sobota 25. mája 2013

#37. One Way or Another

Som, rada, že čítate môj príbeh :) Viem, že to nepridávam často, 
ale snažím sa ;) Tu je nová, dlhšia časť.
Btw. ten časový posun som si vymyslela :D


-

,,Dobré ránkoo milačiiiik, už sme skoro tam," prebudil ma známy chrapľavý hlas. Chladné pery ma pobozkali na líco.
Ležala som na jeho hrudi, stále sme boli vo vzduchu.
Otvorila som unavené oči, čo značilo, že som prespala ten film, čo sme s Harrym pozerali.
Harry už bol hore pravdepodobne dlhšie, pretože na mini stolíku čo bol pri sedačke bola skoro zjedená bageta a prázdne fľašky od vody.
,,Mohol si ma zobudiť skôr," povedala som mu a posadila som sa. Prebehla som si rukou cez vlasy a popravila si pokrčený čierny svetrík.
Napila som sa z vody a odokryla som. Bolo mi teplo.
 Odostrela som okno a mala som krásny výhľad na čisto modré more a slnečnú oblohu.
,,Nemohol som, ty si tak krásne spinkala, Nicki," usmial sa na mňa. 
Kučeravé vlasy mal dané dohora, ale niektoré strapaté kučierky mu z toho, že (skoro) ležal a ja na jeho hrudi, padali do očí.
,,Ale na tebe..a ty si bol už dlhšie hore a nemohol si nič robiť," pozrela som sa mu do očí.
Určite sa nudil..asi som mu vtedy bola ako príťaž, lebo som na ňom ležala a on bol už hore..
,,Na mne môžeš ležať koľko chceš a kedy len chceš...nikdy mi to nebude vadiť. ...Milujem ťa," uškrnul sa, pritiahol si ma k sebe a pobozkal ma. 
Obaja sme boli doslova "poskladaní" na menšej sedačke v lietadle. No nám to nevadilo, že sme sa tlačili. Rukou pri prešiel po odhalenom stehne.

,,Heeeej! To si šetrite až do hotelovej izby, na Havaj!" stál v malej chodbičke Louis a smial sa na nás. V ruke držal mobila  v druhej jedol sneakers-ku.
Nialla som moc nesledovala, aj keď sedel blízko. Na Liama som mala ako keby výhľad, hral nejakú hru na mobile. 
Danielle, jeho priateľka išla radsej na nejakú súťaž, aby šla s ním..nechápala som to, ale nechcela som sa to moc vypytovať, ešte by sa trápil. A my sme si sem prišli oddýchnuť a trošku si užiť.
Cez uličku sedeli Zayn s Perrie a na niečom sa smiali, lebo pozerali niečo na notebooku, ktorý mal Zayn na kolenách.  Asi niečo vtipné, domyslela som si. Alebo ich zabával Niall, ktorý sa k ním stále otáčal a niečo im tým jeho vtipným hlasom vravel.
,,Aj  si to šetríme,"  zamrmlal mi potichu do ucha sexy hlasom Harry, ale tak aby to
 počul aj Louis. Eleanor som teraz nevidela, asi spala niekde vpredu v lietadle.
Ani nie o 10 minút sme už pristávali v Honolulu.

Harry ma chytil za ruku, a aj chalanmi, ochrankou a všetkými sme rýchlo prešli cez kontroly a šli rovno do auta, ktoré si chalani objednali a odviezlo nás to do vysnívaného rezortu.
 Pred letiskom neboli skoro žiadne fans, iba zopár, Harry sa s niektorými pofotil a aj Niall a Liam, Louis a Zayn šli rýchlo dovnútra.. asi moc nemali náladu sa fotiť, len dali autogramy. Ako inak tam nemohli chýbať, ani nejakí paparazzi.
,,Je to tu krásne!" povedala som nadšene Eleanor,  ktorá s úsmev prikývla, s ktorou som v aute sedela a ukazovala som na slnečnú pláž, palmy a niektoré krásne domčeky, ktoré boli pri pobreží, po ktorom sme šli autom do hotela.
Perrie tiež vzdychala od úžasu. Chalani sedeli vedľa seba a niečo pozerali na iPade.
Autom sme vstúpili do krásneho rezortu. Všetko bolo ohraničené palmami, a všade boli nejaké kvety.
Napísala som sms mame, že sme už tu, aby sa nebála.
Keď sme vyšli z auta, slnko silno pripekalo.. na to, že bol máj tu mohlo byť aj 35°C.
Na informáciach sme si zobrali klúčiky od izieb a všetci sme sa rozdelili. El mala samozrejme izbu s Louisom, Perrie so Zaynom, Liam mal s Niallom, lebo obaja tu boli sami a ochrankári aj lekár mali spolu, haahh.
S Harrym sme šli hore výťahom na 3 poschodie a hľadali našu izbu.
,,O môj bože!" povedala som, keď sme vstúpili do veľkého slnečného apartmánu s výhľadom na more.
Prebehla som celý apartmán..bol krásny..taký biely s veľkými oknami, útulný, proste krása.
,,Je to nádhera," povedal mi Harry, zťažka položil kufre a zozadu ma objal. Stáli sme na menšej terase, čo sme mali v apartmáne a pozerali sme sa na priezračné more.
,,Milujem ťa," otočila som sa k nemu a pobozkala som ho.
Odhrnul mi vlasy z tváre, bozk mi opätoval a potom sa mi hlboko zahľadel do očí, ale nič nepovedal, len sa usmial.
,,Aj ja teba," povedal mi tiež. Oprela som sa mu o hruď a on ma pobozkal na vrch hlavy.
,,Čo je? Prečo si sa tak pozeral?" spýtala som sa ho zvedavo.
,,Ale nič milacik," odpovedal mi a zodvihol ma zo zeme a zatočil mnou. 
,,Si krásna.." povedal na koniec. 
,,No strašne," zasmiala som sa, pretože som bola určite celá strapatá. Slnečné lúče mu svietili do tváre, ale nevšímal si ich.
,,Si krásna. Tvoja tvár, hlas, oči.. telo.. ty. Si proste dokonalá..pre mňa. Si moja," povedal vášnivo a znova ma pobozkal.
Obaja sme boli trošku unavení z letu.. a určite aj ostatní.
 A tu na Hawaji bolo práve 5 hodín poobede, teoreticky toho istého dňa, akého sme leteli, len tu je o veľa hodín pozadu. Proste iný čas ako v našom Londýne.
Vyšli sme z terasy, vybalili sme si všetky veci a šli sme sa s Harrym prejsť po pláži.
Zavolali sme aj ostatných, ale všetci boli ustatí z letu, tak oddychoval na izbách a nešli..kto vie ako oddychovali.../teda podaktorí/:D
Prešli sme cez malý chodníček, pri ktorom boli samé palmy a obrovský bazén, pri ktorom bolo dosť ľudí, čo sa opaľovali a kúpali. Chodníček viedol od hotela  až na súkromnú hotelovú pláž.
Vyzuli sme sa a bosí sme sa prechádzali pri mori po horúcom piesku. Ruke v ruke sme prešli pri more a namočili si nohy.
To by ani nebol Harry, keby ma nezačal špliechať. Ako keby ani nebol zranení..hýbal sa ako rybička, aj keď občas krývkal, lebo ho tá noha niekedy začala bolieť.
Neboli sme ani oblečení v plavkách, ale v normálnych veciach a on ma začal špliechať.
Samozrejme som mu to musela vrátiť. Obaja sme sa smiali a špliechali sa so slanou vodou, ako nejaké malé deti.
Bavilo nás to.


Celý sme už boli mokrí a smiali sme sa stále bez prestávky..a nakoniec to Harry ukončil tak, že ma začal objímať..
,,Ani na to nemysli," povedala som mu a hľadela som mu do očí, z ktorých mu vyžarovala zvedavosť a doslova..dravosť a hravosť.
,,Myslíš na toto?" zaškeril sa a oboch nás "hodil" do vody. Nebola studená, ale taká akurát, no všetko oblečenie sa na mňa lepilo.
Vyliezli sme z vody a vyvalili sme sa na piesok. 
,,Tá obloha..," ukázal hore na jeden mrak, ,, vyzerá ako ruža," usmial sa.
Zahľadela som sa lepšie. Mal pravdu.
Ležala som vedľa neho a hľadela na oblohu. Posadil sa, podoprel sa rukami a pozrel sa mi do očí.
Mokré vlasy mu padali do zelených očí, ktoré sa doslova usmievali.
,,Vyzeráš šťastne," povedal mi.
,,Aj som," usmiala som sa na neho. Bola som k nemu úprimná..bola som šťastná.. natočil sa ku mne a pobozkal ma.
Na pláži sme sa ešte dlhšie vyvalovali..sledovali sme dokonca aj západ slnka. Tá únava z letu z nás nejako opadla.
Z pláže sme šli rovno naspäť do nášho hotela. Harry objednal nejaké jedlo na izbu, ja som sa zatiaľ osprchovala.
Tá kupeľka a aj celý apartmán boli riadny luxus. Nehovorím, že by som bola nejaká zlatokopka, čo to využíva..nie som. 
Harryho milujem a proste chalanov mám rada. Nikdy by som to nijako nevyužila.
Umyla som si telo a aj hlavu, urobila som si hygienu a rozhodla som sa, že aj keď je to prvá noc dám si jednu peknú nočnú košielku, čo som si kúpila vo Victoria's Secret keď som nakupovala s El.
Bola krátka..malo zakrývala a viac odhalovala, ale bola pekná.
Zajtra pôjdeme aj so všetkými už na pláž, len dnes sme sa šli len s Harrym prejsť, lebo bol ten časový posun a ten let..proste všetci boli unavení. My s Harrym ani nie.
Vyšla som z kúpeľky. Precupitala som do izby kde bol bol Harry.
Harry sedel na veľkej posteli, len v teplákoch a niečo jedol z misky plnej ovocia, čokolády a samých takýchto šmakov...
Vstúpila som len v tom 'sexy' prádle do miestnosti, no nevšimla som si, že Harry v izbe nie je sám. 
No ja som si to vôbec neuvedomila...vedľa neho z druhej strany sedel Niall (no super), ktorý mal na sebe tiež krátke tepláky a tielko, z ktorého mu bolo vidno svalnaté ruky..
Chápem, že sú kamaráti, chodia k sebe na izby, len ma to vôbec nenapadlo..
Niall mal izbu s Liamom, no bol u nás a s Harrym jedol a niečo pozerali na mobile a smiali sa.
Hlavou sa mi toho priemietlo veľa, dúfala som, že sa ho Harry nepýtal prečo ma ignoruje ani nič podobné, ale keďže sa smiali predpokladala som, že nie.
Obaja odtrhli oči od misy z jedlom a pozreli sa na mňa, keď som vošla. 
Prestali sa smiať.
Harry s údivom povedal "ou" a zaškeril sa a Niall len pootvoril ústa. 
Nestihla som sa spamätať. Cítila som sa trošku trápne.




Nicki:
youthfloral:

follow for a sassy rosy blog! ♡


Harry:
Large





-Ďakujem, že čítate môj príbeh...komentáre ma potešia :3 V blízkej dobe dám novú :3 ešte raz ďakujem :)
-Nicki (blogger)








5 komentárov:

  1. dokonalá časť :) ten koniec úplne super :DD

    OdpovedaťOdstrániť
  2. daj dalšiu :) skvelá časť :) len keby si ich davala častejšie tie časti :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. wááu je to naozaj skveléé :)

    OdpovedaťOdstrániť
  4. tvl :D kdybych já takhle vešla do toho pokoje :D bych byla rudá jak rak :D a asi bych se chtěla propadnout pod zem :D ale jako boží část :D prosím další! :D

    OdpovedaťOdstrániť
  5. to je úžasné :)
    ako sa tam v tom mori hrali, to bolo také zlaté, milé :333 a ten koniec:DDDD no, som zvedavá na dalšiu :)

    OdpovedaťOdstrániť