sobota 20. apríla 2013

#28. One Way or Another

-

Keď vyšiel Niall preč z jeho bytu, hneď som zamkla.
Prešla som cez veľkú chodbu, a išla som si ľahnúť pravdepodobne do Niallovej spálne. 
Otovorila som vetračku, izbou prechádzal chladný vánok.
Zakryla som sa veľkým teplučkým paplónom, no nespala som.
Nevedela som zaspať.. v hlave sa mi marili veci z dneška.. ako bola Melanie s Harrym v kaviarni, ako ho pobozkala, ako som šla v daždi .. a narazila na Nialla.. ach prečo sa toto všetko deje práve mne?
Vo veľkej posteli som sa s mojimi myšlienkami, prehadzovala asi hodinu. 
Zobrala som si mobil do ruky.
Pri pohľade na fotku akú som mala na tapete..ja s Harrym, v šťastnom objatí, a on ako mi dáva pusu na líce.. ach. Zase sa mi (už dnes asi po ôsmy krát) tlačili slzy do očí. Rozhodla som sa že idem napísať sms Melanie. 
Je mi jedno, že je pol 1 večer, moja bývala najlepšia kamarátka je riadna krava..Ako mi to mohla urobiť, po tom všetkom..
"Ty nie si normálna!! Takto mu klamať! Vieš že by som to nikdy neurobila a že Harryho milujem!!! To, že si ho pobozkala neznamená, že s ním budeš a že on miluje teba. 
Nie. Ja to nedovolím. Ide o pravdu, a pravú lásku." -Nicki
Bez mihnutia oka som to odoslala.
Potom som si ďalej unavene prechádzala ostatné kontakty v mobile. Oči mi padli na Harryho číslo.
Nesmelo som otvorila novú správu a chcela som mu niečo napísať..nakoniec som sa na to odhodlala.
,,Harry, ja.. už som ti to všetko vravela. Melanie ti klamala, ja by som nikdy nič také neurobila.. prosím ver mi. Milujem ťa, ako som ešte nikdy nikoho nemilovala. A to s tým Niallom nie je nič. Niall je len dobrý kamarát, a vravela som ti, že som u neho, len kvôli tomu, že som nechcela ísť domov.. po tom čo som videla v kaviarni.." -Nicki
Odoslala som mu správu, a pri čakaní na odpísanie oboch ľudí som zaspala.


Ráno ma  prebudila pesníčka Kiss You od chalanov, ktorú som mala na zvonení.
Niekto mi volal, ako inak.
Rozospato som sa pozrela na displej na ktorom svietil Niallov vyškerený úsmev, ktorý som mala ako fotku k jeho kontaktu, keď mi volá.
,,Ehm..áno?" povedala som chrapľavo.
,,Prepáč, spíš?" spýtal sa blbú otázku Niall.
,,No už nie," povedala som ironicky, ,,čo chceš Niall?" chcela som vedieť, prečo mi volá o pol 9 ráno.
,,No už sme na hoteli, tu v Berlíne.  Prileteli sme okolo 3 ráno a hneď sme sem išli a hneď sme šli aj spať, lebo sme boli unavení. No, práve som na izbe.. V izbe som spolu s Harrym, ktorý je teraz v sprche, tak ti volám," povedal mi informácie.
,,R-rozprával si sa s ním..?" zakoktala som, a posadila som sa. Posunula som ťažký paplon.
,,No, rozprával," povedal opatrne.
,,A?" čakala som na jeho odpoveď.
,,No.. nevie čomu má veriť. Nechce Melanie. A to ona jeho pobozkala..
potom sa od nej hneď odrhol a že vraj išiel za tebou, len ona ho stiahla naspäť. A Melanie k nemu vtedy do vily privtierala! Ale on myslel že vraj len na teba..trápil sa. A stále ťa miluje Nicki, len sa bojí..a fakt si nie je istý," odpovedal po chvíľke.
Nevedela som čo mám robiť.. ako mu to mám vysvetliť, že ja som sa so žiadnym chlapcom nebozkávala, ako mu tá suka natrepala?!?  Milujem ho..
,,Ja..ja, neviem čo mám robiť.. milujem ho," povedala som mu smutne.
,,Prepáč, Nicki, už musím rýchlo končiť, Harry je tu, dávaj si pozor a mám ťa rád, pa," zložil.
Pozrela som sa na mobil na ktorom mi ešte svietili dve správy.
Od Melanie samozrejme, a aj od..Harryho.
Najskôr som otvorila správu od Melanie. Stálo v nej:
,,Ty si myslíš, že ťa fakt miluje?! Haha..Podľa mňa si ťa len namotával, zlatko. Už nemáš šancu.. teraz ho mám chyteného ja ;)" -Melanie
Čo má?!? Koho má? Suka jedna! Robíte si srandu, že? Mala som v sebe toľké nervy, že som skoro mobil šlahla o komodu, na druhej strane priestrannej izby.
Trochu som sa ukludnila, neodpísala som jej. 
Zatiaľ.
Potom som si otvorila druhú správu, od Harryho.
,,Ja, neviem čomu mám veriť Nicki... S Melanie nič nemám, ona pobozkala mňa. Musím si to ešte celé nechať prejsť hlavou.." -Harry
Neusmievala som sa. Čo keď sa so mnou rozíde? Kvôli tomu, že mu ona klamala? 
Ach..to by som neprežila naozaj, ja Harryho skutočne milujem.
Odpovedala som mu na správu:
,,Ako myslíš.. ale vieš, že ja by som to nikdy neurobila,.." - Nicki


Vyšla som z postele, prezliekla som si už suché veci, ktoré som mala včera. 
 Zbehla som do kuchyne. 
Z chladničky, ktorá bola ako inak plná (veď predsa Niall) som si vytiahla niečo na jedenie. 
Zbalila som si všetko a s jednou sneakerskou som odišla von z Niallovho bytu, ktorý som kľúčami, ktoré mi dal zamkla.
Aspoňže som mamu ukecala, že dnes "neni" škola..
Išla som na prvý taxík, ktorý som zbadala. Šla som taxíkom hneď domov, kde našťastie nikto nebol.
 Mama už po dlhej dobe, čo nemala robotu, bola v novej práci, otec tiež a brat Kris (aby ma kryl) šiel ku kamošovi, ktorý bol trochu chorý, a nie do školy, lebo to by mi mama potom neuverila. 
Dala som si dlhú horúcu sprchu, obliekla som si len čistú ružovú mikinu, spravila som si drdol. Potom som si urobila harmančekový čaj, a šla som si zapnúť telku do obývačky.
Prepínala som programy, až mi nakoniec pohľad padol na BBC.
Sedela som ako obarená, BBC ukazovalo nejaké fotky z nejakej nehody.. jedno rozbité auto. 
--"Jeden zo celosvetovo známej skupiny ONE DIRECTION, mal len pred pár minútami autonehodu, keď šiel z hotela v Nemecku do budovy pár blokov od toho hotela. V tej budove mal vystupovať a  mal sa tam stretnúť s ostatnými členmi skupiny. Harry Styles, leží v hlavnej Berlínskej nemocnici, nie je v ohrození života.. je ale zranený!"-- hovorila hlásateľka z televízie.
Neverila som vlastným očiam, ani ušiam. V tom aute sedel Harry..
 Ani som sa nepohla.. nevydala som ani slovo. Len som sa rozplakala.
Slzy mi stekali po studených lícach, ale nehýbala som sa.



Harry: 



Nicki:







-Ďakujem, za milé komentáre. :) Všetko sa mení.. hh:D Ako hovorím, v blízkej dobre pridám novú :) Komentáre potešia:)
-Nicki (blogger)


2 komentáre:

  1. Nééé :DDDDD ach hlavne nech mu nič nieje ako ja byť na jej mieste iddem za ním :DDD hhe :D inaQ super dalšiu :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ten koniec :OO ! harry dufam že prežije, lebo neprežijem ja!:DDD nech ide pekne za ním:33 ďalšiu eštednes: )))

    OdpovedaťOdstrániť