štvrtok 11. apríla 2013

#24. One Way or Another

Už sa cítim  trápne, že sa Vám stále ospravedlňujem, že nepíšem častejšie, 
ale proste mi to nejako nevychádza.. 
Ale dúfam, že aj tak radi čítate tento príbeh 
Časť je možno trošku dlhšia :)

-

S Harrym sme sa potom "rozlúčovali" na chodbe u mňa asi 20 minút, aj keď sa ešte zajtra s ním vidím. Potom odišiel za chalanmi do vily, a  s nimi ide rovno do nejakého rádia, tu v Londýne.
S rodičmi a bratom som sa navečerala, niečo som sa "ako vždy" naučila do školy, osprchovala som sa a šla som hneď na notebook.
,,Práve teraz sme skončili láska.. uff, som unavený," hovoril mi známy hlas v mobile, okolo pol 11 večer.
,,Keby si tak ležal teraz pri mne," povedala som Harrymu potichu..
,,Zajtra ťa vyzdvihnem zo školy, kedy končíš?" spýtal sa ma Harry. 
Prevalovala som sa vo svojej teplej posteli, na nohách som mala notebook na ktorom som práve počúvala nejaké pesníčky na Youtube a bola som aj na Twitteri, kde som sa snažila ignorovať závistlivé tweety.
S Harrym sme sa dohodli kedy má pre mňa príjsť a z jedného krátkeho telefonátu, sme spolu volali asi do pol 1 rána.. Keď nie sme chvíľku spolu tak mi neuveriteľne chýba.. aj keď to bolo v tomto prípade len pár hodín, čo sme spolu naposledy neboli. Som rada, že som s ním strávila krásny víkend.

Ráno som sa precítila okolo 8 ... vybil sa mi mobil, lebo som dlho volala s Harrym :),  čiže mi nezvonil budík! Super.. 
Škola začína o 8.45  a cesta autobusom z domu mi tam trvá asi 20 minút, je to Oxford a je v strede Londýna.
Rýchlo som sa umyla a urobila si hygienu, obliekla som si biele tielko s výstrihom a tmavé úzke rifle. Na tielko som si dala svetrík a obula som si balerínky. Stihla som sa a ešte som sa stihla aj namaľovať.. 
Z domu som vyšla okolo 8. 30 a mamu som uprosíkala, aby ma hodila do školy.
Musela som ju ale zobudiť. Otec odchádza z domu už o pol 7 a mama keďže si stále hľadá prácu spí.
,,Ja nie som tvoja slúška!! Mala si vstať skôr!" kričala na mňa v aute a jej veľké oči, pod ktorými mala kruhy pod očami mi venovali nepríjemný pohľad.
,,Nemám na sebe ani štipku make-upu, a mám na sebe tepláky a pyžamové tričko, Nicki," sťažovala sa.
,,Prepáč už sa to nestaneee, ďakujem mami," usmiala som sa na ňu a dala som jej pusu na líce, keď ma vyhodila pri bránach školy. 
Našťastie som do triedy vstúpila presne vtedy keď zazvonilo. 
" Dobré ránko miláčík, chýba mi tu niekto v posteli a nemyslím toho macka čo si mi dala ;) Pusinkaa pre teba :* " -Harry.
Usmievala som sa na displej pod lavicou ako idiot a odpísala som mu.
,,Čo tam máš??" spýtala sa ma spolusediaca kamarátka Noel, s ktorou som sa teraz prevažne bavila, lebo s Mel sa to nedalo.
,,Nič nič," rýchlo som hodila mobil do kabelky a venovala som sa matematike.
Celý deň v škole som myslela len na Harryho, dohodli sme sa nakoniec že sa stretneme o pol 3 v jednej našej obľúbenej kaviarni.
V škole som sa rozprávala teda hlavne s Noel.. keď som šla za Melanie, správala sa ku mne zvláštne.
Ako keby som sa jej hnusila, a to neviem čo som jej urobila. Dokonca aj tu v škole, nie len včera v tom supermarkete, kde som bola s Harrym s ktorým sa stále chcela len fotiť.
Melanie mala na sebe obtiahnuté modré šaty, na tom sako a čižmy na opätku.
,,Zmenila sa," šepla mi Noel.
Prikývla som..

,,Čo ti je?!" zatiahla som po poslednej hodine Melanie na záchody.
,,Čo by mi malo byť?" pozrela sa na mňa modrými očami, ktoré lemovala hrubá vrstva linky.
,,Som proste takáto, iná už nebudem," usmiala sa na mňa a prehodila si bledé vlasy cez rameno a padli jej na chrbát saka.
Vtedy mi pípla esemska od Harryho.
 ,,Och píše ti tvoja lásočkaaa?" spýtala sa ma afektovaným tónom, ktorý nahodila presne ako Taylor.
,,Neviem čo ti je. Ale toto nie je moja kamarátka Melanie Hal Scott, ktorú poznám už od škôlky, a s ktorou som sa začal hrať, pretože nemala žiadne kamarátky," povedala som jej pravdivo a mobil som vtedy z kabelky nevytiahla.
Na tvári sa jej vystriedalo veľa emócií, nič mi nepovedala len prešla cez záchody a odišla preč.
Čo sa so všetkými deje?! 
Potom som si prečítala sms..a áno bola od Harryho, píše že už sa na mňa teší, a že ma veľmi miluje..Milé. :)
,,Nicole Haver, nech sa dostaví okamžite do riaditeľne prosím!" ozvalo sa školským rozhlasom, práve keď som už bola na odchode zo školy a mierila som si to rovno do kaviarne za Harrym.
,,Čo si myslíš prečo ťa chcú?" spýtala sa ma Noel, keď som smerovala ku kancelárii riaditeľky.
,,Neviem. Ale mala som stretnutie s Harrym o pol 3 v kaviarni, tu blízko školy, tak mu musím napísať," povedala som jej. 
Za nami som počula smiech troch dievčat medzi ktorými bola aj Melanie..
Ignorovala som ich, jemne som zaklopala na dvere, rozlúčila sa s Noel, ktorá šla už domov a vošla som do kancelárie riaditeľky.


Zo školy som vyšla až  okolo 3 a hneď som volala Harrymu, chcela som sa mu ospravedlniť, že meškám, no nezdvíhal, zvláštne.
 U riaditeľky som našťastie nebola pre nič zlé, ale len preto, lebo ma učitelia vyhlásili ako najlepšiu študentku môjho ročníka, tu na Oxforde.
 Hodnotili hlavne podľa správania, ale aj podľa známok. 
Neuveriteľne ma to potešilo.
Kaviareň bola blízko mojej školy, tak som išla cez slnečné Londýnske ulice (nepršalo, čo bolo príjemné), a v sluchádkách mi hrala hudba. 
Bolo celkom príjemné aprílové počasie. Myslela som na veľa vecí... hlavne na Harryho
, ale aj na úplne zmenenú Melanie, či Taylor ktorej som vôbec nechápala čo odo mňa chce, či na Nialla...
S Harrym som sa nevidela celý minulý týždeň, kvôli tomu že bol v Amerike ( v L.A),
 ..bola som s ním len cez tento víkend a dnes večer mi ide zase preč.. do Nemecka.
Už teraz mi chýba.. ale musím ho tolerovať, ja sa ho nevzdám. Milujem ho.
V Nemecku bude s chalanmi dokopy 3 dni, najskôr nejaké udeľovanie cien, potom autogramiády, nejaké koncerty a tak..
Vstúpila som do kaviarne, kde s Harrym často chodievame, ale najskôr som sa šla na wécka ešte premaľovať, učesať sa a trošku sa upraviť.
Keď som vyšla zo ženských záchodov, išla som hľadať Harryho, čo bolo dosť ťažké, pretože kaviareň bola veľká, a ako poznám Harryho, nerád sedí " moc na očiach "
Hľadala som očami naše zvyčajné miesto, no Harryho som nikde nevidela. Ako keby tam ani nebol.
 Volala som mu stále, no nedvíhal.
Premohol ma nepríjemný pocit, že už odišiel, lebo som meškala, ale myslím si, že by to Harry neurobil. Prešla som asi polku kaviarne, až som ho nakoniec našla.
Sedel pri stole, pre dvoch, no nebol tam sám..
Mal na sebe svoje obľúbené sivé tričko s malým červeným srdiečkom  na boku a na tričku mu viseli čierne okuliare.
 Hnedé vlnky sa mu točili okolo krásnej tváre.
Oproti nemu sedelo známe dievča, ktoré sa mu pohrávalo s kučeravými vlasmi, s ktorými som sa mu väčšinou hrávala len ja..
Harry hľadel do zeme, vyzeral smutne. No ona bola úplne nadšená.
To dievča mi bolo známe, nevidela som jej moc do tváre, tak som nevedela povedať od kiaľ ju poznám.
Harry si ju moc nevšímal, ale venoval jej dosť veľkú pozornosť, aby sa jej pozeral do hlbokého výstrihu na šatách. Ach áno modré úzke šaty..
Neverila som vlastným očiam.
,,Harry," povedala som koktavo, hlas mi pri vyslovení jeho mena klesal a slzy sa mi hrnuli do očí.



Harry:



Nickin outfit:
Tumblr_ml2cnqbaie1rdeyr1o1_500_large




-Komplikácie, ako som vravela, prichádzajú.. veď uvidíte.. v blízkej dobe sa tešte na dalšiu :) Komentár by ma naozaj potešil :) Ďakujem :)
-Nicki (blogger)




3 komentáre:

  1. bude to melanie, je to bitch, mne sa nezdala uz na začiatku, bola až moc kamarátska :DDDD no len dúfam ze harry má na to nejaké vysvetlenie!
    dalšiu :))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. je to dokonalý príbeh len škoda že nepridávaš tie časti pravidelne :/

    OdpovedaťOdstrániť