sobota 9. marca 2013

#10. One Way or Another

            Taak neviem ako ste zatiaľ s príbehom spokojní, no dúfam, že sa Vám   páči. Toto je 10. časť v poradí dúfam, že chcete aj dalšie.. :) 



-

,,Ďakujém," odpovedala som mu a zobrala som si do rúk horúce kakavo. V mojej hlave som mala trošku zmätok za posledné dni..nová práca, najprv muž čo ma obťažuje, chalani z 1D, Harry, zase chlapi čo ma obťažujú, Harry...
,,Deje sa niečo?" spýtal sa Harry, keď zbadal, že "rozmýšlam" a nadvihol obočie. 
 ,,Ja..nnnie nič všetko je v poriadku, len mám v hlave trošku zmätok," odpovedala som mu a odpila som si kakavka. 
,,Ved si toho zažila dosť.." povedal mi a išiel s hlasom dole.
Vyšla som z kuchyne, prebehla som bosá po podlahe a sadla som si na veľký, tiež biely a kožený gauč, v priestrannej obývačke. ,,Cíť sa ako doma, " usmial sa a sadol si vedľa mňa.
Asi polhodinku sme sa rozprávali, utešoval ma, snažil sa aby som nemyslela na bar.  
Mne sa vôbec nechcelo ísť spať a ako som videla ani jemu. 
,,Hmmm," povedal po chvíľke, ,, Nepozrieme si film?" spýtal sa a vyvalil na mňa tie jeho veľké zelené očká. Zdalo sa mi to ako celkom dobrý nápad. ,,Môžeme," usmiala som sa.
Trošku som sa vyvalila na gauč, no skôr som si ľahla, a on zbehol hore po schodoch, asi po nejaký film.  
Vykukol z schodiska a zakričal mi : ,,No mám tu Titanic, Forrest Gump a ehm..." stíchol a  zasmial sa. ,,Čo ??" chcela som vedieť.
 ,,Niiič!" odpovedal jasne a zamlčal sa.
Neverila som mu. Vyskočila som z gauča a išla som sa pozrieť za ním. On predo mnou začal utekať. ,,Harry!" smiala som sa náhaňala som ho po celom byte.
,,Nájdi si ma," hovoril sexy chrapľavým hlasom trošku zvádzavo, a jeho smiech sa ozýval celým bytom. 
Už som nevládala..behala som hore po schodoch, naspäť dole, po chodbe..furt utekal, a bol riadne rýchly!
Vbehla som do veľkej izby, bola tam obrovská posteľ, gitara a iné veci. No pravdepodobne to bola jeho izba. Videla som ho tam vbehnúť, no on tam nebol!!  Unavene som stála pri jeho posteli. ,,Do riti de je?" hovorila som si nahlas. V tom ma zozadu objali veľké ruky. 
,,No schovávačka ani naháňačka ti moc nejde," zasmial sa. ,,Noo ukáž mi ten film," náhlila som ho a otočila som sa ku nemu. 
Ruky si dal teraz za chrbát, čiže som ho musela "objať" aby som ho získala. Smial sa nado mnou ako sa ten film snažím získať. No nakoniec sa mi to podarilo.
V rukách mal, ako hovoril, Forrest Gump, Titanic a ehm.....začala som sa strašne smiať. ,,Harrryyyy!!! Ved to je Hiiiigh Schoooool Musiiical!" povedala som so slzami, ale teraz od smiechu, v očiach.  ,,Ja viem..keď som mal 15 stále som to so sestrou Gemmou pozeral, no teraz sa skôr za to hanbím," povedal zahanbene, ale tiež sa smial. 


Vybrali sme si teda Titanic. Zišli sme naspäť do obývačky a  pustili si film. Ľahla som si na gauč, Harry ma zakryl teplou dekou a ľahol si vedľa mňa. Celý čas sme to "skoro" bez slova pozerali.

Bol to naozaj pekný film, Titanic som milovala, aj ked pri tom filme vždy plačem.
Keď prišla tá najkrajšia a zároveň najsmutnejšia scéna z filmu..keď bol už Titanic pod vodou, Rose ležala na doske z dverí v oceáne, a Jack bol vo vode a držal ju za ruky. 
Obaja sa triasli od zimy. No ked si vyznali lásku, pobozkali sa a on...zomrel, ma to zase dojalo. Rozplakala som sa. Všimla som si, že aj Harrymu sa niečo blyskne v oku, no hneď si to zotrel. Mne to nevadilo..nevadí mi, keď chlapec plače.
 Harry si ma pritisol k sebe a naše pohľady sa stretli. Pozreli sme sa na seba a on ma pobozkal. V tom začala hrať hudba na konci Titanicu, od Celine Dion "My heart will go on"...
Bol to môj prvý bozk s Harrym, a podľa mňa nebol pekný a ani krásny, bol DOKONALY, očarujúci, perfektný.. a k tomu tá hudba..
V tej sekunde, som zabudla na všetko zlé, len som si užívala tú chvíľku s ním. Už vtedy keď ma prvýkrát ochránil pre tým mužom v bare, potom ma šiel zaniesť domov, išli sme na ten kopec, kde začalo pršať,  potom prišiel do školy aby mi zaniesol peňaženku, a potom ako sme išli do 1D vily, kukali film,  jak ma zase ochránil, a keď som si myslela že je s inou babou a nebol..proste to všetko..neviem či je na to skoro, viem že mu to ešte nedokážem povedať, ale ja ho milujem.
Pevne ma držal v objatí, potom keď sa jeho pery odpojili od mojich sa na mňa pozrel, a aj ja na neho..
 ,,Vždy tu budem pre teba," povedal a pobozkal ma na čelo.
Tie jeho slová boli krásne, privinula som sa viac k nemu, oprela som sa o jeho hrud a po pár minútach som zaspala..



Harryho pohľad:


Precítil som sa a na mojej hrudi ležala Nicki. Ach, bola taká krásna aj ked spala..
Pomaly som ju položil na bok, aby som ju nezobudil, zakryl som ju a išiel som si dať sprchu a urobil som si aj hygienu.
Potom som rýchlo vyšiel z kúpeľky len v boxerkách, zbehol som si hore dať čisté veci a išiel som nám prichystať raňajky.. no aj keď skôr už obed, keďže bolo pol 1 poobede. Ved 5-hodinový Titanic sme dopozerali po 3 ráno takže asi tak..
Urobil som lievance, prichystal som na stôl nutelu a marhulový džem a k tomu som dal mlieko. Dúfam, že to má rada. (ako to jedlo:D:D) Pomyslel som si..
Vybehol som hore do izby si zobrať nejaké veci a zbehol som naspať dole. Nicki práve vošla do kuchyne. ,,Och..to ty?" spýtala sa rozospatým hlasom a pozrela sa na mňa v mojom tričku "Hipsta Please" ktoré som jej dal, ako pyžamo. Na nej vyzeralo tak sladko..mala ho až po stehná, kedže nebola moc vysoká, ale zato mala štíhlu a úprimne, sexy, postavu.
,,No hej," odpovedal som jej, prišiel som k nej. Odrhnul som jej vlasy z čela a jemne som ju vysadil na drez, nahol sa k nej a pobozkal som ju. 
,,Dobré ránko," povedal som jej. Usmiala sa na mňa a dala mi tiež pusu.
Zdvihol som ju naspäť na zem, a sadli sme si k stolu.
,,Sú výborné," povedala a jedla už druhý lievanec s džemom a zapíjala ho mliekom. 
Zasmial som sa. Okolo úst mala fliačiky od mlieka. Aj ked bola špinavá, bola zlatá.
,,Č-čo sa smeješ?" spýtala sa prekvapene. ,,Ja niič," odpovedal som jej, chytil som servítku a utrel som jej ústa, kde som jej potom vlepil sladký božtek. 
,,Čo máš dnes na pláne?" spýtal som sa a začal som spratávať riad z raňajok. Chcela umyť riad, no ja som jej to nechcel dovoliť..predsa žena to nemá robiť. :-)
,,Ani nič," odpovedala mi s úsmevom. Išla do kúpeľky.
Po chvíľke z ne vyšla, namaľovaná a s upravenými vlasmi. Ako to tie ženy robia, že vždy vyzerajú tak dokonalo a sexy? 
Podišiel som k nej, prehodil som si vlasy, pritiahol som si Nicki k sebe a práve vtedy keď som ju chcel pobozkať niekto zazvonil. Cupitala po bosej podlahe a išla len v mojom tričku, otvoriť. Nestihol som ju ani zadržať. ,,Ahoj Niall!!" povedala nadšene a objímala Nialla, ktorý stál vo dverách. Bol trošku z toho, že tu videl Nicki, zaskočený. No všimol som si, že ju vyzliekal pohľadom, čo sa mi nepáčilo. 
,,No, čo deje sa niečo Niall?" spýtal som sa ho trošku podraždene a postavil som sa pred Nicki. ,,Nič Harry, len Paul sa ti nevie dovolať a išiel som okolo, tak som ti chcel odkázať že o 4 máme skúšku a o dva dni odlietame do Los Angeles, kvôli nejakým udeľovaniam cien," odpovedal mi Niall a usmial sa na mňa. ,,Aha, díky, vážne," odpovedal som mu milo. 
Nicki odcupitala naspäť do kuchyne, a počul som tiecť vodu, nechcel som aby umyla ten riad..no čo už. 
Niall si ma vzal von z dverí. ,,Čo s ňou máš?" zaujímal sa. 
,,Prečo?" spýtal som sa ho udivene a hľadel som mu pri tom do očí. Na Nialla sa ani nedá hnevať..on je proste zlatý. Premeral si ma skúmavým pohľadom a nakoniec povedal: ,,Ja len tak," a odišiel. Nechápal som ho.
  


(Už) Nickin pohľad:

Umývala som riad a pospevovala som si pesníčku Little Things, ktorú som milovala. Keď som sa došla k Harryho časti o chvíľku sa objavil za mnou a pošepkal mi chrapľavým hlasom slová z tej piesne do ucha: "But Your Perfect To Me.." <3




Harryho byt: (skor dom, noo:D)
253137_443845012328968_354510119_n_large




-Ták možno, je táto časť trošku nudná, ale možno sa vám páči. Koment by potešil..ďakujem vám. :)-
-Nicki (blogger)







Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára