piatok 17. mája 2013

#35. One Way or Another

Som rada, že čítate môj príbeh, aj keď časti nepridávam 
tak často, aj keď sa snažím :/ :))
Ďakujem Vám


-

Silné slnko mi cez veľké francúzske okno Harryho bytu, prepalovalo rovno do očí. Prebudila som sa. 
Bolo piatkové ráno, mohlo byť tak 11 hodín, tipovala som. A pri pohľade na mobil som aj mala pravdu..som ja ale múdra.
Harry vedľa mňa si spokojne spinkal.
Nechcela som ho budiť, potrebuje si po tom všetkom strese, zraneniach a nemocničnom prostredí oddýchnuť.
Slnko mu svietilo na nahú potetovanú hruď, na ktorej sa mu krásne črtali tetovania.
Cez seba mal prehodený len biely paplón, ale keďže sa stále mrvil odhaloval si svalnaté ruky a dlhé nohy.
 Slnko ho ale vôbec neprebudilo, ale mňa bohužial áno. Bolo to tu nezvyčajné, na Londýn, takéto počasie. V Berlíne bolo chladno, a tu je čistá pekný jar. Konečne. Ale veď je prvý máj, lásky čas..zázraky sa dejú.
Unavene som sa posadila na postel. Pri pohľade na pohodený uterák pri posteli, som sa usmiala nad spomienkou, čo sme s Harrym roboli včera večer. 
Vstala som z postele, nahá som precupitala do šatne kde má Harry oblečenie. Na seba som si dala len Harryho košelu a išla som nám urobiť nejaké raňajky.
Vlasy som si len prehodila cez ramená.
Moc som sa v kuchyni nevyznala. Nikdy som moc nevarievala, ani nepiekla, ale dnes sa mi dúfam niečo podarí.
Keď sme prileteli s chalanmi a aj s Harrym včera z Berlína ma mama tou tortou čo mi dala, keď som si prišla po veci fakt potešila..ale z toho sa asi moc teraz nenajeme.
Bola som rada, že do školy idem až v pondelok, môžem sa aspoň venovať Harrymu a starať sa o neho.
Cez víkend si aspoň oddýchne a ja sa o neho budem starať. Aj keď bude musieť chodiť k nám lekár a Harry musí ísť aj tuším na nejakú rehabilitáciu čičo.
Nervózne som sa motala v Harryho veľkej kuchyni.
 Snažila som sa ho prekvapiť palacinkami, dúfajúc že mi neprihoria a podaria sa mi.
Nevedela som ako sa robia, tak som zavolala mame, ktorá mi nadiktovala recept. Pustila som sa teda do toho.
,,Wuhúú!" povedala som si nadšene od radosti, keď sa mi konečne podarilo urobiť 8 palaciniek. Viac netrebalo.
Natrela som zopár džemom a aj nutelou, na bok som dala jahody, čo som našla v Harryho chladničke, ktorá okrem tých jahôd, mlieka, vajíčok zívala prázdnotou.
Vyzeralo to všetko na tanieri vážne pekne. Bola som na seba pýšná! 
Fotku s raňajkami som hodila na Instagram s popisom : "For me baby xx"
Zbehla som po studených schodoch do spálne. Harry stále spal, no tuším sa už pomaly prebúdzal.
Large

,,Dobré ráno miláčik!" posadila som sa pri neho a tácku som položila na voľné miesto na posteli.
Pomaly otvoril oči, stále ležal, len sa podoprel lakťami a pozrel sa mi do očí.
,,Dobré ránko láska," pritiahol si ma jednou rukou k sebe a pobozkal ma. Trošku sa posadil a upravil si ako inak, vlasy. Paplónom si zakryl nohy až po trup.
Potom si ma prehodil na seba, čiže som na ňom sedela.
,,Urobila som nám raňajky," usmiala som sa na neho a popravila som si prameň vlasov. 
,,Milujem ťa," povedal mi potichu. Hlavu mal položenú na mojej hrudi, teoreticky vo výstrihu, no nevadilo mi to. Objímala som ho. 
,,Hmm moja košielka, na tebe vyzerá dokonalo" usmial sa a rozopol mi na nej jeden gombík.
Chcel pokračovať, videla som že ho to baví. 
,,Budú studené," zasmiala som sa a podala som mu ich. Hodil na mňa grimasu, rozopol mi ešte jeden gombík, asi aby sa napovedalo, čím mi bolo vidieť skoro celé prsia, výstrih. Jáj Harry..
,,Ach Nicki, sú úžasné," povedal mi, keď sa pustil do jednej palacinky. 
,,Počkať koľko je hodín?" spýtal sa ma po chvíľke.  Palacieniek zjedol asi 4, ja som ledva zjedla 2.. nechápem kam to do neho ide, keď má takú peknú postavu.
Obaja sme už svoje palacinky zjedli. No na to, že som ich robila prvýkrát boli dobré.
Pozrela som sa na mobil.
 ,,Bude trištvrte na 12 prečo?" spýtala som sa ho. Sedeli sme prevalený na jeho posteli.
,,Do riti! Ja som zabudol! O 10 som sa mal stretnúť zo všetkými vo vile! Do pi**!" zanadával nahlas a postavil sa z postele.
Krívkajúc smeroval do kúpeľky. Z postele som sledovala, ako jeho nahé telo prešlo po chodbe. 
Mal dokonalú postavu a aj stavbu tela, vôbec sa za ňu nehambil. Veď nemal ani prečo.
Spratala som riad z raňajok.
A aj ja som zabudla na to, že sa majú stretnúť  vo vile. 
Keď Harry vyšiel z kúpeľky išla som sa umyť a urobiť si hygienu. Trošku som sa namaľovala a šla som sa obliecť.  
Vlasy som si dala do copu, na seba som si dala len čierne legíny, na vrch voľnú tmavomodrú košelu a náhrdelník. Obula som si biele conversky.
Harry mal na sebe rifle a tiež voľné tričko, nohu ktorú mal obviazanú, si skryl pod rifle. Kučeravé vlasy si stále šuchoril. Bol strašne priťažlivý, ak mám byť úprimná, a je môj, :)
,,Zavolám taxi," povedala som Harrymu, keď som ho čakala v obývačke, zatiaľ čo on volačo hľadal v izbe. Ani neviem čo, ale tuším mobil.
,,Ahh tu je! 7 zmeškaných hovorov od chalanov super! A inak ja možem šof-," hovoril mi z druhej izby, no prerušila som ho. ,,Harry nie, si zranený, to by nebolo dobré," 
Zavolali sme si teda taxík, a ani nie o pol hodinu sme už boli spolu s Harrym pri bráne veľkej vily chalanov. Vonku naštastie neoxidovali žiadni paparazzi.
Keď sme vošli dnu, bolo už niečo pred 1.  Už sa tam aj viedla nejaká diskusia. Na gauči sedel Liam s Niallom a  Zaynom, Louis stál vedľa Eleanor  pri stene, Paul sedel na pohovke a všetkým niečo vravel.
,,A naši oneskorenci!" povedal trošku nahnevane, keď sme vošli do miestnosti, no usmieval sa.
,,Ťažká noc?" spýtal sa s úškrnom Louis na čo mu Harry daroval vražedný pohľad. Potichu som sa zasmiala. El štuchla Louisa, ale smiala sa tiež.
Harry si sadol pri Nialla (ako naschvál) na gauč. Vyložil si bez problémov obviazanú nohu na stôl. Gauč bol už obsadený, tak som ostala stáť, no Harry si ma pritiahol k sebe a posadil si ma na kolená. Milé.
Niall na nás zazeral zvláštnym pohľadom. 
Nechápem čo mu vadí. Sme pár, ľúbime sa. Musí to pochopiť, aj keď je to možno pre neho nie moc ľahké.
,,Takže, moc sme bez vás neriešili, Harry," pozrel sa na Harryho Paul, ,,Do nabudúceho piatku máš úplne voľno, aby si oddychoval a liečil sa a aj chalani majú. Od soboty, ale začnete pomaly chodiť do nejakých rádii, ale to vám ešte všetko potom poviem a vysvetlím čo a ako," usmial sa na nás. Takže chalani majú celý čas voľno.
,,A mňa napadlo, že kedže Harry potrebuje oddych, by sme mohli letieť niekde na dovolenku. Pozeral som veľa, ale najlepší bol Hawaii. A jeden rezort sa mi tam veľmi páčil. Tam by sa mohol Hazza zregenerovať a oddychnuť si a aj mi trochu si vydýchnuť. Aspoň do pondelka by sme tam boli," navrhol zrazu Liam a sledoval reakcie.
,,Viem, je to náhle. No mňa to napadlo už včera ráno. Všetko som pozeral. Leteli by sme dnes večer o pol 12. Vyplatiť pobyt a aj letenky so všetkým musíme do toho rezortu do 3 hodiny dnes. Normálny ludia musia dva týždne skôr no kedže my sme.. my," zasmial sa, každý vedel na čo naráža, ,,Máme čas aj pár hodín pred samotným odletom!" dokončil.
Mne sa to celkom pozdávalo. Aj keď moc peňazí na takú dovolenku nemám.
,,Ja súhlasím," povedala Eleanor zároveň s Louisom.
,,Mne by to tiež vyhovovalo, na dovolenke a spolu sme neboli dlho," povedal Niall a odpil si z džúsu.
,,Hmm mohlo by to byť dobré, zavolám Perrie," postavil sa Zayn a smeroval do druhej izby.
,,Je to skvelý nápad Liam, aspoň si všetci oddychnete. Vybavím Vám dvoch ochrankárov a aj lekára. Viem, chcete súkromie, ale bezpečnosť je prvoradá," hovoril nám Paul.
,,Mne sa to páči," prehovoril Harry a skúmavým pohľadom sa na mňa pozrel čakajúc názor.
,,Hmm aj mne," usmiala som sa na neho a dala som mu pusu, na čo sa mu na tvári objavili hneď hlboké jamky.
S Liamom sme sa potom ešte rozprávali okolo plánovanej krátkej dovolenky, na mobile hneď vyhľadal fotky a ukazoval nám ich. Bolo to krásne. Taký luxus a všade taká pohoda.
Nakoniec sme sa dohodli na tom, že pôjde Liam (Danielle, jeho priateľka má nejaké tanečné skúšky v Španielsku čičo, čiže nejde) Louis, Eleanor, Perrie a Zayn, ja s Harry (aj ked som najprv nechcela, lebo som nemala na to peniaze, Harry ma presvedčil, že bezo mňa by si to neužil, že on mi to zaplatí) a Niall. S nami pôjdu aj ochrankári a aj jeden lekár kvôli Harrymu, čo nám vybavil hneď Paul.
,,Harry to si nemusel pre mňa robiť," povedala som mu, keď sme boli sami v jeho izbe, čo mal tu v spoločnej vile.
,,Ale musel, chcem byť s tebou. Sám  aj keď s chalanmi by som si asi moc neoddýchol, " usmial sa na mňa a oprel ma o stenu. Hľadela som mu rovno do očí.
,,Oddýchol by som si s tebou," povedal mi skoro šepotom a hneď mi dal neuveriteľne dokonalý bozk. 
Rukami ma držal za boky, občas jedna ruka smerovala k môjmu zadku.
,,Ani si nevieš predstaviť ako ťa milujem," povedal mi chrapľavým hlasom po dlhom bozku. 
Ofinu mal danú hore, no niektoré kučeravé pramene mu stále padali do očí.
,,Aj ja ťa milujem," povedala som mu. 
Potom sme zišli dole za ostatnými.
Vo vile sme si dali všetci pizzu, ktorú sme si objednali a ešte sme o všetkom asi do druhej poobede kecali. Vyšše hodiny a to sme väčšinu potom preberali ten Hawaii.
S Eleanor sme sa dohodli, že pôjdeme na nákupy. 
Obe sme sa z toho tešili. Mala som ešte nejaké peniaze, tak mi to celkom vyhovovalo.
Z vily sme s El odišli okolo pol 3. Chalani išli všetci vybaviť ten zájazd na Hawaii, niekde do centra Londýna, išiel s nimi aj Paul.
Rozlúčila som sa s Harrym a všetkými a išla s Eleanor na Oxford Street.
,,Musíme si kúpiť nejaké plavky!" povedala, keď sme vyšli z taxíka.
,,Vo Victoria's Secret majú teraz dokonalé!" povedala, ked  sme prešli okolo VS obchodu.
Slnko stále silno svietilo ulicami Londýna. Keď sme prechádzali niektoré dievčatá sa na nás skúmavo pozerali, no nič nám nevraveli.
Jej vlnité vlasy už predo mnou mávali a ona utekala dnu. Bola tým nadšená. A aj ja som sa tešila, išla som rovno za ňou.
Vo VS sme strávili asi hodinu! A to doslova! Skúšali sme si samé plavky, šaty, tepláky, všetko možné.
Nakoniec som si vybrala jedny tmavo ružové plavky bez ramienok a jedny čierne s ramienkami. Kúpila som si aj jedny tepláky a šaty. Tie veci boli také krásne. A kúpila som si aj nejaké pekné aj čipkové spodné prádlo. (hhh)
,,Ahh ja som taká šťastná! Tie tyrkysové  a biele kvetinkové plavky a to ružové tričko čo som si teraz kúpila sú dokonalé!" povedala mi, keď sme sa posadili v McCafé.
Obe sme si dali jedno karamelové frappé.
,,Aj ja! Som spokojná! Ešte musíme ísť do TopShopu a chcem sa pozrieť aj do Zary, " povedala som jej a odpila som si z kávy.
V tom mi z kabelky začala hrať pesníčka 'Sweet Dreams' od Beyoncé. Vybrala som mobil a zdvihla som. Harry.
,,Takže láska, dnes nám to letí o pol 12 v noci! Nechcem ťa náhliť, ale dojdi už ku mne, aby si sa stihla ísť ešte domov pobaliť a dohodnúť sa s vašimi, proste všetko, lebo je už trištvrte na 4!" - hovoril mi do telefónu Harry.
,,Takže letíme!" bola som nadšená. ,,Dobre do hodinky, som u teba, papa ľúbim ťa," zložila som.
S Eleanor sme teda ešte rýchlo behli z McCafé, aspoň do Topshopu, kde som si kúpila jedny riflové kraťase. Harrymu som kúpila jedno pekné krátko-rukávové tričko. Dúfam, že sa mu bude páčiť.
Po tom som sa rozlúčila s El, išla hneď za Louisom s ktorým sa mala niekde stretnúť, a aj ona sa musí isť prichystať.
,,Tak sa vidíme na letisku! Nič nezabudni!" objala ma, keď sme sa lúčili.
Sadla som si do taxíka a smerovala rovno k Harrymu.
,,Ahoj láska!" povedala som, keď mi otvoril dvere. 
,,Všetko dohodnuté aj letenky," usmial sa na mňa.
,,Tak rýchlo?" bola som prekvapená.
,,Jasné! Božeee, to čo si vykúpila celú Oxford Street?" premeral si ma,  hneď sa zasmial, keď ma zbadal s troma VS taškami a jednou Topshop taškou  v ruke.
,,Nie láska," usmiala som sa na neho a dala som mu  privítaciu pusu. Hneď mi zobral tašky z ruky, ( nebolo to tažké, ale veď gentleman:) ) a pokrívkajúc ich bral pravdepodobne do našej spálne.
Vyzula som sa a išla som si po všetky veci do izby, lebo som chcela ísť domov si po čisté a dohodnúť sa s našimi. A zbaliť sa hlavne na dovolenku.
Keď som vošla do miestnosti, Harry držal v ruke jedny čipkované nohavičky, čo som si kúpila dnes vo VS a mával nimi. 
Dával na mňa zaujímavý sexy pohľad. Z Na sebe mal len rifle, chystal sa práve obliecť.
,,Som zvedavý, kedy ich využiješ," povedal mi zvrhlo a podišiel ku mne. Nezabudol sa pôvabne škeriť. V zelených očiach sa mu objavili malé iskričky.


Harry:
Large



Nicki:
Large



-Takže časť je dlhá, dúfam, že ste spokojní :) Komentáre potešia :)) V blízkej dobe dám dalšiu:) ďakujem Vám:)
-Nicki (blogger)






7 komentárov:

  1. "Keď som vošla do miestnosti, Harry držal v ruke jedny čipkované nohavičky, čo som si kúpila dnes vo VS a mával nimi." no skapala som:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD teším sa na dovolenku,čo sa tam udeje, dúfam že niečo zaujmavé 3:) jaaj eleanor taká zlatá, aj ja chcem s nou nakupovať:3 teším na dalšu:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. úžasná časť ako každá :) už sa teším na ďalšiu :D

    OdpovedaťOdstrániť
  3. dokonalá ako tento príbeh dalšiu :)

    OdpovedaťOdstrániť
  4. dokonaléé :) wau je to naozaj nádhera :)) máš talent :)*

    OdpovedaťOdstrániť
  5. naprosto dokonalé :33 jako moc se těším na další část :)

    OdpovedaťOdstrániť
  6. ach Harold :3 si viem predstaviť jaký sexy pohlad hodil keď držal v ruke jej ehmm nohavičky :DD časť je super takže sa teším na ďalšiu...

    OdpovedaťOdstrániť