utorok 2. apríla 2013

#21. One Way or Another

Prepáčte, že som sa Vám dlhšie nevenovala a nepridala 
som novú časť, ale nemala som moc času,
ale už sa to nestane! Sľubuuujem ! :-)


-

Vyšli sme z Harryho bytu.
Na vysokých opätkoch som šla cez cestu k Harrymu čiernemu autu a on ma jemne podopieral a držal. 
Obloha už bola zahalená tmavými mrakmi a mesiac sa ligotal na oblohe.
Rýchlo som prebehla na stranu spolujazdca, pretože aj ked som mala sako, prehodené cez šaty, bola mi zima. 
Naštartoval auto a vyrazili sme do reštaurácie, kde sa máme stretnúť s Perrie a so Zaynom.
Cesta do reštaurácie na moje prekvapenie, netrvala dlho.
Harry mi celú cestu hovoril o Los Angeles, pretože sme sa o tom, zatiaľ čo som na víkend u neho, ani poriadne nestihli porozprávať.
Práve ked mi hovoril jednu historku, čo sa mu tam stala a my sme sa na nej obaja smiali povedal: ,,Tuto by to asi malo byť," a cúval na miesto, kde zaparkoval.
Ja som si ešte popravila vlasy a makeup v zrkadielku v aute.

Harry vystúpil, džentlemensky mi otvoril dvere. On to vždy robí.. vždy je taký galantný a milý a strašne príťažlivý, ale je len môj, hh :-)
Prešli sme ruka v ruke cez cestu, a mierili sme rovno do veľkej luxusnej reštaurácie, ktorej názov, som ani nestihla prečítať, lebo ma Harry rýchlo ťahal dnu, kvôli paparazzom, ktorí cvakali každý náš krok.
Vošli sme dnu, a pri mužovi v obleku, ktorý tam pravdepodobne bol na to, aby každého hosťa usadil, stáli Zayn s Perrie.
Skutočne sa k sebe hodili. Perrie mala svoje blondavé vlasy, jemne zatočené, 
a jej úzke červené šaty jej len zvýrazňovali peknú postavu.
 Mala dosť výrazný makeup, ale jej sa hodil a vyzeral na nej pekne. Zayn mal oblečenú čiernu košelu a vlasy mal nagelované do hora.
Zayn držal Perrie jednou rukou za bok a rozprával sa s tým pánom.
Keď nás zbadali, obaja sa na nás usmiali a my s Harrym sme šli rovno ku nim.
,,Vyzeráte spolu krásne," povedala nám Perrie a objala nás. 
Muž v obleku nás zaviedol cez veľkú reštauráciu, kde sa hore pýšil veľký trblietavý luster. Všetci ľudia boli oblečení nóbl a elegantne a venovali sa väčšinou jedlu, no niektorí si nás premeriavali.
Muž nás zaviedol do súkromnej zóny, kde sme si všetci štyria posadali a objednali sme si večeru.
Eleanor mala pravdu, Perrie bola skutočne milá a vtipná. 
,,Takže Harry ťa takto ochránil?" usmiala sa Perrie, pýtala sa ma totižto ako sme sa zoznámili..tak som jej to všetko vysvetlila.
,,No, ochránil," povedala som jej, a objala som Harryho cez rameno. 
,,Veď Zayn mi ťa spomínal," povedala a dala Zaynovi pusu na líco, on si odpil s vína a usmial sa ne ňu. Boli spolu skutočne zlatí.
Ja som dojedala svoje špagety s kúskami mäsa a rozprávala som sa s Perrie a zároveň aj so Zaynom.



Večera prebehla v pohodovej a príjemnej atmosfére. Celý čas sme sa smiali, hovorili sme si vtipy, ale aj sme preberali vážne veci, ktoré chalani poňali s humorom.
S Harrym sme aspoň zabudli na to dnešné nepríjemné stretnutie s Niallom, ktorý to asi nemyslel zle ..a s Taylor.
Keď som sa Perrie spýtala čo si o nej myslí, odpovedala len: 
,,Podľa mňa je to namyslený ku***, ktorá myslí len na svoje šťastie a na peniaze, nechápem čo si na nej videl?!?"povedala mi a pozrela sa na Harryho.
On len mykol plecami a povedal, že sa o nej baviť nechce, lebo to bola jeho najväčšia chyba v živote.
,,Dúfam, že takto nebudeš hovorit aj o mne..?" povedala som mu a nadvihla som obočie.
,,Zlatko, o tebe takto nikdy nebudem hovoriť. Ty si totiž to najlepšie čo ma v živote stretlo a budem s tebou navždy, milujem ťa, Nicki" povedal chrapľavým hlasom, jednou rukou mi popravil pramienok vlasov a pobozkal ma.
Perrie so Zaynom sa zachichotali a usmievali sa na nás.
 Zayn sa pozrel na Perrie a tiež ju pobozkal.
Alkohol pili len Zayn a Perrie, ja som si dala len trošku vína.
Harry si teraz dával pozor, pretože sme tu boli autom, a oni tu boli taxíkom.
Z reštaurácie sme v dobrej nálade vyšli všetci štyria spolu. Ako inak, tam zase oxidovali paparazzi.
Ignorovali sme ich. Rozlúčili sme sa so Zaynom a s Perrie, chceli sme ich hodiť domov, no oni to stále odmietali, že chcú ísť taxíkom, tak sme ich teda nechali.
,,Počkaj, ešte zbehnem na WC, vážne musím," povedala som Harrymu, keď sme chceli ísť do auta. 
,,Jasné láska, počkám ťa v aute," povedal, popravil si tmavé sako, a šiel smerom k svojmu autu.
Vstúpila som teda znova do reštaurácie a šla som rovno na ženské záchody.
Rýchlo som sa ehm, vycikala, popravila som si krásne ružové šaty od Harryho a biele sako, umyla som si ruky z kabelky som si vytiahla púder a ešte som sa trošku upravovala vo veľkom zrkadle.
Vtom som v ňom zbadala známu tvár. 
Blonďavé vlasy sa jej točili okolo nepeknej fialovej blúzky, ktorú mala zapravenú v čiernej sukni a jej vysoká postava stála rovno za mnou a usmievala sa.
Otočila som sa.
,,Robíš si srandu, že?! Ty ma sleduješ?!!" povedala som jej nahnevaným tónom. 


Nicki:



Harry: 




-Aj keď som časť nepridala dlhšie, dúfam, že ste spokojní a táto sa Vám páči. :)
-Nicki (blogger)





2 komentáre:

  1. časť super ako vždy :3 ZERRIE & NIRRY 4ever, haha :D
    no, a lemur ako vidím bude celkom problém -_- no, dalšiuu:3 :)))

    OdpovedaťOdstrániť