utorok 21. mája 2013

#36. One Way or Another


-

Stála som oproti nemu a nechápavo som na neho hľadela, no usmievala som sa. V rukách mával s mojimi nohavičkami VS a pôvabne sa na mňa uškŕňal. Pristúpila som bližšie, že mu ich zoberiem no dal ich nad seba. Super.
,,Héj! To nie je fér!" povedala som oduto. Bola som nízka, a keď bol on vysoký a ešte k tomu ich dal nad seba bola to dosť nevýhoda.
Jeho hlboký smiech sa ozýval celým jeho bytom, ako ma sledoval, ako som sa načahovala za svojimi nohavičkami.
,,Jáj, ty môj trpaslík!" zasmial sa, konečne mi ich podal podal do rúk a zodvihol ma zo zeme a zatočil s nami. Obaja sme sa smiali. Milujem takého chvíle s ním.
Posadil ma na seba, čím som mala okolo neho omotané nohy. Oprela som si hlavu o jeho hruď.
,,A čo noha?" spýtala som sa ho, keď ma stále postojačky držal (sedela som na nom obkročmo).
,,No bolí ma..ale teba budem objímať a zdvíhať aj keby mi ju majú odseknúť, trpaslíček," odpovedal mi a dal mi pusu na nos. 
Na tvári sa mi objavil úsmev, odhalila som zuby.
,,Musím sa ísť zbaliť, teda ak ma pustia.." povedala som mu po chvíľke.
,,Pustia! A ja viem, Nicki strašne sa teším!!" rozžiarili sa mu zelené oči. Zložil ma zo seba, dal mi dlhý bozk. Zobrala som si všetky veci, čo som mala u Harryho a  išli sme taxíkom ku mne domov.

,,Dúfam, že sú doma," povedala som nervózne Harrymu, zvierajúc jeho ruku, keď sme pomaly kráčali po schodoch (kvôli jeho nohe) k môjmu bytu.
,,Neboj sa, pustia ťa," povedal mi povzbudivo, ,,Keď ťa pustili za mnou do Berlína, tak by ťa mali aj sem.. potrebuješ aj ty oddych." usmial sa.
Odomkla som a pomaly som otvorila dvere.
,,Ahojte!" zakričala som nesmelo zavrela som za sebou.
,,Ahojte !" objavila sa na chodbe mama, zatiaľ čo sme sa s Harrym vyzúvali.
,,Dobrý deň," pozdravil Harry zdvorilo moju mamu.
,,No čo, ako Harry ? Liečiš sa pomaly? Si v poriadku?" zasypávala ho mama otázkami, keď sa objímali. Som rada, že si rozumejú. 
Mama mala na sebe svoje obyčajné tepláky a šedé tielko. Rozpustené špinavo-blonďavé krátke vlasy mala zopnuté štipcom na vlasy.
,,Áno pomaly sa liečim, pani Haverová," usmial sa na ňu, ,,a ďakujem Vám za ten koláč," odpovedal milo.
Mama sa potichu zasmiala a s úsmevom kývla vďačne hlavou na Harryho.
Išli sme si sadnúť do obývačky, kde otec pozeral futbal. Išla som za ním ruka v ruke s Harrym a zoznámila som ich. Ocino na Harryho len zazeral.
Mama nám potom doniesla nejaké pitie a slané.  Ako keby som bola návšteva. Zbehla som si zatiaľ do izby zaniesť tašku.
 Dúfala som, že Harryho zatiaľ moji rodičia "nezožerú" (alebo ako to mám nazvať). Hlavne otec, mama ho má rada, aspoň myslím.
Nakukla som do bratovej izby. Neporiadok, ako vždy. No o to nejde, Krisa som už dlho nevidela.
,,Čau!" usmiala som sa na neho. Odrhol oči z počítača, kde hral nejakú hru. 
,,Ahojky Nicki!" tiež sa usmial a objal ma. Celkom mi chýbal. Je pravda, že sa dosť hádame, ale brat je brat.
,,Je tu Harry," povedala som mu potichu.
 ,,Bože...  Ja viem, chodíš s ním. Všetci v škole ma otravujú a chcú aby som im zohnal autogram a číslo a hovoril im o všetkom, lebo si už dlhšie v škole nebola," povedal otrávene a pustil sa ma.
,,Pod ešte som vás nezoznámila," potiahla som ho za rukáv. Tváril sa ľahostajne, ale vedela som, že vo vnútri sa trochu hanbí.
Ťahala som ho do obývačky a chcela som aby sa zoznámili. 
,,Kris, toto je Harry," povedala som mu, Harry sa postavil a podal mu ruku. 
,,Ja som Harry," usmial sa na neho Harry tým jeho dokonalým úsmevom z ktorého som ja paf.
Kris si zakašlal, zamrmlal pozdrav, prehodil s Harrym pár slov a odišiel naspať do izby. 
Popravila som si modrú košeľu a legíny a sadla som si vedľa Harryho na gauč. Chytila som ho za ruku, ktorú mal položenú na stehne.
,,Takže vy sa chystáte dnes na dovolenku? " povedal hrubým hlasom otec a stíšil futbal, ktorý bežal v telke.
Nahodila som na Harryho nechápavý pohľad.
,,Áno, ako som Vám hovoril pán Haver, letíme o pol 12, dnes v noci..platiť nemusíte, už ja som všetko zaplatil. A nejdeme tam len my dvaja, idú aj chalani a aj ochrankári.." hľadel nesmelo do zeme a zobral si jeden koláč, čo bol položený na stole.
,,Už o pol 12, v noci?" spozornela mama.
,,Hej," odpovedala som teraz ja dúfajúc, že ma pustia. Veď nie som malé decko.
,,Nicki, nie je to narýchlo? Potrebuješ si oddýchnuť.. a v pondelok už musíš isť do školy, nechcem aby ťa vykopli," pokračovala mama.
Stisla som Harrymu ruku. 
,,Ja viem. Oddýchla by som si tam, s Harrym a ostatnými. A mami,  my priletíme v pondelok večer, viem je teraz piatok, ideme tam na 3 dni...utorok, by som šla určite do školy, fakt mami. Prosím ver mi." hľadela som jej do očí.
,,Čo tam všetko potrebuješ? A kde to je presne? Kedy by ste prileteli? A koľko trvá let" zaujímala sa. Rozžiarili sa mi oči. Vedela som, že to už je áno.
,,Počkať, ty ju tam chceš pustiť?" skočil jej do reči otec. Na čo, som Harryho znova stisla jemnejšie za ruku. Povzbudivo ma pohladil za chrbát.
,,Harry je zodpovedný chlapec. Všetko mi vysvetlí ohľadne toho, nie Harry?" usmiala sa na neho mama. Otec si niečo zamrmlal popod nos.
,,Áno, samozrejme vysvetlím," úsmev jej opätoval.
,,Nicki, choď sa hore zbaliť, hneď som pri tebe, len chcem vedeť ohľadne toho vášho výletu ešte všetky informácie," povedala mi mama.
Natešená som sa postavila, venovala som Harrymu sladký úsmev a zbehla som poskakujúc do izby. 
Z tašky, ktorú som mala u Harryho som si všetky veci vyhádzala. Vytiahla som si stredne veľký kufor a otvorila skriňu.
Na spodok kufra som si dala dvojo žabiek, jedny letné sandálky a topánky na opätku (lodičky). Ďalej dva uteráky a jednu osušku. Potom som si tam dala všetko potrebné letné oblečenie. (kraťase, šaty, tielka, tričká, pyžamo a suknu. Samozrejme aj plavky, čo som si dnes kúpila s El vo Victoria's Secret a i.) . 
Dala som si tam spodné prádlo, vrátane toho, čo som si kúpila dnes..už len kvôli Harrymu. Usmiala som sa ako debil a všetko som vložila už do plného kufra.
,,Tákže," vtrhla mi do izby mama, ,, Harry mi o tom všetko povedal a dokonca mi aj ukázal na mobile obrázky tej destinácie na Hawaji, pri meste Honolulu. A budete tam ževraj letieť až okolo 11-12 hodín," povedala s údivom, usmiala sa a posadila sa na moju postel.
,,Viem je to veľa hodín..ale tam je posun času, iný ako je tu v Londýne. A mami, viem že som s vami pomenej, ale to sa napraví, sľubujem," povedala som jej.
Postavila som sa zo zeme, kde som si balila veci a objala som ju so slovami: ,,Ďakujem. 
Si úžasná a preto ťa ľúbim.... Naozaj ďakujem, za všetko, mami!" dala som jej pusu na líco. Vážne ju ľúbim, je to najlepšia mama na svete.
,,Och zlatko, budem plakať," zasmiala sa.
 ,,Takže, donesiem ti opaľovacie krémy a dám ti nejaké peniaze, " postavila sa a odišla z izby.
Pokračovala som v balení. Ďalej som si tam dala jednu úžasnú knihu. Román. S názvom "Jeden Deň", už som ju čítala, ale rada si ju prečítam zase.
Potom som si dala do kozmetickej taštičky všetku kozmetiku, sprcháč, šampón a kondicionér a hrebeň a zobrala som si aj žehličku na vlasy, ďalej žiletku, holiacu penu a všetky iné potrebné veci.
,,Tu máš dva opaľovacie krémy a dávam ti aj 150 libier. Dúfam, že ich použiješ s rozumom," povedala mi a podala mi tie veci. 
,,Ďakujem mami." povedala som jej úprimne.
Stála nado mnou v mojej izby a kontrolovala ma, či mám všetko potrebné pobalené..od oblečenia až po kozmetiku a doklady.
,,Takžeee, všetko máš. Aj pas a občiansky máš.. a letenky?" spýtala sa po stýkrát.
,,Letenky má aj s ostatnými vecami Harry. A pas aj občiansky mám, " odpovedala som už trošku otrávene a ukázala som na menšiu príručnú batožinu.
Okrem dokladov som v nej mala aj slúchadká, vankúš, časopis a peňaženku.
,,Idem si dať sprchu," povedala som jej, a odišla som z izby. Šla za mnou, no mierila pravdepodobne za ostatnými do obývačky.
Vyzliekla som sa z vecí, išla som rýchle do kúpeľky. Dala som si krátku sprchu a na seba som si dala úzke čierne tielko, na to čierny sveter a obyčajné kratučké biele kraťase, obula som si ako inak, obľúbené biele conversky. 
Moc som sa nenamaľovala. Dala som si len slabý makeup a upravila som si obočie a vlasy som si rozpustila na ramená.
,,Takže všeetko máš a si pohodlne oblečená na let?" zastavila ma na chodbe mama, keď som už prichystaná smerovala do izby.
,,Mám, áno veď som si teraz dala pohodlný sveter, a inak všetko mám," povedala som jej a šla som si po mobil do izby.

Sadla som si vedľa Harryho a vyložila som si na neho nohy. 
,,Už by sme mali ísť, aj ja sa musím pobaliť," pošepkal mi potichu do ucha.
,,Hej viem," usmiala som sa na neho. 
,,Si krásna, aj keď nie som moc namalovaná," povedal mi, ked sa na mna pozrel a usmial sa. Potešilo ma to.
Rozlúčila som sa s našimi a Krisom, ktorý zase nechápal, že kam idem. Keď som mu povedala, že Havaj len otvoril ústa a povedal, že mu mám niečo doniesť..milé od neho.
 Otec sa tváril neutrálne, no rozlúčil sa s nami. Mama to moc prežívala, stále ma kontrolovala, a aj tam jej musím občas volať.
,,Štasný let!" zakričala nám, keď sme šli už po schodoch dolu.
Harry mi zobral  môj kufor,  aj keď som si ho chcela zobrať sama, lebo ho bolela tá jedna ruka a noha, no on to hneď zamietol. Je tvrdohlavý.
Príručnú batožinu som si dala cez pleco a išli sme znova taxíkom k Harrymu domov.
Harry si dal sprchu, pobalil si oblečenie, plavky a všetko potrebné s čím som mu pomohla a kedže bolo ešte len pol 8 a my sme sa mali zo všetkými stretnúť vo vile o pol 11 mali sme ešte čas.
Pre nás, ale príde Niall, ktorému Harry volal, lebo nás odvezie do vily a tak..dúfam, že všetko aj na dovolenke dopadne v poriadku a že Niall bude normálny.. ako mam ho rada, ale keď mi vyznáva lásku, je to pre mňa ťažké, keď milujem niekoho iného.
Harry si niečo pozeral na notebooku a ja som hrala hru na mobile, potom sme si len lahli a oddychovali sme. Ležala som na jeho hrudi, on ma držal jednou rukou a aj ja jeho.
Harry si hmmkal jeho chrapľavým hlasom nejakú pesníčku, čo ma uspávalo. . 
Pred pol 11 pred Harryho bytom trúbilo čierne Range Rover.
 Harry ťažko niesol kufre, aj keď som sa mu snažila pomôcť a do mojej príručnej batožiny si dal všetky svoje doklady a aj letenky. Harry mal na sebe rifle, conversky,  sivý sveter a čiernu čapicu ktorá sa mu strašne hodila.
Harry si sadol dopredu pri Nialla a ja do zadu
Niall mal ku mne asi stále neutrálny postoj, čo som usúdila podla jeho znudeneho "ahoj" ..dúfam, že to Harry nebude naozaj riešiť a nebude si to všímať.
S Niallovým autom sme zašli ešte do McDonald's, aby sme sa pred odletom najedli, ja som moc hladná nebola, dala som si len jeden hamburger a colu. Niall a Harry toho mali dosť. Niall riadil a popri tom sa napchával. 
Všimla som si ako sa občas pozrel do spätného zrkadla, aby ma videl.. hmm. Harry sa za mnou tiež otáčal a pýtal sa ma prečo som tak ticho, či sa neteším. Samozrejme som sa tešila, len v aute nebudem skákať ako klokan od radosti.
Sedela som vzadu a pozerala som sa na nočný Londýn osvetlený veľa svetlami. Bol nádherný.
O chvíľku sme už boli pred veľkou vilou chalanov. Pred vilou stálo veľké auto (také niečo ako malý bus), Harry s Niallom tam naložili svoje a aj môj kufor do toho mini busu a šli za ostatnými dovnútra. 
Všetci stáli na chodbe.
,,No ahojte!" povedal nám Paul, čo stál v strede.
,,Ja som tu dnes nemal byť, len som vám chcel pripomenúť, že žiadne somariny, škandály, ani spíjačky a podobne. A hlavne si dávajte pozor, dobre ?" pozrel na Harryho a na jeho obviazanú nohu, ktorá mu trčala z riflí. 
Postavila som sa vedľa Eleanor, chalani išli všetci spolu rovno do toho mini busu, my rovno za nimi, kde nás už čakali dvaja ochrankári a lekár, ako hovoril Paul.
S El sme si sadli do zadu, chalani boli rozmiestnení..no všade.
Počula som, že Harry telefonuje, aj ked bolo tak neskoro, s mamou Anne a hovoril jej že tam príde na pár dní po dovolenke a podobne.
Chalani sa celú cestu na letisko rozprávali o hrách čo tam budú hrať, ako napríklad potápanie, skákanie z mola, surfovanie a nezabudli vynechať ani stavanie hradov z piesku, na čo sme sa s El zasmiali.
V tom mini buse, ešte ten lekár skontroloval Harrymu nohu a ruku a aj krvný tlak. Všetko mal v norme.
Z jednej strany som sedela vedľa El a z druhej sedel pri mne Harry, ktorí ma hladkal po stehne. 
Držala som ho za ruku, keď mu ten lekár, ktorý sa predstavil ako Loren Strauss, stláčal boľavú nohu a Harry sa pri tom mykal, ale zvládol to a má ju v celkom v  poriadku. Chalani si z neho robili srandu, že je ako baba, no on ich ignoroval a vyplazil im svoj sexy jazyk.
Ani nie o pár minút sme už boli pred letiskom, pred ktorým bolo veľa fans.
,,Ako sa dozvedeli, že letíme?" povedal otrávene Louis, chytil Eleanor za ruku, ked sme vystupovali toho mini busu. Prešli sme cez všetkých fans, chalani boli trošku nahnevaní, tak ich ignorovali, len s dvoma-troma si spravili fotku a dali autogram, veď sme nemali moc času, lebo sme leteli o pol 12 večer  a už bolo niečo po 11.
Zayn počkal pred vchodom Perrie, s ktorou som sa privítala, chytila som Harryho za ruku, na čo sa mu na tvári objavili hlboké jamky a rýchlo sme so všetkými šli cez letisko.
Kufre všetkým nám brali tí ochrankári. Doktor za nami rýchlo cupital, pretože sme mali všetci naponáhlo, museli sme ešte prejsť cez terminály a cez kontroly.

,,Uff a čaká nás 12 hodín letu!" povedal Liam, vyvalil sa svoju pohovku v lietadle, dal si slúchadká a zavrel oči.
-"Už sme vyleteli z letiska Heathrow! Prajem Vám príjemný 12 hodinový let na Hawaii do Honolulu!"- ozval sa lietadlom príjemný hlas pilota.
Niall "sedel" vedľa Liama a volačo pozeral na iPade a popri tom jedol hranolky čo mu podala letuška. Nechápem kam to do neho ide.. ved sme pred nedávnom jedli aj s Harrym ten mekáč.
Ochrankári a lekár sedeli tuším niekde vzadu.
Eleanor sedela s Louisom niekde pred nami a Perrie a  Zayn sedeli cez malú uličku, pri nás. Zayn tiež spal a Perrie počúvala hudbu. Vo vzduchu sme 20 minút a oni už spia..
Ja som "sedo-ležala" pri Harrym a pozerali sme spolu na malej telke čo tam bola nejaký film, boli sme zakrytí dekou, čo nám dala letušku a driemali sme.



Harry:
Large


Nicki:



-Dúfam, že sa vám nová časť páči. :) Komentár by potešil :)) V blízkej dobe dám novú. Ďakujem vám.
-Nicki (blogger)

5 komentárov:

  1. už som sa bála že ju rodičia nepustia :D a tá mama, otravná, poznáme :DDD haha, super časť, čakám čo sa stane na tej dovolenke, určite to nenehaš len tak :) teším na dalši:3

    OdpovedaťOdstrániť
  2. :33 ještě že jí pustili rodiče :) je to super :) těším se na další :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. wááu je to naozaj skveléé :)) teším na ďalšiu :D

    OdpovedaťOdstrániť
  4. kráása :3 dokonalo napísané :))

    OdpovedaťOdstrániť
  5. dokonalé ako vždy, píšeš úžasne :) rýchlo ďalšiu :D

    OdpovedaťOdstrániť