štvrtok 30. mája 2013

#38. One Way or Another


-
Po apartmáne sa rozliehalo ticho. Slabé svetlo, ktoré šlo z pláže a mesiac, ktorý osvetloval more prenikal do izby.
Harry na mňa bez slova hľadel a škeril sa. Niall si ma premeriaval s v očiach mu svietili iskričky. Nechcem vedieť čo sa mu vtedy odohrávalo v hlave, v myšlienkach.
Obaja stále sedeli na posteli a zazerali.
Niall dokonca prestal jesť čokoládové bonbóny a ovocie čo bolo na miske na posteli.
Ruky som si prekrížila na prsiach, hlavne kvôli hlbokému výstrihu. 
Ale aj tak tá nočná košela odhalovala až moc veľmi..ale toto malo byť len pre Harryho oči.
,,Ehm," zmohla som sa konečne na slovo, ,,idem asi preč," povedala som rýchlo a nesmelo som odcupitala po chladnej dlážke naspať do kúpeľky.
Cítila som sa hlúpo a trápne. Ani nie pred Harrym, ale pred Niallom.. bola som pred ním v sexy prádle ..bože.
Vošla som do kúpelky, z ktorej som pred chvíľou vyšla..(vtedy som radšej výjsť nemala.) Hľadela som na seba vo veľkom zrkadle. 
Premeriavala som si každú svoju črtu. Nebola som namaľovaná, kedže som len vyšla z vane..ale šak je noc, bola by som hlúpa, keby spím namaľovaná. 
Veľké hnedé oči, ešte trochu mokré, vlnité a tmavohnedé nie moc dlhé vlasy, malé pery... nechápem čo na mne Harry vidí.
S postavou, som bola teraz celkom spokojná, aj keď si myslím, že mám krivé nohy..ale ved aké dievča si to nemyslí?.. v poslednej dobe som aj menej jedla..nemala som čas stále som len niekam utekala. Čiže som z 53 kg čo som mala (normálne na to, že mam 16 rokov) schudla až na 48. No mne to nevadí.
Pohľad mi padol na krk. Zbadala som si tam červený "odtlačok" pier. Harry. Cucflek..mohol mať tak dva dni, ale až teraz sa "dal najavo". 
Prešla som si prstami po krku, pri stlačení to zabolelo, ale pri spomienke, som sa usmievala.
,,Nemusela si odísť," objali ma zo zadu veľké ruky. Hľadela som do zeme. Ruky, ktoré ma objímali mi boli známe. 
Pomaly som sa otočila.
,,To som mala byť aj pred Niallom len v tomto?" povedala som mu. Necítila som sa moc sebavedomo.
,,Povedal som mu, že ho mám rad..ale nepáči sa mi, ako sa na teba pozeral. Ako na nejaké mäso ty kks.." povedal mi podráždene a odhrnul mi prameň vlasov.
Žiarlil.
Oprel ma stenu kúpelky.
,,Ehm, ja som nevedela, že tam je," vykoktala som zo seba, a keď ma Harry chytil za boky, v polke vety mi preskočil hlas.
,,Ja viem, inak už išiel za Liamom, naspať do jeho izby," na tvári sa mu objavil úškrn, ,,čiže sme tu sami," 
Zablyslo sa mu v očiach. Na nahej hrudi mu svietili výrazné tetovania. Popravil si vlasy a pobozkal ma na krk.
,,Mimochodom, aj s týmto som spokojný," povedal zvodne a rukou mi jemne prešiel po nočnej košely. Pri jeho slovách som sa zasmiala a ani neviem prečo sa mi v tvári objavila červeň.
Harryho  ruka, ktorá mi jemne prechádzala po obvode šiat sa zastavila na nahom stehne.
Zasmiala som sa. Na nohe mi nabehla pod dotykom jeho chladných prstov, husia koža.

Usmial sa na mňa svojím zvodným úsmevom a posadil ma na stolík pri umývadle. Bol dosť silný. Všímala som si jeho pohybujúce sa svaly na rukách. O môj bože..
Jednou rukou ma držal za stehno a druhou na chrbáte. 
Jeho pery mi začali bozkávať krk a ruky mi vyzliekali nočnú košelu. Bola som rada, že táto nočná kosela neskončila tak, ako šaty čo som mala dávno na sebe a Harry mi ich doslova "roztrhal"
Posadil si ma na seba a ja som začala bozkávať jeho pery... skončili sme vo veľkej posteli na druhej strane apartmánu.
,,Teším sa keď ju vyskúšame," zaškeril sa na mňa, ,,teraz," nadvihol oko.
Žiadúco som prikývla a dala som mu pusu.
Usmial sa.
Ležali sme na sebe na posteli a hľadeli si do očí.
Potom to pokračovalo tak dokonalo a vášnivo. .. ako keby sme sa nevideli a "nespali" spolu hádam rok. Mala som pocit, že som v siedmom nebi, keď do mňa vnikol.. naše telá splynuli. 
Ja som uspokojila jeho, on mňa.
 Snažila som sa na to brať ohľad, na tie Harryho zranenia, no on si ich ako keby ani nevšímal. Bol ku mne nežný  a ja podobne.
Obaja sme boli spokojní.. naše vzdychy a žiadúce stonania hovorili za nás.



,,Ide sa na pláž! Vstávajteee!" búchali nám na dvere za ktorými sa ozývali známe hlasy. 
Rozoznala som len Liamov a Niallov.
Ležala som vedľa Harryho, na sebe som mala len biely paplón. Zase som mala za sebou dokonalé milovanie s osobou, ktorú milujem.
,,Ahh dobré ránko Nicki," povedal mi Harry. 
Ah ten jeho sexy ranný zachrípnutý hlas.
Pomaly som si otvorila oči, ľahla som si na Harryho nahú hruď a on ma chytil jednou rukou.
,,Hneď ideme! Nájdeme vás na pláži! " zakričal im naspať.
Ležala som mu na hrudi. Jedným prstom som mu prechádzala po tetovaniach a celkom pekne vypracovanom bruchu.
S Harrym sme ešte takto chvíľku pobudli a rozprávali sme sa o všeličom.
 Potom si Harry šiel dať sprchu a ja som si dala na seba plavky, čo som si kúpila vo VS a kraťase s voľným tielkom. Potom som sa aj ja umyla a podobne. Vlasy som si dala len do voľného vrkoča.
,,Tie plavky som ešte nevidel," objal ma Harry a zodvihol mi tielko.
,,Héj uvidíš na pláži!" chytila som mu ruku.
Oduto sa na mňa pozrel, ja som mu za to dala pusu na líco. Harry si obliekol plavky a na vrch si dal obyčajné biele tielko. Do plážovej tašky som dala uterák, opaľovací krém a pod. Z plaviek mu vytrčali boxerky Armani. Ahh. Pri pohľade na neho som sa rozplývala. Neverím, že je to môj priatel.. ktorého tak neskutočne milujem.
Zišli sme dole. 
,,Ideme ešte na raňajky, že?" spýtal sa ma Harry, keď sme prechádzali okolo recepcie v tomto rezorte.
 Rýchlo sme sa dole v menšej reštaurácii, ktorá patrila do tohto rezortu, najedli. Ja som si dala len musli s mliekom, Harry si dal zase bagetu a niečo sladké. Vypili sme kávu a ruka v ruke sme šli cez chodníček na pláž za ostatnými. 
Pri bazéne pri hoteli neboli, čiže sme šli rovno na pláž popri krásny kvetoch a palmách.
Harry mal stále na očiach slnečné okuliare. Neskutocne sa mu hodili.
Keď sme s Harrym vstúpili na súkromnú pláž, hneď ho zastavila jedna fanúšička. Mohla mať tak 14 rokov.
,,Prosííím," usmievala sa na neho. Zobrala som jej teda mobil a spravila som jej s jej idolom, Harrym, fotku.
Predstavila sa ako Payton.
Stále sa na neho lepila. Ako viem, sú fans, ale na to, že mala len nanajnvíš tých 14 rokov mala prsia v plavkách stlačené najviac ako sa dá a stále sa na neho lepila.
 Ahh.
,,Ďakujem si úžasný! Milujem ťa Harry!" konečne sa od nás po týchto jej slovách odlepila.
,,Nicki ty žiarliš!" povedal mi Harry. Vyzuli sme sa šli sme po horúcom piesku.
,,Nie!" povedala som mu. Je pravda, že som trošku žiarlila no nepriznám si to.
,,Ale áno!" zasmiala sa, otočil si ma k sebe a pobozkal ma.
,,Nicki, vieš,  že teba milujem najviac na svete," pozrel sa mi do očí. Jednou rukou si popravil kučery.
,,Aj ja teba.."  povedala som mu úprimne.
Potom ma naspať chytil za ruku a šli sme popri lehátkach hladať ostatných.
Našli sme ich lahko.
Niall s Louisom sa hrali v piesku. Doslova. Hrali, kopali si loptu pri čom vydávali rôzne hlasné zvuky.
 Perrie si čítala časopis, skrytá pod slnečníkom, Eleanor sa opalovala a Zayn sa pravdepodobne kúpal.
Ochrankári stáli bokom o niečom sa rozprávali.
,,AA tu ste!" povedala som a sadla som si na lehátko vedľa Perrie.
Vyzliekla som si kraťase a tielko a natrela som sa. Harry sa tiež vyzliekol z tielka natrel sa a ja som mu starostlivo natrela chrbát, čo musela hned zvečniť fotkou Perrie, podľa ktorej to bolo strašne milé.
Chvíľku som sa pod slnečníkom rozprávala s Perrie. Lekár, čo tam s nami bol zatiaľ skontroloval Harrymu tlak a nohu. V poriadku.
Potom som si šla lahnúť vedľa Eleanor a Harry šiel hrať s Niallom a Louisom futbal. Slnko silno pražilo a more sa ligotalo. Krásny Havaj.



Rezort v ktorom sú (pohľad zo strany pri bazéne) :) :
Large


Nicki:




















Harry:



-Som rada, že čitate moj príbeh :) Komentáre potešia :) Budem sa snažiť pridavať častejšie :)
-Nicki (blogger)

sobota 25. mája 2013

#37. One Way or Another

Som, rada, že čítate môj príbeh :) Viem, že to nepridávam často, 
ale snažím sa ;) Tu je nová, dlhšia časť.
Btw. ten časový posun som si vymyslela :D


-

,,Dobré ránkoo milačiiiik, už sme skoro tam," prebudil ma známy chrapľavý hlas. Chladné pery ma pobozkali na líco.
Ležala som na jeho hrudi, stále sme boli vo vzduchu.
Otvorila som unavené oči, čo značilo, že som prespala ten film, čo sme s Harrym pozerali.
Harry už bol hore pravdepodobne dlhšie, pretože na mini stolíku čo bol pri sedačke bola skoro zjedená bageta a prázdne fľašky od vody.
,,Mohol si ma zobudiť skôr," povedala som mu a posadila som sa. Prebehla som si rukou cez vlasy a popravila si pokrčený čierny svetrík.
Napila som sa z vody a odokryla som. Bolo mi teplo.
 Odostrela som okno a mala som krásny výhľad na čisto modré more a slnečnú oblohu.
,,Nemohol som, ty si tak krásne spinkala, Nicki," usmial sa na mňa. 
Kučeravé vlasy mal dané dohora, ale niektoré strapaté kučierky mu z toho, že (skoro) ležal a ja na jeho hrudi, padali do očí.
,,Ale na tebe..a ty si bol už dlhšie hore a nemohol si nič robiť," pozrela som sa mu do očí.
Určite sa nudil..asi som mu vtedy bola ako príťaž, lebo som na ňom ležala a on bol už hore..
,,Na mne môžeš ležať koľko chceš a kedy len chceš...nikdy mi to nebude vadiť. ...Milujem ťa," uškrnul sa, pritiahol si ma k sebe a pobozkal ma. 
Obaja sme boli doslova "poskladaní" na menšej sedačke v lietadle. No nám to nevadilo, že sme sa tlačili. Rukou pri prešiel po odhalenom stehne.

,,Heeeej! To si šetrite až do hotelovej izby, na Havaj!" stál v malej chodbičke Louis a smial sa na nás. V ruke držal mobila  v druhej jedol sneakers-ku.
Nialla som moc nesledovala, aj keď sedel blízko. Na Liama som mala ako keby výhľad, hral nejakú hru na mobile. 
Danielle, jeho priateľka išla radsej na nejakú súťaž, aby šla s ním..nechápala som to, ale nechcela som sa to moc vypytovať, ešte by sa trápil. A my sme si sem prišli oddýchnuť a trošku si užiť.
Cez uličku sedeli Zayn s Perrie a na niečom sa smiali, lebo pozerali niečo na notebooku, ktorý mal Zayn na kolenách.  Asi niečo vtipné, domyslela som si. Alebo ich zabával Niall, ktorý sa k ním stále otáčal a niečo im tým jeho vtipným hlasom vravel.
,,Aj  si to šetríme,"  zamrmlal mi potichu do ucha sexy hlasom Harry, ale tak aby to
 počul aj Louis. Eleanor som teraz nevidela, asi spala niekde vpredu v lietadle.
Ani nie o 10 minút sme už pristávali v Honolulu.

Harry ma chytil za ruku, a aj chalanmi, ochrankou a všetkými sme rýchlo prešli cez kontroly a šli rovno do auta, ktoré si chalani objednali a odviezlo nás to do vysnívaného rezortu.
 Pred letiskom neboli skoro žiadne fans, iba zopár, Harry sa s niektorými pofotil a aj Niall a Liam, Louis a Zayn šli rýchlo dovnútra.. asi moc nemali náladu sa fotiť, len dali autogramy. Ako inak tam nemohli chýbať, ani nejakí paparazzi.
,,Je to tu krásne!" povedala som nadšene Eleanor,  ktorá s úsmev prikývla, s ktorou som v aute sedela a ukazovala som na slnečnú pláž, palmy a niektoré krásne domčeky, ktoré boli pri pobreží, po ktorom sme šli autom do hotela.
Perrie tiež vzdychala od úžasu. Chalani sedeli vedľa seba a niečo pozerali na iPade.
Autom sme vstúpili do krásneho rezortu. Všetko bolo ohraničené palmami, a všade boli nejaké kvety.
Napísala som sms mame, že sme už tu, aby sa nebála.
Keď sme vyšli z auta, slnko silno pripekalo.. na to, že bol máj tu mohlo byť aj 35°C.
Na informáciach sme si zobrali klúčiky od izieb a všetci sme sa rozdelili. El mala samozrejme izbu s Louisom, Perrie so Zaynom, Liam mal s Niallom, lebo obaja tu boli sami a ochrankári aj lekár mali spolu, haahh.
S Harrym sme šli hore výťahom na 3 poschodie a hľadali našu izbu.
,,O môj bože!" povedala som, keď sme vstúpili do veľkého slnečného apartmánu s výhľadom na more.
Prebehla som celý apartmán..bol krásny..taký biely s veľkými oknami, útulný, proste krása.
,,Je to nádhera," povedal mi Harry, zťažka položil kufre a zozadu ma objal. Stáli sme na menšej terase, čo sme mali v apartmáne a pozerali sme sa na priezračné more.
,,Milujem ťa," otočila som sa k nemu a pobozkala som ho.
Odhrnul mi vlasy z tváre, bozk mi opätoval a potom sa mi hlboko zahľadel do očí, ale nič nepovedal, len sa usmial.
,,Aj ja teba," povedal mi tiež. Oprela som sa mu o hruď a on ma pobozkal na vrch hlavy.
,,Čo je? Prečo si sa tak pozeral?" spýtala som sa ho zvedavo.
,,Ale nič milacik," odpovedal mi a zodvihol ma zo zeme a zatočil mnou. 
,,Si krásna.." povedal na koniec. 
,,No strašne," zasmiala som sa, pretože som bola určite celá strapatá. Slnečné lúče mu svietili do tváre, ale nevšímal si ich.
,,Si krásna. Tvoja tvár, hlas, oči.. telo.. ty. Si proste dokonalá..pre mňa. Si moja," povedal vášnivo a znova ma pobozkal.
Obaja sme boli trošku unavení z letu.. a určite aj ostatní.
 A tu na Hawaji bolo práve 5 hodín poobede, teoreticky toho istého dňa, akého sme leteli, len tu je o veľa hodín pozadu. Proste iný čas ako v našom Londýne.
Vyšli sme z terasy, vybalili sme si všetky veci a šli sme sa s Harrym prejsť po pláži.
Zavolali sme aj ostatných, ale všetci boli ustatí z letu, tak oddychoval na izbách a nešli..kto vie ako oddychovali.../teda podaktorí/:D
Prešli sme cez malý chodníček, pri ktorom boli samé palmy a obrovský bazén, pri ktorom bolo dosť ľudí, čo sa opaľovali a kúpali. Chodníček viedol od hotela  až na súkromnú hotelovú pláž.
Vyzuli sme sa a bosí sme sa prechádzali pri mori po horúcom piesku. Ruke v ruke sme prešli pri more a namočili si nohy.
To by ani nebol Harry, keby ma nezačal špliechať. Ako keby ani nebol zranení..hýbal sa ako rybička, aj keď občas krývkal, lebo ho tá noha niekedy začala bolieť.
Neboli sme ani oblečení v plavkách, ale v normálnych veciach a on ma začal špliechať.
Samozrejme som mu to musela vrátiť. Obaja sme sa smiali a špliechali sa so slanou vodou, ako nejaké malé deti.
Bavilo nás to.


Celý sme už boli mokrí a smiali sme sa stále bez prestávky..a nakoniec to Harry ukončil tak, že ma začal objímať..
,,Ani na to nemysli," povedala som mu a hľadela som mu do očí, z ktorých mu vyžarovala zvedavosť a doslova..dravosť a hravosť.
,,Myslíš na toto?" zaškeril sa a oboch nás "hodil" do vody. Nebola studená, ale taká akurát, no všetko oblečenie sa na mňa lepilo.
Vyliezli sme z vody a vyvalili sme sa na piesok. 
,,Tá obloha..," ukázal hore na jeden mrak, ,, vyzerá ako ruža," usmial sa.
Zahľadela som sa lepšie. Mal pravdu.
Ležala som vedľa neho a hľadela na oblohu. Posadil sa, podoprel sa rukami a pozrel sa mi do očí.
Mokré vlasy mu padali do zelených očí, ktoré sa doslova usmievali.
,,Vyzeráš šťastne," povedal mi.
,,Aj som," usmiala som sa na neho. Bola som k nemu úprimná..bola som šťastná.. natočil sa ku mne a pobozkal ma.
Na pláži sme sa ešte dlhšie vyvalovali..sledovali sme dokonca aj západ slnka. Tá únava z letu z nás nejako opadla.
Z pláže sme šli rovno naspäť do nášho hotela. Harry objednal nejaké jedlo na izbu, ja som sa zatiaľ osprchovala.
Tá kupeľka a aj celý apartmán boli riadny luxus. Nehovorím, že by som bola nejaká zlatokopka, čo to využíva..nie som. 
Harryho milujem a proste chalanov mám rada. Nikdy by som to nijako nevyužila.
Umyla som si telo a aj hlavu, urobila som si hygienu a rozhodla som sa, že aj keď je to prvá noc dám si jednu peknú nočnú košielku, čo som si kúpila vo Victoria's Secret keď som nakupovala s El.
Bola krátka..malo zakrývala a viac odhalovala, ale bola pekná.
Zajtra pôjdeme aj so všetkými už na pláž, len dnes sme sa šli len s Harrym prejsť, lebo bol ten časový posun a ten let..proste všetci boli unavení. My s Harrym ani nie.
Vyšla som z kúpeľky. Precupitala som do izby kde bol bol Harry.
Harry sedel na veľkej posteli, len v teplákoch a niečo jedol z misky plnej ovocia, čokolády a samých takýchto šmakov...
Vstúpila som len v tom 'sexy' prádle do miestnosti, no nevšimla som si, že Harry v izbe nie je sám. 
No ja som si to vôbec neuvedomila...vedľa neho z druhej strany sedel Niall (no super), ktorý mal na sebe tiež krátke tepláky a tielko, z ktorého mu bolo vidno svalnaté ruky..
Chápem, že sú kamaráti, chodia k sebe na izby, len ma to vôbec nenapadlo..
Niall mal izbu s Liamom, no bol u nás a s Harrym jedol a niečo pozerali na mobile a smiali sa.
Hlavou sa mi toho priemietlo veľa, dúfala som, že sa ho Harry nepýtal prečo ma ignoruje ani nič podobné, ale keďže sa smiali predpokladala som, že nie.
Obaja odtrhli oči od misy z jedlom a pozreli sa na mňa, keď som vošla. 
Prestali sa smiať.
Harry s údivom povedal "ou" a zaškeril sa a Niall len pootvoril ústa. 
Nestihla som sa spamätať. Cítila som sa trošku trápne.




Nicki:
youthfloral:

follow for a sassy rosy blog! ♡


Harry:
Large





-Ďakujem, že čítate môj príbeh...komentáre ma potešia :3 V blízkej dobe dám novú :3 ešte raz ďakujem :)
-Nicki (blogger)








utorok 21. mája 2013

#36. One Way or Another


-

Stála som oproti nemu a nechápavo som na neho hľadela, no usmievala som sa. V rukách mával s mojimi nohavičkami VS a pôvabne sa na mňa uškŕňal. Pristúpila som bližšie, že mu ich zoberiem no dal ich nad seba. Super.
,,Héj! To nie je fér!" povedala som oduto. Bola som nízka, a keď bol on vysoký a ešte k tomu ich dal nad seba bola to dosť nevýhoda.
Jeho hlboký smiech sa ozýval celým jeho bytom, ako ma sledoval, ako som sa načahovala za svojimi nohavičkami.
,,Jáj, ty môj trpaslík!" zasmial sa, konečne mi ich podal podal do rúk a zodvihol ma zo zeme a zatočil s nami. Obaja sme sa smiali. Milujem takého chvíle s ním.
Posadil ma na seba, čím som mala okolo neho omotané nohy. Oprela som si hlavu o jeho hruď.
,,A čo noha?" spýtala som sa ho, keď ma stále postojačky držal (sedela som na nom obkročmo).
,,No bolí ma..ale teba budem objímať a zdvíhať aj keby mi ju majú odseknúť, trpaslíček," odpovedal mi a dal mi pusu na nos. 
Na tvári sa mi objavil úsmev, odhalila som zuby.
,,Musím sa ísť zbaliť, teda ak ma pustia.." povedala som mu po chvíľke.
,,Pustia! A ja viem, Nicki strašne sa teším!!" rozžiarili sa mu zelené oči. Zložil ma zo seba, dal mi dlhý bozk. Zobrala som si všetky veci, čo som mala u Harryho a  išli sme taxíkom ku mne domov.

,,Dúfam, že sú doma," povedala som nervózne Harrymu, zvierajúc jeho ruku, keď sme pomaly kráčali po schodoch (kvôli jeho nohe) k môjmu bytu.
,,Neboj sa, pustia ťa," povedal mi povzbudivo, ,,Keď ťa pustili za mnou do Berlína, tak by ťa mali aj sem.. potrebuješ aj ty oddych." usmial sa.
Odomkla som a pomaly som otvorila dvere.
,,Ahojte!" zakričala som nesmelo zavrela som za sebou.
,,Ahojte !" objavila sa na chodbe mama, zatiaľ čo sme sa s Harrym vyzúvali.
,,Dobrý deň," pozdravil Harry zdvorilo moju mamu.
,,No čo, ako Harry ? Liečiš sa pomaly? Si v poriadku?" zasypávala ho mama otázkami, keď sa objímali. Som rada, že si rozumejú. 
Mama mala na sebe svoje obyčajné tepláky a šedé tielko. Rozpustené špinavo-blonďavé krátke vlasy mala zopnuté štipcom na vlasy.
,,Áno pomaly sa liečim, pani Haverová," usmial sa na ňu, ,,a ďakujem Vám za ten koláč," odpovedal milo.
Mama sa potichu zasmiala a s úsmevom kývla vďačne hlavou na Harryho.
Išli sme si sadnúť do obývačky, kde otec pozeral futbal. Išla som za ním ruka v ruke s Harrym a zoznámila som ich. Ocino na Harryho len zazeral.
Mama nám potom doniesla nejaké pitie a slané.  Ako keby som bola návšteva. Zbehla som si zatiaľ do izby zaniesť tašku.
 Dúfala som, že Harryho zatiaľ moji rodičia "nezožerú" (alebo ako to mám nazvať). Hlavne otec, mama ho má rada, aspoň myslím.
Nakukla som do bratovej izby. Neporiadok, ako vždy. No o to nejde, Krisa som už dlho nevidela.
,,Čau!" usmiala som sa na neho. Odrhol oči z počítača, kde hral nejakú hru. 
,,Ahojky Nicki!" tiež sa usmial a objal ma. Celkom mi chýbal. Je pravda, že sa dosť hádame, ale brat je brat.
,,Je tu Harry," povedala som mu potichu.
 ,,Bože...  Ja viem, chodíš s ním. Všetci v škole ma otravujú a chcú aby som im zohnal autogram a číslo a hovoril im o všetkom, lebo si už dlhšie v škole nebola," povedal otrávene a pustil sa ma.
,,Pod ešte som vás nezoznámila," potiahla som ho za rukáv. Tváril sa ľahostajne, ale vedela som, že vo vnútri sa trochu hanbí.
Ťahala som ho do obývačky a chcela som aby sa zoznámili. 
,,Kris, toto je Harry," povedala som mu, Harry sa postavil a podal mu ruku. 
,,Ja som Harry," usmial sa na neho Harry tým jeho dokonalým úsmevom z ktorého som ja paf.
Kris si zakašlal, zamrmlal pozdrav, prehodil s Harrym pár slov a odišiel naspať do izby. 
Popravila som si modrú košeľu a legíny a sadla som si vedľa Harryho na gauč. Chytila som ho za ruku, ktorú mal položenú na stehne.
,,Takže vy sa chystáte dnes na dovolenku? " povedal hrubým hlasom otec a stíšil futbal, ktorý bežal v telke.
Nahodila som na Harryho nechápavý pohľad.
,,Áno, ako som Vám hovoril pán Haver, letíme o pol 12, dnes v noci..platiť nemusíte, už ja som všetko zaplatil. A nejdeme tam len my dvaja, idú aj chalani a aj ochrankári.." hľadel nesmelo do zeme a zobral si jeden koláč, čo bol položený na stole.
,,Už o pol 12, v noci?" spozornela mama.
,,Hej," odpovedala som teraz ja dúfajúc, že ma pustia. Veď nie som malé decko.
,,Nicki, nie je to narýchlo? Potrebuješ si oddýchnuť.. a v pondelok už musíš isť do školy, nechcem aby ťa vykopli," pokračovala mama.
Stisla som Harrymu ruku. 
,,Ja viem. Oddýchla by som si tam, s Harrym a ostatnými. A mami,  my priletíme v pondelok večer, viem je teraz piatok, ideme tam na 3 dni...utorok, by som šla určite do školy, fakt mami. Prosím ver mi." hľadela som jej do očí.
,,Čo tam všetko potrebuješ? A kde to je presne? Kedy by ste prileteli? A koľko trvá let" zaujímala sa. Rozžiarili sa mi oči. Vedela som, že to už je áno.
,,Počkať, ty ju tam chceš pustiť?" skočil jej do reči otec. Na čo, som Harryho znova stisla jemnejšie za ruku. Povzbudivo ma pohladil za chrbát.
,,Harry je zodpovedný chlapec. Všetko mi vysvetlí ohľadne toho, nie Harry?" usmiala sa na neho mama. Otec si niečo zamrmlal popod nos.
,,Áno, samozrejme vysvetlím," úsmev jej opätoval.
,,Nicki, choď sa hore zbaliť, hneď som pri tebe, len chcem vedeť ohľadne toho vášho výletu ešte všetky informácie," povedala mi mama.
Natešená som sa postavila, venovala som Harrymu sladký úsmev a zbehla som poskakujúc do izby. 
Z tašky, ktorú som mala u Harryho som si všetky veci vyhádzala. Vytiahla som si stredne veľký kufor a otvorila skriňu.
Na spodok kufra som si dala dvojo žabiek, jedny letné sandálky a topánky na opätku (lodičky). Ďalej dva uteráky a jednu osušku. Potom som si tam dala všetko potrebné letné oblečenie. (kraťase, šaty, tielka, tričká, pyžamo a suknu. Samozrejme aj plavky, čo som si dnes kúpila s El vo Victoria's Secret a i.) . 
Dala som si tam spodné prádlo, vrátane toho, čo som si kúpila dnes..už len kvôli Harrymu. Usmiala som sa ako debil a všetko som vložila už do plného kufra.
,,Tákže," vtrhla mi do izby mama, ,, Harry mi o tom všetko povedal a dokonca mi aj ukázal na mobile obrázky tej destinácie na Hawaji, pri meste Honolulu. A budete tam ževraj letieť až okolo 11-12 hodín," povedala s údivom, usmiala sa a posadila sa na moju postel.
,,Viem je to veľa hodín..ale tam je posun času, iný ako je tu v Londýne. A mami, viem že som s vami pomenej, ale to sa napraví, sľubujem," povedala som jej.
Postavila som sa zo zeme, kde som si balila veci a objala som ju so slovami: ,,Ďakujem. 
Si úžasná a preto ťa ľúbim.... Naozaj ďakujem, za všetko, mami!" dala som jej pusu na líco. Vážne ju ľúbim, je to najlepšia mama na svete.
,,Och zlatko, budem plakať," zasmiala sa.
 ,,Takže, donesiem ti opaľovacie krémy a dám ti nejaké peniaze, " postavila sa a odišla z izby.
Pokračovala som v balení. Ďalej som si tam dala jednu úžasnú knihu. Román. S názvom "Jeden Deň", už som ju čítala, ale rada si ju prečítam zase.
Potom som si dala do kozmetickej taštičky všetku kozmetiku, sprcháč, šampón a kondicionér a hrebeň a zobrala som si aj žehličku na vlasy, ďalej žiletku, holiacu penu a všetky iné potrebné veci.
,,Tu máš dva opaľovacie krémy a dávam ti aj 150 libier. Dúfam, že ich použiješ s rozumom," povedala mi a podala mi tie veci. 
,,Ďakujem mami." povedala som jej úprimne.
Stála nado mnou v mojej izby a kontrolovala ma, či mám všetko potrebné pobalené..od oblečenia až po kozmetiku a doklady.
,,Takžeee, všetko máš. Aj pas a občiansky máš.. a letenky?" spýtala sa po stýkrát.
,,Letenky má aj s ostatnými vecami Harry. A pas aj občiansky mám, " odpovedala som už trošku otrávene a ukázala som na menšiu príručnú batožinu.
Okrem dokladov som v nej mala aj slúchadká, vankúš, časopis a peňaženku.
,,Idem si dať sprchu," povedala som jej, a odišla som z izby. Šla za mnou, no mierila pravdepodobne za ostatnými do obývačky.
Vyzliekla som sa z vecí, išla som rýchle do kúpeľky. Dala som si krátku sprchu a na seba som si dala úzke čierne tielko, na to čierny sveter a obyčajné kratučké biele kraťase, obula som si ako inak, obľúbené biele conversky. 
Moc som sa nenamaľovala. Dala som si len slabý makeup a upravila som si obočie a vlasy som si rozpustila na ramená.
,,Takže všeetko máš a si pohodlne oblečená na let?" zastavila ma na chodbe mama, keď som už prichystaná smerovala do izby.
,,Mám, áno veď som si teraz dala pohodlný sveter, a inak všetko mám," povedala som jej a šla som si po mobil do izby.

Sadla som si vedľa Harryho a vyložila som si na neho nohy. 
,,Už by sme mali ísť, aj ja sa musím pobaliť," pošepkal mi potichu do ucha.
,,Hej viem," usmiala som sa na neho. 
,,Si krásna, aj keď nie som moc namalovaná," povedal mi, ked sa na mna pozrel a usmial sa. Potešilo ma to.
Rozlúčila som sa s našimi a Krisom, ktorý zase nechápal, že kam idem. Keď som mu povedala, že Havaj len otvoril ústa a povedal, že mu mám niečo doniesť..milé od neho.
 Otec sa tváril neutrálne, no rozlúčil sa s nami. Mama to moc prežívala, stále ma kontrolovala, a aj tam jej musím občas volať.
,,Štasný let!" zakričala nám, keď sme šli už po schodoch dolu.
Harry mi zobral  môj kufor,  aj keď som si ho chcela zobrať sama, lebo ho bolela tá jedna ruka a noha, no on to hneď zamietol. Je tvrdohlavý.
Príručnú batožinu som si dala cez pleco a išli sme znova taxíkom k Harrymu domov.
Harry si dal sprchu, pobalil si oblečenie, plavky a všetko potrebné s čím som mu pomohla a kedže bolo ešte len pol 8 a my sme sa mali zo všetkými stretnúť vo vile o pol 11 mali sme ešte čas.
Pre nás, ale príde Niall, ktorému Harry volal, lebo nás odvezie do vily a tak..dúfam, že všetko aj na dovolenke dopadne v poriadku a že Niall bude normálny.. ako mam ho rada, ale keď mi vyznáva lásku, je to pre mňa ťažké, keď milujem niekoho iného.
Harry si niečo pozeral na notebooku a ja som hrala hru na mobile, potom sme si len lahli a oddychovali sme. Ležala som na jeho hrudi, on ma držal jednou rukou a aj ja jeho.
Harry si hmmkal jeho chrapľavým hlasom nejakú pesníčku, čo ma uspávalo. . 
Pred pol 11 pred Harryho bytom trúbilo čierne Range Rover.
 Harry ťažko niesol kufre, aj keď som sa mu snažila pomôcť a do mojej príručnej batožiny si dal všetky svoje doklady a aj letenky. Harry mal na sebe rifle, conversky,  sivý sveter a čiernu čapicu ktorá sa mu strašne hodila.
Harry si sadol dopredu pri Nialla a ja do zadu
Niall mal ku mne asi stále neutrálny postoj, čo som usúdila podla jeho znudeneho "ahoj" ..dúfam, že to Harry nebude naozaj riešiť a nebude si to všímať.
S Niallovým autom sme zašli ešte do McDonald's, aby sme sa pred odletom najedli, ja som moc hladná nebola, dala som si len jeden hamburger a colu. Niall a Harry toho mali dosť. Niall riadil a popri tom sa napchával. 
Všimla som si ako sa občas pozrel do spätného zrkadla, aby ma videl.. hmm. Harry sa za mnou tiež otáčal a pýtal sa ma prečo som tak ticho, či sa neteším. Samozrejme som sa tešila, len v aute nebudem skákať ako klokan od radosti.
Sedela som vzadu a pozerala som sa na nočný Londýn osvetlený veľa svetlami. Bol nádherný.
O chvíľku sme už boli pred veľkou vilou chalanov. Pred vilou stálo veľké auto (také niečo ako malý bus), Harry s Niallom tam naložili svoje a aj môj kufor do toho mini busu a šli za ostatnými dovnútra. 
Všetci stáli na chodbe.
,,No ahojte!" povedal nám Paul, čo stál v strede.
,,Ja som tu dnes nemal byť, len som vám chcel pripomenúť, že žiadne somariny, škandály, ani spíjačky a podobne. A hlavne si dávajte pozor, dobre ?" pozrel na Harryho a na jeho obviazanú nohu, ktorá mu trčala z riflí. 
Postavila som sa vedľa Eleanor, chalani išli všetci spolu rovno do toho mini busu, my rovno za nimi, kde nás už čakali dvaja ochrankári a lekár, ako hovoril Paul.
S El sme si sadli do zadu, chalani boli rozmiestnení..no všade.
Počula som, že Harry telefonuje, aj ked bolo tak neskoro, s mamou Anne a hovoril jej že tam príde na pár dní po dovolenke a podobne.
Chalani sa celú cestu na letisko rozprávali o hrách čo tam budú hrať, ako napríklad potápanie, skákanie z mola, surfovanie a nezabudli vynechať ani stavanie hradov z piesku, na čo sme sa s El zasmiali.
V tom mini buse, ešte ten lekár skontroloval Harrymu nohu a ruku a aj krvný tlak. Všetko mal v norme.
Z jednej strany som sedela vedľa El a z druhej sedel pri mne Harry, ktorí ma hladkal po stehne. 
Držala som ho za ruku, keď mu ten lekár, ktorý sa predstavil ako Loren Strauss, stláčal boľavú nohu a Harry sa pri tom mykal, ale zvládol to a má ju v celkom v  poriadku. Chalani si z neho robili srandu, že je ako baba, no on ich ignoroval a vyplazil im svoj sexy jazyk.
Ani nie o pár minút sme už boli pred letiskom, pred ktorým bolo veľa fans.
,,Ako sa dozvedeli, že letíme?" povedal otrávene Louis, chytil Eleanor za ruku, ked sme vystupovali toho mini busu. Prešli sme cez všetkých fans, chalani boli trošku nahnevaní, tak ich ignorovali, len s dvoma-troma si spravili fotku a dali autogram, veď sme nemali moc času, lebo sme leteli o pol 12 večer  a už bolo niečo po 11.
Zayn počkal pred vchodom Perrie, s ktorou som sa privítala, chytila som Harryho za ruku, na čo sa mu na tvári objavili hlboké jamky a rýchlo sme so všetkými šli cez letisko.
Kufre všetkým nám brali tí ochrankári. Doktor za nami rýchlo cupital, pretože sme mali všetci naponáhlo, museli sme ešte prejsť cez terminály a cez kontroly.

,,Uff a čaká nás 12 hodín letu!" povedal Liam, vyvalil sa svoju pohovku v lietadle, dal si slúchadká a zavrel oči.
-"Už sme vyleteli z letiska Heathrow! Prajem Vám príjemný 12 hodinový let na Hawaii do Honolulu!"- ozval sa lietadlom príjemný hlas pilota.
Niall "sedel" vedľa Liama a volačo pozeral na iPade a popri tom jedol hranolky čo mu podala letuška. Nechápem kam to do neho ide.. ved sme pred nedávnom jedli aj s Harrym ten mekáč.
Ochrankári a lekár sedeli tuším niekde vzadu.
Eleanor sedela s Louisom niekde pred nami a Perrie a  Zayn sedeli cez malú uličku, pri nás. Zayn tiež spal a Perrie počúvala hudbu. Vo vzduchu sme 20 minút a oni už spia..
Ja som "sedo-ležala" pri Harrym a pozerali sme spolu na malej telke čo tam bola nejaký film, boli sme zakrytí dekou, čo nám dala letušku a driemali sme.



Harry:
Large


Nicki:



-Dúfam, že sa vám nová časť páči. :) Komentár by potešil :)) V blízkej dobe dám novú. Ďakujem vám.
-Nicki (blogger)

piatok 17. mája 2013

#35. One Way or Another

Som rada, že čítate môj príbeh, aj keď časti nepridávam 
tak často, aj keď sa snažím :/ :))
Ďakujem Vám


-

Silné slnko mi cez veľké francúzske okno Harryho bytu, prepalovalo rovno do očí. Prebudila som sa. 
Bolo piatkové ráno, mohlo byť tak 11 hodín, tipovala som. A pri pohľade na mobil som aj mala pravdu..som ja ale múdra.
Harry vedľa mňa si spokojne spinkal.
Nechcela som ho budiť, potrebuje si po tom všetkom strese, zraneniach a nemocničnom prostredí oddýchnuť.
Slnko mu svietilo na nahú potetovanú hruď, na ktorej sa mu krásne črtali tetovania.
Cez seba mal prehodený len biely paplón, ale keďže sa stále mrvil odhaloval si svalnaté ruky a dlhé nohy.
 Slnko ho ale vôbec neprebudilo, ale mňa bohužial áno. Bolo to tu nezvyčajné, na Londýn, takéto počasie. V Berlíne bolo chladno, a tu je čistá pekný jar. Konečne. Ale veď je prvý máj, lásky čas..zázraky sa dejú.
Unavene som sa posadila na postel. Pri pohľade na pohodený uterák pri posteli, som sa usmiala nad spomienkou, čo sme s Harrym roboli včera večer. 
Vstala som z postele, nahá som precupitala do šatne kde má Harry oblečenie. Na seba som si dala len Harryho košelu a išla som nám urobiť nejaké raňajky.
Vlasy som si len prehodila cez ramená.
Moc som sa v kuchyni nevyznala. Nikdy som moc nevarievala, ani nepiekla, ale dnes sa mi dúfam niečo podarí.
Keď sme prileteli s chalanmi a aj s Harrym včera z Berlína ma mama tou tortou čo mi dala, keď som si prišla po veci fakt potešila..ale z toho sa asi moc teraz nenajeme.
Bola som rada, že do školy idem až v pondelok, môžem sa aspoň venovať Harrymu a starať sa o neho.
Cez víkend si aspoň oddýchne a ja sa o neho budem starať. Aj keď bude musieť chodiť k nám lekár a Harry musí ísť aj tuším na nejakú rehabilitáciu čičo.
Nervózne som sa motala v Harryho veľkej kuchyni.
 Snažila som sa ho prekvapiť palacinkami, dúfajúc že mi neprihoria a podaria sa mi.
Nevedela som ako sa robia, tak som zavolala mame, ktorá mi nadiktovala recept. Pustila som sa teda do toho.
,,Wuhúú!" povedala som si nadšene od radosti, keď sa mi konečne podarilo urobiť 8 palaciniek. Viac netrebalo.
Natrela som zopár džemom a aj nutelou, na bok som dala jahody, čo som našla v Harryho chladničke, ktorá okrem tých jahôd, mlieka, vajíčok zívala prázdnotou.
Vyzeralo to všetko na tanieri vážne pekne. Bola som na seba pýšná! 
Fotku s raňajkami som hodila na Instagram s popisom : "For me baby xx"
Zbehla som po studených schodoch do spálne. Harry stále spal, no tuším sa už pomaly prebúdzal.
Large

,,Dobré ráno miláčik!" posadila som sa pri neho a tácku som položila na voľné miesto na posteli.
Pomaly otvoril oči, stále ležal, len sa podoprel lakťami a pozrel sa mi do očí.
,,Dobré ránko láska," pritiahol si ma jednou rukou k sebe a pobozkal ma. Trošku sa posadil a upravil si ako inak, vlasy. Paplónom si zakryl nohy až po trup.
Potom si ma prehodil na seba, čiže som na ňom sedela.
,,Urobila som nám raňajky," usmiala som sa na neho a popravila som si prameň vlasov. 
,,Milujem ťa," povedal mi potichu. Hlavu mal položenú na mojej hrudi, teoreticky vo výstrihu, no nevadilo mi to. Objímala som ho. 
,,Hmm moja košielka, na tebe vyzerá dokonalo" usmial sa a rozopol mi na nej jeden gombík.
Chcel pokračovať, videla som že ho to baví. 
,,Budú studené," zasmiala som sa a podala som mu ich. Hodil na mňa grimasu, rozopol mi ešte jeden gombík, asi aby sa napovedalo, čím mi bolo vidieť skoro celé prsia, výstrih. Jáj Harry..
,,Ach Nicki, sú úžasné," povedal mi, keď sa pustil do jednej palacinky. 
,,Počkať koľko je hodín?" spýtal sa ma po chvíľke.  Palacieniek zjedol asi 4, ja som ledva zjedla 2.. nechápem kam to do neho ide, keď má takú peknú postavu.
Obaja sme už svoje palacinky zjedli. No na to, že som ich robila prvýkrát boli dobré.
Pozrela som sa na mobil.
 ,,Bude trištvrte na 12 prečo?" spýtala som sa ho. Sedeli sme prevalený na jeho posteli.
,,Do riti! Ja som zabudol! O 10 som sa mal stretnúť zo všetkými vo vile! Do pi**!" zanadával nahlas a postavil sa z postele.
Krívkajúc smeroval do kúpeľky. Z postele som sledovala, ako jeho nahé telo prešlo po chodbe. 
Mal dokonalú postavu a aj stavbu tela, vôbec sa za ňu nehambil. Veď nemal ani prečo.
Spratala som riad z raňajok.
A aj ja som zabudla na to, že sa majú stretnúť  vo vile. 
Keď Harry vyšiel z kúpeľky išla som sa umyť a urobiť si hygienu. Trošku som sa namaľovala a šla som sa obliecť.  
Vlasy som si dala do copu, na seba som si dala len čierne legíny, na vrch voľnú tmavomodrú košelu a náhrdelník. Obula som si biele conversky.
Harry mal na sebe rifle a tiež voľné tričko, nohu ktorú mal obviazanú, si skryl pod rifle. Kučeravé vlasy si stále šuchoril. Bol strašne priťažlivý, ak mám byť úprimná, a je môj, :)
,,Zavolám taxi," povedala som Harrymu, keď som ho čakala v obývačke, zatiaľ čo on volačo hľadal v izbe. Ani neviem čo, ale tuším mobil.
,,Ahh tu je! 7 zmeškaných hovorov od chalanov super! A inak ja možem šof-," hovoril mi z druhej izby, no prerušila som ho. ,,Harry nie, si zranený, to by nebolo dobré," 
Zavolali sme si teda taxík, a ani nie o pol hodinu sme už boli spolu s Harrym pri bráne veľkej vily chalanov. Vonku naštastie neoxidovali žiadni paparazzi.
Keď sme vošli dnu, bolo už niečo pred 1.  Už sa tam aj viedla nejaká diskusia. Na gauči sedel Liam s Niallom a  Zaynom, Louis stál vedľa Eleanor  pri stene, Paul sedel na pohovke a všetkým niečo vravel.
,,A naši oneskorenci!" povedal trošku nahnevane, keď sme vošli do miestnosti, no usmieval sa.
,,Ťažká noc?" spýtal sa s úškrnom Louis na čo mu Harry daroval vražedný pohľad. Potichu som sa zasmiala. El štuchla Louisa, ale smiala sa tiež.
Harry si sadol pri Nialla (ako naschvál) na gauč. Vyložil si bez problémov obviazanú nohu na stôl. Gauč bol už obsadený, tak som ostala stáť, no Harry si ma pritiahol k sebe a posadil si ma na kolená. Milé.
Niall na nás zazeral zvláštnym pohľadom. 
Nechápem čo mu vadí. Sme pár, ľúbime sa. Musí to pochopiť, aj keď je to možno pre neho nie moc ľahké.
,,Takže, moc sme bez vás neriešili, Harry," pozrel sa na Harryho Paul, ,,Do nabudúceho piatku máš úplne voľno, aby si oddychoval a liečil sa a aj chalani majú. Od soboty, ale začnete pomaly chodiť do nejakých rádii, ale to vám ešte všetko potom poviem a vysvetlím čo a ako," usmial sa na nás. Takže chalani majú celý čas voľno.
,,A mňa napadlo, že kedže Harry potrebuje oddych, by sme mohli letieť niekde na dovolenku. Pozeral som veľa, ale najlepší bol Hawaii. A jeden rezort sa mi tam veľmi páčil. Tam by sa mohol Hazza zregenerovať a oddychnuť si a aj mi trochu si vydýchnuť. Aspoň do pondelka by sme tam boli," navrhol zrazu Liam a sledoval reakcie.
,,Viem, je to náhle. No mňa to napadlo už včera ráno. Všetko som pozeral. Leteli by sme dnes večer o pol 12. Vyplatiť pobyt a aj letenky so všetkým musíme do toho rezortu do 3 hodiny dnes. Normálny ludia musia dva týždne skôr no kedže my sme.. my," zasmial sa, každý vedel na čo naráža, ,,Máme čas aj pár hodín pred samotným odletom!" dokončil.
Mne sa to celkom pozdávalo. Aj keď moc peňazí na takú dovolenku nemám.
,,Ja súhlasím," povedala Eleanor zároveň s Louisom.
,,Mne by to tiež vyhovovalo, na dovolenke a spolu sme neboli dlho," povedal Niall a odpil si z džúsu.
,,Hmm mohlo by to byť dobré, zavolám Perrie," postavil sa Zayn a smeroval do druhej izby.
,,Je to skvelý nápad Liam, aspoň si všetci oddychnete. Vybavím Vám dvoch ochrankárov a aj lekára. Viem, chcete súkromie, ale bezpečnosť je prvoradá," hovoril nám Paul.
,,Mne sa to páči," prehovoril Harry a skúmavým pohľadom sa na mňa pozrel čakajúc názor.
,,Hmm aj mne," usmiala som sa na neho a dala som mu pusu, na čo sa mu na tvári objavili hneď hlboké jamky.
S Liamom sme sa potom ešte rozprávali okolo plánovanej krátkej dovolenky, na mobile hneď vyhľadal fotky a ukazoval nám ich. Bolo to krásne. Taký luxus a všade taká pohoda.
Nakoniec sme sa dohodli na tom, že pôjde Liam (Danielle, jeho priateľka má nejaké tanečné skúšky v Španielsku čičo, čiže nejde) Louis, Eleanor, Perrie a Zayn, ja s Harry (aj ked som najprv nechcela, lebo som nemala na to peniaze, Harry ma presvedčil, že bezo mňa by si to neužil, že on mi to zaplatí) a Niall. S nami pôjdu aj ochrankári a aj jeden lekár kvôli Harrymu, čo nám vybavil hneď Paul.
,,Harry to si nemusel pre mňa robiť," povedala som mu, keď sme boli sami v jeho izbe, čo mal tu v spoločnej vile.
,,Ale musel, chcem byť s tebou. Sám  aj keď s chalanmi by som si asi moc neoddýchol, " usmial sa na mňa a oprel ma o stenu. Hľadela som mu rovno do očí.
,,Oddýchol by som si s tebou," povedal mi skoro šepotom a hneď mi dal neuveriteľne dokonalý bozk. 
Rukami ma držal za boky, občas jedna ruka smerovala k môjmu zadku.
,,Ani si nevieš predstaviť ako ťa milujem," povedal mi chrapľavým hlasom po dlhom bozku. 
Ofinu mal danú hore, no niektoré kučeravé pramene mu stále padali do očí.
,,Aj ja ťa milujem," povedala som mu. 
Potom sme zišli dole za ostatnými.
Vo vile sme si dali všetci pizzu, ktorú sme si objednali a ešte sme o všetkom asi do druhej poobede kecali. Vyšše hodiny a to sme väčšinu potom preberali ten Hawaii.
S Eleanor sme sa dohodli, že pôjdeme na nákupy. 
Obe sme sa z toho tešili. Mala som ešte nejaké peniaze, tak mi to celkom vyhovovalo.
Z vily sme s El odišli okolo pol 3. Chalani išli všetci vybaviť ten zájazd na Hawaii, niekde do centra Londýna, išiel s nimi aj Paul.
Rozlúčila som sa s Harrym a všetkými a išla s Eleanor na Oxford Street.
,,Musíme si kúpiť nejaké plavky!" povedala, keď sme vyšli z taxíka.
,,Vo Victoria's Secret majú teraz dokonalé!" povedala, ked  sme prešli okolo VS obchodu.
Slnko stále silno svietilo ulicami Londýna. Keď sme prechádzali niektoré dievčatá sa na nás skúmavo pozerali, no nič nám nevraveli.
Jej vlnité vlasy už predo mnou mávali a ona utekala dnu. Bola tým nadšená. A aj ja som sa tešila, išla som rovno za ňou.
Vo VS sme strávili asi hodinu! A to doslova! Skúšali sme si samé plavky, šaty, tepláky, všetko možné.
Nakoniec som si vybrala jedny tmavo ružové plavky bez ramienok a jedny čierne s ramienkami. Kúpila som si aj jedny tepláky a šaty. Tie veci boli také krásne. A kúpila som si aj nejaké pekné aj čipkové spodné prádlo. (hhh)
,,Ahh ja som taká šťastná! Tie tyrkysové  a biele kvetinkové plavky a to ružové tričko čo som si teraz kúpila sú dokonalé!" povedala mi, keď sme sa posadili v McCafé.
Obe sme si dali jedno karamelové frappé.
,,Aj ja! Som spokojná! Ešte musíme ísť do TopShopu a chcem sa pozrieť aj do Zary, " povedala som jej a odpila som si z kávy.
V tom mi z kabelky začala hrať pesníčka 'Sweet Dreams' od Beyoncé. Vybrala som mobil a zdvihla som. Harry.
,,Takže láska, dnes nám to letí o pol 12 v noci! Nechcem ťa náhliť, ale dojdi už ku mne, aby si sa stihla ísť ešte domov pobaliť a dohodnúť sa s vašimi, proste všetko, lebo je už trištvrte na 4!" - hovoril mi do telefónu Harry.
,,Takže letíme!" bola som nadšená. ,,Dobre do hodinky, som u teba, papa ľúbim ťa," zložila som.
S Eleanor sme teda ešte rýchlo behli z McCafé, aspoň do Topshopu, kde som si kúpila jedny riflové kraťase. Harrymu som kúpila jedno pekné krátko-rukávové tričko. Dúfam, že sa mu bude páčiť.
Po tom som sa rozlúčila s El, išla hneď za Louisom s ktorým sa mala niekde stretnúť, a aj ona sa musí isť prichystať.
,,Tak sa vidíme na letisku! Nič nezabudni!" objala ma, keď sme sa lúčili.
Sadla som si do taxíka a smerovala rovno k Harrymu.
,,Ahoj láska!" povedala som, keď mi otvoril dvere. 
,,Všetko dohodnuté aj letenky," usmial sa na mňa.
,,Tak rýchlo?" bola som prekvapená.
,,Jasné! Božeee, to čo si vykúpila celú Oxford Street?" premeral si ma,  hneď sa zasmial, keď ma zbadal s troma VS taškami a jednou Topshop taškou  v ruke.
,,Nie láska," usmiala som sa na neho a dala som mu  privítaciu pusu. Hneď mi zobral tašky z ruky, ( nebolo to tažké, ale veď gentleman:) ) a pokrívkajúc ich bral pravdepodobne do našej spálne.
Vyzula som sa a išla som si po všetky veci do izby, lebo som chcela ísť domov si po čisté a dohodnúť sa s našimi. A zbaliť sa hlavne na dovolenku.
Keď som vošla do miestnosti, Harry držal v ruke jedny čipkované nohavičky, čo som si kúpila dnes vo VS a mával nimi. 
Dával na mňa zaujímavý sexy pohľad. Z Na sebe mal len rifle, chystal sa práve obliecť.
,,Som zvedavý, kedy ich využiješ," povedal mi zvrhlo a podišiel ku mne. Nezabudol sa pôvabne škeriť. V zelených očiach sa mu objavili malé iskričky.


Harry:
Large



Nicki:
Large



-Takže časť je dlhá, dúfam, že ste spokojní :) Komentáre potešia :)) V blízkej dobe dám dalšiu:) ďakujem Vám:)
-Nicki (blogger)






utorok 14. mája 2013

#34. One Way or Another

Jááj, ďakujem Vám za milé komentáre :))
Tu je nová časť, aj keď pridaná až dnes :/ :))


-

Harryho náhlymi otázkami som bola zaskočená. 
Stále sme sa vznášali lahko po oblohe. Lietania som sa moc nebála.. letela som lietadlom mnohokrát. 
Toto bolo, ale lepšie. Také sukromné lietadlo. Vlastný väčší priestor pre teba a aj dosť..luxus. No nejde o to.
A aj do Berlína za Harrym som letela a to sama. 
Ležala som vedľa neho, sledovala som zapadajúce slnko, čo bol nádherný výhľad z lietadla.
,,Č-čo?" nechápavo som zo seba vykoktala, keď sa mi do uší dostala táto informácia. 
Oči som odtrthla od okna.
Je pravda, že ma Niall ignoruje, kvôli tomu, že mi znova vyznal lásku a ja som mu nebola schopná na to niečo povedať, ale čo mam teraz akože robiť..?
Bolo to pre mňa zložité.. 
Niall sa do mňa ževraj zamiloval hneď, ako ma zbadal v klube Adioos kde som pracovala, no vtedy ma zachránil a pomáhal mi Harry (kvôli čomu už nechcem moc rozoberať v myšlienkach /proste nechutní chlapi/)
Veď keby má o mňa Niall záujem tak by ho prejavil nie?! 
Ach.. aj keď mi to už nepriamo povedal , že sa mu páčim bolo neskoro. Už som bola v tom.. proste milovala som Harryho. A stále milujem.
Niall je kamarát, veľmi dobrý.. podržal ma, keď som sa pohádala s Harrym, dokonca som u neho aj  vtedy prespala... ale ja nechcem aby to chápal tak, že som to robila kvôli tomu, že ho milujem.. áno mám ho rada, ale ako dobrého kamaráta. 
Aj keď ma vtedy pobozkal..úprimne nemôžem povedať, že pre mňa ten bozk nič neznamenal, to nie...ale proste k Niallovi necítim také silné puto, aké cítim k Harrym, ktorého milujem.
Harry ma zvedavo skúmal. 
Čakal kým mu presnejšie odpoviem na rad jeho otázok.
,,Máš s ním niečo?" spýtal sa znova. Hlas mal  ale pokojný.
Snažil sa so mnou nadviazať očný kontakt, no ja som odvrátila pohľad naspäť k oknu. Nechcela som sa mu pozrieť do očí. 
Proste mu nedokážem klamať.
,,Harry ja..," zajachkala som, ,,Ja s Niallom nič nemám.. len sme sa ako keby pohádali, ale to je už jedno," sklopila som zrak.
 ,,Riešme teraz iné veci. Ideš domov! Budeš zdravý !  Budeš so mnou a s chalanmi a rodinou!" usmiala som sa a dúfala som, že sa mi podarilo zmeniť tému.
No môj pokus bol márny. Bohužial.
,,Nicki," chytil ma jemne za ruku, ktorú mal obmotanú lahkým obväzom, ,,Mne to povec, chcem to vedieť..nechcem aby si sa trápila," znížil hlas. 
Prstom mi nadvihol bradu a otočil ju k sebe. Jeho kučeravé vlasy mi šteklili čelo.
Nosy sa nám skoro dotýkali.
,,Harry.. ja..proste neviem ako ti to mám všetko povedať. Je môj kamarát, nič viac. 
Len sme sa pohádali, lebo mi niečo povedal. Ale nič také..Ver mi.. milujem ťa," skoro som šepkala a hľadela mu do hlbokých zelených očí.
Trhol sebou a ťažko sa postavil. 
Jeho prudký pohyb ma prekvapil, keďže sme sa skoro bozkávali.
,,Čo ti povedal?!" zvyšoval nervozne tón hlasu.
,,Len to, že som pre neho ddobrá kamarátka.. Harry ja s ním nič nemám!" postavila som sa, aby som stála oproti Harrymu.
Harry sa stále nemôže stresovať kvôli tej hlave. Nechcem mu to všetko povedať, časť som mu povedala. Na ostatné je čas. Dúfam.
Ale aj tak s ním nič nemám, Harryho milujem, preboha nie som žiadna štetka! Opakovala som si v hlave.
,,Nicki," chytil mi rukami tvár, ,,Nemám mu nič vravieť? Viem, Niall je Niall mám ho rád už len preto, že je," zasmial sa, ,,Ale je všetko v pohode?" nadvihol obočie.
,,Je," klamala som mu. Chcela som mu povedať všetko, ale moc som na to náladu nemala. Aj tak..veď s ním nič hrozné nemám. Je kamarát.
Celým lietadlom odrazu trhlo. Pravdepodobne silná turbolencia. Obaja by sme mali sedieť a byť zapásaní, no keďže sme stáli, tak sme sa s Harrym zapotácali.
Ani nie o tri sekundy nastala ďalšia turbolencia. 
Zase sme sa obaja nemotorne zapotácali až sme nakoniec padli na zem pri sedačku. Celé lietadlo sa prudko hýbalo.
,,Prepáč," ležala som na Harrym. 
Ležali sme na studenej zemi. Bála som sa, či sa Harrymu nič nestalo, kedže mal v pondelok tú nehodu a bolí ho tá ruka a noha a aj hlava.
"Len menšia turbolencia, nič sa nedeje" - hovoril pilot do mikrofónu  a jeho hlas sa ozýval menším lietadlom.
Na zemi sme sa obaja smiali ako idioti. Nám ide logicky pri tých turbolenciách o život a ja s Harrym sa smejeme :D . Turbolencie našťastie po chvíľke prestali.
,,Takto sme už dlhšie neboli,"  povedal mi s úškrnom Harry, keď sme sa obaja dosmiali. Jednou rukou mi držal chrbát a tou mi aj vyhrnul mikinu a jemne hladkal chrbát.
,,Chýbal si mi moc. Viem, som s tebou už skoro dva dni, ale teraz už budeš so mnou uplnee a nie v nemocnici. Milujem ťa," usmiala som sa na neho tiež a dala som mu pusu.
Nie bozk ani nič úchylné, proste pusu.
,,Aj ja ťa milujem. Normálne by sa mi páčilo, keby takto na sebe ostaneme ležať, ale ani si nevieš predstaviť aká je tá tvrdá zem nepohodlná. A aj na moju nožičku boľavú,"  nahodil smutný vyraz, no usmieval sa.
,,Prepáč teda, " pomaly som sa postavila.
,,Ste v pohode? Všetko okej?" vošiel do našej "lože" (ak sa to tak nazýva, proste súkromná časť lietadla so sedačkami pre dvoch a pod.) väčší chlap, ktorého som už s chalanmi videla (pravdepodobne ochrankár) a za ním stál Paul.
,,Hej sme v pohode," odpovedal mu Harry a staval sa zo zemi.
,,Prečo ste boli na zemi?" spýtal sa nás Paul prekvapene. 
,,To je jedno," zasmial sa Harry. Asi nemal moc náladu na to, aby ho ešte aj hrešil za to, že má oddychovať a ležať.
,,No dobre. Hlavne sa nenamáhaj, Harry. A letuška čo je tu s nami sa pýta či si nedáte šunkové  bagety s džúsom alebo colou a spriteom?" spýtal sa nás znova Paul. 
,,Hmm nech nám donesie bagety a sprite," usmial sa Harry a pohodlne sa usadil, no skôr si lahol. Nohu si vyložil, lebo podla jeho výrazu, ho pobolievala. 
Paul stál pri našej sedačke, kde sme sa znova s Harrym vyvalili. 
Začala mi byť zima, tak som sa zakryla menšou dekou, ktorú mi podala letuška, pred odletom.  Harry sa ešte chvílku rozprával s Paulom. Obaja muži potom odišli.
Zjedli sme bagety a popíjali sme si sprite. 
Bola som rada, že sa Harry k tej téme s Niallom nevracia, no zároveň ma to mrzelo, pretože som mu akokeby klamala.
Z druhej strany lietadla sa ozýval strašný smiech. Najviac som počula smiech Zayna a Louisa. Pravdepodobne hrali chalani nejakú videohru, alebo pozerali film. 
Jednou rukou sme sa s Harrym držali, bol opretý o moje rameno a ja som bola zase o okno a pod hlavou som mala vankúš.



Do Londýna sme prileteli tak o pol 8 večer. Z letiska sme sa snažili rýchlo prešmyknúť, no bolo to zložité, keďže tam bolo moc veľa zvedavých fans, hlavne na zraneného Harryho a všetkých. Hemžilo sa to tam aj paparazzmi.
Všetci sme išli zadným vchodom letiska, kde Louisa čakala El, Liama nečakala Danielle, čo ma prekvapilo, no neriešila som to. Perrie čakala v aute na Zayna. S El som sa aj ja vyobjímala, Perrie som zakývala. 
Eleanor sa ešte chvílu rozprávala s Harrym a priala mu skoré uzdravenie. 
Chalani išli každý nejakým iným autom. Liam šiel tuším s Paulovým autom a Nialla som od vystupu nevidela, len ako sadal do veľkého auta, rozlúčil sa len s chalanmi a rýchlo odišiel preč.
Chalani sa musia zajtra o 10 hodine ráno stretnúť vo vile, pretože sa musia o všetkom dohodnúť. Oboznámil všetkých Paul ešte v lietadle.
S Harrym sme sedeli v čiernej veľkej Audi.
Vodič ma zaviedol pred môj dom. Rýchlo som vybehla so svojou batožinou hore. Harry čakal v aute. Chcel ísť tiež, no nechcela som aby sa moc námahal šliapať po schodoch.
Doma som si všetko vybalila. A potom sa znova nabalila. Ani som sa neprezliekla, len som si zobal zo skrine čisté veci, znova všetko kozmetiku, hygienu a pod.
Doma bola len mama. Otec a Kris boli ževraj na futbale čičo.
,,Mami, dnes prespím u Harryho, viem som s vami málo.. Ale Harry ma teraz potrebuje," objímala som ju pri východe z domu.
,,Tvojej učiteľke som volala, že si preč z rodinných dôvodov do piatku," usmiala sa na mňa a podávala mi koláč v škatulke.
,,Čo to je?" usmiala som sa na ňu. 
Položila som batožinu s vecami a chytila menšiu škatuľku.
,,Keď si mi volala z Berlína, že zachvílku odlietate aj s chalanmi sem do Londýna, napadlo ma, že upečiem tebe aj Harrymu tortu, aby sa čoskoro vyliečil," povedala.
Neverila som vlastným ušiam.
,Ja mám tu najlepšiu mamu na svete!" bozkávala som ju od radosti.
,,No bež už za ním Nicki, ale v pondelok už ideš do školy. Zajtra ešte nemusíš ísť. 
Zajtra, ale príd domov," usmiala sa. 
Rozlúčila som sa s nou a išla som dole do auta za Harrym.
Smerovali sme rovno k nemu.

,,Konečne doma!!" vyvalil sa na postel Harry.
Šofér nám vyniesol tašky až hore, urobil by to Harry, ale nemohol sa zaťažovať, ako mu povedal doktor.
Harry stále pokrivkáva, ale chodiť vie.  Barle nechcel. Chodí celkom normálne, aj keď ťažšie.
Postavil sa nechcene z postele a dal si rýchlu sprchu a po byte potom behal len v boxerkách, no "behal" ako "behal" skôr tak zlato pokrivkával a cupital.
Ach , ale to jeho sexi potetované telo.
,,Idem si dať aj ja sprchu," usmiala som sa na neho. 
Sedela som mu totiž na kolenách a opierala som sa o jeho nahú hrud. Postavila som sa smerovala som do priestrannej kúpeľky.
Sledoval ma ako som prebehla do kúpeľky a tak sa začal hrať na posteli s mobilom.
No nehral sa, započula som, že s niekym volá. Hmm tuším to bola Annie. Mama. :)
U Harryho som bola veľakrát, cítim sa tu tak domácky.
Vyzliekla som si mikinu a legíny a spodné prádlo a veci som hodila do koša na prádlo. Fakt sa tu cítim ako doma.. pomyslela som si.
Umyla som si vlasy a telo a zabalená v uteráku som prešla do jeho izby, kde som mala všetky veci. Mokré vlasy som mala prehodené na ramenách. Bez makeupu som sa cítila lepšie ako keď som ho mala. 
Harry stále sedel na posteli, no teraz sa už hral na mobile. Započul moje kroky, no oči stále nestrhol z displeju, kde hral Angry Birds.
,,Tvoja mamina je úžasná," povedal a v jednej ruke, ktorú mal obviazanú držal kúsok koláča a ďalej hral hru.
,,Heh ďakujem," usmiala som sa. 
Keď ma Harry zbadal pred sebou len v uteráku, uškrnul sa. 
Išla som si do tašky po nohavičky na spanie a na vrch som si chcela dať nejaké Harryho tričko.
Bola som unavená z letu, no ešte by som vydržala hore, ved nie je tak neskoro. 
Zozadu ma objali ruky.
,,V uteráku si sexi, ale je lepšie bez neho, miláčik," usmial sa na mňa a zase sa škeril, čím zvýraznil svoje pekné črty tváre. Jeho vysoká postava sa nado mnou viac menej týčila.
Otočila som sa tvárou k nemu. Bola som oproti nemu maličká no nevadilo mi to.
,,Ty si sexy v boxerkách, ty môj pacient," uškrnula som sa teraz ja.
Jedným hmatom zo mňa Harry strhol uterák, ktorý mu zrejme vadil. Oprel ma o stenu a začal ma žiadúco bozkávať po krku a perách.
Ďalej to pokračovalo vášnivým opatrným sexom, ktorý mu zrejme chýbal..a nie len jemu. :D 
Chýbali mi jeho dotyky, vôňa tela,..proste všetko...on.. ach. 
Mám pocit že naše uspokojivé vzlyky bolo počuť hádam všade. Aj keď on vzlykal celkom priťažlivo a jeho chrapľavý hlas..
Zvuk  našich uspokojivých stonaní sa rozliehal po celom veľkom byte. Nevadilo nám to.
Aj keď mal Harry problém s nohou a rukou (zranenia), ako keby sa to vtedy stratilo, snažil sa tú tlmenú bolesť moc nevšímať.
Naše milovanie bolo čím dalej lepšie, vášnivejšie a impulzívnejšie. Každý si užíval prítomnosť toho druhého.



Nicki: 



Harry:
Large




-Ďakujem vám za komentáre..aj teraz by ma potešili nejaké dlhé :3 :) 
Dúfam, že sa vám časť páči aj ked je trošku nudná. :/ :)
Novú pridám čoskoro- 
-Nicki (blogger