štvrtok 28. marca 2013

#20. One Way or Another

-

Harry na nich hľadel nechápavým a nahnevaným výrazom. Stál vedľa mňa a čakal na ich odpoveď.
Obaja stáli vo dverách. Niall si ma premeriaval  skúmavým pohľadom od hora dole.
Znova som sa pred ním cítila trápne.. znova som bola pred ním "skoro" polonahá.
Aj dnes ráno, len v tričku a aj pred Louisom, keď tu boli.. a teraz som len omotaná ľahkou dekou.
Bola som strapatá a rozmazaná. Nechápala som čo tu tí dvaja robia.. spolu.
,,Musíme sa porozprávať," povedala Taylor, ktorá stála vedľa Nialla. 
Bola o niečo vyššia než on.
Nezdalo sa mi, že by s ňou Niall dokázal chodiť..nehodili by sa k sebe. 
Aspoň podľa mňa.
Harry pokrútil hlavou, smerom k Taylor, vykročil smerom k nim, chytil Nialla za rameno a odišli spolu do kuchyne. 
Všimla som si, ako Taylor sleduje Harryho telo a usmieva sa..mal len boxerky čiže.. 
,,Čo tu chceš?!?" povedala som jej,trošku žiarlivo.
Ja som bola opretá o stenu na chodbe a ona podišla ku mne. 
Bola o moc vyššia než ja, podľa mňa úprimne moc pekná nebola. Jej blonďavé vlasy mala nejako upravené, bola moc premaľovaná a hľadela mi rovno do očí nepríjemným pohľadom.
,,Ty chodíš s Niallom???!" znova som sa pýtala ja, a popravila som si šmýkajúcu sa deku.
Zasmiala sa. 
,,Asi sme vás s Harrym vyrušili čo?!? A nie zlatko, nechodím," povedala mi jej smiešnym piskľavým hlasom.
,,Tak čo tu potom chceš?!" spýtala som sa jej. Už som bola nahnevaná. Nevedela som o čo jej ide.
,,Uvidíš," povedala, ,,ó a inak pekná modrina na pere, vidím, že ťa jeho fanúšičky majú radi," povedala posmešne sa, prehodila si blondavé vlasy cez čierny top čo mala na sebe, usmiala sa na mňa a odišla.
Ja som tam bez slova stála..netušila som o čo jej ide, ale jej som sa nebála. Nie. 
Rukou som si prešla po rane na pere, od včerajšej "fanúšičky" Harryho.
Zavrela som za ňou dvere a išla som do kuchyne.
Keď som sa po špičkách a bosá blížila po veľkej Harryho chodbe ku kuchyne, započula som ich rozhovor.
,,Niall, ty si tu preto že sa chceš len poradiť ohľadne tej baby? Či?!? 
A prečo si tu s ňou?! S Taylor ?!? Vieš, že ju od rozchodu neznášam," započula som Harryho chrapľavý hlas.
,,Ja som tu neni s ňou, stretli sme sa len na chodbe, " povedal potichu, ,,Chcel som sa s tebou porozprávať vieš...ale to je už fuk, čau" povedal Niall, v jeho hlase som počula hnev, ale aj smútok.
Započula som jeho kroky, smerujúce mojím smerom.
Nechcela som, aby vedeli, že som ich takto počúvala, (aj ked nie tak úmyselne) tak som šla rýchlym krokom do obývačky, no stretla som sa s Niallom. Super.


,,Ehm prepáč," povedal, keď do mňa nechtiac nabúral a rýchlo šiel smerom k dverám Harryho bytu. 
,,Niall ja," povedala som mu koktavo, no on už bol preč.
V tom ma zozadu ma objali veľké ruky. 
,,Toto nebolo moc príjemné stretnutie," povedal Harry, ktorý ma svojimi kučeravými vlasmi šteklil na krku.
,,Súhlasím, neviem čo to malo znamenať.." povedala som mu tiež.
,,Čo tu chcela Taylor?" spýtala sa ma.
,,Ale nič..potom ti poviem," povedala som mu rýchlo. Urazene hmmkol a začal ma jemne bozkávať na krku.
,,Nestačilo ti to, pred hodinkou?" spýtala som sa ho. Práve som na to po tomto "stretnutí" chuť namala.
,,Vieš že mne nikdy nebude stačiť," mrkol na mňa, potmehúcky sa usmial a šiel do svojej izby.
Ja som si v obývačke zo zeme zdvihla veci, ktoré tam Harry pri našom milovaní hodil.
Išla som sa premaľovať a s Harrym sme rozhodli, že pôjdeme na večeru, aby sme sa trošku odreagovali a ukľudnili, spolu so Zaynom a Perrie, ktorý nás volali do jednej nóbl reštiky.
Našťastie som ešte aj zajtra u Harryho, vďaka tomu, že na mamu, ako môj priateľ skutočne zapôsobil, čo som bola rada. 
Ranu na pere, som si nejako zakryla, takže moc ju vidieť našťastie nebolo.
S Perrie sa po prvýkrat zoznámim. 
Eleanor mi ešte v utorok, keď sme boli spolu nakupovať vravela, že je to milá, vtipná a sympatická baba, tak uvidíme. 

Išla som si vybrať z nejakých pár vecí čo som si sem zobrala z domu a nadávala som, ked som sa hrabala v taške, že si nemám čo obliecť.
Harry sedel na svojej posteli, mal zatiaľ len tmavé ležérne rifle a na jeho holej hrudi mu svietili tetovania. On sa na mne smial, ako som len v spodnom prádle stepovala po jeho alebo "našej" spálni.
,,Vidíš, skoro som zabudol," povedal, rýchlo vybehol z izby a keď sa vrátil v ruke držal väčšiu krabičku. 
,,To je darček z L.A, ako si mi ti dala to sexy tričko s mačičkami,"  zasmial sa a podával mi krabicu.
Sadla som si mu na kolená, pretože sedel na posteli a otvorila som škatuľu.
Ležali v nej krásne elegantné šaty a na vrchu na šatách bol položený maličký plyšový psík, ktorý mal srdiečko v "rukách" s nápisom : "I love You"
,,Och..Harry to si nemusel," zajachkala som, on sa na mňa usmial a pobozkal ma.
Jednou rukou ma jemne hladkal po stehne.
Ja som ho držala za chrbát a tiež som ho bozkávala.
Išla som si ich obliecť..boli také krásne. Také jednoduché..staroružové.
Na ne som si dala len elegantné sako, bol apríl, bola tu v Londýne zima, ale ideme len do auta a dovnútra takže.  K šatám som sid ala nejaké doplnky, čo som si zobrala z domu, a obula som si lodičky. Svoje tmavé vlasy som si len prečesala a prehodila som si ich cez ramená.
,,Och..zase vyzeráš neodolateľne a sexy," povedal Harry, keď ma zbadal a popravil si svoje čierne sako s bielou košelou.
Páčilo sa mi keď sa takto elegantne obliekal. 
,,Ideme?" spýtal sa ma a chytil ma jemne za ruku.




Nickine šaty od Harryho <3 :
L-7234_large




Harry: 
408382_562601983769362_1623346696_n_large




-Možno to nie je až také zaujímavé, ale dúfam, že sa Vám táto časť páči :)) Koment poteší ;)
-Nicki (blogger)



pondelok 25. marca 2013

#19. One Way or Another

-

,,Niall," povedala som prekvapene, keď sa ma zozadu dotýkali jeho chlapčenské ruky.

Pomaly som sa k nemu otočila, na jeho tvári bol ospravedlnujúci výraz.
,,Ja, ja, vážne chcem sa o všetko porozprávať," povedal mi koktavo.
Jeho oči smerovali k mojej rane na perách, ktorej sa jemne dotkol, a ja som pod tlakom jeho prsta, od bolesti zastonala.
,,Prepáč, ja si ju vyhľadám, a pekne jej všetko vysvetlím," povedal Niall hrdinsky.
Usmiala som sa na neho, no blízkosť, ktorú sme medzi sebou teraz mali presahovala medze. A ja som bola zadaná.
,,Ja to zvládnem... a Niall..ja neviem čo ti mám povedať. Nechcem Harrymu zase klamať, milujem ho " povedala som mu, trošku som sa od neho odsunula.
,,Ale mal by si ísť." postavila som sa.
On tam stál, teraz mal na tvári nepopísateľný výraz. Ako keby som mu vytrhla z hrudi srdce.
,,Ty ho miluješ," povedal mi, no neznelo to ako otázka. Chvíľku na mňa hľadel a potom sa otočil a odišiel.
Povedala som mu, že by mal ísť, ale pri tom ako mi mizol z pohľadu som chcela ísť za ním.

Zostala som tam stáť ako obarená. 
Niall mi len chcel niečo povedať, a k tomu mi chcel s tým dievčaťom čo ma udrelo pomôcť... a ja som ho poslala preč.
Asi po 2 minútach rozmýšlania som sa za ním rozbehla.
,,Niall!" zakričala som keď som bosá tekala cez chodbu, v ktorej som ako naschvál narazila na Harryho.
Šmykla som sa pri utekaní tak, že som skoro spadla, no Harryho ruky ma zachytili.
,,Pozor láska," povedal, usmial sa a jemne ma držal.
,,Niall pred chvíľou odišiel. Len povedal že musí isť preč nič viac. Tak aj s Louisom odišli. 
Na čo ho chceš?" spýtal sa ma trošku žiarlostivo.
Nedokázala som sa mu pozrieť do očí. Klamala som mu minule..
,,Ja len, niečo som mu chcela povedať, ale to je fuk," povedala som Harrymu a na nos som mu vlepila pusu.
Snažila som sa na Nialla nemyslieť..
Harry mi urobil čaj a rozprávali sme sa čo budeme dnes robiť.


Rozhodli, že pôjdeme do kina.
Oblečená som už bola, tak som čakala Harryho kým sa osprchuje a oblečie.
Sadla som si na veľký biely gauč a zatiaľ som si zapla Harryho notebook, a prezrela som si twitter a po dlhej dobe facebook.
Bola som prekvapená.
Na facebooku som mala neuveriteľne veľa žiadostí o priateľstvo a celú nástenku som mala od niektorých mojich priateľov na FB zaspamovanú.
Dostala som veľa správ, ale radšej som si ich nepozrela a Facebook-ový profil som si bez mihnutia oka vymazala.
Len som pár kamarátkam odpísala, že si fb ruším. Vypytovali sa ma na Harryho, ale pochopili ma.
Na twitteri to nebolo o nič lepšie..
,,On je moj! Zmizni od neho inak sa nedožiješ rána! " alebo ,,Keď sa ešte raz dotkneš a čo i sa len priblížiš k Harrymu, pošlem na teba zabijaka!"
Bolo mi z toho zle.. znova ma premohol pocit strachu.
,,Bože prečo do teba všetci niečo majú?! Do pi** !! Chlapi ťa obťažujú, naše fans ťa neznašajú ach.." nahol sa mi cez ramenoHarry, ktorý práve vyšiel zo sprchy
a čítal správy.
V jeho zelených očiach som videla obavy.
Sadol si vedľa mňa a ja som sa o neho oprela a vyložila som si na neho nohy.
,,Ochránil som ťa pred tými chlapmi..a aj ťa vždy ochraňovať budem. Trochu ma mrzí, že som ťa nedokázal ochrániť pred tou pobláznenou babou, " povedal a jeho pohľad mieril na moju peru, ,,Ale to sa už nestane. Tie tweet-y si nevšímaj, ich to prejde. Ja sa ťa nikdy nevzdám," povedal a začali sme sa bozkávať.
Mal na sebe len uterák..no nemal ho dlho..

Naše bozkávanie vyvrcholilo do vášnivého milovania na gauči...ktorým sa plány s kinom, skončili.
,,Tak si mi chýbala, " povedal keď mi bozkával krk, a popri tom mi jeho rukami nežne vyzliekal čierne tielko, a hneď mi aj rozopínal rifle.
Harry len včera poobede prišiel spolu s chalanmi z L.A tak sa mu chcem venovať naplno.
Aj on mi neuveriteľne chýbal.
Ležala som na ňom a pozerali sme sa do očí
,,Ja sa o teba postarám a ochránim ťa...Strašne ťa milujem,Nicki" povedal vášnivo. 
Mal dokonalé rysy tváre. Jeho hnedé kučery mu padali do zelených očí, ktoré uprene sledovali moju tvár a zachytili každý môj pohyb.
,,Aj ja teba," povedala som úprimne.
Začal ma jemne bozkávať po celom nahom tele a stále mi hovoril, že mám dokonalé a bezchybné telo..
On uspokojil mňa..a ja zase jeho. :-)  
Naše milovanie sa stále prehlbovalo a zrýchlovalo...obaja sme si to užívali.
Myslím, že sme to riadne dobehli, za to že sme sa s Harrym 4 dni nevideli, a včera v noci sme obaja zaspali, pretože on bol unavený z letu z L.A.
A bola som presvedčená, že naše stonania a vášnivé pohyby na gauči sú počuť na celú ulicu.







Ležali sme vedľa seba, no skôr na sebe, keďže gauč na šírku, moc veľký nebol. 
Harry ma jemne hladkal po bruchu a niečo si hmkal. Ja som bola opretá o jeho nahú hrud a oddychovala som. 
Boli sme zakrytý len ľahkou dekou.
Túto dokonalú idilku prerušilo niečie klopanie na dvere. 
,,Bože .." zanadával Harry posunul ma nabok, vybehol do svojej izby, dal si len boxerky a išiel otvoriť. 
Sledovala som jeho telo kráčajúce po chodbe. 
Postavila som sa z gauča. Bola som trošku otlačená..a vlasy som mala strapaté, ale čo už.
Nebolo neskoro..veď pred chvíľou bolo len ráno..bolo pol 5 večer.. takže s Harrym sme si užili riadne.
Deku som si obmotala okolo nahého tela a vykukla som na chodbu. Pozrela som sa do dverí.
Stál tam Niall. Spolu s.. Taylor.
Harry mal na tvári udivený výraz. A keď ma Niall s Taylor zbadali len v deke...doplo im, že nás asi vyrušili (aj keď už bolo po).. Harry mal tiež len boxerky.
Harry sa pri mna postavil a Niall s Taylor na nás hľadeli.
,,Čo tu chcete?! Niall?" spýtal sa chrapľavým hlasom Harry.



Nicki:



Harry:





-Taaak nová časť..dúfam, že ste spokojní :) Koment poteší!! Ďakujem za tie minulé tie potešiiiiili uplne :33 
-Nicki (blogger) 











sobota 23. marca 2013

#18. One Way or Another

-

Keď sme išli z môjho bytu kde sa Harry zoznámil s mojou mamou, k Harrymu, zastavili sme sa ešte v Tescu, nakúpiť nejaké jedlo, pretože Harryho zásoby jedla boli na bode mrazu.
Mohlo byť tak pred 6 večer, ale slnko bolo ešte na oblohe. Nebolo zahalené žiadnymi ťažkými mrakmi, čo bolo na Londýn super.
V Tescu sme sa snažili byť nenápadní, rýchlo sme zobrali nejaké pečivo, zmrzlinu, jogurty, vodu a pod.
,,Ó môj božeee! Veď to je ! to je!!.." kričalo za nami blondavé dievča, keď sme spolu s Harrym, ruka v ruke vychádzali z Tesca, pred ktorým začali oxidovať paparazzi..
Blonďavé dievča k nám pribehlo na vysokých opätkoch, a trošku neslušne si potiahla Harryho za lakeť na bok a chcela sa s ním odfotiť. 
Ja som stála bokom, v jednej ruke som držala Sprite a sledovala som ako to dievča sa pri niektorých fotkách doslova na neho lepí! Vždy keď sa snažil Harry odísť, ho ešte viac prichytila a on sa na mňa utrápene pozrel.
No po 4 minútach ma trpezlivosť prešla a šla som za ňou. ,,Prepáč, ale my nemáme toľko času, fotky máš." usmiala som sa na ňu a popravila som si volné tielko.
Ona sa na mňa pozrela nepríjemným pohľadom, odsotila ma nabok od Harryho a povedala, že on je len jej. 
Všetko samozrejme s radosťou cvakali paparazzi..
,,Prestaň.." povedal jej nervoznym hlasom Harry.
Harry ma išiel obraňujúco chytiť, no ona .. ona ma udrela. Rovno do tváre.
Z pery sa mi spustil pramienok krvy a slzy mi od bolesti vyhrkli z očí. 
Skutočne to bolelo.
,,Ty nie si normálna? Drbe ti?" zanadával jej Harry rýchlo ma schytil  za ruku a obaja sme išli rýchlym krokom do auta. 
To dievča tam ostalo stáť a usmievalo sa. Chápete? Usmievala sa. 

Harry mi otvoril dvere na strane spolujazdca, ja som si jednou rukou držala rozbité ústa. Harry za mnou, celou silou zabuchol od nervov dvere. 
Paparazzi okolo neho stále "pochodovali" no on ich naďalej ignoroval.
Núkup hodil do kufra a sadol si vedľa mňa.
,,Keby to nebolo dievča, už by som jej vrazil!!!!" povedal nahnevane a naštartoval.
Vyšli sme k Harrymu domov a on šiel hneď po obklad.
,,Moc to bolí..?" spýtal sa ma previnilým hlasom, keď mi na ústa prikladal studený obklad.
Stále ma to bolelo, štípalo to, no nechcela som ho ešte viac znervozniť.
Sedela som na kuchynskom dreze, on stál oproti mne a hľadeli sme si do očí.
Na tvári mal obviňujúci výraz. 
,,A-ani nie," zajachkala som, sama sa mi v tom spustila slza, ktorú mi Harry jemne utrel.
Išla som si dať sprchu, na seba som si  dala Harryho tričko, mokré vlasy som si prehodila cez ramená a v zrkadle som sledovala svoje pery.
Ach..prečo ja? Čo som urobila? To len preto že ho milujem...?!
Vyšla som z kúpelne a potom sme si urobili jedlo, ktoré sme si vychutnali v Harryho veľkej posteli a popri tom sme pozerali film. 
Harry ma stále držal ochraňujúco v objatí, hladkal ma po odhalenom ramene a asi v polke filmu zaspal. 
Nebudila som ho, vedela som, že bol unavený z letu, ked priletel s chalanmi z L.A.
Ešte pred tým než začal film, mi povedal že mi dá ráno darček, tak som bola zvedavá čo to bude. 
Harryho som zakryla, a sledovala som jeho tvár. Jeho črty tváre boli také krásne..jeho hnedé kučery mu padali do tváre, a pri každom mojom pomalom pohybe sa pomrvil, no stále ma jeho ruky objímali.
Aj keď nebolo tak neskoro, o pár minút som zaspala vedľa neho.
Rana na pere ma stále bolela, no snažila som sa na ten incident nemyslieť.



Ráno

Zobudili ma hlasy nahlas sa rozprávajúcich chlapcov. Išla som do kúpeľky, kde som si prečesala vlasy, dala som si spodné prádlo, umyla sa a dala som si naspäť Harryho pohodlné tričko. Tvár som si len nakrémovala, zatiaľ sa mi maľovať nechcelo.
Po špičkách som vošla do kuchyne, kde za stolom sedel Niall, Harry a Louis.
Keď ma zbadali všetci sa na mňa usmiali.
 ,,Dobré ráno láska," povedal Harry, podišiel ku mne a pobozkal ma. Keď sa jeho pery, dotkli mojich trošku som sa zatriasla, pretože ma pera, ktorú som mala od včera rozbitú, bolela.
,,To je tá rana?" spýtal sa Niall, keď sa mi pozrel do tváre, no kontaktu z mojimi očami sa vyhol.
,,Neviem čo by som urobil keby niekto udrie Eleanor,..." povedal Louis a pohľadom prešiel po mojich ústach, kde som mala tú bolestivú ranu.
Sadla som si na stoličku vedľa Nialla a z druhej strany bol Harry. To bola super kombinácia. 
Cítila som sa medzi nimi trošku trápne, pretože som mala na sebe len tričko a všimla som si ako sa mi niekedy Niall "nenápadne" pozerá na stehná.
Chalani tam chvíľku rozoberali včerajší incident, Louis sa ma snažil rozveseliť.
Potom začali chalani preberať udeľovanie cien v L.A a čo ich ešte čaká nabudúci týždeň.
Zobrala som si johurt, nechala som chalanov nech sa porozprávajú a išla som sa obliecť.
Najskôr som sa ale trochu namaľovala, a kedže som nevedala čo máme dnes na pláne obliekla som si len úzke čierne tielko a rozrhané bledé úzke rifle. 
Práve keď som sa hrabala v kabelke pri Harryho posteli, pretože som hľadala svoj mobil, a  vtedy ma zo zadu objali ruky. 
Otočila som sa.
 ,,Niall" povedala som nesmelo.




Harry, Niall a Louis: 






-Dúfam, že sa vám časť páči :) Koment by pootešil :)
-Nicki (blogger)

piatok 22. marca 2013

#17. One Way or Another


 -

Keď som sa rozlúčila s Mel v obchodnom dome, išla som si ešte do Starbucksu kúpiť jedno karamelové frappé, ktoré zbožňujem.
Prekvapilo ma, že ma tam zastavili dve dievčatá, mohli mať okolo 15 rokov a chceli so mnou fotku. S radosťou som sa s nimi odfotila.
S karamelovým frappé, som vystúpila zo Strabucksu a sadla som si do taxíka, ktorý som si ešte pred tým zavolala a mierila som rovno na letisko.
Taxikár po mne stále pokukoval, ale nič sa nepýtal. Ja som sedela v zadu,  pozerala som sa von a rozmýšľala som nad Harrym. 
Občas mi myšlienkami prebehla aj scéna z minulého týždňa, to ako bol za mňou Niall a povedal mi, že sa do mňa zaľúbil.. no ja som to pred Harrym ututlala.
Nechcela som, aby bol Niall z toho smutný, pretože má právo mať babu. 
Ale ja Harryho milujem. No Niall je vážne dobrý kamarát..
Harry mi vážne mi chýbal a tešila som sa že ho, aj keď po 4 dňoch uvidím.

Vystúpila som z taxíka a vošla som na letisko Heathrow, na ktorom v príletovej časti bolo veľa Directioners a nejakí paparazzi, ako inak.
Snažila som sa byť nenápadná, tak som sa postavila nabok.
"práve sme pristáli. za chvíľku sa vidíme.. chýbaš mi.. xx" -Harry

Usmievala som sa na displej, zbehla som ešte na wécka, kde som sa ešte trošku upravila a vrátila som sa späť do haly, kde by mali príjsť chalani.
Bola som opretá o stenu, vlasy som mala v tvári, nechcela som aby ma niekto otravoval a hrala som na mobile Temple Run 2. V tom začali dievčatá s transparentmi "I love 1D" , "Liam marry me!" a "69 Hazza" pri ktorom som sa zasmiala, strašne kričať a pišatať.
Domyslela som si, že chalani už asi idú. 
,,Nicki, ahoj," objali ma zozadu ruky. ,,El! Ahoj! " povedala som jej natešene.
Obe sme čakali na našich chalanov a rozprávali sme sa. 
Občas k nám prišli nejaké baby, ktoré chceli fotku, s El sme sa s nimi radi odfotili a dali aj autogram.
Ani nie o 5 minút som zbadala v diaľke asi troch veľkých mužov, bodyguardov. El ma ťahala za lakeť a ja som ju nasledovala.
Dostali sme sa dopredšie, kde fans ani nikto nemohol ísť.
Directioners začali šalieť, ked sa chalani objavili spoza ich bodyguardov. Harry ma zbadal, usmial sa na mňa a zrýchleným krokom mieril rovno ku mne.
Už som sa na neho strašne tešila a úsmev som mu opätovala.
Louis mieril k Eleanor, a ostatní chalani pokračovali ďalej, von z letiska.
,,Ahoj lááska!" romanticky ma Harry nadvihol zo zeme. 
,,Och, ako si mi chýbal," povedala som mu, chytila som ho za hnedé kučery a  pozrela som sa mu do očí.
Začali sme sa, tam pred všetkými, bozkávať, neprekážalo nám to.
Chalani boli asi unavení z lietania, pretože sa pri fans ani nezastavili, len im zakývali.
Potom sme šli von z letiska za ostatnými chalanmi do veľkého auta, ktoré malo každé vyhodiť u seba doma.
Túlila som sa k Harrymu na sedadle, a on ma rukou jemne objímal. Vyzeral unavene, ale stále sa na mňa usmieval.
Spoza Harryho ramena, som sledovala Nialla, ktorý sedel vedľa nás.
Na tvári mal taký, neutrálny výraz..
Nevyzeral ani nejako moc šťastne, no ani veľmi smutne. Trošku som sa posunula od Harryho a chytila som Nialla za ruku.
,,Niall," povedala som mu potichu.
On ma ignoroval, dalej sa pozeral von oknom. Harry mi pošepkal, že bol takýto stále v L.A a nikomu nepovedal prečo, ževraj to vie len Liam.
Aj ja som to vedela..no Harrymu som sa o tom, že je do mňa Niall zaľúbený, nechystala povedať..zatiaľ.
Postupne sme vyhadzovali pri ich domoch ostatných, s El som sa rozlúčila, pretože vystupovali spolu s Louisom a aj Zaynom skôr.
Šofér nás odviezol pri veľký Harryho "dom". V aute ostali už iba Liam a Niall.
S Liamom som sa kamáratsky objala, chcela som aj Nialla, no stále ma ignoroval.
 Vystúpili sme teda šli sme rovno dnu.
Chcela som Harrymu pomôcť s kuframi, no on namietal.
,,Konečne doma," povedal Harry, položil kufre na chodbu,  vyzliekol si tričko a prevalil sa na svoju veľkú posteľ. 
Lahla som si vedľa neho, prechádzala som prstami po jeho hrudi..
,,Mám pre teba niečo," povedala som mu po chvíľke.
,,Mne stačí, že si ma bola čakať, a že si teraz so mnou, milujem ťa." povedal chrapľavým hlasom,  ľahko ma zdvihol a posadil si ma na seba. 
,,Ale to je taký privítací darček, láska," povedala som mu a vlepila som mu na jeho ústa bozk.
Vyskočila som z "neho" a z jeho objatia, a z kabelky som vybrala tričko, ktoré som mu dnes s Mel kúpila.
Boli na ňom tri mačky, a pod nimi bol nápis: "We Love HARRY". . ja som mu ho proste musela kúpiť!
Vrátila som sa naspäť k nemu, s a rozprestrela som mu to tričko.
Bytom sa ozýval hlasný smiech Harryho. ,,Nesmej sa! To je presne pre teba!" povedala som oduto a sadla som si na kraj postele.
,,Ale láska, veď mne sa páči," povedal, a snažil sa prestať smiať. Prevalil ma z kraju postele na neho a znova sme sa začali bozkávať.
,,Dnes spíš u mňa," prehlásil vzrušeným hlasom, rukou mi šmátral pod mojím bielym svetrom a druhou rukou sa mi hral s vlasmi.
,,Ako povieš, " povedala som mu zvodne a dala som mu pusu na špičku nosa.
Ešte chvíľku sme takto ležali na posteli a potom som si išla po veci. Chcela som ísť znova taxíkom, no Harry namietal, že ma odvezie a pôjde aj so mnou. Dal si ešte sprchu a vyrazili sme ku mne.

Ruke v ruke sme s Harrym vstúpili do môjho vchodu a ja som dúfala že doma nikto nie je.
Otvorila som kľúčom, a s Harrym sme vošli dnu, doma ale niekto bol.
,,Nicole? Si to ty? Nicki?" hovoril známy hlas z kuchyni.
 ,,Poď sem mami," povedala som jej nesmelo.
Mama vyšla z kuchyne, premerala si mňa a Harryho a začala sa usmievať. Harry vykročil k mame a povedal: ,,Dobrý deň pani Haver, rád Vás spoznávam, ja som Harry,"  a slušne jej podal ruku.
Mama na mňa mrkla, tiež mu podala ruku so slovami: ,,Ja som Laura Haver," a usmievala sa na neho.
Harry sa tam s mamou začal rozprávať, ja som si zatiaľ zbehla do izby po veci.
Do väčšej kabelky som si hodila čisté spodné prádlo, kozmetickú taštičku a kefku, deodorant, voňavku, kefu, tielko. Keď som si práve vyzliekala veci, čo som mala dnes, niekto mi zaklopal na dvere. 
,,Nicki," vošla mama a dvere privrela. 
,,Harry je.." hovorila hlbokým hlasom, ,,on je proste slušne vychovaný chlapec," povedala s úsmevom. ,,A je sexy!" zachichotala sa.
,,Mamí!" okríkla som ju, no tiež som sa zasmiala.
Všimla si, že som sa "trošku" pobalila a povedala: ,,Harry sa ma už zdvorilo pýtal či môžeš byť u neho na víkend, no.. môžeš, aj tak už máš na to celkom vek," 
Ja som si myslela že budem u neho len jednu noc, ale nevadilo mi že to je na víkend. Tešila som sa že budem s ním.
Objala som ju a povedala som jej nadšene: ,,Ďakujem mamí!" usmiala sa na mňa a odišla z izby. 
Pobalila som si ešte nejaké veci, keď tam budem na víkend a obliekla som sa.
Dala som si len ľakhé tielko na to riflovú bundu, úzke rifle a conversky. 
S taškou v ruke som zbehla do kuchyne. Mama a Harry sa o niečom rozprávali a obaja si odpíjali z čaju. 
Keď ma Harry zbadal, na tvári sa mu objavili hlboké jamky.
Rozlúčili sme sa s mamou a smerovali sme rovno k Harrymu. 





Nicki:




Harry:
Tumblr_mk2kkro4vj1s4ek3mo2_500_large





-Dúfam, že ste spokojní ;) Možno je to zatiaľ nudné (aj keď dúfam, že nie
..bude to lepšie nechajte sa prekvapiť! :)

-Nicki (blogger)











štvrtok 21. marca 2013

#16. One Way or Another

-

O 4 dni neskôr:


Precítila som sa na strašný hrom, čo udrel spoza môjho okna. Bolo piatkové ráno, len 5 hodín a ja som kvôli tej silnej búrke už nemohla znova zaspať.
Viac som sa zababušila do teplého paplóna, zobrala som si mobil, na ktorom som si pustila nejaké pesníčky od Ed-a Sheerena, a popri tom som rozmýšlala. 
Od pondelka až do štvrtka, prešli dni v škole neuveriteľne rýchlo. 
Harry bol stále v L.A s chalanmi a dokonca vyhrali nejakú cenu čo je úplne super!
 Ako mi stále hovoril o môjho macka, čo som mu dala pre šťastie sa vzorne stará. 
S Harrym sme volali viackrát za deň na skype, a aj mi volal na mobil a písal. Aj ja som mu strašne chcela viackrát zavolať na mobil, ale to mi mama nedovolila, lebo to by som sa asi nedoplatila..ach ako mi chýbal, jeho pery, dotyky, hlas, proste všetko...

Občas ma v škole zastavili nejaké dievčatá z nižších ročníkov a vypytovali sa na môj vzťah s Harrym, pýtali sa či poznám všetkých z One Direction, chceli so mnou fotku a podobne. Boli celkom milé, len baby v mojom veku na mňa civeli závistlivými pohľadmi a premeriavali si ma, ale ja som ich ignorovala.
 Najviac ma však v škole prekvapilo jedno 13 ročné dievča, tuším sa predstavila ako Nancy, ktoré sa ma vypytovalo na môj intímny život a stále za mnou doliezala.
Chápete? Mala len 13 a aké veci ju zaujímajú... a k tomu mi doslova "trhala" môj mobil z ruky, aby získala Harryho číslo.
Melanie ma nakoniec od nej zachránila, a to dievča Nancy, skončila za porušovanie majetku u riaditeľa, ale čo už, nemala mi robiť zle.
V škole okrem toho, nebolo nič také nové, ešte dnes a je víkend..
S Eleanor som bola v utorok po škole na káve, porozprávali sme sa, veľa sme sa smiali
 a k tomu sme si boli aj kúpiť nejaké nové oblečenie.
Má vážne dokonalý vkus a vo veľa veciach mi poradila.
 Bola v pohode, veď už v sobotu v klube, keď som bola s Harrym a ona s Louisom
sme si "sadli" a už vtedy sme si ako naj kamošky vymenili čísla a spravili veľa fotiek.
Doma som sa s rodičmi rozprávala o ich výlete vo Walese, ukazovali mi fotky, 
aké fotili a pod. Mala som strašne blbý pocit, mama sa ma stále vypytovala na robotu, Harryho a tak.
Nevedala som, ako  jej mám povedať, že som odišla z klubu Adiooos, z ktorého som kvôli tomu, že ma tí muži obťažovali odišla.
Nakoniec som sa premohla a povedala som jej to.. Skončilo to tak, že sme obe plakali na mojej posteli a objímali sa. Ja som začala plakať, keď som jej hovorila o tých chlapoch,
a ani neviem prečo..a jej to bolo tak ľúto, že akú prácu mi zohnala, že sa rozplakala tiež. 
Potom v ten deň, tuším to bola streda, sme spolu pozerali samé romantické filmy a spravili sme si babský večer. Som rada, že ma mama v takýchto veciach podporuje a drží so mnou. Mám s ňou skutočne dobrý vzťah a beriem ju ako veľmi dobrú kamarátku.
Otcovi ani bratovi Krisovi sme to radšej nepovedali a mama bola rada, že som z tade odišla a že som jej to povedala. Povzbudilo ju to, že ma Harry vtedy dvakrát pred nimi ochránil.
Mama mi ešte po mojej bývalej šéfke Lexi, poslala 800 libier, z ktorých som bola najprv šokovaná, ale ten klub bol na vysokej úrovni, a to som tam robila len 3 dni.
Mama povedala, že keby nie som mamina dcéra, a keby ma tí chlapi neobťazovali, dala by mi menej.
Celkom som bola rada, že mám tie peniaze aspoň si môžem šetriť na potrebné veci, a nemusím si stále pýtať od mami
Ležala som na posteli a pri pesníčke "Stay" od Rihanny, som sa skoro rozplakala, spomenula som si, ako ma vtedy Harry po prvýkrát niesol domov, lebo ma obťažoval ten chlap. A vtedy hrala tá pesníčka..
Harry mi poslal správu ešte pred dvoma hodinami, čiže o tretej ráno, že práve odlietajú s Los Angeles, a že do Londýna priletia okolo 4 poobede londýnskeho času.
Mama, bude asi nahnevaná, ale čo už...napísala som Harrymu správu :
"Už mi chýbaš...prídem ťa čakať na letisko. Štaštnú cestu, milujem ťa <3 " odoslané. 
 Potom som ešte chvíľku počúvala nejaké pesníčky a išla som si dať sprchu, umyť si vlasy, hygienu. Naraňajkovala som sa a dala som si čaj s otcom, ktorý sa ma neustále pýtal na školu a ohľadne Harryho ma podpichoval.
Potom som si vyžehlila vlasy, namaľovala sa a obliekla som sa. 
Napadlo ma,  že hneď po škole pôjdem kúpiť Harrymu darček a pôjdem ho čakať na letisko.





Ďalší nudný deň v škole. Okrem laboratornej práci, ktorú sme robili na 4 hodine, 
 chémii s učiteľom Robinsom, ktorý ku mne, Tracy a Melanie, s ktorými som bola v skupine, prišiel a povedal : ,,Slečna Haver, dopočul som sa, že vy chodíte s Harrym Stylesom!" a pozrel sa na mňa skúmavým pohľadom a popravil si elegantné tmavé sako, čo mal na sebe.
Melanie a Tracy sa zachichotali, spolužiaci v zadu sa neprajne na mňa pozreli a ja som stála jak obarená. ,,Ehm áno," povedala som nesmelo. Učiteľ Robins si našťastie všimol, ako sa nepríjemne citím, tak od nás odišiel k inej skupinke zo slovami : ,,Ale dávaj si pozor! A žiaden sex bez ochrany!" povedal vtipne.
V tej sekunde sa celá trieda rozosmiala, a musím priznať, že v tú chvíľu som sa chcela prepadnúť pod zem. 
Tú hodinu som nejako pretrpela a aj tie ostatné.
Melanie sa ma stále vypytovala na Harryho, nie že by mi to vadilo, ale niekedy to s tými otázkami preháňala. 
,,A spala si sním?" spýtala sa, keď sme vychádzali z brán školy.
,,Mel!!" zakríkla som ju.
Nepoviem jej to, aj keď je moja dobrá kamarátka. Nebudem svoj súkromný život vešať každému na nos, možno jej to poviem, ale neskôr..
Urazene mi vyplazila jazyk, ako nejaké 5 ročné dieťa a šli sme spolu do jedného obchodného domu, kde som sa rozhodla že niečo kúpim Harrymu.
Kúpila som mu jedno prekvapenie, rozlúčila som sa s Mel a odišla som čakať Harryho na letisko. 
Tešila som sa na neho, pretože mi strašne chýbal...





Nickin outfit: 

L-7046_large





-Možno je táto časť trošku nudná a krátka, ale nemala som moc času :) Bude to lepšiee, koment poteší :) 
-Nicki (blogger)















utorok 19. marca 2013

#15. One Way or Another

Táto časť... vek + 13 :D :)
-


Celý čas sme sa s Harrym vzadu v taxíku nedočkavo a vášnivo bozkávali, a keď nás starší, šedivý taxikár nepríjemným hlasom napomenul, sme sa začali chichotať, ako nejaké malé deti.
Zaplatili sme taxikárovi za krátku cestu ku mne domov, a Harry ma už potkíňavo ťahal cez  cestu do vchodu.
Stále bola tma a slabo poprchalo, bola mi trošku zima, ale to som tú chvíľku vydržala.
V našom baráku boli síce schody, a my sme nebývali až tak vysoko, ale ešte by som na tých opätkoch spadla a ešte v tomto mierne podnapitom stave..
Viezli sme sa vo výťahu v ktorom sme pokračovali, v tom, v čom sme začali vtedy na záchodoch..
Harry ma jemne zodvihol zo zeme, tak že som sa nad ním teraz týčila ja. Začal mi nežne bozkávať  dekolt a rukami šmátral po mojom tele.
Harry ma niesol až ku dverám môjho bytu a šmatlavo si vyberal kľúče z mojej kabelky. 
Bol dosť silný, jednou rukou ma jemne držal pritlačenú o naše dvere a druhou hľadal kľúče.
Ja som sa potichu smiala, ako Harry nadával, lebo ich nevedel nájsť.
Mohli byť tak 4 hodiny ráno..
Suseda Lili, odrazu oproti nám otvorila dvere z ktorých vyšla spolu s Taylor.
Obe na nás gánili nepríjemnými pohľadmi..
Keď Harry zaregistroval jej pohľad len sa otočil ku mne a pobozkal ma. Celkom ma to potešilo, a dúfam že už s Taylor skutočne nič nemá. 
Obe okolo nás bez slova prešli.
Som presvedčená, že tému, ktorou s budú teraz zaoberať sme my dvaja.
Harrymu sa konečne podarilo nájsť kľúče..otvoril dvere a vtiahol ma rovno do môjho bytu, hneď zamkol.
Vnútri bola, ako v ostatných londýnskych bytoch, neuveriteľná zima.
Tackali sme sa mojím bytom, ja som bola zovretá Harryho veľkými rukami, ktoré ma pevne držali.
Dostali sme sa k mojej izbe..kde som si rýchlo hodila rif. vestičku na zem.
Harry ma stále držal a ja som mala svoje nohy obopásané okolo jeho bokov.
Svetlá rannej pouličnej lampy sa rozprestierali po mojich bielych stenách izby. 
Harry ma znova jemne pritlačil o stenu a hlavu som mala položenú v Harryho krku, ktorý som mu jemne bozkávala. On mi začal znova nežne bozkával dekolt a ruka mu smerovala k mojim stehnám..
Užívala som si tú chvíľu a podľa jeho bozkov on tiež...
Harry sa mi snažil rozopnúť šaty, no nešlo to.. pokazil sa na nich zips..
Harry s mojimi čiernymi úzkymi šatami strpenie nemal.
Chytil mi zo zadu čiernu látku pri chrbte a celou silou potiahol. Látka sa rozpárala a moje šaty už boli odopnuté...skôr roztrhnuté Harryho silou.
Zostala som len v spodnom prádle a Harry ma nežne položil na posteľ.
Jeho zelené oči skúmali moje biele čipkované prádlo a jazykom si pretrel svoju spodnú peru. Kučery mu padali do dokonalej tváre..
Rýchlo si vyzliekol košeľu a nohavice a ja som znova zvedavo skúmala jeho vypracované potetované telo. 
Zohol sa ku mne a ma začal nežne bozkávať..svojimi perami išiel od mojich pier nižšie, cez môj krk, dekolt, prsia až niekde inde...
Cítila som sa ako v siedmom nebi..
Potom to pokračovalo tak vášnivo keď naše telá splynuli, že som sa bála že moje vzdychy a Harryho uspokojivé stonania sú počuť hádam všade.
..
Nazvem to tak, že som svoj prvý sex zažila s osobou, ktorú skutočne milujem.





Ráno som sa zobudila, rukou prekríženou cez Harryho hruď.
Ležala som spolky na ňom, ale vôbec mi to neprekážalo..
V hlave som si prehrávala udalosti zo včera a usmievala som sa. Na zemi som zbadala ležať kus čiernej látky..mojich milovaných šiat..
Prekvapilo ma, že ma hlava moc nebolí, len trochu, a to som včera s Eleanor pila.
Popravila som si paplón a Harry sa vedľa mňa zamrvil.
Vlepila som mu pusu na líčko a bola som rada, že je tu s mnou. 
Chcela som si vymaniť z jeho objatia, jeho ruky ma držali pritlačenú k nemu. Nie, že by mi to vadilo, ale potrebovala som si dať sprchu. 
Nakoniec sa mi to podarilo, rýchlo som bosá a ehm, nahá prebehla do kúpeľky.
Horúcou vodou som si zmyla z tváre včerajší rozmazaný makeup, umyla som si telo a aj vlasy.
Práve ked som si umývala zuby, niekto mi zaklopal na dvere v kúpeľke.
,,Počul som, že sex v sprche je zdravý, láska," povedal chrapľavý hlas cez dvere. Zachichotala som sa, umyla som si ústa od pasty a pootvorila som dvere.
,,Sorry, miláčik, ale ja už som," mrkla som na ňho, vlepila som mu pusu na jeho noštek a zabalená v uteráku som vyšla na chodbu.
Zasmial sa, otočil sa za mnou, zozadu ma objal a potom ma pobozkal so slovami:
 ,,Dobré ránko, Nicki,"  zašepkal mi do ucha, neodpustil si "potlapkanie" po mojom zadku. 
Potom poznamenal : ,,Viem, že to bolo tvoj prvé milovanie a som úprimne rád, že si to nezažila s nejakým úchylákom zo strednej alebo neviem z kade.. No včerajšia noc pre mňa znamenala veľa. Možno mi nebudeš veriť, ale bola to najkrajšia noc v mojom živote," povedal úprimným hlasom Harry.
Stál predo mnou len v sexi Armani boxerkách a sledoval moju tvár. 
  ,,Pre mňa to znamenalo veľmi veľa. Bolo to dokonalé," povedala som mu, popravila som si šmýkajúci uterák na mojom tele a pobozkala som ho.
,,Vyzeráš nádherne," povedal mi Harry keď sa jeho pery odlepili od mojich, popravil mi mokrý hnedý prameň vlasov a potom si išiel do sprchy. 
Prezliekla som sa do čistých vecí, keďže som bola doma, tak som si dala na tvár len BB cream, aby som nebola moc spuchnutá zo včera.
Išla som do kuchyne, kde som mne a Harrymu urobila horúci harmančekový čaj  a sendviče.
Zatiaľ čo bol Harry v sprche, som sa pozrela do mobilu, či mi náhodou neodpísal Niall, bála som sa o neho. No nič..žiadna správa od Nialla, len jedna od mami, že ich mám príjsť čakať v pondelok o 17.00 na letisko a že mám pred tým napúpiť.
Spolu sme sa s Harrym naraňajkovali, aj keď to bol skôr obed, lebo boli 2 hodiny poobede.
Hned po raňajkách šiel Harry zobrať svoje auto, ktoré musel nechať pred klubom Funky Budha, lebo sme boli opití.
Keď sa vrátil , sme skoro celý deň sme preležali pred telkou, kde sme pozerali samé horory, ktoré vybral Harry, no skôr sme sa len stále bozkávali a mazlili ako sme pozerali horory, ale čo už..
Ako inak, sme si objednali na večeru pizzu.
V noci sme si s Harrym zopakovali to, čo sa dialo minul noc (alebo skôr ráno, no:D)...


Keďže som ráno musela ísť do školy na pol deviatu, a Harry odlietal už o 8 ráno do L.A spolu s chalanmi, museli sme vstať skôr.
Vstávali sme už o pol 6 ráno, ale ešte sme sa aj po včerajšom znova dokonalom milovaní, "mojkali" v posteli, lebo spolu nebudeme zopár dní...
Potom som si rýchlo prehodila knihy do školy, umyla sa, namaľovala som sa a obliekla. Dala som si len lahké biele sako a pod to som si dala top, stihla som si ešte rýchlo vyžehliť vlasy. Harry už bol prichystaný a čakal ma dole a v ústach prežúval jablko.
Spolu sme ešte pred trištvrte na 7 vyšli z môjho baráku a šli sme rovno k Harrymu, ktorý sa rýchlo pobalil a šli sme spolu na Heathrow letisko, kde sa mal v nejakej súkromnej zóne stretnúť Harry s chalanmi, Paulom a ostatnými.
Išli sme tam, ale taxíkom. 
S Harrym sme sa pred vstupom na letisko lúčili snáď večnosť...
Otravovali nás paparazzi s fotografmi a všeliakými otázkami, no my sme ich ignorovali, ako keby tam ani neboli..venovali sme sa len sebe. ..
Objímala som Harry vysoké telo a slzy sa mi tlačili do očí. 
,,Budeš mi strašne chýbať.." zajachakala som. 
Harry si ma pritlačil k sebe ešte viac.. ,,Aj ty mne, najradšej by som ostal tu, s tebou. Milujem ťa," povedal mi.
Začali sme sa bozkávať až nás prerušil jeden známy hlas  diaľky: ,,Nechcem rušiť, ale Hazza už zachvíľku odlietame poď už!" povedal Zayn, za ktorým vykúkal bez slova Niall.
Pozrela som sa ešte do jeho zelených očí, ,,Pozdravuj chlapcov, dávaj na seba pozor a veľa šťastia na udeľovaní. Ach Harry..Milujem ťa," povedala som mu, dala som mu ešte pusu a silno som ho objala.
,,Budem, aj ty si dávaj pozor! Aj ja ťa milujem z celého srdca...budeš mi chýbať, láska," povedal mi, všimla som si, že v jeho zelených očiach sa mu niečo zablyslo.
Harrymu som do ruky vložila svojho malinkého plyšového macka, ktorého mi kúpili rodičia ešte v Čechách. Usmial sa na mňa, zobral si ho k sebe a povedal mi, že sa o neho postará. Poslednýkrát ma objal, zobral si macka a batožinu a šiel k Zaynovi a Niallovi, ktorý ho volali.
Zayn mi kamarátsky zakýval, no Niall len hľadel do zeme.
Harry sa za mnou stále otáčal, mal na sebe bledú bundu, sivé tričko a oranžovú čapicu.
Zayn, Niall a Harry šli stále rovno cez letisko, kde bol strašný ruch za ostatnými.
Harry mal v rukách gitaru, ktorú mu podal Louis a kufre vš. chalanom bral nejaký iný muž, ktorý ich tlačil na vozíku. 
Hľadela som na Harryho, ktorý mi mizol z pohľadu...
Sami od seba mi po tvári mi začali stekať slzy..
Vyšla som z letiska, kde stále oxidovali paparazzi a sadla som do taxíka, ktorý nás sem priviezol a nechala som sa odviesť, aj keď boli len 7.45 do školy..




Harry: 





Nicki:




-Dúfam, že ste s časťou aj keď je tam trošku zvláštnych scén, spokojní, koment poteší..:)))
-Nicki (blogger)







pondelok 18. marca 2013

#14. One Way or Another

-

Rýchlo sme dojedli pizzu a išli sme sa prichystať. Zatiaľ čo si dával Harry u mňa sprchu, som sa trošku viac namaľovala, natočila som si vlasy a vyberala som si nejaké šaty.
,,Haló?" hovorila som do mobilu, ktorý mi na posteli začal pred chvíľkou vybrovať.
,,Ahoj Nicki?! Je všetko v poriadku?" spýtal sa ma mamin hlas. 
,,Hej, je" odpovedala som pohotovo. ,,Poznáš Cloe? To je tetina dcérka, má 13 rokov.
 Sme teraz u nich vo Walese," hovorila, ,,No a ona mi tvrdí, že chodíš s jej idolom! S tým , chlapcom z tej známej skupiny, tuším sa volá Harry," hovorila mi mama. 
Zaskočilo ma to tak, že v druhej ruke v ktorej som držala kulmu mi padla na zem, a ja som si popálila prst. 
,,No, ehm, zoznámili sme sa v tom klube. mami, ale porozprávame sa keď sa vrátite," odpovedala som jej nesmelo a dúfala som, že sa už nebude vypytovať.
,,No dobre. Prídeme v pondelok večer. Neotváraj cudzím, dávaj si pozor a nezabudni vždy zamknúť! A žiadne neskoré párty!" povedala.
,,Dobree, ľúbim ťa mami, pá a pozdravuj," povedala som jej a položila som.
Rýchlo som utekala do kúpeľky, dať si popálený prst pod studenú vodu, a aj som zabudla že v kúpelni je Harry.
Otvorila som dvere, vstúpila som dnu a Harry tam stál len v boxerkách. 
,,Ehm, prepáč, " rýchlo som povedala a keď som chcela odísť, objal ma zozadu.
,,Nemusíš odchádzať, " povedal mi a hlavu mal zaborenú do mojich vlasov.
Objala som jeho dokonalú, holú hruď a on si ma privinul k sebe. Zacítila som pálčivú bolesť na prste a rýchlo som si ho išla dať pod studenú vodu. 
,,Stalo sa ti niečo?" spýtal sa starostlivo a sledoval ma
,,Nie, len som sa popálila," odpovedala som mu.
Otočila som sa k nemu, on sa mi pozrel do očí, do ktorých mu padali hnedé kučery.
,,Vždy ťa ochránim, neboj sa." povedal startostlivo.
V tom ma napadlo to, čo som zažila ešte pred pár dňami v klube Adiooos, kde som brigádovala. 
Skoro sa mi pri tých oplzlých mužoch prevrátil žalúdok, a nechcela som sa tam rozplakať. Harry, aj keď ma vtedy ešte moc dobre nepoznal, mi tam vždy pomohol. 
Vedela som, že sa o mňa teraz určite postará a ochráni ma.
Znova som ho objala a on sa na mňa usmial a pofúkal mi prst na ruke a obaja sme sa išli obliecť a pripraviť. 



Bolo pol 11 večer a obaja sme vyšli do stále upršaného počasia. Našťastie, už vonku nebola taká zima, no pršalo ako z krhli už od obeda, keď sme boli spolu s Harrym na obede až doteraz. 
Po dlhšej dobe som mala na nohách krémové lodičky, ktoré som dostala tohto roku od mami na Vianoce a šaty, na ktorých som mala riflovú vestičku.
Harry mal na sebe elegantnú bielu košeľu a na tom mal tmavé sako.
Celý čas ma spoza volantu skúmal pohľadom s škeril sa.
,,Vyzeráš, ehm sexy" povedal mi, mrkol na mňa a obaja sme si nahlas začali spievať pesníčku, ktorá hrala v rádiu. 
,,Díky," povedala som mu a z lásky som mu dala pusu na jeho líca, kde sa mu hneď vytvorili hlboké jamky. 
Cesta do Funky Budha netrvala dlho.
Harry vystúpil z auta, znova mi ako džentlmen otvoril dvere a obaja sme ruka v ruke mierili do vchodu do baru Funky Budha.
Pred vchodom bolo dosť paparazzov, no my sme si ich nevšímali a išli sme rovno dnu.


,,Á! Tak tu ste!" zakričal na nás Louis, pri ktorom sedela El, z veľkého stola rovno pred nami.
Posadili sme sa k nim. Harry si objednal alkohol a ja som si dala len jedno slabé alkoholické mochito.
Sedela som vedľa Harryho, ktorý sa rozprával s Louisom a Liamom a ja som zatiaľ kecala s Eleanor. Ostatní chalani tam neboli. 
Boli sme tam len my, Harry a ja, El a Louis, Liam s kamarátom a ešte nejaká baba, ktorá sa predstavila ako Lucy, ale moc s nami nekomunikovala, len sedela vedľa Liamového kamaráta a stále hľadela do svojho mobilu.
S El sme kecali o samých babských veciach ako sú nakupovanie, móda,  samozrejme, chalani, a bavili sme sa aj o škole.
El mi povedala, že chalani oslavujú, ževraj veľa nominácii na udeľovaní cien, čičo. 
Ostaní neprišli, Niall musel odletieť náhle do Írska, kvôli nejakým rod. problémom a Zayn je s Perrie.
Dúfala som, že je Niall v poriadku, a aj po tom ako sme sa porozpávali a on mi povedal, že sa do mňa zamiloval..
Bála som sa trochu o neho, tak som mu rýchlo  pod stolom napísala SMS:
"Niall, ach..všetko ma mrzí. Si v poriadku?- Nicki"
Potom som sa dalej bavila s Eleanor, ktorá mala svoje vlnité vlasy, vzopnuté vo vrkoči a na sebe mala krátku bielu blúzku, úzke rifle a tiež lodičky.
Celkom sme si s El "sadli". Furt sme len kecali, smiali sa a upíjali si so svojho pitia.
Harry sa občas na mňa pozrel, pritúlil sa ku mne, poprípade ma nejako zo srandy podpichol.
Až neskôr ma na parket vytiahol, už trošku pripitý Harry a Louis zase vytiahol El.
Moc sa mi tancovať nechcelo, ale šla som.
,,Milujem ťa," zašepkal mi Harry do ucha, ked sme sa obaja "točili" na parkete.
,,Aj ja teba," odpovedala som mu pravdivo a zvíjali sme sa v rytme hudby. Harry teda tancovať vedel, a jak! Aj ja som sa snažila a myslela som si, že na mňa, čo som od 5. triedy netancovala mi to šlo celkom dobre.
Harry ma zodvihol nad seba zo zeme, a vášnivo ma pobozkal.
Naše vášnivé bozkávanie doviedlo až k tomu, že sme sa rýchlo dostali na blízke záchody.
,,Ach Harry," vzdychla som, ked ma pritlačil na stenu na mužských zachodoch. 
Chytil ma za látku na mojich čiernych úzkych šiat a presúval sa ku stehnu, kde ma nežne obchytkával..
Jeho telo sa nado mnou týčilo, jeho pery mi bozkávali krk.
Cítila som z neho alkohol, ale nezdalo sa mi, že je moc opitý, čo bolo dobre.
,,Poďme domov," povedal chrapľavým hlasom. Prikývla som.
Za dva mesiace budem mať 17 rokov, a som len druhýkrát v živote mierne opitá. Prvýkrát to bolo s Mel na školskom výlete, kde sme to trošku prehnali a vtedy som mala len 15 rokov..
Rýchlo som si zobrala kabelku, rozlúčila som sa s El, a aj s Louisom a Liamom a Harry ma už ťahal von z klubu.
Stále tam boli otravní paparazii, ale ignorovali sme ich. Rýchlo sme nastúpili do tmavého auta, no v tom ma napadlo. 
,,Harry, ved sme obaja pili," povedala som, ked sa chystal naštartovať.
Pozrel sa na mňa, prikývol a rýchlo vyťukal na mobile taxík, ktorú tu bol ani nie za 5 minút.
Obaja sme si sadli dozadu a celý čas sme sa v taxíku nedočkavo bozkávali.





Nickin outfit:




















Harry:







-Dúfam, že sa Vám časť páči :3 Zachvíľu pridám dalšiuuu, dúfam, že ste spokojní. Koment poteší :3
-Nicki (blogger)