprávať o inom, až pokým Harry nezabočil vedľa jednej reštaurácie.
Už bola skoro tma.
Vystúpil z auta, obišiel si ho, a gentlemansky mi otvoril dvere. Toto milujem.
Vystúpila som, chytili sme sa za ruky a vykročili sme dnu do reštaurácie, pred ktorou bolo pár paparazzov, ale ignorovali sme ich a rýchlym krokom sme vstúpili dnu.
Hlavu som mala sklonenú k zemi, do očí mi padali vlasy.
Keď sme vstúpili dnu, popravila som si modré šaty a vlasy som si prehodila cez plecia.
Vyzeralo to krásne. No nie krásne ale nádherne, úžasné!
V strede bolo zopár stolov, nad ktorými boli zavesené svetielka a lampióniky.
Na každom stole a aj po okrajoch miestnosti boli dané ruže.
Krásna romantika.
,,Ja.. ahh," koktala som a stále som držala Harryho ruku, ,,Je to krásne," povedala som mu a otočila som sa k nemu a pobozkala som ho.

Čašník nás posadil so stredu za stôl a priniesol nám na stôl obrovskú tortu so sviečkami.
Bola nádherná a obrovská.
Všetko tu bola krásne. ah,.bola som dojatá.
Harry sa na mňa stále sladko usmieval.
Spevavým hlasom Harry zaspieval 'Happy Birthday Nicki' no jeho zastretý priezračný hlas sa rozoznel celou miestnosťou.
Sfúkla som sviečku, priala som si niečo a potom sme sa s Harrym pobozkali. Mala som pocit, že to nebol len tak obyčajný bozk. Bol taký ..bude to znieť divne, ale magický..úžasný, dokonalý, plný nehy.
Odkrojila som z torty a každému som dala kúsok.
Chutila vanilkovo-čokoladovo. Bola skutočne dobrá.
Potom nám doniesli večeru. Opečené zemiaky so zeleninou a lososom. Vyzeralo to zvláštne, ale za to to chutilo neskutočne dobre!.
,,Chcem aby si bola šťastná," povedal Harry keď sme si pripíjali šampanským. Ale dali sme si len pohárik, lebo Harry riadi.
,,Veď som," oprela som sa mu o rameno a usmiala som sa na neho.
,,Ďakujem za všetko.. oh je to tu krásne, Harry, najkrajšia oslava na svete," povedala som mu.
Potom sme sa zase pustili do našej vášnivej vojny bozkov.
,,O a ešte jedno prekvapenie," zaškeril sa a popravil mi vlasy padajúce do tváre.
Ahh prečo si robí starosti..
Postavil sa od stola, odišiel ladným krokom z miestnosti. Nedočkavo som čakala a ťukala nechtami o stôl.
Ani nie o minútku sa vrátil sa z väčšou ružovou krabičkou v rukách a na tvári mal sladký úsmev.
,,Čo to je?" postavila som sa zo stola a usmievala som sa zvedavo.
,,Otvor to," na tvári sa mu objavil jamkový dokonalý úsmev.
V krabičke ležala voňavka Chanel a papierik.
,,Oh," vydala som zo seba a navoňala som sa.
,,Papierik si prečítaj až doma," usmial sa na mňa a mrkol.
,,Ďakujem. Za všetko," objala som ho.
Bola som zvedavá čo je napísané v tom papieriku, ale počkám domov, keď tak chce.
Potom sme ešte chvíľku sedeli, jedli z torty a užívali si spoločné chvíľke, pri čom sme spomínali, smiali sa a bozkávali sa.
,,Inak zajtra poobede, no skôr večer, ideme s chalanmi do kina, poď s nami,"
,,Asi pôjdem," usmiala som sa.
,,Poď," povedal naliehavo.
,,Pôjdem," povedala som mu a pozrela som sa mu do zelených očí.
Tváril sa tak úprimne.
Jedli sme z torty a Harry sa na mne smial, keď som bola od nej celá špinavá.
,,Si taká zlatá," zasmial sa a servítkou mi utieral kútiky úst.
Bola to taká romantika.
Vždy ma vedel rozosmiať.
Po večeri ma Harry vyhodil doma. Ako inak aj po večeri boli pred reštauráciu paparazzi, no nevšímali sme si ich.
,,Ďakujem za krásny večer," usmiala som sa a pobozkala som ho, keď sme sa lúčili pri mojich dverách.
Rukou mi prešiel od chrbta, dole k zadku a stehnu. Pritlačil ma na vchodové dvere a vášnivo ma pobozkal.
,,Oh musíš isť zajtra do školy," povedal zvodne a hlavu mal zaborenú v mojom krku.
,,Musím," zastonala som.
Ešte sme sa chvíľku bozkávali a potom som vošla dnu do nášho bytu.
Všetci už spali.
Vyvalila som sa na svoju posteľ. O moj božeeeeee! To bol večer! Ležala som a usmievala som sa jak debil.
V celej izbe bola tma, do vnútra mi prenikali len svetlá z pouličných lámp. Počula som ako dážď trkotal na parapetu.
Zobrala som si krabičku od Harryho, a otvorila som obálku s tým papierikom.
Bola som trošku nesmelá, napadalo ma veľa záverom čo tam môže byť.
Jedna z nich bola to, že by sa so mnou rozišiel..ale dúfam, že to tak nebude.
"Nechcem to zdržovať, takže chcem aby si vedela, keď sa bojíš čo tu bude, tak sa neboj, nemienim ťa opustiť..moc ťa milujem;) Viem, o rok až maturuješ a máš len 17...ale chcel by som, aby sme spolu bývali. Keď si toto prečítaš, napíš mi, čo na to hovoríš, láska.
Inak, to čo máš pod týmto papierikom sú letenky na víkend do Paríža.. my dvaja..spolu. Tiež narodeninový darček. Poď..♥
P.S:s vašimi sa porozprávam ja. Všetko najlepšie moja princezná. Tvoj Harry .x"
Neviem prečo, ale pri tom ako som si to v posteli čítala, som sa rozplakala..
Paríž, spoločné bývanie, dokonalá večera.. on..
Je toto sen?
Nicki:

Harry:

-Tak bolo tu trošku romantiky:D Dúfam, ale že sa Vám časť páči.. v blízkej dobe pridám novú :)
Potešia ma komentáre:) Ďakujem
-Nicki (blogger)
,,Teraz je začiatok júna, ale v júly ideme na 2 týždne do USA. Budeme prevažne v New Yorku, ale hlavne v Los Angeles a San Francisku," poznamenal.
,,Prečo?" spýtala som sa ho.
,,Budeme nahrávať nový album, ktorý výjde tohto decembra a ešte kvôli našej novej vôni, kolekcii malej kozmetiky a aj kvôli nášmu filmu vieš, This Is Us," prebehol pohľadom na mňa no potom spať k ceste.
Jednou rukou držal volant a druhou, okrem zaraďovania rýchlosti mi občas prešiel po stehne.
,,Ou máte toho dosť. A ehm..takže to nebudeme spolu? ahh," vykoktala som smutne.
Viem, je to jeho práca.
Baby, El a aj Perrie majú dosť peňazí na to, aby za nimi leteli, ja im to nezazlievam, ale ja som taká neni.. nemám peniaze na letenky. Ah.
,,Budeš za mnou letieť, to už máš v škole voľno," poznamenal.
,,Harry, nechcem aby si mi stále niečo platil," povedala som smutne a odvrátila som pohľad.
,,Ale ja budem chcieť byť s tebou! Tak mi to je jedno. Milujem ťa," ukončil našu debatu.
Zatvárila som sa smutne, no usmiala som sa.
Potom sme sa začali rozprávať o inom, až pokým Harry nezabočil vedľa jednej reštaurácie.
Už bola skoro tma.
Vystúpil z auta, obišiel si ho, a gentlemansky mi otvoril dvere. Toto milujem.
Vystúpila som, chytili sme sa za ruky a vykročili sme dnu do reštaurácie, pred ktorou bolo pár paparazzov, ale ignorovali sme ich a rýchlym krokom sme vstúpili dnu.
Hlavu som mala sklonenú k zemi, do očí mi padali vlasy.
Keď sme vstúpili dnu, popravila som si modré šaty a vlasy som si prehodila cez plecia.
Vyzeralo to krásne. No nie krásne ale nádherne, úžasné!
V strede bolo zopár stolov, nad ktorými boli zavesené svetielka a lampióniky.
Na každom stole a aj po okrajoch miestnosti boli dané ruže.
Krásna romantika.
,,Ja.. ahh," koktala som a stále som držala Harryho ruku, ,,Je to krásne," povedala som mu a otočila som sa k nemu a pobozkala som ho.
Čašník nás posadil so stredu za stôl a priniesol nám na stôl obrovskú tortu so sviečkami.
Bola nádherná a obrovská.
Všetko tu bola krásne. ah,.bola som dojatá.
Harry sa na mňa stále sladko usmieval.
Spevavým hlasom Harry zaspieval 'Happy Birthday Nicki' no jeho zastretý priezračný hlas sa rozoznel celou miestnosťou.
Sfúkla som sviečku, priala som si niečo a potom sme sa s Harrym pobozkali. Mala som pocit, že to nebol len tak obyčajný bozk. Bol taký ..bude to znieť divne, ale magický..úžasný, dokonalý, plný nehy.
Odkrojila som z torty a každému som dala kúsok.
Chutila vanilkovo-čokoladovo. Bola skutočne dobrá.
Potom nám doniesli večeru. Opečené zemiaky so zeleninou a lososom. Vyzeralo to zvláštne, ale za to to chutilo neskutočne dobre!.
,,Chcem aby si bola šťastná," povedal Harry keď sme si pripíjali šampanským. Ale dali sme si len pohárik, lebo Harry riadi.
,,Veď som," oprela som sa mu o rameno a usmiala som sa na neho.
,,Ďakujem za všetko.. oh je to tu krásne, Harry, najkrajšia oslava na svete," povedala som mu.
Potom sme sa zase pustili do našej vášnivej vojny bozkov.
,,O a ešte jedno prekvapenie," zaškeril sa a popravil mi vlasy padajúce do tváre.
Ahh prečo si robí starosti..
Postavil sa od stola, odišiel ladným krokom z miestnosti. Nedočkavo som čakala a ťukala nechtami o stôl.
Ani nie o minútku sa vrátil sa z väčšou ružovou krabičkou v rukách a na tvári mal sladký úsmev.
,,Čo to je?" postavila som sa zo stola a usmievala som sa zvedavo.
,,Otvor to," na tvári sa mu objavil jamkový dokonalý úsmev.
V krabičke ležala voňavka Chanel a papierik.
,,Oh," vydala som zo seba a navoňala som sa.
,,Papierik si prečítaj až doma," usmial sa na mňa a mrkol.
,,Ďakujem. Za všetko," objala som ho.
Bola som zvedavá čo je napísané v tom papieriku, ale počkám domov, keď tak chce.
Potom sme ešte chvíľku sedeli, jedli z torty a užívali si spoločné chvíľke, pri čom sme spomínali, smiali sa a bozkávali sa.
,,Inak zajtra poobede, no skôr večer, ideme s chalanmi do kina, poď s nami,"
,,Asi pôjdem," usmiala som sa.
,,Poď," povedal naliehavo.
,,Pôjdem," povedala som mu a pozrela som sa mu do zelených očí.
Tváril sa tak úprimne.
Jedli sme z torty a Harry sa na mne smial, keď som bola od nej celá špinavá.
,,Si taká zlatá," zasmial sa a servítkou mi utieral kútiky úst.
Bola to taká romantika.
Vždy ma vedel rozosmiať.
Po večeri ma Harry vyhodil doma. Ako inak aj po večeri boli pred reštauráciu paparazzi, no nevšímali sme si ich.
,,Ďakujem za krásny večer," usmiala som sa a pobozkala som ho, keď sme sa lúčili pri mojich dverách.
Rukou mi prešiel od chrbta, dole k zadku a stehnu. Pritlačil ma na vchodové dvere a vášnivo ma pobozkal.
,,Oh musíš isť zajtra do školy," povedal zvodne a hlavu mal zaborenú v mojom krku.
,,Musím," zastonala som.
Ešte sme sa chvíľku bozkávali a potom som vošla dnu do nášho bytu.
Všetci už spali.
Vyvalila som sa na svoju posteľ. O moj božeeeeee! To bol večer! Ležala som a usmievala som sa jak debil.
V celej izbe bola tma, do vnútra mi prenikali len svetlá z pouličných lámp. Počula som ako dážď trkotal na parapetu.
Zobrala som si krabičku od Harryho, a otvorila som obálku s tým papierikom.
Bola som trošku nesmelá, napadalo ma veľa záverom čo tam môže byť.
Jedna z nich bola to, že by sa so mnou rozišiel..ale dúfam, že to tak nebude.
"Nechcem to zdržovať, takže chcem aby si vedela, keď sa bojíš čo tu bude, tak sa neboj, nemienim ťa opustiť..moc ťa milujem;) Viem, o rok až maturuješ a máš len 17...ale chcel by som, aby sme spolu bývali. Keď si toto prečítaš, napíš mi, čo na to hovoríš, láska.
Inak, to čo máš pod týmto papierikom sú letenky na víkend do Paríža.. my dvaja..spolu. Tiež narodeninový darček. Poď..♥
P.S:s vašimi sa porozprávam ja. Všetko najlepšie moja princezná. Tvoj Harry .x"
Neviem prečo, ale pri tom ako som si to v posteli čítala, som sa rozplakala..
Paríž, spoločné bývanie, dokonalá večera.. on..
Je toto sen?
Nicki:
Harry:
-Tak bolo tu trošku romantiky:D Dúfam, ale že sa Vám časť páči.. v blízkej dobe pridám novú :)
Potešia ma komentáre:) Ďakujem
-Nicki (blogger)