Harry na nich hľadel nechápavým a nahnevaným výrazom. Stál vedľa mňa a čakal na ich odpoveď.
Obaja stáli vo dverách. Niall si ma premeriaval skúmavým pohľadom od hora dole.
Znova som sa pred ním cítila trápne.. znova som bola pred ním "skoro" polonahá.
Aj dnes ráno, len v tričku a aj pred Louisom, keď tu boli.. a teraz som len omotaná ľahkou dekou.
Bola som strapatá a rozmazaná. Nechápala som čo tu tí dvaja robia.. spolu.
,,Musíme sa porozprávať," povedala Taylor, ktorá stála vedľa Nialla.
Bola o niečo vyššia než on.
Nezdalo sa mi, že by s ňou Niall dokázal chodiť..nehodili by sa k sebe.
Aspoň podľa mňa.
Harry pokrútil hlavou, smerom k Taylor, vykročil smerom k nim, chytil Nialla za rameno a odišli spolu do kuchyne.
Všimla som si, ako Taylor sleduje Harryho telo a usmieva sa..mal len boxerky čiže..
,,Čo tu chceš?!?" povedala som jej,trošku žiarlivo.
Ja som bola opretá o stenu na chodbe a ona podišla ku mne.
Bola o moc vyššia než ja, podľa mňa úprimne moc pekná nebola. Jej blonďavé vlasy mala nejako upravené, bola moc premaľovaná a hľadela mi rovno do očí nepríjemným pohľadom.
,,Ty chodíš s Niallom???!" znova som sa pýtala ja, a popravila som si šmýkajúcu sa deku.
Zasmiala sa.
,,Asi sme vás s Harrym vyrušili čo?!? A nie zlatko, nechodím," povedala mi jej smiešnym piskľavým hlasom.
,,Tak čo tu potom chceš?!" spýtala som sa jej. Už som bola nahnevaná. Nevedela som o čo jej ide.
,,Uvidíš," povedala, ,,ó a inak pekná modrina na pere, vidím, že ťa jeho fanúšičky majú radi," povedala posmešne sa, prehodila si blondavé vlasy cez čierny top čo mala na sebe, usmiala sa na mňa a odišla.
Ja som tam bez slova stála..netušila som o čo jej ide, ale jej som sa nebála. Nie.
Rukou som si prešla po rane na pere, od včerajšej "fanúšičky" Harryho.
Zavrela som za ňou dvere a išla som do kuchyne.
Keď som sa po špičkách a bosá blížila po veľkej Harryho chodbe ku kuchyne, započula som ich rozhovor.
,,Niall, ty si tu preto že sa chceš len poradiť ohľadne tej baby? Či?!?
A prečo si tu s ňou?! S Taylor ?!? Vieš, že ju od rozchodu neznášam," započula som Harryho chrapľavý hlas.
,,Ja som tu neni s ňou, stretli sme sa len na chodbe, " povedal potichu, ,,Chcel som sa s tebou porozprávať vieš...ale to je už fuk, čau" povedal Niall, v jeho hlase som počula hnev, ale aj smútok.
Započula som jeho kroky, smerujúce mojím smerom.
Nechcela som, aby vedeli, že som ich takto počúvala, (aj ked nie tak úmyselne) tak som šla rýchlym krokom do obývačky, no stretla som sa s Niallom. Super.
,,Ehm prepáč," povedal, keď do mňa nechtiac nabúral a rýchlo šiel smerom k dverám Harryho bytu.
,,Niall ja," povedala som mu koktavo, no on už bol preč.
V tom ma zozadu ma objali veľké ruky.
,,Toto nebolo moc príjemné stretnutie," povedal Harry, ktorý ma svojimi kučeravými vlasmi šteklil na krku.
,,Súhlasím, neviem čo to malo znamenať.." povedala som mu tiež.
,,Čo tu chcela Taylor?" spýtala sa ma.
,,Ale nič..potom ti poviem," povedala som mu rýchlo. Urazene hmmkol a začal ma jemne bozkávať na krku.
,,Nestačilo ti to, pred hodinkou?" spýtala som sa ho. Práve som na to po tomto "stretnutí" chuť namala.
,,Vieš že mne nikdy nebude stačiť," mrkol na mňa, potmehúcky sa usmial a šiel do svojej izby.
Ja som si v obývačke zo zeme zdvihla veci, ktoré tam Harry pri našom milovaní hodil.
Išla som sa premaľovať a s Harrym sme rozhodli, že pôjdeme na večeru, aby sme sa trošku odreagovali a ukľudnili, spolu so Zaynom a Perrie, ktorý nás volali do jednej nóbl reštiky.
Našťastie som ešte aj zajtra u Harryho, vďaka tomu, že na mamu, ako môj priateľ skutočne zapôsobil, čo som bola rada.
Ranu na pere, som si nejako zakryla, takže moc ju vidieť našťastie nebolo.
S Perrie sa po prvýkrat zoznámim.
Eleanor mi ešte v utorok, keď sme boli spolu nakupovať vravela, že je to milá, vtipná a sympatická baba, tak uvidíme.
Išla som si vybrať z nejakých pár vecí čo som si sem zobrala z domu a nadávala som, ked som sa hrabala v taške, že si nemám čo obliecť.
Harry sedel na svojej posteli, mal zatiaľ len tmavé ležérne rifle a na jeho holej hrudi mu svietili tetovania. On sa na mne smial, ako som len v spodnom prádle stepovala po jeho alebo "našej" spálni.
,,Vidíš, skoro som zabudol," povedal, rýchlo vybehol z izby a keď sa vrátil v ruke držal väčšiu krabičku.
,,To je darček z L.A, ako si mi ti dala to sexy tričko s mačičkami," zasmial sa a podával mi krabicu.
Sadla som si mu na kolená, pretože sedel na posteli a otvorila som škatuľu.
Ležali v nej krásne elegantné šaty a na vrchu na šatách bol položený maličký plyšový psík, ktorý mal srdiečko v "rukách" s nápisom : "I love You"
,,Och..Harry to si nemusel," zajachkala som, on sa na mňa usmial a pobozkal ma.
Jednou rukou ma jemne hladkal po stehne.
Ja som ho držala za chrbát a tiež som ho bozkávala.
Išla som si ich obliecť..boli také krásne. Také jednoduché..staroružové.
Na ne som si dala len elegantné sako, bol apríl, bola tu v Londýne zima, ale ideme len do auta a dovnútra takže. K šatám som sid ala nejaké doplnky, čo som si zobrala z domu, a obula som si lodičky. Svoje tmavé vlasy som si len prečesala a prehodila som si ich cez ramená.
,,Och..zase vyzeráš neodolateľne a sexy," povedal Harry, keď ma zbadal a popravil si svoje čierne sako s bielou košelou.
Páčilo sa mi keď sa takto elegantne obliekal.
,,Ideme?" spýtal sa ma a chytil ma jemne za ruku.
Nickine šaty od Harryho <3 :
Harry:
-Možno to nie je až také zaujímavé, ale dúfam, že sa Vám táto časť páči :)) Koment poteší ;)
-Nicki (blogger)