Jááj, ďakujem Vám za milé komentáre :))
Tu je nová časť, aj keď pridaná až dnes :/ :))
-
Harryho náhlymi otázkami som bola zaskočená.
Stále sme sa vznášali lahko po oblohe. Lietania som sa moc nebála.. letela som lietadlom mnohokrát.
Toto bolo, ale lepšie. Také sukromné lietadlo. Vlastný väčší priestor pre teba a aj dosť..luxus. No nejde o to.
A aj do Berlína za Harrym som letela a to sama.
Ležala som vedľa neho, sledovala som zapadajúce slnko, čo bol nádherný výhľad z lietadla.
Stále sme sa vznášali lahko po oblohe. Lietania som sa moc nebála.. letela som lietadlom mnohokrát.
Toto bolo, ale lepšie. Také sukromné lietadlo. Vlastný väčší priestor pre teba a aj dosť..luxus. No nejde o to.
A aj do Berlína za Harrym som letela a to sama.
Ležala som vedľa neho, sledovala som zapadajúce slnko, čo bol nádherný výhľad z lietadla.
,,Č-čo?" nechápavo som zo seba vykoktala, keď sa mi do uší dostala táto informácia.
Oči som odtrthla od okna.
Oči som odtrthla od okna.
Je pravda, že ma Niall ignoruje, kvôli tomu, že mi znova vyznal lásku a ja som mu nebola schopná na to niečo povedať, ale čo mam teraz akože robiť..?
Bolo to pre mňa zložité..
Niall sa do mňa ževraj zamiloval hneď, ako ma zbadal v klube Adioos kde som pracovala, no vtedy ma zachránil a pomáhal mi Harry (kvôli čomu už nechcem moc rozoberať v myšlienkach /proste nechutní chlapi/)
Veď keby má o mňa Niall záujem tak by ho prejavil nie?!
Ach.. aj keď mi to už nepriamo povedal , že sa mu páčim bolo neskoro. Už som bola v tom.. proste milovala som Harryho. A stále milujem.
Niall je kamarát, veľmi dobrý.. podržal ma, keď som sa pohádala s Harrym, dokonca som u neho aj vtedy prespala... ale ja nechcem aby to chápal tak, že som to robila kvôli tomu, že ho milujem.. áno mám ho rada, ale ako dobrého kamaráta.
Aj keď ma vtedy pobozkal..úprimne nemôžem povedať, že pre mňa ten bozk nič neznamenal, to nie...ale proste k Niallovi necítim také silné puto, aké cítim k Harrym, ktorého milujem.
Harry ma zvedavo skúmal.
Čakal kým mu presnejšie odpoviem na rad jeho otázok.
Aj keď ma vtedy pobozkal..úprimne nemôžem povedať, že pre mňa ten bozk nič neznamenal, to nie...ale proste k Niallovi necítim také silné puto, aké cítim k Harrym, ktorého milujem.
Harry ma zvedavo skúmal.
Čakal kým mu presnejšie odpoviem na rad jeho otázok.
,,Máš s ním niečo?" spýtal sa znova. Hlas mal ale pokojný.
Snažil sa so mnou nadviazať očný kontakt, no ja som odvrátila pohľad naspäť k oknu. Nechcela som sa mu pozrieť do očí.
Proste mu nedokážem klamať.
,,Harry ja..," zajachkala som, ,,Ja s Niallom nič nemám.. len sme sa ako keby pohádali, ale to je už jedno," sklopila som zrak.
,,Riešme teraz iné veci. Ideš domov! Budeš zdravý ! Budeš so mnou a s chalanmi a rodinou!" usmiala som sa a dúfala som, že sa mi podarilo zmeniť tému.
,,Riešme teraz iné veci. Ideš domov! Budeš zdravý ! Budeš so mnou a s chalanmi a rodinou!" usmiala som sa a dúfala som, že sa mi podarilo zmeniť tému.
No môj pokus bol márny. Bohužial.
,,Nicki," chytil ma jemne za ruku, ktorú mal obmotanú lahkým obväzom, ,,Mne to povec, chcem to vedieť..nechcem aby si sa trápila," znížil hlas.
Prstom mi nadvihol bradu a otočil ju k sebe. Jeho kučeravé vlasy mi šteklili čelo.
Nosy sa nám skoro dotýkali.
Nosy sa nám skoro dotýkali.
,,Harry.. ja..proste neviem ako ti to mám všetko povedať. Je môj kamarát, nič viac.
Len sme sa pohádali, lebo mi niečo povedal. Ale nič také..Ver mi.. milujem ťa," skoro som šepkala a hľadela mu do hlbokých zelených očí.
Len sme sa pohádali, lebo mi niečo povedal. Ale nič také..Ver mi.. milujem ťa," skoro som šepkala a hľadela mu do hlbokých zelených očí.
Trhol sebou a ťažko sa postavil.
Jeho prudký pohyb ma prekvapil, keďže sme sa skoro bozkávali.
,,Čo ti povedal?!" zvyšoval nervozne tón hlasu.
,,Len to, že som pre neho ddobrá kamarátka.. Harry ja s ním nič nemám!" postavila som sa, aby som stála oproti Harrymu.
Harry sa stále nemôže stresovať kvôli tej hlave. Nechcem mu to všetko povedať, časť som mu povedala. Na ostatné je čas. Dúfam.
Ale aj tak s ním nič nemám, Harryho milujem, preboha nie som žiadna štetka! Opakovala som si v hlave.
,,Nicki," chytil mi rukami tvár, ,,Nemám mu nič vravieť? Viem, Niall je Niall mám ho rád už len preto, že je," zasmial sa, ,,Ale je všetko v pohode?" nadvihol obočie.
,,Je," klamala som mu. Chcela som mu povedať všetko, ale moc som na to náladu nemala. Aj tak..veď s ním nič hrozné nemám. Je kamarát.
Celým lietadlom odrazu trhlo. Pravdepodobne silná turbolencia. Obaja by sme mali sedieť a byť zapásaní, no keďže sme stáli, tak sme sa s Harrym zapotácali.
Ani nie o tri sekundy nastala ďalšia turbolencia.
Zase sme sa obaja nemotorne zapotácali až sme nakoniec padli na zem pri sedačku. Celé lietadlo sa prudko hýbalo.
,,Prepáč," ležala som na Harrym.
Ležali sme na studenej zemi. Bála som sa, či sa Harrymu nič nestalo, kedže mal v pondelok tú nehodu a bolí ho tá ruka a noha a aj hlava.
"Len menšia turbolencia, nič sa nedeje" - hovoril pilot do mikrofónu a jeho hlas sa ozýval menším lietadlom.
Na zemi sme sa obaja smiali ako idioti. Nám ide logicky pri tých turbolenciách o život a ja s Harrym sa smejeme :D . Turbolencie našťastie po chvíľke prestali.
,,Takto sme už dlhšie neboli," povedal mi s úškrnom Harry, keď sme sa obaja dosmiali. Jednou rukou mi držal chrbát a tou mi aj vyhrnul mikinu a jemne hladkal chrbát.
,,Chýbal si mi moc. Viem, som s tebou už skoro dva dni, ale teraz už budeš so mnou uplnee a nie v nemocnici. Milujem ťa," usmiala som sa na neho tiež a dala som mu pusu.
Nie bozk ani nič úchylné, proste pusu.
,,Aj ja ťa milujem. Normálne by sa mi páčilo, keby takto na sebe ostaneme ležať, ale ani si nevieš predstaviť aká je tá tvrdá zem nepohodlná. A aj na moju nožičku boľavú," nahodil smutný vyraz, no usmieval sa.
,,Prepáč teda, " pomaly som sa postavila.
,,Ste v pohode? Všetko okej?" vošiel do našej "lože" (ak sa to tak nazýva, proste súkromná časť lietadla so sedačkami pre dvoch a pod.) väčší chlap, ktorého som už s chalanmi videla (pravdepodobne ochrankár) a za ním stál Paul.
,,Hej sme v pohode," odpovedal mu Harry a staval sa zo zemi.
,,Prečo ste boli na zemi?" spýtal sa nás Paul prekvapene.
,,To je jedno," zasmial sa Harry. Asi nemal moc náladu na to, aby ho ešte aj hrešil za to, že má oddychovať a ležať.
,,No dobre. Hlavne sa nenamáhaj, Harry. A letuška čo je tu s nami sa pýta či si nedáte šunkové bagety s džúsom alebo colou a spriteom?" spýtal sa nás znova Paul.
,,Hmm nech nám donesie bagety a sprite," usmial sa Harry a pohodlne sa usadil, no skôr si lahol. Nohu si vyložil, lebo podla jeho výrazu, ho pobolievala.
Paul stál pri našej sedačke, kde sme sa znova s Harrym vyvalili.
Začala mi byť zima, tak som sa zakryla menšou dekou, ktorú mi podala letuška, pred odletom. Harry sa ešte chvílku rozprával s Paulom. Obaja muži potom odišli.
Zjedli sme bagety a popíjali sme si sprite.
Bola som rada, že sa Harry k tej téme s Niallom nevracia, no zároveň ma to mrzelo, pretože som mu akokeby klamala.
Z druhej strany lietadla sa ozýval strašný smiech. Najviac som počula smiech Zayna a Louisa. Pravdepodobne hrali chalani nejakú videohru, alebo pozerali film.
Jednou rukou sme sa s Harrym držali, bol opretý o moje rameno a ja som bola zase o okno a pod hlavou som mala vankúš.
Do Londýna sme prileteli tak o pol 8 večer. Z letiska sme sa snažili rýchlo prešmyknúť, no bolo to zložité, keďže tam bolo moc veľa zvedavých fans, hlavne na zraneného Harryho a všetkých. Hemžilo sa to tam aj paparazzmi.
Všetci sme išli zadným vchodom letiska, kde Louisa čakala El, Liama nečakala Danielle, čo ma prekvapilo, no neriešila som to. Perrie čakala v aute na Zayna. S El som sa aj ja vyobjímala, Perrie som zakývala.
Eleanor sa ešte chvílu rozprávala s Harrym a priala mu skoré uzdravenie.
Chalani išli každý nejakým iným autom. Liam šiel tuším s Paulovým autom a Nialla som od vystupu nevidela, len ako sadal do veľkého auta, rozlúčil sa len s chalanmi a rýchlo odišiel preč.
Chalani sa musia zajtra o 10 hodine ráno stretnúť vo vile, pretože sa musia o všetkom dohodnúť. Oboznámil všetkých Paul ešte v lietadle.
S Harrym sme sedeli v čiernej veľkej Audi.
Vodič ma zaviedol pred môj dom. Rýchlo som vybehla so svojou batožinou hore. Harry čakal v aute. Chcel ísť tiež, no nechcela som aby sa moc námahal šliapať po schodoch.
Doma som si všetko vybalila. A potom sa znova nabalila. Ani som sa neprezliekla, len som si zobal zo skrine čisté veci, znova všetko kozmetiku, hygienu a pod.
Doma bola len mama. Otec a Kris boli ževraj na futbale čičo.
,,Mami, dnes prespím u Harryho, viem som s vami málo.. Ale Harry ma teraz potrebuje," objímala som ju pri východe z domu.
,,Tvojej učiteľke som volala, že si preč z rodinných dôvodov do piatku," usmiala sa na mňa a podávala mi koláč v škatulke.
,,Čo to je?" usmiala som sa na ňu.
Položila som batožinu s vecami a chytila menšiu škatuľku.
,,Keď si mi volala z Berlína, že zachvílku odlietate aj s chalanmi sem do Londýna, napadlo ma, že upečiem tebe aj Harrymu tortu, aby sa čoskoro vyliečil," povedala.
Neverila som vlastným ušiam.
,Ja mám tu najlepšiu mamu na svete!" bozkávala som ju od radosti.
,,No bež už za ním Nicki, ale v pondelok už ideš do školy. Zajtra ešte nemusíš ísť.
Zajtra, ale príd domov," usmiala sa.
Rozlúčila som sa s nou a išla som dole do auta za Harrym.
Smerovali sme rovno k nemu.
,,Konečne doma!!" vyvalil sa na postel Harry.
Šofér nám vyniesol tašky až hore, urobil by to Harry, ale nemohol sa zaťažovať, ako mu povedal doktor.
Harry stále pokrivkáva, ale chodiť vie. Barle nechcel. Chodí celkom normálne, aj keď ťažšie.
Postavil sa nechcene z postele a dal si rýchlu sprchu a po byte potom behal len v boxerkách, no "behal" ako "behal" skôr tak zlato pokrivkával a cupital.
Ach , ale to jeho sexi potetované telo.
,,Idem si dať aj ja sprchu," usmiala som sa na neho.
Sedela som mu totiž na kolenách a opierala som sa o jeho nahú hrud. Postavila som sa smerovala som do priestrannej kúpeľky.
Sledoval ma ako som prebehla do kúpeľky a tak sa začal hrať na posteli s mobilom.
No nehral sa, započula som, že s niekym volá. Hmm tuším to bola Annie. Mama. :)
U Harryho som bola veľakrát, cítim sa tu tak domácky.
Vyzliekla som si mikinu a legíny a spodné prádlo a veci som hodila do koša na prádlo. Fakt sa tu cítim ako doma.. pomyslela som si.
Umyla som si vlasy a telo a zabalená v uteráku som prešla do jeho izby, kde som mala všetky veci. Mokré vlasy som mala prehodené na ramenách. Bez makeupu som sa cítila lepšie ako keď som ho mala.
Harry stále sedel na posteli, no teraz sa už hral na mobile. Započul moje kroky, no oči stále nestrhol z displeju, kde hral Angry Birds.
,,Tvoja mamina je úžasná," povedal a v jednej ruke, ktorú mal obviazanú držal kúsok koláča a ďalej hral hru.
,,Heh ďakujem," usmiala som sa.
Keď ma Harry zbadal pred sebou len v uteráku, uškrnul sa.
Išla som si do tašky po nohavičky na spanie a na vrch som si chcela dať nejaké Harryho tričko.
Bola som unavená z letu, no ešte by som vydržala hore, ved nie je tak neskoro.
Zozadu ma objali ruky.
,,V uteráku si sexi, ale je lepšie bez neho, miláčik," usmial sa na mňa a zase sa škeril, čím zvýraznil svoje pekné črty tváre. Jeho vysoká postava sa nado mnou viac menej týčila.
Otočila som sa tvárou k nemu. Bola som oproti nemu maličká no nevadilo mi to.
,,Ty si sexy v boxerkách, ty môj pacient," uškrnula som sa teraz ja.
Jedným hmatom zo mňa Harry strhol uterák, ktorý mu zrejme vadil. Oprel ma o stenu a začal ma žiadúco bozkávať po krku a perách.
Ďalej to pokračovalo vášnivým opatrným sexom, ktorý mu zrejme chýbal..a nie len jemu. :D
Chýbali mi jeho dotyky, vôňa tela,..proste všetko...on.. ach.
Mám pocit že naše uspokojivé vzlyky bolo počuť hádam všade. Aj keď on vzlykal celkom priťažlivo a jeho chrapľavý hlas..
Zvuk našich uspokojivých stonaní sa rozliehal po celom veľkom byte. Nevadilo nám to.
Aj keď mal Harry problém s nohou a rukou (zranenia), ako keby sa to vtedy stratilo, snažil sa tú tlmenú bolesť moc nevšímať.
Naše milovanie bolo čím dalej lepšie, vášnivejšie a impulzívnejšie. Každý si užíval prítomnosť toho druhého.
Nicki:

Harry:

-Ďakujem vám za komentáre..aj teraz by ma potešili nejaké dlhé :3 :)
Dúfam, že sa vám časť páči aj ked je trošku nudná. :/ :)
Novú pridám čoskoro-
-Nicki (blogger
,,Je," klamala som mu. Chcela som mu povedať všetko, ale moc som na to náladu nemala. Aj tak..veď s ním nič hrozné nemám. Je kamarát.
Celým lietadlom odrazu trhlo. Pravdepodobne silná turbolencia. Obaja by sme mali sedieť a byť zapásaní, no keďže sme stáli, tak sme sa s Harrym zapotácali.
Ani nie o tri sekundy nastala ďalšia turbolencia.
Zase sme sa obaja nemotorne zapotácali až sme nakoniec padli na zem pri sedačku. Celé lietadlo sa prudko hýbalo.
,,Prepáč," ležala som na Harrym.
Ležali sme na studenej zemi. Bála som sa, či sa Harrymu nič nestalo, kedže mal v pondelok tú nehodu a bolí ho tá ruka a noha a aj hlava.
"Len menšia turbolencia, nič sa nedeje" - hovoril pilot do mikrofónu a jeho hlas sa ozýval menším lietadlom.
Na zemi sme sa obaja smiali ako idioti. Nám ide logicky pri tých turbolenciách o život a ja s Harrym sa smejeme :D . Turbolencie našťastie po chvíľke prestali.
,,Takto sme už dlhšie neboli," povedal mi s úškrnom Harry, keď sme sa obaja dosmiali. Jednou rukou mi držal chrbát a tou mi aj vyhrnul mikinu a jemne hladkal chrbát.
,,Chýbal si mi moc. Viem, som s tebou už skoro dva dni, ale teraz už budeš so mnou uplnee a nie v nemocnici. Milujem ťa," usmiala som sa na neho tiež a dala som mu pusu.
Nie bozk ani nič úchylné, proste pusu.
,,Aj ja ťa milujem. Normálne by sa mi páčilo, keby takto na sebe ostaneme ležať, ale ani si nevieš predstaviť aká je tá tvrdá zem nepohodlná. A aj na moju nožičku boľavú," nahodil smutný vyraz, no usmieval sa.
,,Prepáč teda, " pomaly som sa postavila.
,,Ste v pohode? Všetko okej?" vošiel do našej "lože" (ak sa to tak nazýva, proste súkromná časť lietadla so sedačkami pre dvoch a pod.) väčší chlap, ktorého som už s chalanmi videla (pravdepodobne ochrankár) a za ním stál Paul.
,,Hej sme v pohode," odpovedal mu Harry a staval sa zo zemi.
,,Prečo ste boli na zemi?" spýtal sa nás Paul prekvapene.
,,To je jedno," zasmial sa Harry. Asi nemal moc náladu na to, aby ho ešte aj hrešil za to, že má oddychovať a ležať.
,,No dobre. Hlavne sa nenamáhaj, Harry. A letuška čo je tu s nami sa pýta či si nedáte šunkové bagety s džúsom alebo colou a spriteom?" spýtal sa nás znova Paul.
,,Hmm nech nám donesie bagety a sprite," usmial sa Harry a pohodlne sa usadil, no skôr si lahol. Nohu si vyložil, lebo podla jeho výrazu, ho pobolievala.
Paul stál pri našej sedačke, kde sme sa znova s Harrym vyvalili.
Začala mi byť zima, tak som sa zakryla menšou dekou, ktorú mi podala letuška, pred odletom. Harry sa ešte chvílku rozprával s Paulom. Obaja muži potom odišli.
Zjedli sme bagety a popíjali sme si sprite.
Bola som rada, že sa Harry k tej téme s Niallom nevracia, no zároveň ma to mrzelo, pretože som mu akokeby klamala.
Z druhej strany lietadla sa ozýval strašný smiech. Najviac som počula smiech Zayna a Louisa. Pravdepodobne hrali chalani nejakú videohru, alebo pozerali film.
Jednou rukou sme sa s Harrym držali, bol opretý o moje rameno a ja som bola zase o okno a pod hlavou som mala vankúš.
Do Londýna sme prileteli tak o pol 8 večer. Z letiska sme sa snažili rýchlo prešmyknúť, no bolo to zložité, keďže tam bolo moc veľa zvedavých fans, hlavne na zraneného Harryho a všetkých. Hemžilo sa to tam aj paparazzmi.
Všetci sme išli zadným vchodom letiska, kde Louisa čakala El, Liama nečakala Danielle, čo ma prekvapilo, no neriešila som to. Perrie čakala v aute na Zayna. S El som sa aj ja vyobjímala, Perrie som zakývala.
Eleanor sa ešte chvílu rozprávala s Harrym a priala mu skoré uzdravenie.
Chalani išli každý nejakým iným autom. Liam šiel tuším s Paulovým autom a Nialla som od vystupu nevidela, len ako sadal do veľkého auta, rozlúčil sa len s chalanmi a rýchlo odišiel preč.
Chalani sa musia zajtra o 10 hodine ráno stretnúť vo vile, pretože sa musia o všetkom dohodnúť. Oboznámil všetkých Paul ešte v lietadle.
S Harrym sme sedeli v čiernej veľkej Audi.
Vodič ma zaviedol pred môj dom. Rýchlo som vybehla so svojou batožinou hore. Harry čakal v aute. Chcel ísť tiež, no nechcela som aby sa moc námahal šliapať po schodoch.
Doma som si všetko vybalila. A potom sa znova nabalila. Ani som sa neprezliekla, len som si zobal zo skrine čisté veci, znova všetko kozmetiku, hygienu a pod.
Doma bola len mama. Otec a Kris boli ževraj na futbale čičo.
,,Mami, dnes prespím u Harryho, viem som s vami málo.. Ale Harry ma teraz potrebuje," objímala som ju pri východe z domu.
,,Tvojej učiteľke som volala, že si preč z rodinných dôvodov do piatku," usmiala sa na mňa a podávala mi koláč v škatulke.
,,Čo to je?" usmiala som sa na ňu.
Položila som batožinu s vecami a chytila menšiu škatuľku.
,,Keď si mi volala z Berlína, že zachvílku odlietate aj s chalanmi sem do Londýna, napadlo ma, že upečiem tebe aj Harrymu tortu, aby sa čoskoro vyliečil," povedala.
Neverila som vlastným ušiam.
,Ja mám tu najlepšiu mamu na svete!" bozkávala som ju od radosti.
,,No bež už za ním Nicki, ale v pondelok už ideš do školy. Zajtra ešte nemusíš ísť.
Zajtra, ale príd domov," usmiala sa.
Rozlúčila som sa s nou a išla som dole do auta za Harrym.
Smerovali sme rovno k nemu.
,,Konečne doma!!" vyvalil sa na postel Harry.
Šofér nám vyniesol tašky až hore, urobil by to Harry, ale nemohol sa zaťažovať, ako mu povedal doktor.
Harry stále pokrivkáva, ale chodiť vie. Barle nechcel. Chodí celkom normálne, aj keď ťažšie.
Postavil sa nechcene z postele a dal si rýchlu sprchu a po byte potom behal len v boxerkách, no "behal" ako "behal" skôr tak zlato pokrivkával a cupital.
Ach , ale to jeho sexi potetované telo.
,,Idem si dať aj ja sprchu," usmiala som sa na neho.
Sedela som mu totiž na kolenách a opierala som sa o jeho nahú hrud. Postavila som sa smerovala som do priestrannej kúpeľky.
Sledoval ma ako som prebehla do kúpeľky a tak sa začal hrať na posteli s mobilom.
No nehral sa, započula som, že s niekym volá. Hmm tuším to bola Annie. Mama. :)
U Harryho som bola veľakrát, cítim sa tu tak domácky.
Vyzliekla som si mikinu a legíny a spodné prádlo a veci som hodila do koša na prádlo. Fakt sa tu cítim ako doma.. pomyslela som si.
Umyla som si vlasy a telo a zabalená v uteráku som prešla do jeho izby, kde som mala všetky veci. Mokré vlasy som mala prehodené na ramenách. Bez makeupu som sa cítila lepšie ako keď som ho mala.
Harry stále sedel na posteli, no teraz sa už hral na mobile. Započul moje kroky, no oči stále nestrhol z displeju, kde hral Angry Birds.
,,Tvoja mamina je úžasná," povedal a v jednej ruke, ktorú mal obviazanú držal kúsok koláča a ďalej hral hru.
,,Heh ďakujem," usmiala som sa.
Keď ma Harry zbadal pred sebou len v uteráku, uškrnul sa.
Išla som si do tašky po nohavičky na spanie a na vrch som si chcela dať nejaké Harryho tričko.
Bola som unavená z letu, no ešte by som vydržala hore, ved nie je tak neskoro.
Zozadu ma objali ruky.
,,V uteráku si sexi, ale je lepšie bez neho, miláčik," usmial sa na mňa a zase sa škeril, čím zvýraznil svoje pekné črty tváre. Jeho vysoká postava sa nado mnou viac menej týčila.
Otočila som sa tvárou k nemu. Bola som oproti nemu maličká no nevadilo mi to.
,,Ty si sexy v boxerkách, ty môj pacient," uškrnula som sa teraz ja.
Jedným hmatom zo mňa Harry strhol uterák, ktorý mu zrejme vadil. Oprel ma o stenu a začal ma žiadúco bozkávať po krku a perách.
Ďalej to pokračovalo vášnivým opatrným sexom, ktorý mu zrejme chýbal..a nie len jemu. :D
Chýbali mi jeho dotyky, vôňa tela,..proste všetko...on.. ach.
Mám pocit že naše uspokojivé vzlyky bolo počuť hádam všade. Aj keď on vzlykal celkom priťažlivo a jeho chrapľavý hlas..
Zvuk našich uspokojivých stonaní sa rozliehal po celom veľkom byte. Nevadilo nám to.
Aj keď mal Harry problém s nohou a rukou (zranenia), ako keby sa to vtedy stratilo, snažil sa tú tlmenú bolesť moc nevšímať.
Naše milovanie bolo čím dalej lepšie, vášnivejšie a impulzívnejšie. Každý si užíval prítomnosť toho druhého.
Nicki:
Harry:
-Ďakujem vám za komentáre..aj teraz by ma potešili nejaké dlhé :3 :)
Dúfam, že sa vám časť páči aj ked je trošku nudná. :/ :)
Novú pridám čoskoro-
-Nicki (blogger
Neni nudná, je úžasná :D dúfam, že povie Harrymu čo sa stalo medzi ňou a Niallom :)
OdpovedaťOdstrániťgeniálna časť :)
OdpovedaťOdstrániťwau :)) úplne úžastne píšeš :D máš talent ti poviem ;)
OdpovedaťOdstrániť