Zase sa vám musím ospravedlniť, že časť pridávam neskoro,
ale nemala som čas. Možno je táto krátka, ale
zachvíľku pridám novú :))
Potichu som prešla po studenej dlážke smerom k chodbe. Niallov veľký byt vyzeral po tme strašidelne, no moc som ho neskúmala. Nakukla som von na chodbu. Nikto ale neodpovedal, na moje volania.
,,Niall?" prehovorila som znovu.
,,Nicki, ja, ja neviem..." vynoril sa z chodby Niall, no zastavil sa v strede vety.
Vydýchla som si, pri pohľade na neho. Už som sa zlakla že to je niekto iný..
Kvapôčky z dažďa mu z blondavých krátkych vlasov padali do peknej tváričky.
Biele tenisky na nohách si pomaly vyzúval, vyzliekol si bundu, ktorú hodil na zem a pozrel sa mi nesmelo do očí.
,,Č-čo ? " podišla som pomaly ku nemu.
,,Musel som zistiť čo sa dialo. Nemôžeš sa predsa takto prechádzať po tme a v daždi.. kvôli chalanovi. A je mi jedno že je to Harry. Som tvoj kamarát.. a musím ti pomôcť. Bol som u Harryho, no nikto tam nebol. Tak som teda išiel automaticky do vily, že možno bude tam a..," zakoktal.
Nadýchol sa.
,,Nicki, ja neviem ako ti to mám povedať," povedal mi, stále stál oproti mne na chodbe. Bol o niečo vyšší než ja, moja drobná postava nevyzerala pri jeho tak zvláštne, ako pri Harryho.
Niall ma viedol cez chodbu do obývačky.
Posunula som mäkkú deku, popravila som si veľkú mikinu, aby mi moc netrčali odhalené stehná a sadla som si vedľa Nialla na jeho gauč.
,,Hmm..?" spýtala som sa ho nedočkavo, no hlas sa mi triasol.
Nevedela som čo mám čakať, stále sa mi do očí prebíjali slzy
Som presvedčená, že je to Melanie a Harry. Niečo s nimi dvoma. Dokopy..
,,No bol tam. Harry. No stále stál bokom. My s chalanmi sme ho nechápali nevedeli sme o čo mu ide, nič nám nechcel povedať a ani mne keď som za ním prišiel. Jedine niečo povedal Louisovi. A Harry stále len vyzeral, ako keby plakal. A bol tam s.." povedal a znovu nedokončil vetu.
Popravil si nohavice a jemne povedal že s nejakým dievčaťom, čo vyzeralo ako štetka.
Melanie.
V tom sa mi spustil prúd slz. Klesla som z gauča na chladnú podlahu. Bola mi zima na holé nohy, no bolo mi to jedno.
,,Nicki.. ach.. Moc si ju ale nevšímal," povedal mi milo.
Šuchol sa na zem vedľa mňa a snažil sa ma nejako utešiť.
,,A inak č-čo ti povedal ?" zakoktala som sa a pozrela som sa mu do modrých očí, ktoré boli plné obáv.
,,No mne nič. Ignoroval ma keď som sa ho chcel niečo spýtať. Sedel len vo svojej izbe a rozmýšlal a bol dosť smutný. A tá baba v úzkych šatách sa okolo neho len obšmietala. Môžeš mi už konečne všetko vysvetliť? Prečo si dnes išla po tme v tej ulici? Čo sa medzi vami stalo a s tým dievčaťom?!" spýtala sa ma.
Povedala som mu teda všetko a stále som pri tom vzlykala a tiekli mi slzy. Nechápala som ako mi to mohol urobiť. Asi som pre neho nebola dosť dobrá.
,,Louis mi povedal, že tá baba, tá Melanie mu povedala že niekoho máš," povedal po chvíľke nesmelo.
,,ČO ???!!" vyskočila som na rovné nohy.
,,Noo, Louis sa rozprával s Harrym, ako som vravel, že Harry všetkých ignoroval len jeho nie. No a aj som zachytil kúsok ich rozhovoru. Ževraj si sa s nejakým chlapcom bozkávala v škole a aj niečo iné.. Aspoň to mu vtedy v kaviarni povedala tá Melanie." klesol hlasom, postavil sa a chytil mi rukami tvár.
,,To povedala? Suka!! To je klamstvo.. klame. Ja by som nikdy,.." znova som sa rozplakala a Niall ma utešoval na jeho hrudi.
,,Mohol by som ťa takto objímať večne... Ach..Ale kedže miluješ Harryho tak nemôžem, aj keď ma to bolí. Musíš to ísť Harrymu povedať, musíte si to vysvetliť." povedal mi potichu.
Musím to Harrymu vysvetliť. Musí mi veriť..
Moja bývala najlepšie kamarátka je hnusná suka!! Ja by som to Harrymu nikdy neurobila. Nikdy by som si nezačala s niekym iným.
,,A prečo.. prečo mu potom nevadilo keď ho pobozkala? A prečo ju zaviedol do vily?! Ach.. a ty mi veríš?" zdvihla som hlavu ku nemu.
,,To neviem prečo urobil...To sa ho musíš opýtať ty. A vidím ako sa na Harryho pozeráš.. takáto baba ako si ty sa hľadá ťažko a viem, že ty by si to nikdy s nikým takým asi neurobila. Miluješ ho.." odpovedal mi úprimne, no tú poslednú vetu povedal ťažko a smutne.
Harry je najlepší chlapec na svete, je milý, gentleman, pozorný, slušne vychovaný no aj aj sexy. Chýba mi.. a k tomu dnes o 3 večer (no, teda ráno) odlieta preč s chalanmi, ako mi Harry včera povedal. Niall už bol pobalený videla som kufre v jeho izbe, keď som vychádzala pred chvílou z vane.
Ach Niall..keby mu môžem nejako pomôcť.. prečo miluje on práve mňa..
Nič som nehovorila. Len sme sa tam s Niallom objímali, no skôr on mňa..ja som potichu vzlykala a snažila som sa trošku okľudniť.
,,Nicki ja o polnoci od tiaľto odchádzam, vies ideme do Nemecka.. No nechám ti tu kľúče. Ach.. nemôžem sa pozerať ako takto trpíš," povedal smutne a chytil mi bradu, ktorú nasmeroval smerom k sebe.
V tom urobil niečo, čo som nečakala.
,,Niall. ja.. ja nemôžem, naozaj, prepáč.." odtlačila som ho od seba, keď sa jeho plné pery dotkli mojich.
Utekala som do ani neviem akej izby, v jeho veľkom byte a schúlila som sa do klbka pri veľku postel.
Chcela som napísať Harrymu.. neviem prečo, proste mi chýbal. Mobil som si ale zabudla v obývačke.
Zo zadu ma objali ruky.
-Niallov pohľad-
S chalanmi odchádzame do Nemecka, stretneme sa na letisku o polnoci.. musím sa s Harrym porozprávať. A aj Nicki by sa mala.
Nicki bola taká nevinná, jemná a bolo mi jej tak ľúto..keď som ju objímal a utešoval vo svojom náručí.
Som rád, že som ju v tej zlej tmavej časti Londýna stretol. Nemohlo by sa jej niečo stať.. neviem čo by som robil.
Ako je možné, že sa Harry bozkával s nejakou babou čo bola oblečená ako štetka, a ešte k tomu pred Nickinými očami.
Miloval som ju.
Miloval som ju od prvého momentu, ako som ju zbadal ako čašníčku v tom klube Adioos, z ktorého nakoniec (kvôli obťažovaniu) oddišla.
Samozrejme ju vždy zachránil Harry, aj keď som chcel ja. No od ma predbehol. Z časti som ho chápal,že aj on má o nu záujem, ale aj ja mám.
Ja som moc hanblivý..
Jej dokonalé tmavohnedé dlhé vlasy, tvár, postava, úsmev.. ach prečo ju nemôžem mať. Rozmýšľal som nad tými všetkými udalosťami a nad ňou, keď som ju jemne objímal v náručí na mojej hrudi, na studenej dlážke. Stáli sme tam v objatí, a ja som ju objímal tuhšie a tuhšie, nechcel som ju pustiť.. bolo mi jej lúto kvôli Harrym, ale aj som ju stále miloval.
Ani neviem ako ma to napadlo, alebo prečo som to urobil.. v tej mojej mikine bola neuveriteľne sexy, nebola moc strapatá a aj keď nemala make-up bola do tváre skutočne krásna.
No pobozkal som ju. Už som to chcel urobiť neuveriteľne dlho.
Bozk netrval dlho, aj keď na začiatku s ním súhlasila a naše pery spolupracovali, no potom sa nechcene odtlačila, postavila sa a rozutekala sa do chodby môjho neosvetleného bytu.
Nicki ( ten outifit nemala a ani tak šťastne nevyzerá :( ) :
Niall:
-Dúfam , že ste spokojní.. Bude to lepšie, veď uvidíte! :)) Zachvíľu pridám novú:) Koment poteší :)
-Nicki (blogger)
Super časť, ale hlavne nech si to s Harrym vysvetlia nech sú spolúú ;) užastne píšeš :) ďalsiúú
OdpovedaťOdstrániťĎalšiu ináč super ako každá časť :)
OdpovedaťOdstrániť