Ahojte :) Prepáčte, že zase pridávam časť neskôr, ale
nemala som moc času, mala som narodeniny, mala som
dve oslavy s rodinou a kamarátmi a
bola som preč a nestíhala som ju dopísať
a hodiť sem.
Tak tu máte novú a dlhú..dúfam, že sa bude páčiť a dáte
komentáre ;) ďakujeem
-
Film 'Love Actually' som ani nedopozerala, len som zavrela notebook a asi do pol 2 ráno som si esemeskovala s Harrym, hh. .. Ked on je taký vtipný, neodolateľný a milý.. tak ho ľúbim.
No potom ma nejako premohol spánok a zaspala som.
No potom ma nejako premohol spánok a zaspala som.
,,Do riti!" skríkla som a rýchlo som vyskočila z postele. Bolo 8 hodín ráno a vyučovanie nám začínalo presne o 9.
Nemotorne som zakopla o kufor čo sa mi povaloval v strede izby, lebo som si ho od včera keď som prišla z dovolenky, nestihla upratať.
Nemotorne som zakopla o kufor čo sa mi povaloval v strede izby, lebo som si ho od včera keď som prišla z dovolenky, nestihla upratať.
Keď to mám tak zhodnotiť bolo tam pekne.., krásny hotel, prostredie.. proste Havaj. Chalani a aj my baby, sme si aspoň oddýchli.
A hlavne Harry sa zregeneroval po tej nehode.
A hlavne Harry sa zregeneroval po tej nehode.
Na sebe som mala len voľné pyžamové tričko, vošla som do kuchyne, kde už nikto nebol. Vytiahla som si biely jogurt, nasypala som si doň musli a rýchlo som to zjedla.
Na stole ma čakal lístok od mami : "Nezabudni, že o 3 ideme vsetci do tej reštaurácie. Stretneme sa tu doma, tak sa poponáhľaj zo školy - mamina"
Umyla som si zuby, urobila celú hygienu a dala som si slabý makeup - makeup, bronzer , špirálu, linku, upravila som si obočie.
Musím uznať, že na to, že sme na Havaji boli len 3 dni som bola celkom pekne opalená.
Z kúpeľky som šla naspať do izby, notebook som upratala na stôl, na posteľ som čas nemala a rýchlo som vyťukala taxi službu.
Uff, bude tu za 10 minút.
Rýchlo som sa ponáhľala, lebo ja si skoro nikdy nemám čo vybrať.
Rýchlo som sa ponáhľala, lebo ja si skoro nikdy nemám čo vybrať.
Dala som si spodné prádlo, potom som si vytiahla tmavé úzke rifle a krátku modrú košieľku bez rukávov.
Do tašky som si nahádzala školské knihy a všetko potrebné, ešte som si vlasy rýchlo upravila, dala som si ich len do zapletaného copa na bok hlavy.
Ešte som si dala deodorant a voňavku, fakt som sa ponáhlala, lebo ma môj taxík už čakal dole.
Skontrolovala som, či všetko mám, zbehla som dole po schodoch von z paneláku a o 8.41 som už sedela v taxíku na ceste do školy.
Dúfam, že nebudem meškať.. Londýn je veľký, neviem či tam stihnem príjsť.
Sedela som vzadu v taxíku a sledovala som zamračený Londýn za oknom. Nebolo tu moc teplo.. bol jún a tu bolo tak cez 19 stupňov.
Sedela som vzadu v taxíku a sledovala som zamračený Londýn za oknom. Nebolo tu moc teplo.. bol jún a tu bolo tak cez 19 stupňov.
Ale v rifliach a košielke bez rukávov mi ani zima nebola, čiže v pohode.
"Dobré ráno zlatko.. ja som práve vstal a o pol hodinku idem do rádia BBC..uff vôbec sa mi nechce. Chýbaš mi užž" -Harry.
Pípla mi správa od Harryho, práve keď som prechádzala bránami Oxfordu.
Usmievala som sa na dispej a išla som mu odpísať, že ja už som dávno na nohách, lebo som v škole.
Usmievala som sa na dispej a išla som mu odpísať, že ja už som dávno na nohách, lebo som v škole.
Inak Melanie už nechcem ani vidieť.. ani neviem s kým budem. Veď po tom incidente s Harrym a tým klamstvám fakt na ňu nemám náladu.. ale my s Harrym sme si to aspoň vysvetlili.
Asi s Hannou.. s tou si celkom rozumiem. Nie sme úplne najlepšie kamarátky..občas sme boli vonku, máme spolu fyziku a biológiu.
Vošla som dnu do školy dúfajúc, že si ma nikto nevšimne. Rýchlo som prešla ku svojej skrinke.
,,Ty ešte aj chodíš do školy?" zastavila ma pri skrinke Shayla. Poznáme sa zo školy len z videnia.
,,Prečo by som nemala?" spýtala som sa, ale pohľadom som bola stále v skrinke a brala som si knihy na prvú hodinu, čiže Matematiku.
Ostatné knihy, som tam len hodila.
,,Čo ja viem, chodíš s tým Harrym z tej skupiny, veď tak načo štúdium, on ti dáva peniaze..berie ťa všade. Pozerám JustJared a iné stránky.. nie som hlúpa .. pred chvíľkou si bola s nimi v Berlíne, potom na Havaji a teraz si len tak prídeš do školy?" pozerala na mňa cez hrubé okuliare.
Tvárila sa namyslene. Možno to bude aj tým, že bola blondína.
To nemyslí vážne!
,,Shayla, nechcem aby si sa starala do môjho súkromného života. Do Berlína som letela po prvé, za Harrym, lebo mal nehodu a po druhé aj aj mam právo na dovolenku. Nejde mi vôbec o to, že má peniaze. JA ho ľúbim, preto aký je, tak ma láskavo nesúď!" povedala som jej, zobrala som si knihy a už bez akéhokoľvek slova som išla do učebne matematiky. Po mojej reakcii bola Shayla zaskočená.
Prešla som po plnej chodbe detí, bola som milo prekvapená, keď ma zastavili dievčatá, ktoré mohli mať okolo 13 rokov a chceli odo mňa autogram.. odo mňa.. bolo to milé a rada som im ho dala.
Potešilo ma, keď mi povedali, že sme s Harrym pekný pár. Aspoň niekto..
Zazvonilo tak som sa ponáhľala rýchlo na hodinu.
Všade okolo mňa boli samé skupinky, len ja som išla po chodbe sama.. normálne by som išla asi s Melanie, ale s tou sa teraz odmietam baviť.
Sadla som si do zadnej lavice a až po kým neprišla učiteľka matematiky, pani Hornbyová, som si ešte chvíľu písala s Harrym.
Hodina prešla rýchlo a aj všetky ostatné, žiadne testy a ani skúšania aspoň že... celý deň ma všetci ignorovali.
Melanie som videla len parkrát a nevšímala si ma. Bola som rada.
Predobedie som bola len s Hannou. Tá bola jediná normálna a chápala ma.
Učiteľky sa ma pýtali prečo som chýbala, ale myslím si, že to aj tak vedeli, ale predsa som im to povedala.
Chalani am ohľadne Harryho podpichovali, ale boli len kamaráti, mysleli to zo srandy..aspoň chalani nie sú takí magori.
Občas sa cez deň pri mne zastavili mladšie žiačky, že chcú fotku a kontakt na Harryho. Fotku som im rada dala ale pri tom kontakte som sa len zasmiala.
Po vyučovaní som šla na autobusy rýchlo domov, lebo som sa ponáhľala, aby som už o tretej bola doma, pretože sme šli s rodičmi a Krisom do reštaurácie, kvôli tomu, že som mala narodeniny. Oh a dnes idem aj s Harrym.
,,Ahojte!" zakričala som, keď som vošla dnu do bytu. Bola som celkom unavená zo školy.. uff vôbec mi nechýbala.
,,Nicki, hoď si veci do izby a ideme," povedala mama a šla s otcom a bratom dole k autu.
Hodila som si veci na postel, len som sa trochu upravila, zamkla som a šla som za nimi do auta.
,,Kam ideme?" spýtal sa Kris, keď sme vyrazili.
Vyobjímala som sa s ním, lebo som sa s ním ešte nestihla privítať, keď som prišla z Havaja, lebo nebol doma.
,,Do jednej úžasnej reštaurácie," povedal otec namyslene.
Bolo vidieť že asi nejedol, haha.
,,Ohh ako dlho sme už takto neboli spolu," otočila sa k nám dozadu mama. Mala pravdu. Už sme dlho nikde neboli všetci.
,,Nicki o týždeň teda ideme do toho Česka, mama ti spomínala?" spýtal sa ma otec, keď sme parkovali, pred jednou veľkou reštauráciou s názvom Chapters.
,,Hej hovorila. Už sa tam celkom teším," povedala som im.
Je to aj pravda, rodinu som už dlho nevidela, do Česka chodíme každý rok, chýbajú mi celkom. Bratranci, sesternice, starí rodičia..
Vystúpili sme z auta, a šli sme rovno dnu do reštaurácie.
Každý sme si niečo objednali.
Ja som si dala len kuracie mäso s cestovinami a šalátom.
,,Tak všetko najlepšie moja malá Nicole!" objala ma cez stôl mama a podala mi balíček.
,,Malá čo chodí na dovolenky sama a neviem čo," povedal ironicky Kris.
Lakťom som do neho šťuchla.
Potom mi, ale obaja aj s otcom zagratulovali.
Dostala som od nich 50 libier a voňavku Chloé a od brata som dostala knihu.
,,Oh ďakujem vám," bola som milo prekvapená.
Položila som si to vedľa seba, doniesli nám jedlo a pustili sme sa do neho.
Potom keď sme dojedli, sme s rodičmi ešte išli na nákupy na Ofxord street.. no bol to nápad môj a mamin, čiže ocino a Kris len frflali, keď na nás čakali zatiaľ čo sme si my skúšali samé oblečenie.
,,Mami, o siedmej idem s Harrym do reštaurácie na večeru..chcem sa ešte pripraviť," pozrela som sa na hodinky a ukazovalo pol 6. Ten čas tak letí.
Doskúšali sme si nejaké veci. Ja som si kúpila len kraťase v Zare a topánky, mama si toho nakúpila viac.
,,Dobre, hneď," išli sme za otcom a Krisom, čo nás čakali v Starbuckse
Dali sme si ešte s nimi kávu a šli sme domov.
,,Ďakujem za pekný deň," povedala som im a ešte raz som ich objala.
Išla som do svojej izby. Všetko som si vyzliekla, a potom som si dala dlhú 20 minútovú sprchu. Potom som si vyfénovala a ožehlila do hladka vlasy, znova som sa namaľovala a šla som si podľa Harryho slov vybrať niečo "elegantné a sexy".
Mrvila som sa v skrini a rozmýšlala som čo si dám.
Obula som si čierne lodičky čo som si dnes kúpila a úzke modré šaty.
,,Oh Nicki, Harry ťa čaká už na chodbe, rozpráva sa s otcom pohni sa," vtrhla mi do izby mama, ,,Mimochodom je vážne sexy, hah"
,,Mama!" zasmiala som sa a hodila som do nej vankúš a ešte som sa dochystala.
Len kývla plecami.
Rýchlo som si do kabelky nahádzala veci a šla som s ňou na chodbu.
,,Inak vyzeráš krásne," usmiala sa.
,,Ďakujem," úsmev som jej opätovala.
,,Ou," povedal Harry keď ma zbadal.. bol taký pekný. Jeho vysoká postava sa opierala o rám našich dverí. Mal na sebe elegantné tmavé sako, tmavé rifle a bielu košeľu.
Milovala som keď mal svoje hnedé kučeravé vlasy, tak dohora.
Otec sa za mnou otočil a zamračil sa. Viem, asi to boli moc úzke šaty, ale čo už.
,,Nič jej nehovor," počula som ako mama zašepkala otcovi.
Prešla som k Harrymu, ktorý mi venoval krásny úsmev, rozlúčili sme sa s našimi a vyšli sme von.
,,Si taká krásna," povedal mi, keď mi otváral dvere na jeho veľkom čiernom aute.
Cítila som, že sa červenám.
,,Ulohu si splnila.. si sexy," zasmial sa a uškrnul sa.
V jeho zelených očiach bolo vidieť drzosť, ale i jemnosť a galantnosť ak sa to tak dá povedať.
Sadla som si dnu, obišiel auto a sadol si tiež.
,,Kam ideme?" spýtala som sa ho.
,,Uvidíš," povedal mi, otočil sa ku mne a pred tým než naštartoval mi venoval úžasný bozk.
Vošla som dnu do školy dúfajúc, že si ma nikto nevšimne. Rýchlo som prešla ku svojej skrinke.
,,Ty ešte aj chodíš do školy?" zastavila ma pri skrinke Shayla. Poznáme sa zo školy len z videnia.
,,Prečo by som nemala?" spýtala som sa, ale pohľadom som bola stále v skrinke a brala som si knihy na prvú hodinu, čiže Matematiku.
Ostatné knihy, som tam len hodila.
,,Čo ja viem, chodíš s tým Harrym z tej skupiny, veď tak načo štúdium, on ti dáva peniaze..berie ťa všade. Pozerám JustJared a iné stránky.. nie som hlúpa .. pred chvíľkou si bola s nimi v Berlíne, potom na Havaji a teraz si len tak prídeš do školy?" pozerala na mňa cez hrubé okuliare.
Tvárila sa namyslene. Možno to bude aj tým, že bola blondína.
To nemyslí vážne!
,,Shayla, nechcem aby si sa starala do môjho súkromného života. Do Berlína som letela po prvé, za Harrym, lebo mal nehodu a po druhé aj aj mam právo na dovolenku. Nejde mi vôbec o to, že má peniaze. JA ho ľúbim, preto aký je, tak ma láskavo nesúď!" povedala som jej, zobrala som si knihy a už bez akéhokoľvek slova som išla do učebne matematiky. Po mojej reakcii bola Shayla zaskočená.
Prešla som po plnej chodbe detí, bola som milo prekvapená, keď ma zastavili dievčatá, ktoré mohli mať okolo 13 rokov a chceli odo mňa autogram.. odo mňa.. bolo to milé a rada som im ho dala.
Potešilo ma, keď mi povedali, že sme s Harrym pekný pár. Aspoň niekto..
Zazvonilo tak som sa ponáhľala rýchlo na hodinu.
Všade okolo mňa boli samé skupinky, len ja som išla po chodbe sama.. normálne by som išla asi s Melanie, ale s tou sa teraz odmietam baviť.
Sadla som si do zadnej lavice a až po kým neprišla učiteľka matematiky, pani Hornbyová, som si ešte chvíľu písala s Harrym.
Hodina prešla rýchlo a aj všetky ostatné, žiadne testy a ani skúšania aspoň že... celý deň ma všetci ignorovali.
Melanie som videla len parkrát a nevšímala si ma. Bola som rada.
Predobedie som bola len s Hannou. Tá bola jediná normálna a chápala ma.
Učiteľky sa ma pýtali prečo som chýbala, ale myslím si, že to aj tak vedeli, ale predsa som im to povedala.
Chalani am ohľadne Harryho podpichovali, ale boli len kamaráti, mysleli to zo srandy..aspoň chalani nie sú takí magori.
Občas sa cez deň pri mne zastavili mladšie žiačky, že chcú fotku a kontakt na Harryho. Fotku som im rada dala ale pri tom kontakte som sa len zasmiala.
Po vyučovaní som šla na autobusy rýchlo domov, lebo som sa ponáhľala, aby som už o tretej bola doma, pretože sme šli s rodičmi a Krisom do reštaurácie, kvôli tomu, že som mala narodeniny. Oh a dnes idem aj s Harrym.
,,Ahojte!" zakričala som, keď som vošla dnu do bytu. Bola som celkom unavená zo školy.. uff vôbec mi nechýbala.
,,Nicki, hoď si veci do izby a ideme," povedala mama a šla s otcom a bratom dole k autu.
Hodila som si veci na postel, len som sa trochu upravila, zamkla som a šla som za nimi do auta.
,,Kam ideme?" spýtal sa Kris, keď sme vyrazili.
Vyobjímala som sa s ním, lebo som sa s ním ešte nestihla privítať, keď som prišla z Havaja, lebo nebol doma.
,,Do jednej úžasnej reštaurácie," povedal otec namyslene.
Bolo vidieť že asi nejedol, haha.
,,Ohh ako dlho sme už takto neboli spolu," otočila sa k nám dozadu mama. Mala pravdu. Už sme dlho nikde neboli všetci.
,,Nicki o týždeň teda ideme do toho Česka, mama ti spomínala?" spýtal sa ma otec, keď sme parkovali, pred jednou veľkou reštauráciou s názvom Chapters.
,,Hej hovorila. Už sa tam celkom teším," povedala som im.
Je to aj pravda, rodinu som už dlho nevidela, do Česka chodíme každý rok, chýbajú mi celkom. Bratranci, sesternice, starí rodičia..
Vystúpili sme z auta, a šli sme rovno dnu do reštaurácie.
Každý sme si niečo objednali.
Ja som si dala len kuracie mäso s cestovinami a šalátom.
,,Tak všetko najlepšie moja malá Nicole!" objala ma cez stôl mama a podala mi balíček.
,,Malá čo chodí na dovolenky sama a neviem čo," povedal ironicky Kris.
Lakťom som do neho šťuchla.
Potom mi, ale obaja aj s otcom zagratulovali.
Dostala som od nich 50 libier a voňavku Chloé a od brata som dostala knihu.
,,Oh ďakujem vám," bola som milo prekvapená.
Položila som si to vedľa seba, doniesli nám jedlo a pustili sme sa do neho.
Potom keď sme dojedli, sme s rodičmi ešte išli na nákupy na Ofxord street.. no bol to nápad môj a mamin, čiže ocino a Kris len frflali, keď na nás čakali zatiaľ čo sme si my skúšali samé oblečenie.
,,Mami, o siedmej idem s Harrym do reštaurácie na večeru..chcem sa ešte pripraviť," pozrela som sa na hodinky a ukazovalo pol 6. Ten čas tak letí.
Doskúšali sme si nejaké veci. Ja som si kúpila len kraťase v Zare a topánky, mama si toho nakúpila viac.
,,Dobre, hneď," išli sme za otcom a Krisom, čo nás čakali v Starbuckse
Dali sme si ešte s nimi kávu a šli sme domov.
,,Ďakujem za pekný deň," povedala som im a ešte raz som ich objala.
Išla som do svojej izby. Všetko som si vyzliekla, a potom som si dala dlhú 20 minútovú sprchu. Potom som si vyfénovala a ožehlila do hladka vlasy, znova som sa namaľovala a šla som si podľa Harryho slov vybrať niečo "elegantné a sexy".
Mrvila som sa v skrini a rozmýšlala som čo si dám.
Obula som si čierne lodičky čo som si dnes kúpila a úzke modré šaty.
,,Oh Nicki, Harry ťa čaká už na chodbe, rozpráva sa s otcom pohni sa," vtrhla mi do izby mama, ,,Mimochodom je vážne sexy, hah"
,,Mama!" zasmiala som sa a hodila som do nej vankúš a ešte som sa dochystala.
Len kývla plecami.
Rýchlo som si do kabelky nahádzala veci a šla som s ňou na chodbu.
,,Inak vyzeráš krásne," usmiala sa.
,,Ďakujem," úsmev som jej opätovala.
,,Ou," povedal Harry keď ma zbadal.. bol taký pekný. Jeho vysoká postava sa opierala o rám našich dverí. Mal na sebe elegantné tmavé sako, tmavé rifle a bielu košeľu.
Milovala som keď mal svoje hnedé kučeravé vlasy, tak dohora.
Otec sa za mnou otočil a zamračil sa. Viem, asi to boli moc úzke šaty, ale čo už.
,,Nič jej nehovor," počula som ako mama zašepkala otcovi.
Prešla som k Harrymu, ktorý mi venoval krásny úsmev, rozlúčili sme sa s našimi a vyšli sme von.
,,Si taká krásna," povedal mi, keď mi otváral dvere na jeho veľkom čiernom aute.
Cítila som, že sa červenám.
,,Ulohu si splnila.. si sexy," zasmial sa a uškrnul sa.
V jeho zelených očiach bolo vidieť drzosť, ale i jemnosť a galantnosť ak sa to tak dá povedať.
Sadla som si dnu, obišiel auto a sadol si tiež.
,,Kam ideme?" spýtala som sa ho.
,,Uvidíš," povedal mi, otočil sa ku mne a pred tým než naštartoval mi venoval úžasný bozk.
Nicki:
Harry:
-Tak tu máte novú časť :) Dúfam, že sa Vám páči a potešíte ma komentárom.. :)
V blízkej dobe dám novú
-Nicki (blogger)
kráásna časť :))
OdpovedaťOdstrániťNádhernéé :))
OdpovedaťOdstrániťkrásna časť, je to úžasné fakt Faith :3 :)))
OdpovedaťOdstrániťsom zvedavá čo jej Harry prichystal na narodeniny, haha:D :)
Tuhle ff-ku jsem začala číst v 10hodin večer a a dočetla jsem ji v 1 hodinu ránu, přidala bych ten komentárř ještě nad ránem, ale už jsem byla fakt unavená:DD Musím říct že máš krásný styl psaní a baví mě to!<3 Těším se na další díl!;)
OdpovedaťOdstrániť