pondelok 22. júla 2013

#47. One Way or Another

Ahojte :) Prepáčte, že zase pridávam časť neskôr, ale
nemala som moc času, mala som narodeniny, mala som 
dve oslavy s rodinou a kamarátmi a 
bola som preč a nestíhala som ju dopísať
a hodiť sem. 
Tak tu máte novú a dlhú..dúfam, že sa bude páčiť a dáte 
komentáre ;) ďakujeem


-

Film 'Love Actually' som ani nedopozerala, len som zavrela notebook a asi do pol 2 ráno som si esemeskovala s Harrym, hh. .. Ked on je taký vtipný, neodolateľný a milý.. tak ho ľúbim.
 No potom ma nejako premohol spánok a zaspala som. 

,,Do riti!" skríkla som a rýchlo som vyskočila z postele. Bolo 8 hodín ráno a vyučovanie nám začínalo presne o 9.
 Nemotorne som zakopla o kufor čo sa mi povaloval v strede izby, lebo som si ho od včera keď som prišla z dovolenky, nestihla upratať.
Keď to mám tak zhodnotiť bolo tam pekne.., krásny hotel, prostredie.. proste Havaj. Chalani a aj my baby, sme si aspoň oddýchli.
 A hlavne Harry sa zregeneroval po tej nehode.
Na sebe som mala len voľné pyžamové tričko, vošla som do kuchyne, kde už nikto nebol. Vytiahla som si biely jogurt, nasypala som si doň musli a rýchlo som to zjedla.
Na stole ma čakal lístok od mami : "Nezabudni, že o 3 ideme vsetci do tej reštaurácie. Stretneme sa tu doma, tak sa poponáhľaj zo školy - mamina"
Umyla som si zuby, urobila celú hygienu a dala som si slabý makeup - makeup, bronzer , špirálu, linku, upravila som si obočie.
Musím uznať, že na to, že sme na Havaji boli len 3 dni som bola celkom pekne opalená.
Z kúpeľky som šla naspať do izby, notebook som upratala na stôl, na posteľ som čas nemala a rýchlo som vyťukala taxi službu.
Uff, bude tu za 10 minút.
Rýchlo som sa ponáhľala, lebo ja si skoro nikdy nemám čo vybrať.
Dala som si spodné prádlo, potom som si vytiahla tmavé úzke rifle a krátku modrú košieľku bez rukávov. 
Do tašky som si nahádzala školské knihy a všetko potrebné, ešte som si vlasy rýchlo upravila, dala som si ich len do zapletaného copa na bok hlavy.
Ešte som si dala deodorant a voňavku, fakt som sa ponáhlala, lebo ma môj taxík už čakal dole.
Skontrolovala som, či všetko mám, zbehla som dole po schodoch von z paneláku a o 8.41 som už sedela v taxíku na ceste do školy.
Dúfam, že nebudem meškať.. Londýn je veľký, neviem či tam stihnem príjsť.
Sedela som vzadu v taxíku a sledovala som zamračený Londýn za oknom. Nebolo tu moc teplo.. bol jún a tu bolo tak cez 19 stupňov.
Ale v rifliach a košielke bez rukávov mi ani zima nebola, čiže v pohode.
"Dobré ráno zlatko.. ja som práve vstal a o pol hodinku idem do rádia BBC..uff vôbec sa mi nechce. Chýbaš mi užž" -Harry.
Pípla mi správa od Harryho, práve keď som prechádzala bránami Oxfordu. 
Usmievala som sa na dispej a išla som mu odpísať, že ja už som dávno na nohách, lebo som v škole.
 Inak Melanie už nechcem ani vidieť.. ani neviem s kým budem. Veď po tom incidente s Harrym a tým klamstvám fakt na ňu nemám náladu.. ale my s Harrym sme si to aspoň vysvetlili. 
 Asi s Hannou.. s tou si celkom rozumiem. Nie sme úplne najlepšie kamarátky..občas sme boli vonku, máme spolu fyziku a biológiu.
Vošla som dnu do školy dúfajúc, že si ma nikto nevšimne. Rýchlo som prešla ku svojej skrinke.
,,Ty ešte aj chodíš do školy?" zastavila ma pri skrinke Shayla. Poznáme sa zo školy len z videnia.
,,Prečo by som nemala?" spýtala som sa, ale pohľadom som bola stále v skrinke a brala som si knihy na prvú hodinu, čiže Matematiku.
Ostatné knihy, som tam len hodila.
,,Čo ja viem, chodíš s tým Harrym z tej skupiny, veď tak načo štúdium, on ti dáva peniaze..berie ťa všade. Pozerám JustJared  a iné stránky.. nie som hlúpa .. pred chvíľkou si bola s nimi v Berlíne, potom na Havaji a teraz si len tak prídeš do školy?" pozerala na mňa cez hrubé okuliare. 
Tvárila sa namyslene. Možno to bude aj tým, že bola blondína.
To nemyslí vážne!
,,Shayla, nechcem aby si sa starala do môjho súkromného života. Do Berlína som letela po prvé, za Harrym, lebo mal nehodu a po druhé aj aj mam právo na dovolenku. Nejde mi vôbec o to, že má peniaze. JA ho ľúbim, preto aký je, tak ma láskavo nesúď!" povedala som jej, zobrala som si knihy a už bez akéhokoľvek slova som išla do učebne matematiky. Po mojej reakcii bola Shayla zaskočená.
Prešla som po plnej chodbe detí, bola som milo prekvapená, keď ma zastavili dievčatá, ktoré mohli mať okolo 13 rokov a chceli odo mňa autogram.. odo mňa.. bolo to milé a rada som im ho dala.
Potešilo ma, keď mi povedali, že sme s Harrym pekný pár. Aspoň niekto..
Zazvonilo tak som sa ponáhľala rýchlo na hodinu. 
Všade okolo mňa boli samé skupinky, len ja som išla po chodbe sama.. normálne by som išla asi s Melanie, ale s tou sa teraz odmietam baviť.
Sadla som si do zadnej lavice a až po kým neprišla učiteľka matematiky, pani Hornbyová, som si ešte chvíľu písala s Harrym.
Hodina prešla rýchlo a aj všetky ostatné, žiadne testy a ani skúšania aspoň že... celý deň ma všetci ignorovali. 
Melanie som videla  len parkrát a nevšímala si ma. Bola som rada.
Predobedie som bola len s Hannou. Tá bola jediná normálna a chápala ma.
Učiteľky sa ma pýtali prečo som chýbala, ale myslím si, že to aj tak vedeli, ale predsa som im to povedala.
Chalani am ohľadne Harryho podpichovali, ale boli len kamaráti, mysleli to zo srandy..aspoň chalani nie sú takí magori.
Občas sa cez deň pri mne zastavili mladšie žiačky, že chcú fotku a kontakt na Harryho. Fotku som im rada dala ale pri tom kontakte som sa len zasmiala.


Po vyučovaní som šla na autobusy rýchlo domov, lebo som sa ponáhľala, aby som už o tretej bola doma, pretože sme šli s rodičmi a Krisom do reštaurácie, kvôli tomu, že som mala narodeniny. Oh a dnes idem aj s Harrym.
,,Ahojte!" zakričala som, keď som vošla dnu do bytu. Bola som celkom unavená zo školy.. uff vôbec mi nechýbala.
,,Nicki, hoď si veci do izby a ideme," povedala mama a šla s otcom a bratom dole k autu. 
Hodila som si veci na postel, len som sa trochu upravila, zamkla som a šla som za nimi do auta.
,,Kam ideme?" spýtal sa Kris, keď sme vyrazili.
Vyobjímala som sa s ním, lebo som sa s ním ešte nestihla privítať, keď som prišla z Havaja, lebo nebol doma.
,,Do jednej úžasnej reštaurácie," povedal otec namyslene. 
Bolo vidieť že asi nejedol, haha.
,,Ohh ako dlho sme už takto neboli spolu," otočila sa k nám dozadu mama. Mala pravdu. Už sme dlho nikde neboli všetci.
,,Nicki o týždeň teda ideme do toho Česka, mama ti spomínala?" spýtal sa ma otec, keď sme parkovali, pred jednou veľkou reštauráciou s názvom Chapters.
,,Hej hovorila. Už sa tam celkom teším," povedala som im.
Je to aj pravda, rodinu som už dlho nevidela, do Česka chodíme každý rok, chýbajú mi celkom. Bratranci, sesternice, starí rodičia..
Vystúpili sme z auta, a šli sme rovno dnu do reštaurácie.
 Každý sme si niečo objednali.
Ja som si dala len kuracie mäso s cestovinami a šalátom.
,,Tak všetko najlepšie moja malá Nicole!" objala ma cez stôl mama a podala mi balíček. 
,,Malá čo chodí na dovolenky sama a neviem čo," povedal ironicky Kris.
Lakťom som do neho šťuchla.
Potom mi, ale obaja aj s otcom zagratulovali.
Dostala som od nich 50 libier a voňavku Chloé a od brata som dostala knihu. 
,,Oh ďakujem vám," bola som milo prekvapená.
Položila som si to vedľa seba, doniesli nám jedlo a pustili sme sa do neho.
Potom keď sme dojedli, sme s rodičmi ešte išli na nákupy na Ofxord street.. no bol to nápad môj a mamin, čiže ocino a Kris len frflali, keď na nás čakali zatiaľ čo sme si my skúšali samé oblečenie.
,,Mami, o siedmej idem s Harrym do reštaurácie na večeru..chcem sa ešte pripraviť," pozrela som sa na hodinky a ukazovalo pol 6. Ten čas tak letí. 
Doskúšali sme si nejaké veci. Ja som si kúpila len kraťase v Zare a topánky, mama si toho nakúpila viac.
,,Dobre, hneď," išli sme za otcom a Krisom, čo nás čakali v Starbuckse
 Dali sme si ešte s nimi kávu a šli sme domov.
,,Ďakujem za pekný deň," povedala som im a ešte raz som ich objala.
Išla som do svojej izby. Všetko som si vyzliekla, a potom som si dala dlhú 20 minútovú sprchu. Potom som si vyfénovala a ožehlila do hladka vlasy, znova som sa namaľovala a šla som si podľa Harryho slov vybrať niečo "elegantné a sexy".
Mrvila som sa v skrini a rozmýšlala som čo si dám.
Obula som si čierne lodičky čo som si dnes kúpila a úzke modré šaty.
,,Oh Nicki, Harry ťa čaká už na chodbe, rozpráva sa s otcom pohni sa," vtrhla mi do izby mama, ,,Mimochodom je vážne sexy, hah"
,,Mama!" zasmiala som sa a hodila som do nej vankúš a ešte som sa dochystala.
Len kývla plecami.
Rýchlo som si do kabelky nahádzala veci a šla som s ňou na chodbu.
,,Inak vyzeráš krásne," usmiala sa.
,,Ďakujem," úsmev som jej opätovala.
,,Ou," povedal Harry keď ma zbadal.. bol taký pekný. Jeho vysoká postava sa opierala o rám našich dverí. Mal na sebe elegantné tmavé sako, tmavé rifle a bielu košeľu.
Milovala som keď mal svoje hnedé kučeravé vlasy, tak dohora.
Otec sa za mnou otočil a zamračil sa. Viem, asi to boli moc úzke šaty, ale čo už.
,,Nič jej nehovor," počula som ako mama zašepkala otcovi. 
Prešla som k Harrymu, ktorý mi venoval krásny úsmev, rozlúčili sme sa s našimi a vyšli sme von.
,,Si taká krásna," povedal mi, keď mi otváral dvere na jeho veľkom čiernom aute.
Cítila som, že sa červenám.
,,Ulohu si splnila.. si sexy," zasmial sa a uškrnul sa.
V jeho zelených očiach bolo vidieť drzosť, ale i jemnosť a galantnosť ak sa to tak dá povedať.
Sadla som si dnu, obišiel auto a sadol si tiež.
,,Kam ideme?" spýtala som sa ho.
,,Uvidíš," povedal mi, otočil sa ku mne a pred tým než naštartoval mi venoval úžasný bozk.




Nicki:
outfits | Tumblr | via Tumblr

Harry:
I Love You | via Tumblr


-Tak tu máte novú časť :) Dúfam, že sa Vám páči a potešíte ma komentárom.. :) 
V blízkej dobe dám novú
-Nicki (blogger)



utorok 16. júla 2013

#46. One Way or Another

Takže tu máte novú časť :D
  Ďakujem že čítate :)  Dúfam, že sa vám bude páčiť a dáte aj komentáre ..voľako ich ubúda :( 


-

S Harrym sme sa posadili ku všetkým za jeden stôl vo veľkej jedálni. Zo všetkých strán na nás hladeli  ľudia, no nevšímali sme si ich.
Všetci Rrňajkovali.
Chalani aj Perrie a El jedli, ale bolo mi to jedno, hladná som nebola, tak som pila len kávu.
Rozprávala som sa väčšinou s El a Perrie, chalani o volačom kecali medzi sebou. Pravdepodobne o tom, čo Harry pred chvíľkou urobil.
Sedela som vedľa Harryho, všimla som si že sa na mňa občas pozerá.
Ahh.
Eleanor sa ma pýtala čo sa medzi mnou a Harrym stalo a že prečo Harry vrazil pred chvíľkou tomu chlapcovi (Tommymu). 
Myslela som si, že už to vedia, ale nevedeli tak som im to všetko vysvetlila. 
S údivom na mňa aj s Perrie pozerali, ale chápali ma, že to nie je moja vina. Utešovali ma a odpíjali si z kávy, ako aj ja.
Prosím nech sa Harry nehnevá.. viem, urobila som chybu.
Ale ten hnusný Tommy ma v tom výťahu začal bozkávať a neviem čo.. a veď ja som sa odtrhla.
,,Len nech sa o tom že si mu vrazil nedozvie Paul a managment, a hlavne fanúšikovia, to by bolo najhoršie," skončil nahlas ich debatu Liam.
Harry mykol plecami a pozrel sa na mňa. Ach.
Potom šli už všetci k bazénu, len ja som išla ešte na izbu sa prezliecť do plaviek. Harry išiel so mnou.
Celou cestou hore do nášho apartmánu, sme mlčali.
,,Harry nehnevaj sa," klesol mi hlas a sadla som na našu veľkú posteľ.
,,Ja neviem čo mám robiť," povedal mi z kúpelne.
,,Veď ja milujem len teba, s ním nič už nechcem mať...on to robil.. ja som sa odtrhla, lebo ťa milujem," povedala som  mu potichu.
Vyšiel z kúpeľky, už mal na sebe plavky a postavil sa predo mňa.
,,Ja to, ale nemám ľahké. Fuj, neviem si predstaviť že sa ťa ten ko*** dotýkal," povedal znechutene a zanadával.
,,Nechcem na to myslieť," povedala som smutne a sklopila som pohľad. ,,Nechcem aby sa to už stalo. Nikdy," dokončila som.
Sadol si vedľa mňa. Jednou rukou mi natočil hlavu smerom k nemu a do druhej mi vložil jeho ruku.
,,Nicki," šepol. Na tváril mal utrápený výraz.
,,Milujem ťa," povedal chrapľavo, jeho kučery sa obtreli o moje čelo. Cítila som jeho chladný dych.. pobozkal ma.
Bol to tak krásny, žiadúci a úprimný bozk..chýbal mi.
,,Neviem si predstaviť, že by som bez teba žil..." povedal potichu.
,,Ani ja nie.. moc ťa ľúbim," povedala som mu a pozrela som sa mu do jeho krásnych zelených očí.
Posadil si ma na kolená a ja som sa oblapila rukami jeho nahého chrbta, kedže bol len v plavkách.
,,Ani si nevieš predstaviť ako som si priala, keď sme boli v tom výťahu, aby si bol so mnou," hovorila som mu.
,,Aj som tam mal byť," odpovedal mi, no bolo vidieť, že už sa k tomu nechce vracať.
Znova sme sa začali bozkávať.
No našu vojnu jazykov prerušilo náhlivé klopanie na naše apartmánové dvere.
Postavila som sa z Harryho a šla som sa do kúpelne prezliecť do plaviek.
Harry šiel otvoriť.
,,Ahoj," počula som ako niekoho pozdravil.
Rýchlo som si našuchla čierne plavky bez ramienok. Potom som si zmyla slabý makeup.
Na seba som si dala len voľné šaty od značky FreePeople a vyšla som von.
Harry sa tam rozprával s Louisom a Niallom.
,,Oh, ahoj Nicki," pozdravil ma Louis keď ma zbadal.
,,My ideme pri bazén, vidíme sa tam, čaute zatiaľ," pozdravil nás Niall a s Louisom odišli.
,,Nicki, mali sme síce odísť, až zajtra večer, ale musíme už dnes večer.. 
Volal Paul. Je pravda, že ja po tej mojej nehode, čo som mal," chytil si ešte stále bolavú nohu, ,,by som nemal nikam chodiť, ale zajtra večer, čiže v pondelok už musíme byť v Londýne, lebo v utorok ráno ideme do BBC rádia a musíme skúšať nejaké nové songy. Mali sme ísť do Nemecka na udeľovanie cien, ale Paul to zamietol, že to je na to, že som mal tú nehodu na mňa moc, tak  budeme len v Anglicku a budeme robiť len "ľahké" veci čo sa týkajú skupiny," usmial sa.
,,Takže dnes večer ideme domov... hm kedy odchádzame z hotela?" spýtala som sa ho, trošku smutne, ale ved chápala som to. Je to ich práca.
,,No, o pol 9 sem pre nás príde auto a zavezie nás na letisko a poletíme súkromným lietadlom do Londýna. Mrzí ma že sme tu len dokopy 3 dni..ale robota je robota," kývol plecami.
Napísala som sms mame, že prídem skôr, nečakala som kým mi odpíše. S Harrym sme potom už išli pri bazén. Ešte pred tým sa ale Harry zastavil v izbe toho jeho lekára, on mu všetko skontroloval a dal mu nejaké lieky.
Išli sme k bazénu, kde už boli všetci.

Deň ubehol strašne rýchlo. Celé predobedie, sme boli pri bazéne a po obede sme sa ešte vybrali užiť si trošku pláž a more, keď dnes odchádzame.
S El a Perrie sme počúvali hudbu, kecali a opalovali sme sa. 
Chalani zase boli furt vo vode, skúšali samé "akrobatické triky" ak sa to tak v ich podaní dá nazvať. 
Na pláži sme zase všetci stavali náš piesočný hrad, ktorý vyzeral v skutku dobre. Všetci sme boli na seba pyšný a odfotili sme to.
No aj tak sme sa z toho piesočného hradu netešili dlho, lebo sa Niall (ako vždy on) pošmykol a padol rovno na neho. 
Všetci sme boli chvíľku ofučaní a nadavali sme mu, no potom nás to prešlo. S babami, sme posledný deň chytali stále bronz a chalani jazdili na vodných skútroch. Fakt im to išlo.
Dokonca som na ňom bola aj ja. Ale nie sama, na to som nemala odvahu. Bola som s Harrym.
Aj chalani sa občas opalovali.. s babami sme sa na nich smiali, boli tam vtipný. Najviac opalený z chalanov bol asi Louis, lebo má dobrý pigment. Z nás sme boli zase ja a El, Perrie len trošku, lebo ona je ako albínka, hh.
Okolo 7 sme sa všetci vybrali zo súkromnej pláže k hotelu (bol to komplex). Všetci chalani ešte skočili šípku do bazéna a vyšli. Stále mali plno energie.
S ľudmi ktorí boli na mojej oslave som sa už nevidela. Len keď sme boli pri bazéne, som sa zakecala s Flory, ktorú som jedinú videla. 
Ona tancovala s Liamom, ale on sa s ňou teraz nerozprával len ja.
,,O pol 9 sa vidíme tu dole, nič si nezabudnite," povedal nám Louis a každý sme zmizli vo svojom apartmáne. 
S Harrym sme teda šli do našej izby.
Najprv sme sa obaja osprchovali, potom sme si zbalili všetky veci a skontrolovali sme či všetko máme.
Na sebe som mala len župan. Vyfúkala som si vlasy a rozpustila som si ich na ramená a na tvár som si dala len slabý makeup.. špirálu, zvýraznila som si obočie, lesk na pery a bronzer.
,,Si krásna, keď si len slabo nemaľovaná," objal ma zozadu Harry a zatočil mnou.
Zasmiala som sa, on sa pošmykol a obaja sme sa nemotorne prevalili na našu veľkú posteľ.
,,Bude mi to tu chýbať," povedal nostalgicky.
,,Aj mne," súhlasila som. 
Ešte sme sa v posteli chvíľku hašterili a bozkávali a potom sme sa už šli obliecť, lebo bolo veľa hodín.
Na seba som si dala krátke roztrhané biele kraťase a biely svetrík s čiernymi malými pruhmi. 
Obula som si biele conversky.
Bola som rada, že ešte v prvý deň, keď sme boli večer na tej prechádzke v meste Honolulu som už stihla kúpiť suveníry.
Do príručnej tašky som si dala doklady, pas, mobil, slúchadká, deodorant a pod. Harry už bol tiež prichystaný. 
Ešte sme šli na našu mini terasu, úžívali si západ slnka a bozkávali sa. Naozaj mi to tu bude chýbať..
Krásny Havaj.
Poslednýkrát sme skontrolovali izbu a šli sme dole na recepciu, kde sa máme so všetkými stretnúť.
Harry bral oba naše kufre, aj keď som mu chcela pomôcť, nechcel.
Dole už boli všetci. 
Ešte chalanov zastavili nejaké fans, tak sa s pár pofotili a dali im autogram. Bola som rada, že som toho Tommyho od rána, čo mu Harry vrazil nevidela.
No potom nás ochrankári už odviedli k veľkému autu a šli sme na letisko. Bolo pol 9 večer a odlietali sme o pol 10.
Pred letiskom chalanov čakali nejakí paparazzi, no ignorovali ich.
Rýchlo sme prešli kontrolami a už o štvrť na 10 sme sedeli všetci v lietadle.
Lietadlo naštartovalo a my sme o pár sekúnd boli už na oblohe.
,,A teraz 13 hodinová cesta domov," odfúkol si Niall, vyvalil sa na malý gauč pri okne a na uši si dal slúchadká. 
El s Louisom sedeli niekde pred nami a Perrie so Zaynom sedeli na ďalšom gauči oproti Niallovi. 
Ochrankári a lekár boli niekde vpredu.
Letuška nám doniesla bagety, no ja som moc hladná nebola, aj keď som naposledy jedla v mini bare na pláži a to len hranolky.. aj tak som zjdela teraz s tej bagety asi štvrťku.
,,Krásny výhľad," povedala som mu a ukázala som Harrymu von oknom na svetielkujúce svetlá domov a budov, ktoré v tme vyzerali úžasne. 
Chalani ma v lietadle wifi, čo má len málo lietadiel, lebo nie sú nové a môže sa niečo stať, no chalani mali práve to nové.
Šla som teda na Instagram a Twitter, pridala som jednu fotku na TT aj na Instagram z mojej oslavy, keď som stála pri torte.
 Hlavu som si potom oprela o Harryho rameno a zaspala som.
On ma hladkal po nohe.


Let prešiel neuveriteľne rýchlo. Polku cesty som prespala no potom sa Liam a Niall začali nudiť a vymýšľať. Skončilo to tak, že sme všetci hrali hru Scrabble, ktorú tu mal zo sebou Harry, (áno v lietadle) okrem Zayna, ktorý spal hh.
Do Londýna sme prileteli v pondelok o 10 ráno (posun času, /vymyslený/ hh:D ).
 Na letisku nás čakali zase paparazzi. S ochrankármi sme cez nich rýchlo prešli.
Rýchlo sme sa vytratili z letiska. 
Nastúpili sme do mini auta, ktoré každého vyhodilo pri jeho byte.
,,Tak ahojte. Dovolenka bola príjemná fakt, ďakujeme," rozlúčili sme sa s nimi, keď mňa a Harryho vyhodili ako prvých.
Vyobjímala som sa s babami a aj s chalanmi a vystúpili sme von.
Vôňa Harryho veľké bytu mi chýbala.
Boli sme trochu unavení, tak prvé čo sme urobili, bolo, že sme sa obaja hodili na jeho veľkú posteľ.
Zaspali sme.
Prebudila som sa okolo pol 4 poobede, na vôňu šunkovo-kukuricovej pizzy.
Posadila som sa na posteľ prehrabala si vlasy. 
Stále som mala na sebe to, v čom som letela.
Bosá som prešla za Harrym do jeho veľkej kuchyne. 
,,Dobré "ráno"," zasmial sa ironicky Harry, keď ma zbadal. Už bol prezlečený a pravdepodobne aj osprchovaný.
Mal na sebe krátke chlapčenské tepláky, čo je u neho nezvyčajné, lebo on také nenosí, a mal na tom sivé tričko s malým srdiečkom na boku.
,,Oh, dobré ráno," zasmiala som sa tiež a šla som k nemu. Pobozkal ma.
Išla som si dať rýchlu sprchu, obliekla som si len Harryho tričko a čisté spodné prádlo, zmyla som si už rozmazaný makeup.
,,Neni to síce domáci obed, ale nič iné nemáme," zasmial sa a podával mi plátok pizzy, ktorú objednal.
Z chladničky vybral to jediné čo tam mal - plechovky Sprite-u.
Vyvalili sme sa na gauč a spolu sme ju jedli a pili Sprite. 
Zapli sme si telku v ktorej práve bežala nejaká rozprávka a popri nej sme jedli a rozprávali sa.
,,Dnes o ôsmej večer sa stretávame s Paulom vo vile," povedal mi Harry.
,,Kvôli tomu čo máte zajtra?" spýtala som sa. ,,Hej, " odpovedal Harry a priblížil sa ku mne a pobozkal ma. 
Potom sme na gauči oddychovali do takej 5 podvečer a potom ma Harry hodil jeho autom domov. 
Na sebe som mala kraťase a Harryho tričko, no bolo mi  jedno,ci ma v tom niekto zbadá, alebo nie.
,,Kedy sa vidíme?" spýtal sa ma, keď sme sa lúčili pri dverách môjho bytu.
,,No zajtra musím ísť do školy, a ty si v rádiu a tak... možno večer, lebo poobede chcem byť trochu s našimi," usmiala som sa na neho a pohladkala som ho po kučeravých vlasoch.
Na tvári sa mu objavil povestný úsmev s jamkami. Bol krásny.
,,Dobre vidíme sa večer.. hmm prídem pre teba zajtra večer o siedmej. Vieš, mala si narodky, ešte to prekvapenie," mrkol na mňa. 
Podal mi kufor, ktorý mi vyniesol až hore. 
,,Ďakujem za krásnu dovolenku, aj ked s jedným nedorozumením," spomenula som si na Tommyho.
Nahol sa nado mňa a pobozkal ma. Vzniklo z toho vášnivé bozkávanie, pri mojich vchodových dverách až som sa bála, že niekto výjde, hah.
,,Tak o siedmej," mrkol na mňa, ,, A obleč sa tak... elegantne a sexy," zasmial sa a zmizol dole.
Otvorila som kľúčikmi byt.
Ah konečne doma.
,,Nicole!!! Nicki!" vrhla sa mi okolo krku mama, keď som vošla dnu.
Nikto iný nebol doma, ani brat Kris, ani otec. Čo už.
Kufor som si zaniesla do izby. Oh bola taká uprataná a útulná.. chýbala mi.
Potom som šla za maminou, ktorá už išla do obývačky. Pila čaj.
Pýtala sa ma otázky typu: ako bolo? čo ste robili? aké tam bolo počasie? aký bol let? boli komplikácie? a podobne.
Rozprávali sme sa v obývačke asi dve hodiny.. ten čas ubehol strašne rýchlo. 
Mame som povedala aj o tom Tommym. 
Bola prekvapená. Dávala mi rady a že je rada, že sme si to s Harrym ujasnili.
,,Ohh ako mi rýchlo dospievaš Nicki. Mimochodom, nabudúci týždeň odlietame za rodinou na dva týždne do Prahy do Česka a ideš s nami," zavelila. 
Fuu za tieto dva týždne letím dosť.
Najprv som letela za Harrym do Nemecka, do Berlína, potom sme leteli do Londýna naspať potom zase na dovolenku na Havaj a naspať do Londýna a o týždeň zase do Prahy.. fúha.
,,No dobre, pôjde s vami," usmiala som sa. Počkať dva týždne.. bez Harryho? Ah..možno pôjde s nami..mohol by..
Potom som mame dala magnetku a ešte pár suvenírov čo som jej doniesla z Havaja.
Brat bol u kamaráta a otec prišiel až večer. Privítala som sa s ním, a celkom sa na mňa tešil.
Potom mama urobila na večeru dusenú zeleninu s varnými zemiakmi.
Zjedla som to s nimi, zatiaľ sme sa rozprávali a mama mi ešte pripomenula, že zajtra musím ísť do školy.
Spomenula som si na moju bývalú bff Melanie, kvôli ktorej som sa pohádala s Harrym, lebo mu nakecala nezmysli a ja som ich potom videla v tej kaviarni.
Suka.
Dala som si ešte ďalšiu sprchu, umyla som si aj vlasy. Vybalila som si kufor, špinavé veci som hodila do prádla a kozmetiku a iné veci som si upratala.
Pustila som si na notebooku film, otvorila som si okno, zababušila som sa, tu v Londýne bolo chladnejšie.. mohlo byť tak len 18 stupňov.. pričom na Havaji sme mali 35 ah :D
,,Inak Nicki, zajtra o 3 ideme na obed do reštaurácie, tak príď domov a nejedz v škole, vie to aj Kris, ktorý spí u kamaráta Mike-a. Vieš oslávime tvoje narodeniny," prišla mi do izby mama.
,,Dobre, dobrú," odpovedala som jej.
Odišla, usmiala sa a zavrela mi dvere.
Pustila som si teda film a v posteli som ho pozerala.
Zase ma premohol hlad.. ani neviem prečo.
Prebehla som do kuchyne. V celom byte už bola tma.. asi už išli spať.
Do srdiečkovej misky som si dala jogurt s ovocím a do pohára jahodový koktail čo som si spravila.
 Tumblr

"dobrú nocku laska moja .. chýbaš mi.. aj keď sme spolu boli len nedávno, pred pár hodinami, milujem ťa .xx "-pípla mi v polke filmu "Love Actually"  (mohlo byt 11 hodín večer) správa od Harryho.
Usmiala som sa. Mimochodom, milujem tento film a aj Harry ho má rad.
"Aj ty mne.. zajtra sa vidíme. milujem ťa.. chýbaš mi .x" odpísala som mu.
Film som ani nedopozerala, len som zavrela notebook a asi do pol 2 ráno sme si esemeskovali s Harrym, hh, no potom ma premohol spánok a zaspala som.



Nicki:
 Kendall Jenner


Harry:
aaahhh



-Taaak tu máte po dlhšej dobe novú dlhú časť a dúfam, že sa Vám páči :33 
V blízkej dobe dám novú.. potešia ma komentáre (:
-Nicki (blogger) 



štvrtok 11. júla 2013

#45. One Way or Another

Takže tu máte znova dlhšiu, novú časť.. po dlhej dobe, prepáčte :) Dúfam, že budete spokojní.. potešia ma komentáre.
Ďakujem vám :)

-



Konečne to opravili. Výťah zastal na dolnom podlaží a dvere sa otvorili. Ignorovala som Tommyho, čo mi ešte niečo hovoril, lodičky som schmatla do ruky a bosá som prebehla k vysokej postave čo stála oproti dverám výťahu.
,,Harry!" hodila som sa mu okolo krku. Silno ma objímal, ako keby to bolo poslednýkrát v živote.
Na to, čo sa tam dialo som chcela zabudnúť. Už nikdy Tommyho nechcem vidieť ani nič ani ten hnusný výťah. Ale teraz to Harrymu poviem. Nechcem ho klamať, aj ked je pravda, že som to pred ním chcela tajiť, ale nie. Milujem ho.
,,Nicki," šepkal potichu a držal ma v tuhom objatí.
Pobozkal ma na čelo.
,,Všetko ma to mrzí, ja ja," koktala som a pozrela som sa mu do očí. Tváril sa trošku zmätene, ale bol ticho.
Tommyho som už nevidela. Asi hneď ako sa otvoril výťah odišiel. Uff. Aspoňže. 
Z druhej strany sa na mňa hneď vrhla Eleanor a ostatní. Objímali ma ako keby som neviem kde bola.
Niall sa tváril zvláštne, ale tiež sa usmieval a objal ma.
,,Aspoňže ti nič nie je," usmiala sa El.
,,Veď som bola len vo výťahu," zasmiala som sa. 
Potom ma všetci začali pýtať na rôzne otázky typu "dalo sa tam dýchať" (Louis), "čo ste robili?" (Liam).. 
Ani som im nestihla odpovedať, lebo do reči im skočila pani z recepcie, ktorá sa mi za to všetko ospravedlňovala. 
Postupne odišli aj zvedaví ľudia z recepcie a aj opravári výťahu ešte niečo skontrolovali a odišli.
,,Nicki, párty ešte je, ale pochybujem, že tam chceš ešte ísť, či?" pozrel sa na mňa milo Louis. Pozrela som sa na veľké hodiny v sále na recepcii kde sme stále stáli. Ukazovali po 1 ráno, nedeľa... Už..?
,,Ach ešte raz ďakujem za všetko, Louis a všetci.. bola to úžasná oslava, ďakujem, vy kľudne oslavujte a bavte sa ďalej," objala som všetkých znova, ,, ale ja už sa poberiem do izby," usmiala som sa na nich.
Ešte som sa s nimi rozlúčila s Harrym sme sa pobrali do izby. 
Celú cestu do izby mlčal.
,,Harry čo sa deje?" spýtala som sa ho, keď sme vstúpili do izby. 
Stál predo mnou, bol mi otočení chrbtom a pohľad mal sklopený dolu. Topánky som si hodila na zem a prešla som si prstami po "zalakovaných" vlasoch.
,,Harry," chytila som ho za rameno a otočila smerom ku mne.
,,Za čo sa mi chceš ospravedlniť," pozrel sa mi rovno do očí, ,, začo? Niečo sa tam stalo..?" povedal smutne a zvýšil tón hlasu.
,,Ach..Harry, ja, ja nič.. to on spravil, ale nič také sa nes-," nestihla som dopovedať, lebo som sa rozplakala.
Ten výraz na Harryho tvári bol nepopísateľný.  Tváril sa tak... zlomene, smutne, nahnevane.. ako keby nevedel čo má robiť.. ako sa má tváriť.
Klesol na zem.
,,Čo sa tam stalo ?" predsedil podráždene cez zuby. Sadla som si oproti nemu. Obaja sme sedeli na chladnej zemi. Svetlá sme mali vypnuté, čiže jediné svetlo, ktoré svietilo vtedy do nášho apartmánu, bol mesiac. 
Práve bol spln..ach
,,No, ... ja som nastúpila sama do výťahu, on hneď za mnou. Keď sme sa tam zasekli chcela som mať od neho odstup. Ale on bol strašne vtieravý. Keď ma začal chytať za stehno, odstúpila som od neho a povedala som mu nech ma nechá na pokoji. No on sa postavil prišiel ku mne a začal ma bozkávať a obchytkávať... no a ja som sa potom odtrhla a vynadala som mu, že milujem teba. Smial sa mi do tváre. Zase ku mne podišiel a šiel ma znova pobozkať, no dala som mu facku. Nechcela som aby si sa to dozvedel, on teda sľúbil, že nič nepovie, ale  chcel aby som sa s nim ešte stretla. Nestihli sme sa na ničom dohodnúť, lebo vtedy sa znova spustil výťah a všetko šlo normálne. A ani sa s nim nikdy už nechcem stretnúť. Hajzel. No ja som ti to povedala..Nechcem ti klamať. Mrzí ma to..Ach Harry, milujem len teba.." smutne som mu to všetko povedala. 
Skutočne som milovala jeho. To čo som cítila k Harrymu, som necítila ešte nikdy k nikomu.
Prúd slz sa mi spúštal dolu lícami. Hľadela som mu do priezračných zelených očí.
,,On ťa...pobozkal a dotýkal sa ťa?" hovoril prekvapivo potichu.
No tie dve slová povedal strašne ťažko, ako keby to bolo v inom jazyku. Trápil sa.
,,Ano.. Ale ja som sa, keď som si to uvedomila, (lebo som mala v sebe alkohol),  hneď odrthla. Harry cítim sa strašne. Naozaj. Ja ťa milujem najviac na svete." plakala som. Bol opretý o rám postele a hľadel si na ruky.
,,Nicole. Nicki.." povedal potichu moje meno. Keď som sa mu pozrela do očí, zdalo sa mi, že plače. Nie nie nie.
Postavil sa a odišiel z miestnosti. Ostala som tam sama sedieť na zemi, po tme. Plakala som..moc.
Čo som mohla čakať? ..
Toto je fakt úžasný deň. Ale začal tak krásne.. tie raňajky a ruže na narodeniny do postele, pekný deň pri bazéne, kde som potom stretla toho kreténa Tommyho, a potom tá nádherná oslava...Harryho pesníčka pre mňa. Ahh, všetko som to dosrala. Prečo som sa len musela isť prezuť a nastúpiť do toho výťahu.
Kam išiel ? Príde ešte ?
Lahla som si na zem a plakala som. stále.


-Harryho pohľad-

Keď mi to Nicki povedala, nevedel som čo mám robiť. Moc ju milujem na to, aby som sa s ňou hádal a kričal na ňu.
 Vyzerala tak smutne ked mi to hovorila. 
No ja som to nedokázal zniesť. ON sa jej dotýkal. Jej tela... jej pier, JEJ.  A to som sa mal len ja..len ja som sa jej mohol tak dotýkať.
Mal som v sebe hnev, smútok, .. všetko. 
Nevedel som to zniesť. Postavil som sa a odišiel som. Nechcel som aby jej dnešný narodeninový deň takto skončil..
Keď som vyšiel na chodbu, oprel som sa o stenu, do ktorej som asi päťkrát od zlosti udrel a po lícach mi začali stekať slzy. Možno to znie "žensky" ale ja som to nezniesol.
Idem za ním. Musím ho nájsť a všetko mu vysvetliť. 
Bežal som po chodbe a nervozne som ho hľadal..
Nevedel som ako nájdem jeho izbu, proste som mal nervy..nevedel som čo mám robiť. Chalani boli ešte asi na oslave, no skúsil som šťastie a zaklopal som na dvere izby, kde bývali Niall s Liamom.
Otvoril mi Liam. Oh aspoňže.
.,,Harry čo sa stalo?" spýtal sa ma, ked ma zbadal.
,,Nicki," smutne som povedal. 
Liam ma pozval dnu. 
Bola jedna hodina ráno a oni hrali playstation. Niall ležal na posteli niečo jedol a v ruke držal ovladač. Ako ho vlastne dostali do izby? To playstation.?
..No to je teraz jedno. 
Všetko som im to povedal. Neveriacky na mňa hľadeli a Niall sa tváril prekvapivo nahnevane. Ale chápali ma.
,,Harry mrzí ma to," povedal chápajúco Liam.
,,Ale myslím si, že nie je najlepší nápad ho teraz hľadať a vytmaviť mu to. Skús ráno, možno bude na raňajkách," hrdinsky sa zasmial. Musel som sa aj ja.. Liam nie je taký bitkár, ale myslím si, že keby sa jemu stane niečo takéto dokázal by sa pobiť.
,,Choď za ňou. Podľa mňa ťa veľmi miluje..všetko ju určite mrzí,veď ako si povedal, dala mu facku, mrzí ju to.." hovoril starostlivo. Sedel som na ich posteli a počúval jeho rady. 
Bolo mi trošku zle, z toho alkoholu, ale ignoroval som to.
,,Hej, chod," povedal smutným hlasom Niall.
,,A to jej mám len tak odpustiť..?" spýtal som sa. Stále som bol nahnevaný.
,,Rob čo si myslíš že je správe. Viem, je to určite ťažké," hovoril Liam.
,,Keď chceš, možes dnes spať, tu ak tam nechceš byť," povedal mi Niall. 
Hra, ktorú práve hrali, stopli a zvuk z nej bežal v pozadí.
Všetci sme sedeli na veľkej posteli .
Ešte sme sa chvíľku rozprávali a potom som sa pobral za Nicki.
Nie, že by som tam s nimi nechcel byť, ale proste chcem byť s ňou..aj keď sa na ňu trochu hnevám.  Nevedel som aký mám mať k nej postoj. Ľúbim ju, som rád že sa od neho odrthla, a tak, ale bolí ma to. Veľmi.
Milujem ju.
Keď som vošiel potichu do nášho apartmánu, ležala na zemi.
Zlakol som sa, že si niečo urobila, ale len zaspala.
Bola celá rozmazaná, od plakania.. ale ležala tam ako princezná. 
Zdvihol som ju na ruky, položil som ju do postele a zakryl som ju.
Trošku som sa zapotácal, šiel do kúpeľky. Dal som si rýchlu sprchu, obliekol som si len boxerky.
Nicki tak krásne spala. Prevalil som sa na malý gauč, čo sme mali v izbe a zaspal som. Nie, že by som nechcel ležať vedľa nej..ale proste trápi ma to, ešte. 
Ja si ho nájdem.


-Nickin pohľad-
-Ráno-


Slnko mi prepalovalo rovno do očí. Ležala som v našom apartmáne, no keď som ešte so zavretými očami, chytala druhú časť postele nikto tam nebol.
Smutne som povzdychla.
Všimla som si, že na druhej strane izby, kde je malý gauč, je položený vankúš a prikrývka.. asi tam spal.. nie pri mne.
Ale on ma odniesol do postele..a zakryl..ach Harry.
Vstala som, vyzliekla som si šaty, zmyla som si rozmazaný makeup a šla som do sprchy. 
Vlasy som si vyfénovala a z kufra som vytiahla obyčajné modré tričko s nápisom Kalifornia a krátučké bledé kraťase.
Bolo už pol 11 ráno.. pravdepodobne už sú všetci na pláži alebo pri bazéne.
Šla som dole, pozrela som sa do jedálne, či nie sú na raňajkách. Prekvapivo, tam už všetci boli. Sedeli pri veľkom stole. Všetci..aj Harry.
Keď som pomaly kráčala okolo stolov a pultom plných jedla, zdvíhal sa mi žalúdok. Nebola som vôbec hladná.
,,Dobré ráno," povedal mi potichu hlas za mnou. Keď som sa otočila, videla som tam niekoho, koho som už vidieť nechcela. Tommy.
,,Čo chceš?" nervózne som sa otočila.
,,Teba predsa," zasmial sa a pohľadal ma po líci. Ruku, som mu hned odsotila odo mňa.
,,Nechaj ma tak, ja s tebou už nič nechcem mať," povedala som mu.
,,Hej !  " povedal mu známy hlas.
Keď sa otočil, chlapec za ním mu vrazil do tváre. Do nosa, z ktorého sa mu hneď spustila krv.
Nahla som sa aby som na neho videla... obyčajné čierne tričko a tie vlasy.
Harry.
,,Keď ťa ešte raz pri nej uvidím, nedopadne to dobre," povedal mu drzo a tváril sa nahnevane, pred tým než od neho odišiel ešte do neho sotil. Už sme upútali dosť pozornosť. 
Tommy len ticho stál a držal si krvácajúci nos.
Všetci ľudia hľadeli na mňa, Harryho a Tommyho.
,,Poď," chytil ma za lakeť a šli sme smerom k stolu kde sedeli všetci.
,,Harry , ja," koktala som, ,,ešte sa hneváš?" povedala som smutne.
,,Ja neviem Nicki... milujem ťa, ale je to ťažké. No, ked ťa ešte bude otravovať, asi ho prizabijem," povedal stále nahnevane a sadli sme si k stolu.
Všetci už jedli a chalani sa začali s Harrym rozprávať.
,,Ked sa toto niekto dozvie, Paulovi sa to nebude páčiť," povedal Zayn a odpil si z čaju.
,,Ja by som urobil to isté," zasmial sa Louis, ,,aj ked mal by si si dávať pozor, vieš mal si len pred nedávnom tú nehodu," hovoril starostlivo.
Harry len mykol plecami.
Rozprávala som sa chvíľku s El a pila som len čístú vodu, všimla som si ako sa na mňa Harry pozerá.
Všetci niečo jedli.. ako im to môže po včerajšej párty a pití chutiť? 
,,Dnes ideme aj na pláž?" spýtala sa Perrie.
Všetci prikývli.
S Harrym sa chcem ešte porozprávať.. osamote.





Nicki:



Harry: 
Hazza | via Tumblr



-Takže, zachviľku pridám novú :) Dúfam, že sa táto páči a dáte komentáre s názorom (: 
Ďakujem Vám :)
-Nicki (blogger)













štvrtok 4. júla 2013

#44. One Way or Another

Takže, tu máte novú dlhú časť.. 
Dúfam, že sa vám páči a potešíte ma komentárom s názorom,  hh ;)

-

Rýchlo som vyťukala tú správu Harrymu a čakala som na odpoveď. Bola som nervózna.. a musím uznať, bála som sa.
Posadila som sa na studenú zem výťahu a oboma rukami som si chytila hlavu. Prečo sa takéto veci dejú len mne? K tomu mám aj narodeniny..tak prečo?..
Lodičky som si vyzula a položila som si ich vedľa seba.
,,Neboj všetko bude okej, Nicki," sadol si vedľa mňa Tommy. Musí to byť angličan..určite je.ten prízvuk sa nezaprie.
Zdal sa mi trošku otravný. Proste bola som s ním sama a zaseknutá vo výťahu.. nie že by som ho neznášala veď ho ani nepoznám, len to čo som ho stretla pri bazéne a vtedy na chodbe aj s jeho sestou, ale necítila som sa v jeho prítomnosti práve moc najlepšie... ako bol milý, a nie že by bol nejaký škaredý, to práve že nie.. bol to pekný chlapec a mal aj dobre stavanú postavu. Hlavne teraz by som tu nechcela byť s ním..páchol celý vodkou a nechcem vedieť čo sa mu odohrávalo v hlave.
,,Bude," zopakovala som ironicky. O pár sekúnd mi pípla esemeska. 
Harry. 
"ČO???!!!? Idem hneď niekoho zavolať! Prosím..vydrž to!! :( Chýbaš mi. Keď sa ťa ten magor dotkne rozbijem mu hubu a všetky kosti v tele!"
Neviem prečo som sa usmiala. Potešila ma jeho reakcia, aj ked žiarlil. No nemusí sa báť..ja s ním nič nechcem mať.
,,No tvoj priateľ asi žiarli," zachechtal sa.
Takže ešte aj čítal čo mi teraz napísal. To sa nerobí, aj ked sedel vedľa mňa.
,,Čítať cudzie správy je neslušné," odpovedala som mu sucho. Odklonila som sa od neho, aby nevidel a rýchlo som odpísala Harrymu nech si pohne a nech je kľudný.
,,Neviem prečo ma k tebe niečo priťahuje," pozrel sa odrazu na mňa Tommy. 
Nepríjemne sa usmial.
Jeho hnedé oči prepalovali rovno do mojich. Pravou rukou mi prešiel po nahom stehne. Šaty čo som na sebe mala moc dlhé neboli. Toto sa nemalo stať.



-Harryho pohľad-

Sedel som pri stole a rozprával som sa s Liamom a Niallom. Obaja boli v dobrej nálade. Smiali sme sa a kecali sme o somarinách ako vždy.
 Čakal som na Nicki, ktorá sa stále neukázala, ale šla sa len do izby prezuť možno aj upraviť, veď baby...:D
Popíjali sme si s chalanmi nejaké víno a stále kecali. Na parkete to žilo. 
Celá miestnosť bola pekne ozdobená samé ruže a tak, hudba bola skutočne dobre vybratá, všetko do seba zapadalo. Myslím si, že to Louis naplánoval celkom dobre za takú krátku dobu.
Bolo tam dosť ľudí, čo som nikdy pred tým nevidel, ale párty bola na dobrej úrovni. Ľudia sa bavili, všetko bolo v pohode.
Louis tancoval v strede parketu s Eleanor a obaja si to užívali. 
Liam pred chvíľou dotancoval s nejakou babou, moc sme sa tým s chalanmi netrápili.. aj keď má Danielle, ale vie čo má robiť, je dospelý a má rozum. 
Niall zase tancoval s nejakou Flory, ako nám povedal.
Nicki sa tu zoznámila s dosť ľuďmi, so samými babami, som rád že je taká spoločenská a milá. Všetci sa tu bavili, popíjali a jedli.
 Nicki dostala veľa darčekov. Louisov bol fakt vtipný, veď také tričko, hh. Od Eleanor mala ževraj drahé šaty.
 Od Perrie a Zayna dostala nejaký náramok Pandora, od Liama krásny obraz mňa a Nicki, to bolo fakt milé. Trošku ma prekvapil darček od Nialla..dostala náhrdelník. Nie že by som žiarlil, ale je divné, že jej kamarát dá náhrdelník..
Ja som jej dal len ruže a raňajky do postele ...hmm v Londýne jej musím dať niečo naozaj špeciálne.
Kým tu nebola Nicki, šiel som si sadnúť k chalanom. Tak som sa rozprával s Liamom a Niallom a popíjal si z vína. Naše kecanie prerušilo asi 18 ročné dievča.
 Predstavila sa ako Sharon. Bola trošku otravná a taká.. proste vtieravá.
Bola oblečená dosť odhalene a snažila sa na seba upútať pozornosť, úzke šaty, hlboký výstrih a vysoké lodičky...nie že by nebola pekná..chcela ísť  so mnou tancovať a naliehala na mňa.
 Najprv som chcel ísť, ale nešiel som. Ja mám Nicki a moc som náladu na tanec s ňou nemal tak som to odmietol a pokračoval som v debate s chalanmi.
Práve sme preberali naše budúce turné v lete, keď mi pípol mobil. Odpil som si z pohára  a otvoril som správu.
Písala mi Nicki.
Keď som si prečítal tú správu bol som nasratý..nie.. viac než to. 
Nevedel som čo mám robiť. Pohár som mal stále v ruke a od zlosti, ani neviem ako som ho proste rozbil. 
Črepiny sa rozleteli po stole a niektoré mi aj pichli do ruky a prstov, z ktorých sa hneď hrnula krv, no akosi som si tú tupú bolesť nevšímal.
Hneď som išiel odpísať Nicki.
,,Ou ou čo sa deje?" spýtal sa ma hneď starostlivo Liam, keď sa kvapky vína a črepiny rozliehali po celom stole.
Začal to utierať a so servítkou mi utieral kvapky krvy na prstoch. 
,,Ne, ne nemusíš," hovoril som ešte s pokojným hlasom..no aspoň som sa snažil. Zobral som mu tú servítku z ruky a krv som si utrel sám..trochu to bolelo, ale čo už.
Bol som nervózny, nasratý.. mal som veľa emócii.
,,Nicki je vo výťahu. Zasekol sa." povedal som nahlas.
,,Šak zavoláme pomoc, tak nebuď nervózy, kľud" upokojoval ma Niall a veselo ma potlapkal po pleci.
,,Ale ona tam nie je sama. Je tam s tým magorom. TOMMYM," predsedil som cez zuby. 
Najprv nechápali kto je Tommy, ale potom som im to vysvetlil.. povedali, že by sa správali asi rovnako.
Postavil som sa od stola, prešiel som cez miestnosť von na chodbu. Smeroval som na recepciu.
Nahnevane, ale snažil som sa slušne, som to všetko oznámil panej na recepcii.
,,Pán Styles,  prosím Vás ukľudnite sa, už sme volali kompetentných, do hodiny prídu a opravia ten výťah, " povedala mi žena za recepčným pultom a usmiala sa.
DO hodiny???! To myslia vážne?!!
Možno som mal trošku vypité, ale to nemení skutočnosť na tom, že Nicki je zavretá vo výťahu s nejakým cudzím chlapcom.
Sucho som jej poďakoval, prešiel som krížom cez recepciu a nervózne som sa posadil pri dvere výťahu a hlavu som si vložil medzi kolená.
Nevedel som čo mám robiť. 
Počul som kroky.
,,Zachvíľku bude už pri tebe, neboj," kľakol si pri mňa Louis a snažil sa usmievať.
El stála rovno za ním a z tváre sa jej dalo vyčítať, že je tiež trosku napätá.
,,Louis má pravdu," pripojil sa Liam. Už tam boli všetci.. všetci sem prišli..Liam, El s Louisom a Niall.
Len Zayn a Perrie nie, tí sa vytratili, už pred 20 minútami do izby, ešte pred tým kým Nicki odišla. 
,,Mohli ste ostať na tej párty, baviť sa, ja tu počkám aj sám," povedal som im.
,,Nie, aj naša to je kamarátka aj my tu budeme, a teba tu nenecháme samého," usmiala sa na mňa Eleanor.
Mykol som plecami a zaďakoval im za ochotu.
,,Keby sa dalo upokojiť, tak sa aj upokojím, ale pri predstave že Nicki, MOJA Nicki, je tam s ním a  sama, chcem ten výťah opraviť ba aj rozbiť, aby som bol pri nej ja," povedal som im podráždene. 
,,Nicki, ťa ľúbi moc nato, aby s ním niečo mala,ale z jeho strany to povedať nevie,"  povedal mi Niall.
,,To je pravda," povedal Liam.
Keď sa jej dotkne.. nech si ma neželá.
Keď som tak sledoval Nialla, bol tiež dosť nervózny a trochu nahnevaný.. tváril sa tak ako keby tam bolo jeho dievča, hah. Ale taký je Niall, o všetkých sa stará a je veľmi citlivý a dobrý človek.
Čakal som 10 minút, 20 minút, 30, 45....stále tá pomoc čo mala opraviť výťah neprichádzala. 
Začínal som si viac a viac uvedomovať to, že Nicki je tam sama... a s ním.
,,Do pi** kde toľko sú??!" postavil som sa zo zeme  a nervózne som rukou udrel do steny. Chalani a Eleanor sedeli okolo mňa a rozprávali sa, no pri tom ako som udrel do steny sa všetci strhli.
,,Hej pokoj, Harry," postavil sa vedľa mňa Niall, ,, aj mňa to trochu sere, neviem prečo, ale oni zachvíľku prídu a Nicki bude v poriadku," usmial sa.
Bol som dosť nahnevaný.
Prešiel som cez chodbu a šiel som na záchod. Umyl som si studenou vodou tvár. Vlasy som si trošku upravil v zrkadle a napil som sa čistej vody. Možno som mal trochu vypité, ale je mi to teraz jedno.
Vyšiel som z WC a šiel som naspať cez chodbu k výťahu pri recepcii. 
Mal som nervy. Opravári stále nechodili a čas čo tam bola Nicki s tým chlapcom sa predlžoval a predlžoval.
Ano žiarlim. Ale milujem ju.


-Nickin pohľad -

,,Nedotýkaj sa ma," postavila som sa od neho, keď sa jeho prsty dotkli môjho odhaleného stehna. Prešla som na druhú stranu výťahu najďalej od neho. 
Bodaj by som bola teraz naspať na mojej oslave. Bolo tam tak úžasne.
Sedel na zemi a zvodne na mňa hľadel.
Postavil sa a znova ku mne podišiel. Jeho chladný a rýchly dych som cítila na krku. Zase bol blízko pri mne.. táto vzdialenosť medzi ním a mnou, keď mám priateľa nebola 'zdravá'.
 Bola som nervózna a oproti nemu určite slabá. 
,,Neboj sa ma," povedal potichu. Rukou mi držal stehno a obaja sme boli pritlačení na stene výťahu. 
,,Nie," povedala som koktavo, no už neskoro.
Ani neviem ako sa naše pery spojili, bola dlhá vojna jazykov a ja som sa nebránila.. neviem či to bolo tým alkoholom alebo čím... 
Bozkávali sme sa a on ma jemne obchytkával asi aj tam kde by mal LEN Harry.
,,Nie nie nie," odtlačila som ho rýchlo od seba. 
,,Ale ved si sa nebránila, čiže tiež ma chceš. Nicki, ako som ťa zbadal, hneď som ťa chcel, si proste okúzlujúca," usmieval sa.
,,Ale ja ťa nechcem," cúvala som. Nešikovne som sa potkla o svoje lodičky, čo som mala položené na zemi.
,,Tvoj jazyk a bozky si ale myslia asi niečo iné," povýšenicky sa zasmial. Ach, ako mi začínal liezť na nervy.
,,Ale to je možno tým alkoholom vieš!! Ja ťa nechcem. Nie," odpovedala som mu. Mala som už nervy.
,,Ale chceš," znova ku mne prikročil a šiel ma bozkávať, no teraz som si všetko uvedomovala a odsotila som ho od seba. Dala som mu facku.
Nechápavo na mňa hľadel.
,,Nechaj ma už tak a na všetko zabudnime," povedala som rázne. Upravila som si vlasy a šaty som si stiahli nižšie.
,,Jasné, my na všetko zabudneme nie??" ironicky sa zasmial. ,,Pod jednou podmienkou sa nikto nič nedozvie," usmial sa, ,,ešte sa stretneme," povedal a hľadel mi do očí.
Hajzel,
Premýšlala som. Harry sa to nesmie dozvedieť.
 Ach toto nie. Harryho milujem najviac na svete a bozkávala som sa s chlapcom o ktorom nič neviem, len že sa volá Tommy a aj dávnejšie  s Niallom.
 Obe boli iné, pobozkali ma oni.
S Niallom to bolo ale inak. To bolo iné, vtedy som sa pohádala s Harrym a šla som k Niallovi, pretože je kamarát a tam ma pobozkal, ale hneď som sa od neho odrhla a vysvetlili sme si to..no asi tak, že ma miluje...ale už sme si to ako tak znova dovysvetlili.. no vždy sme sa pri tom hádali, ale on si nájde dievča, musí...a bude šťastný. 
A toto nie je dobré..teraz som bola len opitá a podľahla som mu. Tommymu. Ale uvedomila som si to a odrhla som sa. 
 A na toto chcem zabudnúť. Nič sa nedialo.. len ma pobozkal. On ma pobozkal... Ale ja k nemu vôbec nič necítim. Ani ho nepoznám. Milujem Harryho a aj vždy budem. 
,,Ale nič sa nebude diať a to stretnutie pre mňa nebude znamenať, jasné?" hovorila som mu.
Nestihli sme sa na ničom dohodnúť, pretože v tom zatriaslo výťahom, znova blykli svetlá a výťah sa pohol. Teraz sme ale smerovali obaja dole, na recepciu. Šťastie.
Dvere sa otvorili. Na recepcii, stáli všetci chalani, nejaký muži..pravdepodobne opravári a aj iní ľudia, a hlavne tam bol Harry.
Lodičky som schmatla do ruky a bosá som prebehla k nemu.
,,Harry!" skočila som na neho a objala som ho.
Silno ma objímal, ako keby to bolo poslednýkrát v živote.


Nicki:



Harry:
(75) Tumblr



-Takže dúfam, že sa nová, dlhá časť páči :)) Čoskoro pridám novú :D Prosím dajte komentáre, potešia ma :) Ďakujem
-Nicki (blogger)