Takže tu máte novú časť :D
Ďakujem že čítate :) Dúfam, že sa vám bude páčiť a dáte aj komentáre ..voľako ich ubúda :(
-
S Harrym sme sa posadili ku všetkým za jeden stôl vo veľkej jedálni. Zo všetkých strán na nás hladeli ľudia, no nevšímali sme si ich.
Všetci Rrňajkovali.
Všetci Rrňajkovali.
Chalani aj Perrie a El jedli, ale bolo mi to jedno, hladná som nebola, tak som pila len kávu.
Rozprávala som sa väčšinou s El a Perrie, chalani o volačom kecali medzi sebou. Pravdepodobne o tom, čo Harry pred chvíľkou urobil.
Sedela som vedľa Harryho, všimla som si že sa na mňa občas pozerá.
Ahh.
Sedela som vedľa Harryho, všimla som si že sa na mňa občas pozerá.
Ahh.
Eleanor sa ma pýtala čo sa medzi mnou a Harrym stalo a že prečo Harry vrazil pred chvíľkou tomu chlapcovi (Tommymu).
Myslela som si, že už to vedia, ale nevedeli tak som im to všetko vysvetlila.
Myslela som si, že už to vedia, ale nevedeli tak som im to všetko vysvetlila.
S údivom na mňa aj s Perrie pozerali, ale chápali ma, že to nie je moja vina. Utešovali ma a odpíjali si z kávy, ako aj ja.
Prosím nech sa Harry nehnevá.. viem, urobila som chybu.
Ale ten hnusný Tommy ma v tom výťahu začal bozkávať a neviem čo.. a veď ja som sa odtrhla.
,,Len nech sa o tom že si mu vrazil nedozvie Paul a managment, a hlavne fanúšikovia, to by bolo najhoršie," skončil nahlas ich debatu Liam.
Harry mykol plecami a pozrel sa na mňa. Ach.
,,Len nech sa o tom že si mu vrazil nedozvie Paul a managment, a hlavne fanúšikovia, to by bolo najhoršie," skončil nahlas ich debatu Liam.
Harry mykol plecami a pozrel sa na mňa. Ach.
Potom šli už všetci k bazénu, len ja som išla ešte na izbu sa prezliecť do plaviek. Harry išiel so mnou.
Celou cestou hore do nášho apartmánu, sme mlčali.
,,Harry nehnevaj sa," klesol mi hlas a sadla som na našu veľkú posteľ.
,,Ja neviem čo mám robiť," povedal mi z kúpelne.
,,Veď ja milujem len teba, s ním nič už nechcem mať...on to robil.. ja som sa odtrhla, lebo ťa milujem," povedala som mu potichu.
Vyšiel z kúpeľky, už mal na sebe plavky a postavil sa predo mňa.
,,Ja to, ale nemám ľahké. Fuj, neviem si predstaviť že sa ťa ten ko*** dotýkal," povedal znechutene a zanadával.
,,Nechcem na to myslieť," povedala som smutne a sklopila som pohľad. ,,Nechcem aby sa to už stalo. Nikdy," dokončila som.
Sadol si vedľa mňa. Jednou rukou mi natočil hlavu smerom k nemu a do druhej mi vložil jeho ruku.
,,Nicki," šepol. Na tváril mal utrápený výraz.
,,Milujem ťa," povedal chrapľavo, jeho kučery sa obtreli o moje čelo. Cítila som jeho chladný dych.. pobozkal ma.
Bol to tak krásny, žiadúci a úprimný bozk..chýbal mi.
,,Neviem si predstaviť, že by som bez teba žil..." povedal potichu.
,,Ja to, ale nemám ľahké. Fuj, neviem si predstaviť že sa ťa ten ko*** dotýkal," povedal znechutene a zanadával.
,,Nechcem na to myslieť," povedala som smutne a sklopila som pohľad. ,,Nechcem aby sa to už stalo. Nikdy," dokončila som.
Sadol si vedľa mňa. Jednou rukou mi natočil hlavu smerom k nemu a do druhej mi vložil jeho ruku.
,,Nicki," šepol. Na tváril mal utrápený výraz.
,,Milujem ťa," povedal chrapľavo, jeho kučery sa obtreli o moje čelo. Cítila som jeho chladný dych.. pobozkal ma.
Bol to tak krásny, žiadúci a úprimný bozk..chýbal mi.
,,Neviem si predstaviť, že by som bez teba žil..." povedal potichu.
,,Ani ja nie.. moc ťa ľúbim," povedala som mu a pozrela som sa mu do jeho krásnych zelených očí.
Posadil si ma na kolená a ja som sa oblapila rukami jeho nahého chrbta, kedže bol len v plavkách.
,,Ani si nevieš predstaviť ako som si priala, keď sme boli v tom výťahu, aby si bol so mnou," hovorila som mu.
,,Aj som tam mal byť," odpovedal mi, no bolo vidieť, že už sa k tomu nechce vracať.
Znova sme sa začali bozkávať.
No našu vojnu jazykov prerušilo náhlivé klopanie na naše apartmánové dvere.
Postavila som sa z Harryho a šla som sa do kúpelne prezliecť do plaviek.
Harry šiel otvoriť.
,,Ahoj," počula som ako niekoho pozdravil.
Rýchlo som si našuchla čierne plavky bez ramienok. Potom som si zmyla slabý makeup.
Na seba som si dala len voľné šaty od značky FreePeople a vyšla som von.
Harry sa tam rozprával s Louisom a Niallom.
,,Oh, ahoj Nicki," pozdravil ma Louis keď ma zbadal.
,,My ideme pri bazén, vidíme sa tam, čaute zatiaľ," pozdravil nás Niall a s Louisom odišli.
,,Nicki, mali sme síce odísť, až zajtra večer, ale musíme už dnes večer..
Volal Paul. Je pravda, že ja po tej mojej nehode, čo som mal," chytil si ešte stále bolavú nohu, ,,by som nemal nikam chodiť, ale zajtra večer, čiže v pondelok už musíme byť v Londýne, lebo v utorok ráno ideme do BBC rádia a musíme skúšať nejaké nové songy. Mali sme ísť do Nemecka na udeľovanie cien, ale Paul to zamietol, že to je na to, že som mal tú nehodu na mňa moc, tak budeme len v Anglicku a budeme robiť len "ľahké" veci čo sa týkajú skupiny," usmial sa.
,,Takže dnes večer ideme domov... hm kedy odchádzame z hotela?" spýtala som sa ho, trošku smutne, ale ved chápala som to. Je to ich práca.
,,No, o pol 9 sem pre nás príde auto a zavezie nás na letisko a poletíme súkromným lietadlom do Londýna. Mrzí ma že sme tu len dokopy 3 dni..ale robota je robota," kývol plecami.
Napísala som sms mame, že prídem skôr, nečakala som kým mi odpíše. S Harrym sme potom už išli pri bazén. Ešte pred tým sa ale Harry zastavil v izbe toho jeho lekára, on mu všetko skontroloval a dal mu nejaké lieky.
Išli sme k bazénu, kde už boli všetci.
Deň ubehol strašne rýchlo. Celé predobedie, sme boli pri bazéne a po obede sme sa ešte vybrali užiť si trošku pláž a more, keď dnes odchádzame.
S El a Perrie sme počúvali hudbu, kecali a opalovali sme sa.
Chalani zase boli furt vo vode, skúšali samé "akrobatické triky" ak sa to tak v ich podaní dá nazvať.
Na pláži sme zase všetci stavali náš piesočný hrad, ktorý vyzeral v skutku dobre. Všetci sme boli na seba pyšný a odfotili sme to.
No aj tak sme sa z toho piesočného hradu netešili dlho, lebo sa Niall (ako vždy on) pošmykol a padol rovno na neho.
Všetci sme boli chvíľku ofučaní a nadavali sme mu, no potom nás to prešlo. S babami, sme posledný deň chytali stále bronz a chalani jazdili na vodných skútroch. Fakt im to išlo.
Dokonca som na ňom bola aj ja. Ale nie sama, na to som nemala odvahu. Bola som s Harrym.
Aj chalani sa občas opalovali.. s babami sme sa na nich smiali, boli tam vtipný. Najviac opalený z chalanov bol asi Louis, lebo má dobrý pigment. Z nás sme boli zase ja a El, Perrie len trošku, lebo ona je ako albínka, hh.
Okolo 7 sme sa všetci vybrali zo súkromnej pláže k hotelu (bol to komplex). Všetci chalani ešte skočili šípku do bazéna a vyšli. Stále mali plno energie.
S ľudmi ktorí boli na mojej oslave som sa už nevidela. Len keď sme boli pri bazéne, som sa zakecala s Flory, ktorú som jedinú videla.
Ona tancovala s Liamom, ale on sa s ňou teraz nerozprával len ja.
,,O pol 9 sa vidíme tu dole, nič si nezabudnite," povedal nám Louis a každý sme zmizli vo svojom apartmáne.
S Harrym sme teda šli do našej izby.
Najprv sme sa obaja osprchovali, potom sme si zbalili všetky veci a skontrolovali sme či všetko máme.
Na sebe som mala len župan. Vyfúkala som si vlasy a rozpustila som si ich na ramená a na tvár som si dala len slabý makeup.. špirálu, zvýraznila som si obočie, lesk na pery a bronzer.
,,Si krásna, keď si len slabo nemaľovaná," objal ma zozadu Harry a zatočil mnou.
Zasmiala som sa, on sa pošmykol a obaja sme sa nemotorne prevalili na našu veľkú posteľ.
,,Bude mi to tu chýbať," povedal nostalgicky.
,,Aj mne," súhlasila som.
Ešte sme sa v posteli chvíľku hašterili a bozkávali a potom sme sa už šli obliecť, lebo bolo veľa hodín.
Na seba som si dala krátke roztrhané biele kraťase a biely svetrík s čiernymi malými pruhmi.
Obula som si biele conversky.
Bola som rada, že ešte v prvý deň, keď sme boli večer na tej prechádzke v meste Honolulu som už stihla kúpiť suveníry.
Do príručnej tašky som si dala doklady, pas, mobil, slúchadká, deodorant a pod. Harry už bol tiež prichystaný.
Ešte sme šli na našu mini terasu, úžívali si západ slnka a bozkávali sa. Naozaj mi to tu bude chýbať..
Krásny Havaj.
Poslednýkrát sme skontrolovali izbu a šli sme dole na recepciu, kde sa máme so všetkými stretnúť.
Harry bral oba naše kufre, aj keď som mu chcela pomôcť, nechcel.
Dole už boli všetci.
Ešte chalanov zastavili nejaké fans, tak sa s pár pofotili a dali im autogram. Bola som rada, že som toho Tommyho od rána, čo mu Harry vrazil nevidela.
No potom nás ochrankári už odviedli k veľkému autu a šli sme na letisko. Bolo pol 9 večer a odlietali sme o pol 10.
Pred letiskom chalanov čakali nejakí paparazzi, no ignorovali ich.
Rýchlo sme prešli kontrolami a už o štvrť na 10 sme sedeli všetci v lietadle.
Lietadlo naštartovalo a my sme o pár sekúnd boli už na oblohe.
,,A teraz 13 hodinová cesta domov," odfúkol si Niall, vyvalil sa na malý gauč pri okne a na uši si dal slúchadká.
El s Louisom sedeli niekde pred nami a Perrie so Zaynom sedeli na ďalšom gauči oproti Niallovi.
Ochrankári a lekár boli niekde vpredu.
Letuška nám doniesla bagety, no ja som moc hladná nebola, aj keď som naposledy jedla v mini bare na pláži a to len hranolky.. aj tak som zjdela teraz s tej bagety asi štvrťku.
,,Krásny výhľad," povedala som mu a ukázala som Harrymu von oknom na svetielkujúce svetlá domov a budov, ktoré v tme vyzerali úžasne.
Chalani ma v lietadle wifi, čo má len málo lietadiel, lebo nie sú nové a môže sa niečo stať, no chalani mali práve to nové.
Šla som teda na Instagram a Twitter, pridala som jednu fotku na TT aj na Instagram z mojej oslavy, keď som stála pri torte.
Hlavu som si potom oprela o Harryho rameno a zaspala som.
On ma hladkal po nohe.
Let prešiel neuveriteľne rýchlo. Polku cesty som prespala no potom sa Liam a Niall začali nudiť a vymýšľať. Skončilo to tak, že sme všetci hrali hru Scrabble, ktorú tu mal zo sebou Harry, (áno v lietadle) okrem Zayna, ktorý spal hh.
Do Londýna sme prileteli v pondelok o 10 ráno (posun času, /vymyslený/ hh:D ).
Na letisku nás čakali zase paparazzi. S ochrankármi sme cez nich rýchlo prešli.
Rýchlo sme sa vytratili z letiska.
Nastúpili sme do mini auta, ktoré každého vyhodilo pri jeho byte.
,,Tak ahojte. Dovolenka bola príjemná fakt, ďakujeme," rozlúčili sme sa s nimi, keď mňa a Harryho vyhodili ako prvých.
Vyobjímala som sa s babami a aj s chalanmi a vystúpili sme von.
Vôňa Harryho veľké bytu mi chýbala.
Boli sme trochu unavení, tak prvé čo sme urobili, bolo, že sme sa obaja hodili na jeho veľkú posteľ.
Zaspali sme.
Prebudila som sa okolo pol 4 poobede, na vôňu šunkovo-kukuricovej pizzy.
Posadila som sa na posteľ prehrabala si vlasy.
Stále som mala na sebe to, v čom som letela.
Bosá som prešla za Harrym do jeho veľkej kuchyne.
,,Dobré "ráno"," zasmial sa ironicky Harry, keď ma zbadal. Už bol prezlečený a pravdepodobne aj osprchovaný.
Mal na sebe krátke chlapčenské tepláky, čo je u neho nezvyčajné, lebo on také nenosí, a mal na tom sivé tričko s malým srdiečkom na boku.
,,Oh, dobré ráno," zasmiala som sa tiež a šla som k nemu. Pobozkal ma.
Išla som si dať rýchlu sprchu, obliekla som si len Harryho tričko a čisté spodné prádlo, zmyla som si už rozmazaný makeup.
,,Neni to síce domáci obed, ale nič iné nemáme," zasmial sa a podával mi plátok pizzy, ktorú objednal.
Z chladničky vybral to jediné čo tam mal - plechovky Sprite-u.
Vyvalili sme sa na gauč a spolu sme ju jedli a pili Sprite.
Zapli sme si telku v ktorej práve bežala nejaká rozprávka a popri nej sme jedli a rozprávali sa.
,,Dnes o ôsmej večer sa stretávame s Paulom vo vile," povedal mi Harry.
,,Kvôli tomu čo máte zajtra?" spýtala som sa. ,,Hej, " odpovedal Harry a priblížil sa ku mne a pobozkal ma.
Potom sme na gauči oddychovali do takej 5 podvečer a potom ma Harry hodil jeho autom domov.
Na sebe som mala kraťase a Harryho tričko, no bolo mi jedno,ci ma v tom niekto zbadá, alebo nie.
,,Kedy sa vidíme?" spýtal sa ma, keď sme sa lúčili pri dverách môjho bytu.
,,No zajtra musím ísť do školy, a ty si v rádiu a tak... možno večer, lebo poobede chcem byť trochu s našimi," usmiala som sa na neho a pohladkala som ho po kučeravých vlasoch.
Na tvári sa mu objavil povestný úsmev s jamkami. Bol krásny.
,,Dobre vidíme sa večer.. hmm prídem pre teba zajtra večer o siedmej. Vieš, mala si narodky, ešte to prekvapenie," mrkol na mňa.
Podal mi kufor, ktorý mi vyniesol až hore.
,,Ďakujem za krásnu dovolenku, aj ked s jedným nedorozumením," spomenula som si na Tommyho.
Nahol sa nado mňa a pobozkal ma. Vzniklo z toho vášnivé bozkávanie, pri mojich vchodových dverách až som sa bála, že niekto výjde, hah.
,,Tak o siedmej," mrkol na mňa, ,, A obleč sa tak... elegantne a sexy," zasmial sa a zmizol dole.
Otvorila som kľúčikmi byt.
Ah konečne doma.
,,Nicole!!! Nicki!" vrhla sa mi okolo krku mama, keď som vošla dnu.
Nikto iný nebol doma, ani brat Kris, ani otec. Čo už.
Kufor som si zaniesla do izby. Oh bola taká uprataná a útulná.. chýbala mi.
Potom som šla za maminou, ktorá už išla do obývačky. Pila čaj.
Pýtala sa ma otázky typu: ako bolo? čo ste robili? aké tam bolo počasie? aký bol let? boli komplikácie? a podobne.
Rozprávali sme sa v obývačke asi dve hodiny.. ten čas ubehol strašne rýchlo.
Mame som povedala aj o tom Tommym.
Bola prekvapená. Dávala mi rady a že je rada, že sme si to s Harrym ujasnili.
,,Ohh ako mi rýchlo dospievaš Nicki. Mimochodom, nabudúci týždeň odlietame za rodinou na dva týždne do Prahy do Česka a ideš s nami," zavelila.
Fuu za tieto dva týždne letím dosť.
Najprv som letela za Harrym do Nemecka, do Berlína, potom sme leteli do Londýna naspať potom zase na dovolenku na Havaj a naspať do Londýna a o týždeň zase do Prahy.. fúha.
,,No dobre, pôjde s vami," usmiala som sa. Počkať dva týždne.. bez Harryho? Ah..možno pôjde s nami..mohol by..
Potom som mame dala magnetku a ešte pár suvenírov čo som jej doniesla z Havaja.
Brat bol u kamaráta a otec prišiel až večer. Privítala som sa s ním, a celkom sa na mňa tešil.
Potom mama urobila na večeru dusenú zeleninu s varnými zemiakmi.
Zjedla som to s nimi, zatiaľ sme sa rozprávali a mama mi ešte pripomenula, že zajtra musím ísť do školy.
Spomenula som si na moju bývalú bff Melanie, kvôli ktorej som sa pohádala s Harrym, lebo mu nakecala nezmysli a ja som ich potom videla v tej kaviarni.
Suka.
Dala som si ešte ďalšiu sprchu, umyla som si aj vlasy. Vybalila som si kufor, špinavé veci som hodila do prádla a kozmetiku a iné veci som si upratala.
Pustila som si na notebooku film, otvorila som si okno, zababušila som sa, tu v Londýne bolo chladnejšie.. mohlo byť tak len 18 stupňov.. pričom na Havaji sme mali 35 ah :D
,,Inak Nicki, zajtra o 3 ideme na obed do reštaurácie, tak príď domov a nejedz v škole, vie to aj Kris, ktorý spí u kamaráta Mike-a. Vieš oslávime tvoje narodeniny," prišla mi do izby mama.
,,Dobre, dobrú," odpovedala som jej.
Odišla, usmiala sa a zavrela mi dvere.
Pustila som si teda film a v posteli som ho pozerala.
Zase ma premohol hlad.. ani neviem prečo.
Prebehla som do kuchyne. V celom byte už bola tma.. asi už išli spať.
Do srdiečkovej misky som si dala jogurt s ovocím a do pohára jahodový koktail čo som si spravila.

"dobrú nocku laska moja .. chýbaš mi.. aj keď sme spolu boli len nedávno, pred pár hodinami, milujem ťa .xx "-pípla mi v polke filmu "Love Actually" (mohlo byt 11 hodín večer) správa od Harryho.
Usmiala som sa. Mimochodom, milujem tento film a aj Harry ho má rad.
"Aj ty mne.. zajtra sa vidíme. milujem ťa.. chýbaš mi .x" odpísala som mu.
Film som ani nedopozerala, len som zavrela notebook a asi do pol 2 ráno sme si esemeskovali s Harrym, hh, no potom ma premohol spánok a zaspala som.
Nicki:

Harry:

-Taaak tu máte po dlhšej dobe novú dlhú časť a dúfam, že sa Vám páči :33
V blízkej dobe dám novú.. potešia ma komentáre (:
-Nicki (blogger)
Posadil si ma na kolená a ja som sa oblapila rukami jeho nahého chrbta, kedže bol len v plavkách.
,,Ani si nevieš predstaviť ako som si priala, keď sme boli v tom výťahu, aby si bol so mnou," hovorila som mu.
,,Aj som tam mal byť," odpovedal mi, no bolo vidieť, že už sa k tomu nechce vracať.
Znova sme sa začali bozkávať.
No našu vojnu jazykov prerušilo náhlivé klopanie na naše apartmánové dvere.
Postavila som sa z Harryho a šla som sa do kúpelne prezliecť do plaviek.
Harry šiel otvoriť.
,,Ahoj," počula som ako niekoho pozdravil.
Rýchlo som si našuchla čierne plavky bez ramienok. Potom som si zmyla slabý makeup.
Na seba som si dala len voľné šaty od značky FreePeople a vyšla som von.
Harry sa tam rozprával s Louisom a Niallom.
,,Oh, ahoj Nicki," pozdravil ma Louis keď ma zbadal.
,,My ideme pri bazén, vidíme sa tam, čaute zatiaľ," pozdravil nás Niall a s Louisom odišli.
,,Nicki, mali sme síce odísť, až zajtra večer, ale musíme už dnes večer..
Volal Paul. Je pravda, že ja po tej mojej nehode, čo som mal," chytil si ešte stále bolavú nohu, ,,by som nemal nikam chodiť, ale zajtra večer, čiže v pondelok už musíme byť v Londýne, lebo v utorok ráno ideme do BBC rádia a musíme skúšať nejaké nové songy. Mali sme ísť do Nemecka na udeľovanie cien, ale Paul to zamietol, že to je na to, že som mal tú nehodu na mňa moc, tak budeme len v Anglicku a budeme robiť len "ľahké" veci čo sa týkajú skupiny," usmial sa.
,,Takže dnes večer ideme domov... hm kedy odchádzame z hotela?" spýtala som sa ho, trošku smutne, ale ved chápala som to. Je to ich práca.
,,No, o pol 9 sem pre nás príde auto a zavezie nás na letisko a poletíme súkromným lietadlom do Londýna. Mrzí ma že sme tu len dokopy 3 dni..ale robota je robota," kývol plecami.
Napísala som sms mame, že prídem skôr, nečakala som kým mi odpíše. S Harrym sme potom už išli pri bazén. Ešte pred tým sa ale Harry zastavil v izbe toho jeho lekára, on mu všetko skontroloval a dal mu nejaké lieky.
Išli sme k bazénu, kde už boli všetci.
Deň ubehol strašne rýchlo. Celé predobedie, sme boli pri bazéne a po obede sme sa ešte vybrali užiť si trošku pláž a more, keď dnes odchádzame.
S El a Perrie sme počúvali hudbu, kecali a opalovali sme sa.
Chalani zase boli furt vo vode, skúšali samé "akrobatické triky" ak sa to tak v ich podaní dá nazvať.
Na pláži sme zase všetci stavali náš piesočný hrad, ktorý vyzeral v skutku dobre. Všetci sme boli na seba pyšný a odfotili sme to.
No aj tak sme sa z toho piesočného hradu netešili dlho, lebo sa Niall (ako vždy on) pošmykol a padol rovno na neho.
Všetci sme boli chvíľku ofučaní a nadavali sme mu, no potom nás to prešlo. S babami, sme posledný deň chytali stále bronz a chalani jazdili na vodných skútroch. Fakt im to išlo.
Dokonca som na ňom bola aj ja. Ale nie sama, na to som nemala odvahu. Bola som s Harrym.
Aj chalani sa občas opalovali.. s babami sme sa na nich smiali, boli tam vtipný. Najviac opalený z chalanov bol asi Louis, lebo má dobrý pigment. Z nás sme boli zase ja a El, Perrie len trošku, lebo ona je ako albínka, hh.
Okolo 7 sme sa všetci vybrali zo súkromnej pláže k hotelu (bol to komplex). Všetci chalani ešte skočili šípku do bazéna a vyšli. Stále mali plno energie.
S ľudmi ktorí boli na mojej oslave som sa už nevidela. Len keď sme boli pri bazéne, som sa zakecala s Flory, ktorú som jedinú videla.
Ona tancovala s Liamom, ale on sa s ňou teraz nerozprával len ja.
,,O pol 9 sa vidíme tu dole, nič si nezabudnite," povedal nám Louis a každý sme zmizli vo svojom apartmáne.
S Harrym sme teda šli do našej izby.
Najprv sme sa obaja osprchovali, potom sme si zbalili všetky veci a skontrolovali sme či všetko máme.
Na sebe som mala len župan. Vyfúkala som si vlasy a rozpustila som si ich na ramená a na tvár som si dala len slabý makeup.. špirálu, zvýraznila som si obočie, lesk na pery a bronzer.
,,Si krásna, keď si len slabo nemaľovaná," objal ma zozadu Harry a zatočil mnou.
Zasmiala som sa, on sa pošmykol a obaja sme sa nemotorne prevalili na našu veľkú posteľ.
,,Bude mi to tu chýbať," povedal nostalgicky.
,,Aj mne," súhlasila som.
Ešte sme sa v posteli chvíľku hašterili a bozkávali a potom sme sa už šli obliecť, lebo bolo veľa hodín.
Na seba som si dala krátke roztrhané biele kraťase a biely svetrík s čiernymi malými pruhmi.
Obula som si biele conversky.
Bola som rada, že ešte v prvý deň, keď sme boli večer na tej prechádzke v meste Honolulu som už stihla kúpiť suveníry.
Do príručnej tašky som si dala doklady, pas, mobil, slúchadká, deodorant a pod. Harry už bol tiež prichystaný.
Ešte sme šli na našu mini terasu, úžívali si západ slnka a bozkávali sa. Naozaj mi to tu bude chýbať..
Krásny Havaj.
Poslednýkrát sme skontrolovali izbu a šli sme dole na recepciu, kde sa máme so všetkými stretnúť.
Harry bral oba naše kufre, aj keď som mu chcela pomôcť, nechcel.
Dole už boli všetci.
Ešte chalanov zastavili nejaké fans, tak sa s pár pofotili a dali im autogram. Bola som rada, že som toho Tommyho od rána, čo mu Harry vrazil nevidela.
No potom nás ochrankári už odviedli k veľkému autu a šli sme na letisko. Bolo pol 9 večer a odlietali sme o pol 10.
Pred letiskom chalanov čakali nejakí paparazzi, no ignorovali ich.
Rýchlo sme prešli kontrolami a už o štvrť na 10 sme sedeli všetci v lietadle.
Lietadlo naštartovalo a my sme o pár sekúnd boli už na oblohe.
,,A teraz 13 hodinová cesta domov," odfúkol si Niall, vyvalil sa na malý gauč pri okne a na uši si dal slúchadká.
El s Louisom sedeli niekde pred nami a Perrie so Zaynom sedeli na ďalšom gauči oproti Niallovi.
Ochrankári a lekár boli niekde vpredu.
Letuška nám doniesla bagety, no ja som moc hladná nebola, aj keď som naposledy jedla v mini bare na pláži a to len hranolky.. aj tak som zjdela teraz s tej bagety asi štvrťku.
,,Krásny výhľad," povedala som mu a ukázala som Harrymu von oknom na svetielkujúce svetlá domov a budov, ktoré v tme vyzerali úžasne.
Chalani ma v lietadle wifi, čo má len málo lietadiel, lebo nie sú nové a môže sa niečo stať, no chalani mali práve to nové.
Šla som teda na Instagram a Twitter, pridala som jednu fotku na TT aj na Instagram z mojej oslavy, keď som stála pri torte.
Hlavu som si potom oprela o Harryho rameno a zaspala som.
On ma hladkal po nohe.
Let prešiel neuveriteľne rýchlo. Polku cesty som prespala no potom sa Liam a Niall začali nudiť a vymýšľať. Skončilo to tak, že sme všetci hrali hru Scrabble, ktorú tu mal zo sebou Harry, (áno v lietadle) okrem Zayna, ktorý spal hh.
Do Londýna sme prileteli v pondelok o 10 ráno (posun času, /vymyslený/ hh:D ).
Na letisku nás čakali zase paparazzi. S ochrankármi sme cez nich rýchlo prešli.
Rýchlo sme sa vytratili z letiska.
Nastúpili sme do mini auta, ktoré každého vyhodilo pri jeho byte.
,,Tak ahojte. Dovolenka bola príjemná fakt, ďakujeme," rozlúčili sme sa s nimi, keď mňa a Harryho vyhodili ako prvých.
Vyobjímala som sa s babami a aj s chalanmi a vystúpili sme von.
Vôňa Harryho veľké bytu mi chýbala.
Boli sme trochu unavení, tak prvé čo sme urobili, bolo, že sme sa obaja hodili na jeho veľkú posteľ.
Zaspali sme.
Prebudila som sa okolo pol 4 poobede, na vôňu šunkovo-kukuricovej pizzy.
Posadila som sa na posteľ prehrabala si vlasy.
Stále som mala na sebe to, v čom som letela.
Bosá som prešla za Harrym do jeho veľkej kuchyne.
,,Dobré "ráno"," zasmial sa ironicky Harry, keď ma zbadal. Už bol prezlečený a pravdepodobne aj osprchovaný.
Mal na sebe krátke chlapčenské tepláky, čo je u neho nezvyčajné, lebo on také nenosí, a mal na tom sivé tričko s malým srdiečkom na boku.
,,Oh, dobré ráno," zasmiala som sa tiež a šla som k nemu. Pobozkal ma.
Išla som si dať rýchlu sprchu, obliekla som si len Harryho tričko a čisté spodné prádlo, zmyla som si už rozmazaný makeup.
,,Neni to síce domáci obed, ale nič iné nemáme," zasmial sa a podával mi plátok pizzy, ktorú objednal.
Z chladničky vybral to jediné čo tam mal - plechovky Sprite-u.
Vyvalili sme sa na gauč a spolu sme ju jedli a pili Sprite.
Zapli sme si telku v ktorej práve bežala nejaká rozprávka a popri nej sme jedli a rozprávali sa.
,,Dnes o ôsmej večer sa stretávame s Paulom vo vile," povedal mi Harry.
,,Kvôli tomu čo máte zajtra?" spýtala som sa. ,,Hej, " odpovedal Harry a priblížil sa ku mne a pobozkal ma.
Potom sme na gauči oddychovali do takej 5 podvečer a potom ma Harry hodil jeho autom domov.
Na sebe som mala kraťase a Harryho tričko, no bolo mi jedno,ci ma v tom niekto zbadá, alebo nie.
,,Kedy sa vidíme?" spýtal sa ma, keď sme sa lúčili pri dverách môjho bytu.
,,No zajtra musím ísť do školy, a ty si v rádiu a tak... možno večer, lebo poobede chcem byť trochu s našimi," usmiala som sa na neho a pohladkala som ho po kučeravých vlasoch.
Na tvári sa mu objavil povestný úsmev s jamkami. Bol krásny.
,,Dobre vidíme sa večer.. hmm prídem pre teba zajtra večer o siedmej. Vieš, mala si narodky, ešte to prekvapenie," mrkol na mňa.
Podal mi kufor, ktorý mi vyniesol až hore.
,,Ďakujem za krásnu dovolenku, aj ked s jedným nedorozumením," spomenula som si na Tommyho.
Nahol sa nado mňa a pobozkal ma. Vzniklo z toho vášnivé bozkávanie, pri mojich vchodových dverách až som sa bála, že niekto výjde, hah.
,,Tak o siedmej," mrkol na mňa, ,, A obleč sa tak... elegantne a sexy," zasmial sa a zmizol dole.
Otvorila som kľúčikmi byt.
Ah konečne doma.
,,Nicole!!! Nicki!" vrhla sa mi okolo krku mama, keď som vošla dnu.
Nikto iný nebol doma, ani brat Kris, ani otec. Čo už.
Kufor som si zaniesla do izby. Oh bola taká uprataná a útulná.. chýbala mi.
Potom som šla za maminou, ktorá už išla do obývačky. Pila čaj.
Pýtala sa ma otázky typu: ako bolo? čo ste robili? aké tam bolo počasie? aký bol let? boli komplikácie? a podobne.
Rozprávali sme sa v obývačke asi dve hodiny.. ten čas ubehol strašne rýchlo.
Mame som povedala aj o tom Tommym.
Bola prekvapená. Dávala mi rady a že je rada, že sme si to s Harrym ujasnili.
,,Ohh ako mi rýchlo dospievaš Nicki. Mimochodom, nabudúci týždeň odlietame za rodinou na dva týždne do Prahy do Česka a ideš s nami," zavelila.
Fuu za tieto dva týždne letím dosť.
Najprv som letela za Harrym do Nemecka, do Berlína, potom sme leteli do Londýna naspať potom zase na dovolenku na Havaj a naspať do Londýna a o týždeň zase do Prahy.. fúha.
,,No dobre, pôjde s vami," usmiala som sa. Počkať dva týždne.. bez Harryho? Ah..možno pôjde s nami..mohol by..
Potom som mame dala magnetku a ešte pár suvenírov čo som jej doniesla z Havaja.
Brat bol u kamaráta a otec prišiel až večer. Privítala som sa s ním, a celkom sa na mňa tešil.
Potom mama urobila na večeru dusenú zeleninu s varnými zemiakmi.
Zjedla som to s nimi, zatiaľ sme sa rozprávali a mama mi ešte pripomenula, že zajtra musím ísť do školy.
Spomenula som si na moju bývalú bff Melanie, kvôli ktorej som sa pohádala s Harrym, lebo mu nakecala nezmysli a ja som ich potom videla v tej kaviarni.
Suka.
Dala som si ešte ďalšiu sprchu, umyla som si aj vlasy. Vybalila som si kufor, špinavé veci som hodila do prádla a kozmetiku a iné veci som si upratala.
Pustila som si na notebooku film, otvorila som si okno, zababušila som sa, tu v Londýne bolo chladnejšie.. mohlo byť tak len 18 stupňov.. pričom na Havaji sme mali 35 ah :D
,,Inak Nicki, zajtra o 3 ideme na obed do reštaurácie, tak príď domov a nejedz v škole, vie to aj Kris, ktorý spí u kamaráta Mike-a. Vieš oslávime tvoje narodeniny," prišla mi do izby mama.
,,Dobre, dobrú," odpovedala som jej.
Odišla, usmiala sa a zavrela mi dvere.
Pustila som si teda film a v posteli som ho pozerala.
Zase ma premohol hlad.. ani neviem prečo.
Prebehla som do kuchyne. V celom byte už bola tma.. asi už išli spať.
Do srdiečkovej misky som si dala jogurt s ovocím a do pohára jahodový koktail čo som si spravila.
"dobrú nocku laska moja .. chýbaš mi.. aj keď sme spolu boli len nedávno, pred pár hodinami, milujem ťa .xx "-pípla mi v polke filmu "Love Actually" (mohlo byt 11 hodín večer) správa od Harryho.
Usmiala som sa. Mimochodom, milujem tento film a aj Harry ho má rad.
"Aj ty mne.. zajtra sa vidíme. milujem ťa.. chýbaš mi .x" odpísala som mu.
Film som ani nedopozerala, len som zavrela notebook a asi do pol 2 ráno sme si esemeskovali s Harrym, hh, no potom ma premohol spánok a zaspala som.
Nicki:
Harry:
-Taaak tu máte po dlhšej dobe novú dlhú časť a dúfam, že sa Vám páči :33
V blízkej dobe dám novú.. potešia ma komentáre (:
-Nicki (blogger)
Krásne :))
OdpovedaťOdstrániťje to fakt úžasné, awwwwwwww♥
OdpovedaťOdstrániťa keď pojdu do toho česka, mohol by ísť aj harry a mohol by v skutočnosti ! :( :D ah, daj rýchlo dalšiuu, uplne uzasne píšeš, FAITH :)))))):3♥
Nádhera :O Ďalej ♥ :33
OdpovedaťOdstrániť