pondelok 8. apríla 2013

#23. One Way or Another

-Prepáčte, že som možno nepridávala.. :/ Možno je táto časť pre Vás nudná, ale bude to lepšie.. 
A znova som sa rozpísala..:)-

-

Keď som mu povedala, že sa jedná len o jeho tweet, tak sa upokojil a ja som sa na neho milo usmiala. Stále som bola zabalená len v paplóne, po ktorom boli roztrúsené omrvinky z croisanta.
Premýšlala som nad včerajším incidentom s Taylor, no keď som si spomenula na úžastnú včerajšiu noc s Harrym... usmiala som sa.
,,Tak môj tweet," tiež sa usmial a dal mi pusu na líco.
Mohlo byť tak pol 9 ráno.
,,Počkať, aký je dnes deň?" myklo mnou.
,,Hm.. nedeľa láska," povedal mi pokojne a nadalej si odpíjal z kakauka.
,,Uff, ja že je pondelok, vtedy mám školu, " upokojila som sa, prevalila som na posteľ, ruže ležali vedľa mňa..
Harry mi jednou rukou prešiel po holej ruke, po ktorej mi začal dávať samé pusy.
Šteklilo ma to, keď s jeho plnými perami prešiel po mojom nahom bruchu..
S Harrym sme sa potom ešte chvíľku "maznali" v posteli, a aj keď nie som moc dobrá kuchárka, (mám len 16 tak sa nečudujte) povedala som, že nám urobím nejaký obed, aby sme stále nejedli len pizzu. Aj keď nám obom pizza vyhovovala.

Mala som sa sebe len Harryho koselu, stála som pri sporáku a nadávala som, lebo on mal tak veľkú kuchyne, v ktorej sa dalo len ťažko vyznať.
Sedel pred telkou, hral FIFU a kričal mi, že to je tam a to zase tam.
Nakoniec som všetko, čo som potrebovala predsa len našla, a mali sme bolognesee špagety a lá Nicki. 
Harry ich pochvaloval, ale myslím si, že len zo slušnosti.
,,Ale ved mne chutia láska," pozrel sa na mňa úprimne, keď sme ich spolu jedli v obývačke a pozerali sme nejaký zábavný quiz, pri ktorom keď boli otázky sme s Harrym pretekali kto odpovie správne.
Väčšinou som vyhrala, teda uhádla správne odpovede, ja, ale on si myslí, že som podvádzala aj keď sa to tak nedá! 
O Taylor som mu vtedy nepovedala..nechcela som pokaziť tú príjemnú náladu.
Okrem toho sme s Harrym len leňošili a užívali si svoju prítomnosť.
Okolo pol 5 ma Harry išiel vyhodiť domov, on išiel odtial do vily, kde sa má stretnúť s  chalanmi, lebo idú okolo pol 8 do nejakého rádia, tu v Londýne.
Zastavili sme sa, po ceste ku mne, ešte v obchode, lebo mi mama volala, že mám kúpiť pečivo, mlieko a iné.
V Tescu, kde sme boli, lebo to bol obchod najbližšie k môjmu baráku, sme sa stretli s mojou kamarátkou Melanie.
,,Ahoj Mel," zakričala som na ňu, keď som ju zbadala ako sama nakupuje v oddelení s jogurtami.
Keď nás zbadala, na tvári sa jej objavil trošku znepokojený výraz, ale usmiala sa a išla k nám.
Harry jej spoza nášho koša zakýval a aj on si kupoval so mnou niečo k sebe do chladničky.
,,Viem je mi to trápne," povedala keď prišla k nám a objímala ma, ,,ale nemôžem si s tebou spraviť fotku?" usmiala sa na Harryho a prehodila si špinavo blonďavé vlasy cez rameno.
Mala na sebe sivý top, s výstrihom.
Ja som mala len obyčajné tričko, na ktorom som mala čierny svetrík, kraťase a biele conversky, a žltú kabelku.
,,Ehm," vyšlo zo mňa, keď Harryho pohľad smeroval do jej dekoltu. Harry mi silnejšie stlačil ruku, ktorou sme sa držali a zdvihol plecia.
Melanie sa na nás zasmiala. Zdala sa mi zvláštna.. Mala na sebe dosť makeupu a správala sa inak. Poznáme sa od prvého ročníka, a vždy bola taká tichá, skromná, a nikdy (nikdy!
) nemala výstrih, pretože jej otec pochádzal z Turecka, a bol na nu prísny. Aj keď Melanina mama je Angličanka.

,,Tak chceš fotku?" prerušil Harry jej piskľavý smiech.
Prikývla, votrela sa medzi mňa a Harryho a "milo" mi povedala : ,,Na, odfoť nás," bola som ňou skutočne šokovaná.
Nepríjmne som sa na nu pozrela..nechápala som čo s ňou je. Pred pár dňami bola ešte úplne v pohode.
Postavila sa vedľa Harryho, nebola moc nižšie ako on, pretože mala čižmy na vysokom opätku.
Chytila Harryho za bok, no on ju nechytil, len sa usmial do foťáka.
Cvakla som ich, dvakrát.
 No ona chcela stále nejakú inú fotku, inú pózu a podobne. Normálne sa mi zdala taká otravná, ako tá nepríjemná fanúšička, čo sa fotila nedávno s Harrym a potom mi, kvôli tomu, že som už chcela Harryho "späť" vrazila... spomenula som si a chytila som si boľavé miesto na pere.
Harry ma vtedy ale upokojil a nakričal na tú fanúšičku. Povedal mi, že s jeho ochrankou a s Paulom sa dnes, keď ide do vily za chalanmi porozpráva.
Melanie sme sa nakoniec asi po pätnástich minútach, čo sme sa tam pri oddelení s pečivom zdržali, konečne striasť.
,,Tak čaute," mrkla na nás, aj keď jej hnedé oči, orámované čiernou ceruzkou smerovali na ja Harryho tvár.
Otočila sa, a zo svojím košíkom odišla "modelovskou" chôdzou, niekde medzi regále.
,,Ako sa zmenila.." povedala som smutne.
Harry sa na mňa pozrel, dal do košíka, nejaké pečivo a povedal mi:
 ,,Ja som ju moc nespoznal tak neviem.. ale podla mňa vyzerala ako.... pravu ?" spýtal sa ma.
Nadvihla som obočie, ,,Hej všimla som si kam ti padajú oči, keď prišla k nám.. a áno povedz mi úprimne pravdu, "  povedala som žiarlivým hlasom,  čakajúc na jeho slová.
,,Ako nejaká mladá štetka, čo sa snaží zapôsobiť, a chce chlapa len pre sex, alebo pre peniaze," povedal mi, a upravil si hnedé kučery čo mu padali do očí.
 ,,Neboj sa Nicki, nikdy by som ťa za žiadne dievča, aj keby to bola Megan Fox, nevymenil, milujem ťa, ako nikoho pred tým," žmurkol na mňa, znova sa usmial, pustil košík a ani som mu nestihla pobozkať, už ma pobozkal a naše jazyka si našu hru užívali.. a potom sme pokračovali v nákupe.

,,Dobrý deň madam Haver," povedal mame Harry, keď nám otvárala dvere u nás doma. 
Harry tašky z nákupu gentlemansky odniesol do kuchyne, kde narazil na môjho otca.
,,Teší ma ja som Harry," podával mu nesmelo ruku, no usmieval sa.
Otec práve pil kávu, postavil sa, popravil si tričko, tiež mu podal ruku a usmial sa na neho (čo som nečakala).
S mamou sme vykladali nákup a milo mi hovorila: ,,Ach zlatko...viem, že ste spolu s Harrym len krátko, ale ste spolu zlatí," usmievala sa na mňa, ,,Harry je skutočne dobre vychovaný, milý chlapec, vidím ako sa stále na teba pozerá.. tak zaľúbene, a aj ty na neho, a aj teraz," hovorila mi mama, keď sa stretol môj pohľad s Harryho, ,, A dúfam, že čo si bola s ním cez víkend, sa nedialo nič zvláštne, Nicki," pošepkala mi.
,,Neboj sa," kývla som hlavou, a povedala som jej, že sa potom ešte porozprávame.
Dovykladali sme s mamou teda nákup, ktorý sme s Harrym v Tescu nakúpili, Harry sa zatiaľ zhováral s otcom.
 Potom Harry už musel ísť, aj keď ho mama presviedčala, aby zostal s nami na večeru, ktorú začala chystať.
,,Ďakujem veľmi pekne za pozvanie, madam, ale nemôžem, pretože idem s chlapcami do jedného rádia, ale verím Vám, že by to bola skutočne dobrá večera," povedal jej milo a rozlúčila sa s mojimi rodičmi.
Bola som rada, že ho obaja tak milo prijali a videli, že sa skutočne ľúbime.
Išla som Harryho teda vyprevadiť ku dverám..
Obul sa, no pred tým než odišiel ma pritlačil na stenu, jeho ruky sa dotýkali mojich bokov a na krku som cítila jeho teplý dych.
,,Kedy sa vidíme?" preskočil mi trochu hlas, keď ma Harry chytil za zadok.
Uškrnul sa, keď videl, ako mi na tvár behla červeň, keď mi preskočil hlas, potom čo ma chytil za zadok.
Cítila som sa trápna a snažila som sa, aby zo mňa červeň zmizla... poznáme sa zhruba týždeň aj niečo a stále mám pri ňom motýliky v bruchu..
Na tvári sa mu odhalili hlboké jamky a jeho zelené oči sledovali moju tvár.
,,Zajtra ideme večer do Nemecka," povedal mi smutne, ,,Ale ráno sa ešte chcem s tebou vidieť,  teda hneď po tvojej škole," hľadel mi rovno do očí.
,,Do Nemecka?" bola som prekvapená a hladkala som mu cez hnedú bundu chrbát.
,,Na udeľovanie cien v Berlíne a máme tam aj jeden koncert a autogramiádu... zase," klesol hlasom.
Zase ide preč.. zase ho dlhšie neuvidím. Musela som rátať s tým, že nemôže byť stále so mnou, bude mi znova neuveriteľne chýbať. Ale prajem mu to.. všetkým piatim..
Zaslúžia si to, sú skutočne dobrí.
,,Ach," smutne som povedala a pozrela som hlavou dole.
Jemne mi rukou zdvihol bradu a naklonil moju hlavu smerom k nemu, naše nosy sa dotýkali..
,,Zajtra sa uvidíme, " povedal mi ešte raz, preplietol naše prsty a hral sa mi so spodnou perou.
Potom sa naše pery znovu spojili, naše telá boli na sebe natlačené o stenu na chodbe, a my sme sa vrúcne bozkávali.



Nicki ( to mala aj na sebe) : 




Harry:

Tumblr_mjra65k9os1rw9qrpo7_500_large






-Tak dúfam, že ste spokojní.. V blízkej dobe prídam dalšiu, a už to nebude len ružová záhrada... veď uvidíte. Komenty by potešili :) 
-Nicki (blogger)




2 komentáre: