Trošku som sa rozpísala :))
-
Prezrela som svoju tvár v zrkadle, zhlboka som sa nadýchla a otočila som sa smerom k nej.
Taylor, stála oproti mne v lodičkách, premeriavala si ma s nepríjemným výrazom na tvári, a usmievala sa.
,,Nieeee ja ťa nesledujem, nečerti sa, budeš mať vrásky," povedala ironicky.
Nechápala som toto všetko, toto jej divadlo. Ako bola u nás dnes ráno, a nič mi prakticky nepovedala a teraz prišla sem, do reštaurácie !?
,,Čo tým sleduješ?" hovorila som jej a snažila som sa ukludniť.
Popravila som si sako a vlasy a povedala som jej:
,,Nechaj mňa a aj Harryho tak, ak si myslíš, že sa k tebe vráti, mýliš sa. Staraj sa o seba! My sme teraz spolu, a ja ho nemienim opustiť, lebo ho ľúbim, tak nás nechaj tak!" povedala som jej a hľadela som jej rovno do očí.
Ženskými záchodmi sa ozýval jej hlasný preafektovaný smiech. No na tom nič vtipné nebolo. Ja som to myslela vážne.
Prešla som okolo nej ona ma stále sledovala pohľadom.
Na tvári mala výraz "Som lepšia ako ty"..
Nevšímala som si ju..popravila som si ružové šaty od Harryho a vyšla som von zo záchodov.
Rýchlo som prešla cez stále plnú luxusnú reštauráciu, kde som si len pred pár minútami vychutnávala výborné jedlo v dobrej nálade s Perrie, Zaynom a s Harrym, no Taylor mi tú náladu totálne pokazila.
Vyšla som na parkovisko a rýchlo som išla k autu, kde už sedel Harry.
Sadla som si na miesto spolujazdca, Harry sa hral na mobile.
,,Poďme," súrila som ho.
Prerušil hru, ktorú sa hral, mobil si strčil do vačku čiernych nohavíc, popravil si vlasy, jednou rukou naštartoval a jeho zelené oči sa na mňa pozreli.
,,Deje sa niečo..?" spýtal sa ma, no vzápätí mi pobozkal hornú peru, a začal sa mi hrať s vlasmi, motor pri tom stále bežal.
,,Hmm.." zahmkala som, mykla som hlavou a bozkávala som ho tiež. To s Taylor mu poviem potom..
,,Si môj, milujem ťa," zašepkala som mu do ucha skutočne úprimne.
On sa zaškeril, ,,Aj ja ťa milujem,"povedal mi, rukou mi prešiel po stehne a naďalej ma bozkával.
V hlave mi stále vírila Taylor a občas sa tam objavil Niall, ktorý je do mňa ževraj zaľúbený, ako mi povedal..ach..snažila som sa na to všetko nemyslieť.
Aspoň nie už dnes.
Okolo 11 večer sme zaparkovali pred Harryho dom.
Ja som skoro vôbec nepila v reštaurácii, len Perrie a Zayn, možno tak 2 poháriky vína som mala, ale len málo.
Aj keď Harry bol presvedčený, že to tak nie je.. a to tam bol so mnou, ts.
Prekvapilo ma, že keď som prechádzala od autu cez cestu aj ked som sa s Harrym držala, zatackala som sa, a zlomil sa mi opätok na jednej topánke a ja som spadla a spolu so mnou aj Harry.
Zvalili sme sa na cestu a obaja sme sa začali rehotať ako malé deti.
Cesta bola špinavá a my sme tam pri sebe ležali a pozerali sme sa na hviezdy.
Nepršalo, ani nebola nejaká veľká zima, mala som na sebe len sako a šaty...
,,Ach.." povedal odrazu Harry, keď sme sa prestali smiať.
,,Čo keby išlo auto?" spýtal sa ma, a ruky mal prekrížené na hrudi, a jeho zelené oči stále skúmali krásnu Londýnsku oblohu.
,,Asi zomrieme," povedala som mu.
Obaja sme sa začali znovu smiať, pretože presne takáto podobná scénka bola v romantickom filme 'The Notebook'.
Posadila som a Harry tiež.
Popravil mi pramienok vlasov a pozrel sa mi rovno do očí.
,,Milujeem ťa," povedal mi a pobozkal ma.
Vyzula som si lodičky, a aj tú, kde som mala zlomený opätok.
S Harrym sme sa stále na ceste posediačky bozkávali..našťastie žiadne autá nešli. :)
,,Aj ja teba," povedala som mu.
Túto romantickú chvíľku prerušil, ako inak, silný lejak.
Ja som si zobrala topánky do ruky, chcela som utekať bosá, veď to je len do jeho bytu, no Harry ma schytil na ruky, a odniesol ma rovno do bytu ako princeznú.
,,Ďakujeem Princ Harry," žmurkla som na neho ked sme vošli do jeho bytu.
Pozrel sa na mňa, kvapky vody z vlasov mu stekali po lícach, kde sa mu hned vytvorili hlboké jamky.
Večeru sme už mali v reštaurácii, tak sme si dali len čaj a išli sme si pozrieť v teplej Harryho posteli nejaký film, aby sme sa zohriali, kedže sme trošku zmokli.
Harry followol nejaké fanúšičky, no ja som na twitter teraz nešla.
Nikto ma tam nemal rád, niežeby ma to nejako veľmi trápilo..ale neviem čo proti mne majú.
Chápem, je to ich idol, ale to si každá baba myslí že s ním bude? S niekym z nich?
Ved chalani ich lúbia, skutočne vidím na Harrym a aj na všetkých chalanoch,
ako majú radi svoje fans.. a dávajú im všetko, ale aj oni majú právo na súkromný život s niekým.
,,Neboj sa, ich to prejdee! Najprv boli také aj keď sa Louis dal dokopy s El, no potom si na to Directioners zvykli a rešpektujú ich! Ak sú pravé fans tak nás dvoch pochopia, ja sa ťa nevzdám," pošepkal mi do ucha.
Potom ma ťahal po paplón a škeril sa.
Popravil si boxerky, ktoré boli jediné čo mal na sebe..šuchla som sa ku nemu a on si ma pritlačil bližšie k telu.
Film, ktorý sme na začiatku pozerali, teraz len bežal v pozadí.
Začal mi bozkávať krk a ja som rukami prechádzala po jeho nahej dokonalej hrudi.
Niečo mi hmkal do ucha, no nevedela som presne definovať čo to bolo.
Jemne sa ma dotýkal na miestach, kde by som to dovolila iba jemu. Jeho dotyky boli nežné a vášnivé. Milovala som ho, jeho tvár, hlas, vôňu jeho tela, teplo jeho tela, a to že som sa pri ňom cítila v bezpečí, proste jeho.
Nie, ja sa ho nevzdám, ani kvôli Taylor, ani kvôli niektorým fans.. milujem ho.
Zdalo sa mi, že čím viac sa s Harrym milujeme, tým viac je náš sex intenzívnejší, vášnivejší a ešte lepší...
-Ráno-
,,Dobré ránko, miláčik," odsunul Harry rolety, pootvoril okno a stál pri posteli s táckou v ruke.
Slnko svietilo na jeho bezchybné potetované telo, stále len v boxerkách a na tvári mal žiarivý úsmev.
Veľkou izbou prešiel chladný vánok, z vonku.
Paplón som si zdvihla vyššie, rozospato som si popravila strapaté vlasy a sadla som si.
,,Och raňajky do postele," povedala som mu nadšene.
Zobrala som si tácku, Harry si sadol vedľa mňa a dal mi pusu na líco.
Na tácke bol croisant, jedno kakauko, pri ktorých ležali ružové ruže.
,,Ďakujeem..ale ja nemám narodeniny," povedala som mu znova nadšene, chytila som jednu ružu do ruky, ovoňala som ju, a pobozkal som ho.
,,To nie je na narodeniny, to len tak, ľúbim ťa, " usmial sa na mňa Harry.
Na jeho očiach bolo vidieť, že je šťastný..a aj ja som bola.
Raňajky do postele s krásnou ružou, dokonalý chlapec, po ktorom môže snívať každé dievča, no on je môj..
,,Si taká sexy Nicki, keď ráno vstaneš," zasmial sa, keď som si odpíjala z horúceho pohára.
,,No strašne. Strapaté vlasy, len v paplone a nenamaľovaná," odpovedala som mu a tiež som sa zasmiala.
,,Veď to je práve sexy.. a len v paplóne možeš zostať naďalej, pred chvíľkou som bol v obchode, mne nevadí keď zostaneš," žmurkol na mňa.
Odpil si zo svojej šálky kakauka, ktorú mal v ruke a pozoroval ma, ako som jedla svoj croisant.
Potom som si zobrala svoj mobil, v jednej ruke som mala šálku a druhou som už šla na Twitter.
Nebudem si všímať tie neprajné tweety..
Zbadala som tam fotku mojich raňajok, ktoré mi doniesol Harry s popisom:
"For my lovee, Good morning xx"
Usmievala som sa na mobil a Harry, ktorý sedel vedľa mňa povedal (žiarlostlivo) : ,,Čo kto ti píše?"
,,Nikto láska, vidím tvoj tweet," usmiala som sa na neho.
Harryho romantické raňajky pre Nicki:
-Som zvedavá čo hovoríte na časť. Je tu trošku viac romantiky, ale čo už. :D zachíľku pridám novú, a už to nebude také romanticke... bude napätie v ich aj keď krátkom vzťahu!! :)) Ved uvidíte :D
-Nicki (blogger)
supeer :)
OdpovedaťOdstrániť