sobota 23. marca 2013

#18. One Way or Another

-

Keď sme išli z môjho bytu kde sa Harry zoznámil s mojou mamou, k Harrymu, zastavili sme sa ešte v Tescu, nakúpiť nejaké jedlo, pretože Harryho zásoby jedla boli na bode mrazu.
Mohlo byť tak pred 6 večer, ale slnko bolo ešte na oblohe. Nebolo zahalené žiadnymi ťažkými mrakmi, čo bolo na Londýn super.
V Tescu sme sa snažili byť nenápadní, rýchlo sme zobrali nejaké pečivo, zmrzlinu, jogurty, vodu a pod.
,,Ó môj božeee! Veď to je ! to je!!.." kričalo za nami blondavé dievča, keď sme spolu s Harrym, ruka v ruke vychádzali z Tesca, pred ktorým začali oxidovať paparazzi..
Blonďavé dievča k nám pribehlo na vysokých opätkoch, a trošku neslušne si potiahla Harryho za lakeť na bok a chcela sa s ním odfotiť. 
Ja som stála bokom, v jednej ruke som držala Sprite a sledovala som ako to dievča sa pri niektorých fotkách doslova na neho lepí! Vždy keď sa snažil Harry odísť, ho ešte viac prichytila a on sa na mňa utrápene pozrel.
No po 4 minútach ma trpezlivosť prešla a šla som za ňou. ,,Prepáč, ale my nemáme toľko času, fotky máš." usmiala som sa na ňu a popravila som si volné tielko.
Ona sa na mňa pozrela nepríjemným pohľadom, odsotila ma nabok od Harryho a povedala, že on je len jej. 
Všetko samozrejme s radosťou cvakali paparazzi..
,,Prestaň.." povedal jej nervoznym hlasom Harry.
Harry ma išiel obraňujúco chytiť, no ona .. ona ma udrela. Rovno do tváre.
Z pery sa mi spustil pramienok krvy a slzy mi od bolesti vyhrkli z očí. 
Skutočne to bolelo.
,,Ty nie si normálna? Drbe ti?" zanadával jej Harry rýchlo ma schytil  za ruku a obaja sme išli rýchlym krokom do auta. 
To dievča tam ostalo stáť a usmievalo sa. Chápete? Usmievala sa. 

Harry mi otvoril dvere na strane spolujazdca, ja som si jednou rukou držala rozbité ústa. Harry za mnou, celou silou zabuchol od nervov dvere. 
Paparazzi okolo neho stále "pochodovali" no on ich naďalej ignoroval.
Núkup hodil do kufra a sadol si vedľa mňa.
,,Keby to nebolo dievča, už by som jej vrazil!!!!" povedal nahnevane a naštartoval.
Vyšli sme k Harrymu domov a on šiel hneď po obklad.
,,Moc to bolí..?" spýtal sa ma previnilým hlasom, keď mi na ústa prikladal studený obklad.
Stále ma to bolelo, štípalo to, no nechcela som ho ešte viac znervozniť.
Sedela som na kuchynskom dreze, on stál oproti mne a hľadeli sme si do očí.
Na tvári mal obviňujúci výraz. 
,,A-ani nie," zajachkala som, sama sa mi v tom spustila slza, ktorú mi Harry jemne utrel.
Išla som si dať sprchu, na seba som si  dala Harryho tričko, mokré vlasy som si prehodila cez ramená a v zrkadle som sledovala svoje pery.
Ach..prečo ja? Čo som urobila? To len preto že ho milujem...?!
Vyšla som z kúpelne a potom sme si urobili jedlo, ktoré sme si vychutnali v Harryho veľkej posteli a popri tom sme pozerali film. 
Harry ma stále držal ochraňujúco v objatí, hladkal ma po odhalenom ramene a asi v polke filmu zaspal. 
Nebudila som ho, vedela som, že bol unavený z letu, ked priletel s chalanmi z L.A.
Ešte pred tým než začal film, mi povedal že mi dá ráno darček, tak som bola zvedavá čo to bude. 
Harryho som zakryla, a sledovala som jeho tvár. Jeho črty tváre boli také krásne..jeho hnedé kučery mu padali do tváre, a pri každom mojom pomalom pohybe sa pomrvil, no stále ma jeho ruky objímali.
Aj keď nebolo tak neskoro, o pár minút som zaspala vedľa neho.
Rana na pere ma stále bolela, no snažila som sa na ten incident nemyslieť.



Ráno

Zobudili ma hlasy nahlas sa rozprávajúcich chlapcov. Išla som do kúpeľky, kde som si prečesala vlasy, dala som si spodné prádlo, umyla sa a dala som si naspäť Harryho pohodlné tričko. Tvár som si len nakrémovala, zatiaľ sa mi maľovať nechcelo.
Po špičkách som vošla do kuchyne, kde za stolom sedel Niall, Harry a Louis.
Keď ma zbadali všetci sa na mňa usmiali.
 ,,Dobré ráno láska," povedal Harry, podišiel ku mne a pobozkal ma. Keď sa jeho pery, dotkli mojich trošku som sa zatriasla, pretože ma pera, ktorú som mala od včera rozbitú, bolela.
,,To je tá rana?" spýtal sa Niall, keď sa mi pozrel do tváre, no kontaktu z mojimi očami sa vyhol.
,,Neviem čo by som urobil keby niekto udrie Eleanor,..." povedal Louis a pohľadom prešiel po mojich ústach, kde som mala tú bolestivú ranu.
Sadla som si na stoličku vedľa Nialla a z druhej strany bol Harry. To bola super kombinácia. 
Cítila som sa medzi nimi trošku trápne, pretože som mala na sebe len tričko a všimla som si ako sa mi niekedy Niall "nenápadne" pozerá na stehná.
Chalani tam chvíľku rozoberali včerajší incident, Louis sa ma snažil rozveseliť.
Potom začali chalani preberať udeľovanie cien v L.A a čo ich ešte čaká nabudúci týždeň.
Zobrala som si johurt, nechala som chalanov nech sa porozprávajú a išla som sa obliecť.
Najskôr som sa ale trochu namaľovala, a kedže som nevedala čo máme dnes na pláne obliekla som si len úzke čierne tielko a rozrhané bledé úzke rifle. 
Práve keď som sa hrabala v kabelke pri Harryho posteli, pretože som hľadala svoj mobil, a  vtedy ma zo zadu objali ruky. 
Otočila som sa.
 ,,Niall" povedala som nesmelo.




Harry, Niall a Louis: 






-Dúfam, že sa vám časť páči :) Koment by pootešil :)
-Nicki (blogger)

5 komentárov:

  1. Akože to dievča pred tým obchodom?! -_-" Vážne?! -_-"
    Joj ten Niallm som si nemyslela že by sa jej pozeral na holé stehná :DDDDDDD
    Júúúj, je to úžasné! :33 šup, šup ďalšiu časť! :33

    OdpovedaťOdstrániť
  2. dalšiuuuu :) ale aj tak by som bola radčej keby bola s Niallom :)
    ale aj takto je to super :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Šup, šup..další:D Skvělé to máš!:)

    OdpovedaťOdstrániť
  4. Tento komentár bol odstránený autorom.

    OdpovedaťOdstrániť