Prepáčte, že som dlhšie nepridala časť, ale nemala som moc času.
Ale aj tak Vám ďakujem za komentáre :)
Tak tu je dlhá, nová časť ;)
Tak tu je dlhá, nová časť ;)
-
Jeho bozky boli také vášnivé a žiadúce.
Na to, že bol celý vysilený ma držal pevne v jemnom zovretí.
Chýbal mi. Viem, bola som s ním celú noc, tu v nemocnici, len to je iné. Chcem ho mať pri sebe.
Na to, že bol celý vysilený ma držal pevne v jemnom zovretí.
Chýbal mi. Viem, bola som s ním celú noc, tu v nemocnici, len to je iné. Chcem ho mať pri sebe.
,,Vyzeráš sexy," prehovoril chrapľavým hlasom, keď sa naše pery po dlhom bozku odpojili.
,,Hmm, Harry," povedala som potichu a znova som pobozkala jeho horúce pery.
Popravila som si čierny nátelník s menším výstrihom.
Popravila som si čierny nátelník s menším výstrihom.
,,Už tu budem len dva dni," povedal po chvíľke natešene.
Sedela som na jeho posteli, jednou rukou pi hladkal zápestie a potom sa začal napchávať s McFlurry, ktoré som mu doniesla, keď sme išli z hotela, kde som sa bola "zčlovečiť" ako ma poslal.
,,To vážne?!" povedala som šokovane.
Ach áno, prosím nech už je naspať v Londýne..so mnou a vyzdravený.
,,No som tu už dva a pol dňa. A lekár povedal, že tu musím byť ešte aj zajtra. A potom môžem ísť domov, ale nemôžem nič robiť asi taký týžden, kvôli tej hlave, nohe a ruke, ktoré sa mi musia ešte liečiť, musím chodiť na rehabilitácie a jesť nejaké lieky odfukol si zťažka.
,,Takže už zajtra večer ideš do Londýna?" rozžiarili sa mi oči.
,,Pravdepodobne áno, Nicki," usmial sa na mňa tiež, ,,Ale nejaký profesionálny lekár ku mne bude chodiť každý deň, a okolo štyroch musím ležať v posteli čiže.." nedokočil, pretože som ho od radosti začala objímať a bozkávať.
McFlurry sa skoro rozlialo po celej posteli, no stihol ju položiť na nočný stolík.
,,Bolí ma to, ale pokračuj," vzdychol, keď som na ňom "z polky" ležala a potmehúcky sa usmial, keď som ho začala bozkávať od radosti.
Konečne budem s Harrym.
Teraz sme nemali moc dobré obdobie, boli s chalanmi v USA, potom som s ním bola celý víkend a sme sa pohádali kvôli Melanie, čo mu to nakecala.. ale ako sme sa porozprávali, všetko je už Ok. Milujem ho.
Viem, bude to ťažké kvôli zraneniam, ale ja sa o neho dobre postarám.
,,Budem tu s tebou a pôjdem s tebou aj do Londýna," usmievala som sa na neho. Boli sme k sebe tak blízko, že sa naše nosy skoro dotýkali.
,,Nicki, aj ty máš svoje povinnosti.. rodinu, školu, život a.." hľadel mi do očí.
Prstom sa sa mu dotkla pier, na znak, nech nepokračuje s jeho slovami.
,,Ja viem. Ale teraz si môj život ty," povedala som mu, dotkla som sa jeho nahej hrude, na ktorej sa mu črtali dva krásne vytetované vtáky.
Hruď mu vytŕčala z "nemocničnej nočnej košeli." Pri dotyku mojich studených rúk sa jemne zachvel, no bol dosť silný na to, aby ma chytil, a posadil na seba.
,,Harry, môže sem hocikto príjsť," zašepkala som, ,, Máš zlomenú nohu.. nechcem ti ešte ublížiť," zasmiala som sa, keď si ma vyložil na seba a sedela som na ňom obkročmo.
,,To mi je jedno. Nech prídu," zaškeril sa, čím sa mu na tvári objavili hlboké jamky.
,, A ty mi neublížiš, preboha. Chýbala si mi.. Milujem ťa," pritiahol si ma k tvári a pobozkal ma.
Aj on mi chýbal. Bola som s ním aj včera, no moc som si ho "neužila" lebo som hneď zaspala na gauči v jeho izbe. Ach zase tie jeho dokonalé pery.
,,Ou Yeah!" otvorili sa dvere.
Hlasný Louisov smiech sa rozliehal po celej Harryho izbe.
Sledovalo nás až moc veľa očí na to, že som práve sedela na Harrym a bozkávala ho. A bol zranený.
,,Zmiznite teraz!" povedal trochu nahnevane Harry, no so smiechom hodil vankúš do dverí v ktorých stáli vyškerení chalani.
Prerušili naše celkom vášnivé bozkávanie.
Jediný, kto sa z chalanov nesmial bol Niall, ktorý mal na tvári neutrálny výraz...ach, prečo ma nechápe?
No chalani neodišli, veď prečo by nám nedali chvíľku súkromia no nie?
Všetci sa bez problémov rozvalili na malý gauč (nechápem ako sa tam mohli zmestiť) a sledovali nás s Harrym a škerili sa. No super.
Občas hľadeli aj na telku, v ktorej bežal v pozadí nejaký film.
,,Vy ste ale hrdličky," zasmial sa Liam.
Louis ho zo srandy šťuchol, potom mu to ako inak, musel Liam vrátiť a skončilo sa to tak, že sa odrazu všetci "bili" na tom malom gauči, teda skoro všetci, okrem Nialla, ktorý stál bokom a hľadel do mobilu.
Harry ma zo seba zložil pri čom hundral, že Louis prerušil našu súkromnú chvíľku. Sledoval ich ako sa "mlátia" ako malé deti smial sa.
,,To si ešte vynahradíme," zašepkala som Harrymu do ucha a usmiala som sa na neho.
Chytil ma "nenápadne" za zadok, keď som si išla sadnúť na voľnú stoličku, čo bola v miestnosti.
,,Vynahradíme," žmurkol na mňa.
Nechápem ale čo Niallovi tak vadí. Že som sedela na Harrym a bozkávala som sa s ním ? Veď ja s Harrym chodím, budem si ho bozkávať kedy budem len chcieť.
Aj keby to malo byť od rána do večera. Je to môj frajer, a Niall je kamarát, tak nech to pochopí..
Sadla som si na stoličku vedľa Harryho postele a vytiahla som si nugetky, hranolky a colu z balíčka McDonald's.. uff nejedla som strašne dlho.
Schuti som to z jedla, Harry sa zatiaľ rozprával s Paulom, ktorý pred chvíľkou prišiel a inforomoval ho o všetkom.
Chalani sa konečne prestali blázniť a po chvíľke do izby prišla Annie, Gemma a Harryho nev. otec. Boli za Harryho lekárom.
,,Harry!! Takže už zajtra večer ideš do Londýna? Keďže je dnes streda, tak ťa zajtra večer pustia, Miláčik?" stískala ho jeho mama.
,,Ano mami pustia, ale musím chodiť aj na rehabilitácie a nemôžem poriadne nič robiť.." vzdychol.
-Na druhý deň-
Včera som bola s Harrym až do noci. Pozerali sme spolu v jeho izbe aj film, skoro som aj na tej malej nemocničnej postele vedľa neho zaspala, no potom ma jeho lekár poslal do hotela, že si Harry potrebuje oddýchnuť, aj keď Harry namietal, že chce byť so mnou ( a aj ja s ním) musela som odísť.
Tak som si zobrala taxík a išla za chalanmi a všetkými do ich hotela. No bol tu problém, že som nemala kde spať.
Išla som do apartmánu, v ktorom som sa sprchovala a kde som mala veci (ktoré mi tam dal Louis), pretože neviem kde sú ostatní.
Tá izba bola Niallova a Harryho. No kedže je Harry v nemocnici, bol tam len sám Niall.
,,Môžem spať aj v izbe Louisa, keby viem kde ju má," povedala som, keď som zbadala jeho výraz na tvári, keď ma zbadal vo dverách.
,,Nie, spi na posteli, ja budem na gauči. Dobrú," povedal odurdene a zmizol niekde vo veľkom apartmáne.
Dobre teda, ja som ho brala ako dobrého kamaráta, ale keď ma chce ignorovať, tak nech ma ignoruje.
Zavrela som dvere a hneď som si išla dať rýchlu sprchu, zmyla zo seba všetok makeup
a urobila som si hygienu.
Hrabala som sa v batožine, pretože som nemala v čom spať.
Super, zabudla som si pyžamo..dokonca ani nejaké veľké a voľné tričko tu nemám.
Dala som si teda len čisté nohavičky a vyhrabala som z tašky aspoň nejaké obyčajné čierne tielko. Možno mi bude zima, ale nič iné tu nemám.
Napísala som SMS mame, že zajtra prídem. Ani ma nenapadlo, že je tak neskoro, ale odpísala mi, že dobre.
Vyšla som z kúpeľky a na chodbe stál Niall. Stretli sa nám pohľady. Premeral si ma zo spodu až hore. Stála som pred ním len v nohavičkách a tielku.
,,N-neeebude ti zima?" zakoktal Niall. Mal na sebe tričko a tepláky.
V ruke držal plátok pizze čo značilo, že si ju objednal.
,,To vydržím," prešla som okolo neho hľadajúc posteľ.
Vyvalila som sa na veľkú posteľ, mobil som zvierala v ruke. Strašne mi škvrkalo v bruchu.
,,Mám pizzu. Dáš si?" prehovoril Niall, keď ma zbadal a započul moje škvrkanie.
Nechápem ho. Jeho správanie sa zase zmenilo.
,,Ehm, dala by som si," prehovorila som mysliac na žalúdok.
Sedela som na posteli, jedla som pizzu. Niall sedel vedľa mňa, no v tom mi zavybroval mobil vedľa mňa.
,,Zajtra už budem zaspávať vedľa teba. Chýbaš mi..Milujem ťa.." -Harry.
,,Takže už zajtra večer ideš do Londýna?" rozžiarili sa mi oči.
,,Pravdepodobne áno, Nicki," usmial sa na mňa tiež, ,,Ale nejaký profesionálny lekár ku mne bude chodiť každý deň, a okolo štyroch musím ležať v posteli čiže.." nedokočil, pretože som ho od radosti začala objímať a bozkávať.
McFlurry sa skoro rozlialo po celej posteli, no stihol ju položiť na nočný stolík.
,,Bolí ma to, ale pokračuj," vzdychol, keď som na ňom "z polky" ležala a potmehúcky sa usmial, keď som ho začala bozkávať od radosti.
Konečne budem s Harrym.
Teraz sme nemali moc dobré obdobie, boli s chalanmi v USA, potom som s ním bola celý víkend a sme sa pohádali kvôli Melanie, čo mu to nakecala.. ale ako sme sa porozprávali, všetko je už Ok. Milujem ho.
Viem, bude to ťažké kvôli zraneniam, ale ja sa o neho dobre postarám.
,,Budem tu s tebou a pôjdem s tebou aj do Londýna," usmievala som sa na neho. Boli sme k sebe tak blízko, že sa naše nosy skoro dotýkali.
,,Nicki, aj ty máš svoje povinnosti.. rodinu, školu, život a.." hľadel mi do očí.
Prstom sa sa mu dotkla pier, na znak, nech nepokračuje s jeho slovami.
,,Ja viem. Ale teraz si môj život ty," povedala som mu, dotkla som sa jeho nahej hrude, na ktorej sa mu črtali dva krásne vytetované vtáky.
Hruď mu vytŕčala z "nemocničnej nočnej košeli." Pri dotyku mojich studených rúk sa jemne zachvel, no bol dosť silný na to, aby ma chytil, a posadil na seba.
,,Harry, môže sem hocikto príjsť," zašepkala som, ,, Máš zlomenú nohu.. nechcem ti ešte ublížiť," zasmiala som sa, keď si ma vyložil na seba a sedela som na ňom obkročmo.
,,To mi je jedno. Nech prídu," zaškeril sa, čím sa mu na tvári objavili hlboké jamky.
,, A ty mi neublížiš, preboha. Chýbala si mi.. Milujem ťa," pritiahol si ma k tvári a pobozkal ma.
Aj on mi chýbal. Bola som s ním aj včera, no moc som si ho "neužila" lebo som hneď zaspala na gauči v jeho izbe. Ach zase tie jeho dokonalé pery.
,,Ou Yeah!" otvorili sa dvere.
Hlasný Louisov smiech sa rozliehal po celej Harryho izbe.
Sledovalo nás až moc veľa očí na to, že som práve sedela na Harrym a bozkávala ho. A bol zranený.
,,Zmiznite teraz!" povedal trochu nahnevane Harry, no so smiechom hodil vankúš do dverí v ktorých stáli vyškerení chalani.
Prerušili naše celkom vášnivé bozkávanie.
Jediný, kto sa z chalanov nesmial bol Niall, ktorý mal na tvári neutrálny výraz...ach, prečo ma nechápe?
No chalani neodišli, veď prečo by nám nedali chvíľku súkromia no nie?
Všetci sa bez problémov rozvalili na malý gauč (nechápem ako sa tam mohli zmestiť) a sledovali nás s Harrym a škerili sa. No super.
Občas hľadeli aj na telku, v ktorej bežal v pozadí nejaký film.
,,Vy ste ale hrdličky," zasmial sa Liam.
Louis ho zo srandy šťuchol, potom mu to ako inak, musel Liam vrátiť a skončilo sa to tak, že sa odrazu všetci "bili" na tom malom gauči, teda skoro všetci, okrem Nialla, ktorý stál bokom a hľadel do mobilu.
Harry ma zo seba zložil pri čom hundral, že Louis prerušil našu súkromnú chvíľku. Sledoval ich ako sa "mlátia" ako malé deti smial sa.
,,To si ešte vynahradíme," zašepkala som Harrymu do ucha a usmiala som sa na neho.
Chytil ma "nenápadne" za zadok, keď som si išla sadnúť na voľnú stoličku, čo bola v miestnosti.
,,Vynahradíme," žmurkol na mňa.
Nechápem ale čo Niallovi tak vadí. Že som sedela na Harrym a bozkávala som sa s ním ? Veď ja s Harrym chodím, budem si ho bozkávať kedy budem len chcieť.
Aj keby to malo byť od rána do večera. Je to môj frajer, a Niall je kamarát, tak nech to pochopí..
Sadla som si na stoličku vedľa Harryho postele a vytiahla som si nugetky, hranolky a colu z balíčka McDonald's.. uff nejedla som strašne dlho.
Schuti som to z jedla, Harry sa zatiaľ rozprával s Paulom, ktorý pred chvíľkou prišiel a inforomoval ho o všetkom.
Chalani sa konečne prestali blázniť a po chvíľke do izby prišla Annie, Gemma a Harryho nev. otec. Boli za Harryho lekárom.
,,Harry!! Takže už zajtra večer ideš do Londýna? Keďže je dnes streda, tak ťa zajtra večer pustia, Miláčik?" stískala ho jeho mama.
,,Ano mami pustia, ale musím chodiť aj na rehabilitácie a nemôžem poriadne nič robiť.." vzdychol.
-Na druhý deň-
Včera som bola s Harrym až do noci. Pozerali sme spolu v jeho izbe aj film, skoro som aj na tej malej nemocničnej postele vedľa neho zaspala, no potom ma jeho lekár poslal do hotela, že si Harry potrebuje oddýchnuť, aj keď Harry namietal, že chce byť so mnou ( a aj ja s ním) musela som odísť.
Tak som si zobrala taxík a išla za chalanmi a všetkými do ich hotela. No bol tu problém, že som nemala kde spať.
Išla som do apartmánu, v ktorom som sa sprchovala a kde som mala veci (ktoré mi tam dal Louis), pretože neviem kde sú ostatní.
Tá izba bola Niallova a Harryho. No kedže je Harry v nemocnici, bol tam len sám Niall.
,,Môžem spať aj v izbe Louisa, keby viem kde ju má," povedala som, keď som zbadala jeho výraz na tvári, keď ma zbadal vo dverách.
,,Nie, spi na posteli, ja budem na gauči. Dobrú," povedal odurdene a zmizol niekde vo veľkom apartmáne.
Dobre teda, ja som ho brala ako dobrého kamaráta, ale keď ma chce ignorovať, tak nech ma ignoruje.
Zavrela som dvere a hneď som si išla dať rýchlu sprchu, zmyla zo seba všetok makeup
a urobila som si hygienu.
Hrabala som sa v batožine, pretože som nemala v čom spať.
Super, zabudla som si pyžamo..dokonca ani nejaké veľké a voľné tričko tu nemám.
Dala som si teda len čisté nohavičky a vyhrabala som z tašky aspoň nejaké obyčajné čierne tielko. Možno mi bude zima, ale nič iné tu nemám.
Napísala som SMS mame, že zajtra prídem. Ani ma nenapadlo, že je tak neskoro, ale odpísala mi, že dobre.
Vyšla som z kúpeľky a na chodbe stál Niall. Stretli sa nám pohľady. Premeral si ma zo spodu až hore. Stála som pred ním len v nohavičkách a tielku.
,,N-neeebude ti zima?" zakoktal Niall. Mal na sebe tričko a tepláky.
V ruke držal plátok pizze čo značilo, že si ju objednal.
,,To vydržím," prešla som okolo neho hľadajúc posteľ.
Vyvalila som sa na veľkú posteľ, mobil som zvierala v ruke. Strašne mi škvrkalo v bruchu.
,,Mám pizzu. Dáš si?" prehovoril Niall, keď ma zbadal a započul moje škvrkanie.
Nechápem ho. Jeho správanie sa zase zmenilo.
,,Ehm, dala by som si," prehovorila som mysliac na žalúdok.
Sedela som na posteli, jedla som pizzu. Niall sedel vedľa mňa, no v tom mi zavybroval mobil vedľa mňa.
,,Zajtra už budem zaspávať vedľa teba. Chýbaš mi..Milujem ťa.." -Harry.
Usmievala som sa na displej a odpísala som Harrymu. Milujem ho..
Ach, bola som s ním ani nie pred hodinkou a už mi chýba.
,,Čo máš za problém?!" vytočilo ma, keď mi Niall nakúkal cez rameno a čítal moju správu s Harrym.
,,Nič! Proste si mi nič nevysvetlila za to čo som ti povedal.."Och ty nemôžeš" to je fakt vysvetlenie!!" postavil sa a odišiel.
Zase som ho nechápala. Jeho rýchle reakcie..
Odložila som pizzu, zakryla som sa, chvíľku som si ešte písala s Harrym a zaspala som.
Ráno som vstala skôr, okolo 9.
Niall ma zase ignoroval.. umyla som sa teda, obliekla som sa pohodlne, a zobrala som si všetky veci (batožinu, doklady a pod.) a išla som, že pôjdem nájsť chalanov.
So Zaynom som sa stretla na chodbe, išla som teda s nim do ich izby kde sa všetci balili.
,,Stalo sa niečo?" spýtal sa ma starostlivo Liam, keď ma zbadal so Zaynom vo dverách ich izby.
,,Nie, len ideme za Harrym, no nie?" spýtala som sa ich. O situácii medzi mnou a Niallom im nepoviem.
Počkala som chalanov kým sa pobalia. Dole pri veľko aute som sa stretla s Paulom, Joshom a ešte dvoma mužmi a aj Niallom.
Paul nám povedal, že Harryho pustia skôr, a že teraz ideme rovno po neho.
Išli sme teda pred nemocnicu, pred ktorou bolo veľmi veľa fans.
V aute som sedela vedľa Liama, s ktorým som sa celú cestu rozprávala. Niall sa správal znova ignoračne. Teda voči mne.
Harry vyšiel s pomocou dvoch chlapov zadným vchodom a sadol si rovno do auta.
Annie, Gemma a Harryho nev. otec, odišli už včera večer a počkajú na Harryho v Londýne.
Teraz sedím v lietadle, ktoré smeruje do Londýna.
Na sebe mám obyčajné čierne legíny a bielu pohodlnú mikinu s nápisom, kedže v Berlíne bolo chladno a ani v lietadle to nie je o nič lepšie.
Vedľa mňa "polo" leží Harry, ktorý sladko spinká.
,,Jedna z výhod byť bohatý," zasmial sa ešte pred odletom Harry, čím myslel toto súkromné lietadlo chalanov.
Všetci sedeli pred nami, my sme boli úplne vzadu v takej súkromnej "lóži" kvôli tomu, aby mal Harry pokoj.
Na palube bol okrem chalanov, (a pilotov, samozrejme) Paul, Josh a ešte nejakí muži a aj doktor, ktorý tu bol na to, keby sa z nejakých dôvodov zhoršil Harryho stav.
S Harrym sme polo ležali vedľa seba.
Harry už nemal našťastie obviazanú hlavu, takže sa mu veselo točili jeho hnedé kučery okolo hlavy. Obviazané mal "iba" nohu a prst.
Na sebe mal obyčajné čierne tepláky, chcel si dať rifle, no lekár mu to zakázal, kvôli tej nohe čičo.. A na vrchu mal biele tielko, zvýraznili sa mu tak dokonalé svaly, nielen na rukách ale aj na hrudi a aj tetovania. Ach.
Zdravou rukou mi prešiel po stehne.
Zachechatal sa, čím sa mu znova objavili dokonalé jamky, keď som pri tom nečakanom dotyku (pretože som mala slúchadka, lebo on spal. No už je ako inak hore) začervenala.
Ani neviem prečo.
Z vlasov sa mi pomaly šmýkala gumička, ale nepodarený drdol ešte držal.
Celý let sme sa smiali, pozerali sme totiž na dosť veľkej plazme (na to, že sme v lietadle) nejakú komédiu, no skôr sme sa pri nej bozkávali.
Zajtra asi pôjdem do školy aby som moc nevynechávala..rozmýšlala som.
,,Niall ťa nejako ignoruje ... to pred tým nerobil. Ako nechcem aby si ťa až moc všímal, ale on si ťa nevšíma a ignoruje ťa. Ako keby sa na teba urazil. Ako máš s ním niečo Nicki? Stalo sa niečo čo ja viem, keď sme sa vtedy kvôli Melanie pohádali, alebo teraz?!" spýtal sa ma nečakane.
Nicki:
Harry:
-Takže, dúfam, že sa časť páči. Budem sa snažiť pridávať častejšie :) Komentáre by ma potešili, ďakujeem :)
-Nicki (blogger)
nicki je hluuuuuupa, prečo nejde za niallitkom a neporozpravaju sa:((( chudačiiik moj :( no ale časť pekná ako vždy, len by si mohla častejšie pridávať:P :DDD :-* a ten koniec , som zvedavá čo mu nicki povie :D ;))
OdpovedaťOdstrániťkráásna časť :) taktiež som zvedavá čo mu odpovie :)
OdpovedaťOdstrániťSkvělé... honem další :D
OdpovedaťOdstrániťdalšiu :)
OdpovedaťOdstrániťÚžasná :) som zvedavá či mu to povie :D dúfam že ďalšia bude skoro ;)
OdpovedaťOdstrániťúžastné :D dúfam že sa niestane "niečo nečakané" :D :D :D datk dúfam že dáš čoskoro ďalšiu :D
OdpovedaťOdstrániť