Takže som rada, že môj príbeh čítate :3 Dúfam, že sa Vám páči
nový vzhľad blogu !!
:)
nový vzhľad blogu !!
:)
Juj ďakujem Vám aj za milé komentáre ;) hh :D
-Harryho pohľad-
,,Nič mi neni, neboj sa Liam," usmial som sa ne neho.
Chalani sa tu cítili ako doma, boli vyvalení na mojom gauči a kukali futbal, no aspoň mám spoločnosť.
Ale aj tak..sú tu so mnou skoro stále, nosia mi sem samé čipsy a jedlo, dokonca mi Zayn doniesol svoj notebook, ktorý som ešte ani nezapol, lebo ma z neho bolia oči.
Proste praví kamaráti..ktorých zbožňujem, preto akí sú.
Dnes príde aj mama, nev. ocino a sestra, prídu ma sem pozrieť.. ach chýbala mi už mama a aj všetci, samozrejme.
Chalani kričali na telku, lebo ten to kopol tak a tak. Smial som sa na nich.
Noha ma celkom bolela, a na tupú bolesť v hlave som sa snažil nemyslieť, tak som miesto toho, myslel na Nicki, ktorá mi teraz odišla sa umyť a prezliecť do hotela. S Niallom.
No ja neziarlim, je to fakt môj veľmi dobrý kamarát, poznám ho dobre a myslím si, že mi nič zlé neurobil.
Nech je už ale Nicki, naspať tu, chýba mi.
-Nickin pohľad (už normálne)-
,,Nič mi neni, neboj sa Liam," usmial som sa ne neho.
Chalani sa tu cítili ako doma, boli vyvalení na mojom gauči a kukali futbal, no aspoň mám spoločnosť.
Ale aj tak..sú tu so mnou skoro stále, nosia mi sem samé čipsy a jedlo, dokonca mi Zayn doniesol svoj notebook, ktorý som ešte ani nezapol, lebo ma z neho bolia oči.
Proste praví kamaráti..ktorých zbožňujem, preto akí sú.
Dnes príde aj mama, nev. ocino a sestra, prídu ma sem pozrieť.. ach chýbala mi už mama a aj všetci, samozrejme.
Chalani kričali na telku, lebo ten to kopol tak a tak. Smial som sa na nich.
Noha ma celkom bolela, a na tupú bolesť v hlave som sa snažil nemyslieť, tak som miesto toho, myslel na Nicki, ktorá mi teraz odišla sa umyť a prezliecť do hotela. S Niallom.
No ja neziarlim, je to fakt môj veľmi dobrý kamarát, poznám ho dobre a myslím si, že mi nič zlé neurobil.
Nech je už ale Nicki, naspať tu, chýba mi.
-Nickin pohľad (už normálne)-
Bola som taká unavená, že som v Harryho izbe zaspala. Aj keď ma posielal do hotela, chcela som ostať s ním.
,,Nezastavíme sa niekde po jedlo ?" prerušil ma v mojom rozmýšlaní Niall, spoza volantu.
Sedeli sme v aute, ktoré riadil a mierili sme do hotela.
Harry ma poslal sa trošku "zčlovečiť" a má pravdu asi nevyzerám moc dobre.. bez sprchy, rozmazaná, stále tie isté veci a pod. Tak tam Harry ostal s ostatnými chalanmi a ja idem s Niallom do hotela kde "bývajú", kde sa musím zčlovečiť a potom pôjdem hneď za ním.
Inak dnes príjde ževraj aj Annie, Harryho mama aj s Harryho nevl. otcom a Gemmou (Harryho sestra).
Harry ma poslal sa trošku "zčlovečiť" a má pravdu asi nevyzerám moc dobre.. bez sprchy, rozmazaná, stále tie isté veci a pod. Tak tam Harry ostal s ostatnými chalanmi a ja idem s Niallom do hotela kde "bývajú", kde sa musím zčlovečiť a potom pôjdem hneď za ním.
Inak dnes príjde ževraj aj Annie, Harryho mama aj s Harryho nevl. otcom a Gemmou (Harryho sestra).
Hľadela som von oknom a prezerala som si ulice Berlína.
Vyzerali tak pochmúrne a dýchali takou zvláštnou náladou, a ešte k tomu slnko bolo skryté za masívnymi oblakmi, ktoré mali už už spustiť silný dážď.
Vyzerali tak pochmúrne a dýchali takou zvláštnou náladou, a ešte k tomu slnko bolo skryté za masívnymi oblakmi, ktoré mali už už spustiť silný dážď.
,,Najprv chcem isť do hotela, nie hneď isť jest," odpovedala som mu bez nálady.
Prikývol a potom sme išli celú cestu až do hotela potichu.
Ani nie o 10 minút sme už boli pred veľkým, celkom luxusným hotelom, pred ktorým stálo veľmi veľa fanúšičiek. Ach, super.
Ani nie o 10 minút sme už boli pred veľkým, celkom luxusným hotelom, pred ktorým stálo veľmi veľa fanúšičiek. Ach, super.
Niall zaparkoval, vyšli sme z auta a snažili sme sa vstúpiť do hotela kde to bolo fanúšikmi doslova premorené.
,,Harry tu je!??? Nie! TO je Niall! Je Harry v poriadku ? Niall ?!? " ozývalo sa zo strán po anglicky a tuším aj po nemecky.
Ked sme sa cez ne snažili prešmyknúť do hotela, jedna fanúšička ma potiahla za rukáv a nahlas povedala lámanou angličtinou: ,,To je tvoja vina! Kvôli tebe je Harry v nemocnici a mal nehodu!!! Je to kvôli tebe ty kur**! " kričala mi do očí.
Neveriacky som na nu hľadela, a do očí sa mi hrnuli slzy, chcela som na nu nakričať, len som to proste nedokázala..
Hľadela som jej do očí, mala som pocit, že mi chce to dievča s výraznými ryšavými vlasami a obtiahnutými šatami, ktoré sa jej k postave moc nehodili, vyrvať srdce z hrude.
Takže ja za to akože môžem ..?
Zo zadu ma obraňujúco chytili ruky. ,,Nicki, pod, nevšímaj si ju," šepkol Niall, obrátil ma a rýchlo ma viedol do hotela.
,,Ja za to môžem?! Ja ?! Čo som mu urobila ?! Veď ja ho milujem.." kričala som, keď sme vstúpili do Niallovej izby a po lícach mi tiekli slzy.
,,Nicki, vieš, že za to nemôžeš. Také dievčatá si nevšímaj, " objal ma Niall a snažil sa ma ukľúdniť.
,,Prečo si vždy ku mne taký milý ?" spýtala som nechápavo cez slzy, hlavu som mala položenú na jeho hrudi.
Až potom ma napadlo, čo som sa vlastne odpýtala, keď viem, že sa mu páčim, čiže odpoveď viem.
Až potom ma napadlo, čo som sa vlastne odpýtala, keď viem, že sa mu páčim, čiže odpoveď viem.
Chvíľku rozmýšlal, jedným prstom mi zdvihol bradu a natočil ju na seba. Bol vyšší než ja, čiže som sa pozerala hore.
,,Takto úprimne som ti to ešte nepovedal, vlastne nikomu som to tak ešte nepovedal.
Viem, že to vieš, lebo som ti to dávno povedal, ale nie takto," prepalovali ma jeho zelené oči.
Viem, že to vieš, lebo som ti to dávno povedal, ale nie takto," prepalovali ma jeho zelené oči.
,,Niall, prosím nepokračuj," pozrela som sa do zeme.
Je to úžasný kamarát, ale teraz na takéto veci nemám náladu a nevedela by som ho znova odmietnuť, do očí.
Rukou sa mi dotkol pier, aby zadržal moje slová.
,,Milujem ťa," povedal potichu.
Vyzerala som pred ním ako troska, strapatá, rozmazaná a neviem čo a on mi povie takéto slová. Mne.. Ale táto veta bola taká pekná a úprimná a zároveň zložitá.
No teraz som tú vetu počuť nechcela, a nie od môjho kamaráta.
Bolo to ťažké.
No teraz som tú vetu počuť nechcela, a nie od môjho kamaráta.
Bolo to ťažké.
,,Niall, prosím ja teraz," otočila som sa od neho, neschopná dalších slov.
Schmatla som svoju batožinu, ktorú mi sem zobral z auta Louis, keď boli na letisko.
S batožinou v ruke som hľadala očami kúpeľku, prebehla som cez apartmán a zamkla som sa vo veľkej kúpelni, ktorú som našla hneď.
Schmatla som svoju batožinu, ktorú mi sem zobral z auta Louis, keď boli na letisko.
S batožinou v ruke som hľadala očami kúpeľku, prebehla som cez apartmán a zamkla som sa vo veľkej kúpelni, ktorú som našla hneď.
,,Nicki, prosím.." kričal za mnou smutne Niall, keď som sa zamkla v kúpeľke.
,,Nicki," opakoval smutný hlas cez masívne dvere kúpelne.
,,Nicki," opakoval smutný hlas cez masívne dvere kúpelne.
Nevedela som čo mu mám povedať. Všetky veci som si zo seba vyzliekla, mám ich vyšše dva dni.
Nahla som sa nad umývadlo a vodou som si umyla tvár. Hľadela som na seba vo veľkom zrkadle, ktoré stálo oproti vani.
Mala som kruhy pod očami, strapaté vlasy, nie moc dokonalú postavu a tým myslím, že mám väčšie boky a zadok, aj keď mi Harry tvrdí, že ju mám perfektnú.
Brucho som mala stiahnuté, keďže som naposledy jedla včera okolo 2 jedno jablko..a teraz je pol 11 a druhý deň.
Ako ma vôbec môže Harry chcieť ? Smiala som sa na sebe.
V hlave som mala zase veľa zmiešaných pocitov. Niall si zaslúži nejaké dobré oddané dievča a nie.. zadané.
Mala som kruhy pod očami, strapaté vlasy, nie moc dokonalú postavu a tým myslím, že mám väčšie boky a zadok, aj keď mi Harry tvrdí, že ju mám perfektnú.
Brucho som mala stiahnuté, keďže som naposledy jedla včera okolo 2 jedno jablko..a teraz je pol 11 a druhý deň.
Ako ma vôbec môže Harry chcieť ? Smiala som sa na sebe.
V hlave som mala zase veľa zmiešaných pocitov. Niall si zaslúži nejaké dobré oddané dievča a nie.. zadané.
Zotrela som si slzy, a vošla som do dosť veľkej bielej vane. Z batožiny som vytiahla sprcháč a šampón a osprchovala som sa.
Voda ma trošku "zobudila", keďže som spala na gauči v Harryho izbe možno tak iba 5-6 hodín.
Voda ma trošku "zobudila", keďže som spala na gauči v Harryho izbe možno tak iba 5-6 hodín.
Zabalila som sa do uteráku, čo ležal zložení pri vani.
Umyla som si zuby, tvár som si vyčistila pleťovou vodou a celé telo a tvár som si nakrémovala telovým krémom.
Na tvár som si potom dala ľahký makeup, len špirálu, púder a tak. Vlasy som mala v uteráku.
Na tvár som si potom dala ľahký makeup, len špirálu, púder a tak. Vlasy som mala v uteráku.
Z tašky, kde som mala všetky veci, som si vytiahla čistú bielizeň, obyčajné čierny úzky natelník, úzke rifle a leopardie balerínky.
Vlasy som si vysušila len uterákom a iba som si ich učesala. Mokré pramienky vlasom sa mi rozprestierali na ramenách.
Do batožiny som si hodila špinavé veci a nesmelo som vyšla z kúpelne.
Do malej kabeľky, čo som si ešte stihla zbaliť, som si dala peňaženku, voňavku, makeup, mobil, slúchadká a aj doklady (pre istotu).
Do malej kabeľky, čo som si ešte stihla zbaliť, som si dala peňaženku, voňavku, makeup, mobil, slúchadká a aj doklady (pre istotu).
Na ruke som mala kabelku a tašku som hodila naspäť pri posteľ.
Niall v izbe nebol.
Sadla som si teda na posteľ a zatiaľ som išla na twitter, aj keď som nemala na nič náladu.
Hlavu som mala plnú Harryho.
Už chcem aby bol so mnou..a v poriadku.
Bola som hladná, ale už som dosť dlho nejedla, čiže som si to nevšímala.
Už chcem aby bol so mnou..a v poriadku.
Bola som hladná, ale už som dosť dlho nejedla, čiže som si to nevšímala.
Na twitteri bolí samé hejty, že mám umrieť .. úprimne to bolo ťažké si to čítať.
Ale nejaké fanúšičky sa ma pýtali, ako je na tom Harry a že je milé, že som za ním prišla a niektoré si neboli isté že či ho milujem..ako na takúto sprostosť došli?!
Ale nejaké fanúšičky sa ma pýtali, ako je na tom Harry a že je milé, že som za ním prišla a niektoré si neboli isté že či ho milujem..ako na takúto sprostosť došli?!
Napísala som teda jeden tweet. "Everything will be okay, he will be okay, soon.. Yes, i love him. xx " na pochopenie pre všetky, čo sa ma to pýtali.
Napísala som ešte sms mame, ako je na tom Harry a pod. Hneď mi odpísala:
"Pozdravuj ho! Prajeme mu všetci zdraviee! A čoskoro sa už vráť Nicki! Dávaj si pozor, hlavne nerob nič zlé, ľúbime ťa všetci! :)" -mama
"Pozdravuj ho! Prajeme mu všetci zdraviee! A čoskoro sa už vráť Nicki! Dávaj si pozor, hlavne nerob nič zlé, ľúbime ťa všetci! :)" -mama
Bola som rada, že ma chápe.
,,Ideme teda kúpiť nejaké jedlo a ideme naspať do nemocnice dobre?" spýtal sa ma známy hlas ignoračne.
Zdvihla som pohľad, v strede miestosti stál Niall a ťukal niečo do mobilu.
,,No dobre," odpovedala som mu neutrálne.
Zišli sme výťahom dole, no keď som šla k autu, kde Niall zaparkoval, povedal mi, že ideme s Paulom a aj Joshom (bubeník 1D) iným autom.
Celý čas sa ku mne správal odmerane. Ach..čo som mu urobila ? Viem, vyznal mi lásku, ale to sa mu mám hneď hodiť okolo krku? Veď ja mám Harryho.
Sledovala som teda Nialla. Nastúpila som do veľkého auta. Auto riadil šofér, v predu sedel Paul, s ktorým som sa už dávnejšie vo vile chlapcov zoznámila, a sadla som si vedľa Josha.
,,My sa ešte nepoznáme," povedal keď ma zbadal.
,,Ja som Nicole Haver, ale volajú ma Nicki," usmiala som sa na neho.
Niall si sadol z druhej strany vedľa Josha a počula som ako hovorí šoférovi nech ide do McDrive, tu v Berlíne.
Josh sa mi tiež predstavil, bol celkom milý a aj vtipný, snažil sa myslieť pozitívne, hlavne v tom čo sa stalo Harrymu.
Niall ma ignoroval. Doslova mi nevenoval ani jeden pohľad.
,,Čo chceš?" spýtal sa sucho, keď sme sa blížili k McDrive.
,,Dám si hranolky s kečupom, nugetky a colu," odpovedala som mu.
,,A zober aj jedno lentilkové McFlurry," dokončila som. McFlurry chcem pre Harryho, miluje ho.
Každý si niečo objednal, Niall mi podal môj balíček s nugetkami a všetkým, no ziem to až v nemocnici.
Šofér si rýchlo mieril do nemocnice. Celé veľké auto voňalo nezdryvým, ale aj tak voňavým a chutným McDonaldom :D
Celý čas som sa rozprávala s Joshom a aj s Paulom, na týžden majú zrušené všetky koncerty, autogramiády, proste všetko. Týždeň majú ako keby voľno kvôli tomu, čo sa stalo Harrymu.
,,A potom keď Harry trošku vyzdravie, nebude skoro nikde chodiť, možno iba na menšie udalosti," spresňoval mi všetko Paul, keď sme zaparkovali do podzemného parkoviska nemocnice.
Niall ani pri mne nekráčal, ako keby som mala nejakú strašnú chorobu a nemôže mi nič povedať.
Rýchlym krokom sme všetci, Paul, Josh, Niall a ja kráčali po tmavých chodbách nemocnice kde sa to hemžilo ľudmi. Veď je presne 12 hodín, tak sa ani nečudujem.
Našťastie tam už neboli žiadne fans, ako mi povedal Paul, bezpečnostná služba, ich musela poslať preč.
Popravila som si čierny nátelník a vlasy, v jednej ruke som držala kabelku na polruky a v druhej balíček s mekáčom.
Vošli sme do Harryho izby.
,,Ahoj láska," povedal, keď ma zbadal chrapľavým hlasom Harry.
Vyzeral ako anjel..síce bol doodieraný, no bol taký proste nádherný.
Pri Harryho posteli stála Annie, jeho mama a na gauči sedela Gemma a Harryho nev. otec.
Chalani tam neboli.
,,Dobrý deň, ja som Nicole Haver, teší ma," podala som jej ruku. V očiach sa jej ligotali slzy, mala Harryho črty tváre a usmiala sa na mňa belasým úsmevom, so slovami:
,,Zlatko, ja som Anne Cox, a môžeš mi tikať, kludne. Harry mi o tebe veľa vravel," stále sa usmievala a objímala ma.
Potom som sa zoznámila aj s Gemmou a Harryho nev. otcom. Všetci boli takí milí, a bolo na nich vidieť, že táto nečakaná udalosť, ich trápi a aj mňa.
Chvíľku som sa rozprávala ešte s Annie a Gemmou, Harry sa rozprával s otcom.
Anne a Gemma boli z toho rozlútostené a aj ja.
,,Preboha veď neumieram!" smial sa na nás Harry, keď sme sedeli všetky tri na gauči so slzami v očiach (no neplakali sme).
Asi po polhodinke Anne a aj s ostatnými odišla za lekárom, sa spýtať na všetky podrobnosti. Ani som si nevšimla, že v miestnosti nie je ani Paul, Josh a Niall a že som s Harrym v miestnosti sama.
,,Aha čo som ti doniesla!" vytiahla som z balíčka zmrzlinu s lentilkami, McFlurry, a kývala som s ním pred Harryho hlavou.
,,Och, ja ťa tak milujem," načiahol sa, pritiahol si ma pri posteľ, našťastie som stihla položil zmrzlinu.
Prevalila som sa mu na hruď, no jemu to vôbec neprekážalo. Bozkávali sme sa na jeho posteli.
Nickin outfit:

Harry s jeho maminou Anne:

-Možno je časť trochu kratšia, neviem. Dúfam, že sa vám páči.. a komentár by ma potešil.
Ďakujem :)
-Nicki (blogger)
,,Ideme teda kúpiť nejaké jedlo a ideme naspať do nemocnice dobre?" spýtal sa ma známy hlas ignoračne.
Zdvihla som pohľad, v strede miestosti stál Niall a ťukal niečo do mobilu.
,,No dobre," odpovedala som mu neutrálne.
Zišli sme výťahom dole, no keď som šla k autu, kde Niall zaparkoval, povedal mi, že ideme s Paulom a aj Joshom (bubeník 1D) iným autom.
Celý čas sa ku mne správal odmerane. Ach..čo som mu urobila ? Viem, vyznal mi lásku, ale to sa mu mám hneď hodiť okolo krku? Veď ja mám Harryho.
Sledovala som teda Nialla. Nastúpila som do veľkého auta. Auto riadil šofér, v predu sedel Paul, s ktorým som sa už dávnejšie vo vile chlapcov zoznámila, a sadla som si vedľa Josha.
,,My sa ešte nepoznáme," povedal keď ma zbadal.
,,Ja som Nicole Haver, ale volajú ma Nicki," usmiala som sa na neho.
Niall si sadol z druhej strany vedľa Josha a počula som ako hovorí šoférovi nech ide do McDrive, tu v Berlíne.
Josh sa mi tiež predstavil, bol celkom milý a aj vtipný, snažil sa myslieť pozitívne, hlavne v tom čo sa stalo Harrymu.
Niall ma ignoroval. Doslova mi nevenoval ani jeden pohľad.
,,Čo chceš?" spýtal sa sucho, keď sme sa blížili k McDrive.
,,Dám si hranolky s kečupom, nugetky a colu," odpovedala som mu.
,,A zober aj jedno lentilkové McFlurry," dokončila som. McFlurry chcem pre Harryho, miluje ho.
Každý si niečo objednal, Niall mi podal môj balíček s nugetkami a všetkým, no ziem to až v nemocnici.
Šofér si rýchlo mieril do nemocnice. Celé veľké auto voňalo nezdryvým, ale aj tak voňavým a chutným McDonaldom :D
Celý čas som sa rozprávala s Joshom a aj s Paulom, na týžden majú zrušené všetky koncerty, autogramiády, proste všetko. Týždeň majú ako keby voľno kvôli tomu, čo sa stalo Harrymu.
,,A potom keď Harry trošku vyzdravie, nebude skoro nikde chodiť, možno iba na menšie udalosti," spresňoval mi všetko Paul, keď sme zaparkovali do podzemného parkoviska nemocnice.
Niall ani pri mne nekráčal, ako keby som mala nejakú strašnú chorobu a nemôže mi nič povedať.
Rýchlym krokom sme všetci, Paul, Josh, Niall a ja kráčali po tmavých chodbách nemocnice kde sa to hemžilo ľudmi. Veď je presne 12 hodín, tak sa ani nečudujem.
Našťastie tam už neboli žiadne fans, ako mi povedal Paul, bezpečnostná služba, ich musela poslať preč.
Popravila som si čierny nátelník a vlasy, v jednej ruke som držala kabelku na polruky a v druhej balíček s mekáčom.
Vošli sme do Harryho izby.
,,Ahoj láska," povedal, keď ma zbadal chrapľavým hlasom Harry.
Vyzeral ako anjel..síce bol doodieraný, no bol taký proste nádherný.
Pri Harryho posteli stála Annie, jeho mama a na gauči sedela Gemma a Harryho nev. otec.
Chalani tam neboli.
,,Dobrý deň, ja som Nicole Haver, teší ma," podala som jej ruku. V očiach sa jej ligotali slzy, mala Harryho črty tváre a usmiala sa na mňa belasým úsmevom, so slovami:
,,Zlatko, ja som Anne Cox, a môžeš mi tikať, kludne. Harry mi o tebe veľa vravel," stále sa usmievala a objímala ma.
Potom som sa zoznámila aj s Gemmou a Harryho nev. otcom. Všetci boli takí milí, a bolo na nich vidieť, že táto nečakaná udalosť, ich trápi a aj mňa.
Chvíľku som sa rozprávala ešte s Annie a Gemmou, Harry sa rozprával s otcom.
Anne a Gemma boli z toho rozlútostené a aj ja.
,,Preboha veď neumieram!" smial sa na nás Harry, keď sme sedeli všetky tri na gauči so slzami v očiach (no neplakali sme).
Asi po polhodinke Anne a aj s ostatnými odišla za lekárom, sa spýtať na všetky podrobnosti. Ani som si nevšimla, že v miestnosti nie je ani Paul, Josh a Niall a že som s Harrym v miestnosti sama.
,,Aha čo som ti doniesla!" vytiahla som z balíčka zmrzlinu s lentilkami, McFlurry, a kývala som s ním pred Harryho hlavou.
,,Och, ja ťa tak milujem," načiahol sa, pritiahol si ma pri posteľ, našťastie som stihla položil zmrzlinu.
Prevalila som sa mu na hruď, no jemu to vôbec neprekážalo. Bozkávali sme sa na jeho posteli.
Nickin outfit:
Harry s jeho maminou Anne:
-Možno je časť trochu kratšia, neviem. Dúfam, že sa vám páči.. a komentár by ma potešil.
Ďakujem :)
-Nicki (blogger)
wau je to úžastnéé ;)
OdpovedaťOdstrániťdalšiu :) naozaj dobrá časť :)
OdpovedaťOdstrániťdokonalé :)
OdpovedaťOdstrániťDokonalé... <3 Další!!! :D
OdpovedaťOdstrániťoch! tuto poviedku som precitala na
OdpovedaťOdstrániťjeden hlt a...je dokonala :33
Tesim sa na dalsiu :))
pecka :33
OdpovedaťOdstrániťhrozne sa mi to páči, ale niall nech netrucuje :( mohol by sa aj on dat s niekym dokopy, netyraj ho tak!:( :DD daj dalsiu cast, chceme :3