,,Niall," povedala som prekvapene, keď sa ma zozadu dotýkali jeho chlapčenské ruky.
Pomaly som sa k nemu otočila, na jeho tvári bol ospravedlnujúci výraz.
,,Ja, ja, vážne chcem sa o všetko porozprávať," povedal mi koktavo.
Jeho oči smerovali k mojej rane na perách, ktorej sa jemne dotkol, a ja som pod tlakom jeho prsta, od bolesti zastonala.
,,Prepáč, ja si ju vyhľadám, a pekne jej všetko vysvetlím," povedal Niall hrdinsky.
Usmiala som sa na neho, no blízkosť, ktorú sme medzi sebou teraz mali presahovala medze. A ja som bola zadaná.
,,Ja to zvládnem... a Niall..ja neviem čo ti mám povedať. Nechcem Harrymu zase klamať, milujem ho " povedala som mu, trošku som sa od neho odsunula.
,,Ale mal by si ísť." postavila som sa.
On tam stál, teraz mal na tvári nepopísateľný výraz. Ako keby som mu vytrhla z hrudi srdce.
,,Ty ho miluješ," povedal mi, no neznelo to ako otázka. Chvíľku na mňa hľadel a potom sa otočil a odišiel.
Povedala som mu, že by mal ísť, ale pri tom ako mi mizol z pohľadu som chcela ísť za ním.
Zostala som tam stáť ako obarená.
Niall mi len chcel niečo povedať, a k tomu mi chcel s tým dievčaťom čo ma udrelo pomôcť... a ja som ho poslala preč.
Asi po 2 minútach rozmýšlania som sa za ním rozbehla.
,,Niall!" zakričala som keď som bosá tekala cez chodbu, v ktorej som ako naschvál narazila na Harryho.
Šmykla som sa pri utekaní tak, že som skoro spadla, no Harryho ruky ma zachytili.
,,Pozor láska," povedal, usmial sa a jemne ma držal.
,,Niall pred chvíľou odišiel. Len povedal že musí isť preč nič viac. Tak aj s Louisom odišli.
Na čo ho chceš?" spýtal sa ma trošku žiarlostivo.
Nedokázala som sa mu pozrieť do očí. Klamala som mu minule..
,,Ja len, niečo som mu chcela povedať, ale to je fuk," povedala som Harrymu a na nos som mu vlepila pusu.
Snažila som sa na Nialla nemyslieť..
Harry mi urobil čaj a rozprávali sme sa čo budeme dnes robiť.
Rozhodli, že pôjdeme do kina.
Oblečená som už bola, tak som čakala Harryho kým sa osprchuje a oblečie.
Sadla som si na veľký biely gauč a zatiaľ som si zapla Harryho notebook, a prezrela som si twitter a po dlhej dobe facebook.
Bola som prekvapená.
Na facebooku som mala neuveriteľne veľa žiadostí o priateľstvo a celú nástenku som mala od niektorých mojich priateľov na FB zaspamovanú.
Dostala som veľa správ, ale radšej som si ich nepozrela a Facebook-ový profil som si bez mihnutia oka vymazala.
Len som pár kamarátkam odpísala, že si fb ruším. Vypytovali sa ma na Harryho, ale pochopili ma.
Na twitteri to nebolo o nič lepšie..
,,On je moj! Zmizni od neho inak sa nedožiješ rána! " alebo ,,Keď sa ešte raz dotkneš a čo i sa len priblížiš k Harrymu, pošlem na teba zabijaka!"
Bolo mi z toho zle.. znova ma premohol pocit strachu.
,,Bože prečo do teba všetci niečo majú?! Do pi** !! Chlapi ťa obťažujú, naše fans ťa neznašajú ach.." nahol sa mi cez ramenoHarry, ktorý práve vyšiel zo sprchy
a čítal správy.
V jeho zelených očiach som videla obavy.
Sadol si vedľa mňa a ja som sa o neho oprela a vyložila som si na neho nohy.
,,Ochránil som ťa pred tými chlapmi..a aj ťa vždy ochraňovať budem. Trochu ma mrzí, že som ťa nedokázal ochrániť pred tou pobláznenou babou, " povedal a jeho pohľad mieril na moju peru, ,,Ale to sa už nestane. Tie tweet-y si nevšímaj, ich to prejde. Ja sa ťa nikdy nevzdám," povedal a začali sme sa bozkávať.
Mal na sebe len uterák..no nemal ho dlho..
Naše bozkávanie vyvrcholilo do vášnivého milovania na gauči...ktorým sa plány s kinom, skončili.
,,Tak si mi chýbala, " povedal keď mi bozkával krk, a popri tom mi jeho rukami nežne vyzliekal čierne tielko, a hneď mi aj rozopínal rifle.
Harry len včera poobede prišiel spolu s chalanmi z L.A tak sa mu chcem venovať naplno.
Aj on mi neuveriteľne chýbal.
Ležala som na ňom a pozerali sme sa do očí
,,Ja sa o teba postarám a ochránim ťa...Strašne ťa milujem,Nicki" povedal vášnivo.
Mal dokonalé rysy tváre. Jeho hnedé kučery mu padali do zelených očí, ktoré uprene sledovali moju tvár a zachytili každý môj pohyb.
,,Aj ja teba," povedala som úprimne.
Začal ma jemne bozkávať po celom nahom tele a stále mi hovoril, že mám dokonalé a bezchybné telo..
On uspokojil mňa..a ja zase jeho. :-)
Naše milovanie sa stále prehlbovalo a zrýchlovalo...obaja sme si to užívali.
Myslím, že sme to riadne dobehli, za to že sme sa s Harrym 4 dni nevideli, a včera v noci sme obaja zaspali, pretože on bol unavený z letu z L.A.
A bola som presvedčená, že naše stonania a vášnivé pohyby na gauči sú počuť na celú ulicu.
Ležali sme vedľa seba, no skôr na sebe, keďže gauč na šírku, moc veľký nebol.
Harry ma jemne hladkal po bruchu a niečo si hmkal. Ja som bola opretá o jeho nahú hrud a oddychovala som.
Boli sme zakrytý len ľahkou dekou.
Túto dokonalú idilku prerušilo niečie klopanie na dvere.
,,Bože .." zanadával Harry posunul ma nabok, vybehol do svojej izby, dal si len boxerky a išiel otvoriť.
Sledovala som jeho telo kráčajúce po chodbe.
Postavila som sa z gauča. Bola som trošku otlačená..a vlasy som mala strapaté, ale čo už.
Nebolo neskoro..veď pred chvíľou bolo len ráno..bolo pol 5 večer.. takže s Harrym sme si užili riadne.
Deku som si obmotala okolo nahého tela a vykukla som na chodbu. Pozrela som sa do dverí.
Stál tam Niall. Spolu s.. Taylor.
Harry mal na tvári udivený výraz. A keď ma Niall s Taylor zbadali len v deke...doplo im, že nás asi vyrušili (aj keď už bolo po).. Harry mal tiež len boxerky.
Harry sa pri mna postavil a Niall s Taylor na nás hľadeli.
,,Čo tu chcete?! Niall?" spýtal sa chrapľavým hlasom Harry.
Nicki:
Harry:
-Taaak nová časť..dúfam, že ste spokojní :) Koment poteší!! Ďakujem za tie minulé tie potešiiiiili uplne :33
-Nicki (blogger)
wtf??!! prečo si to takto akoze ukončila?:OOOOOO
OdpovedaťOdstrániťdneska by sa hodila ešte jedna:33333
Ten koniec je vážne že super -_-" Robím si srandu -_-"
OdpovedaťOdstrániťOkamžite ďalšiu!!!! :333
áá:D úplne super časť :D a vážne by sa hodila ďalšia:P
OdpovedaťOdstrániť