štvrtok 11. júla 2013

#45. One Way or Another

Takže tu máte znova dlhšiu, novú časť.. po dlhej dobe, prepáčte :) Dúfam, že budete spokojní.. potešia ma komentáre.
Ďakujem vám :)

-



Konečne to opravili. Výťah zastal na dolnom podlaží a dvere sa otvorili. Ignorovala som Tommyho, čo mi ešte niečo hovoril, lodičky som schmatla do ruky a bosá som prebehla k vysokej postave čo stála oproti dverám výťahu.
,,Harry!" hodila som sa mu okolo krku. Silno ma objímal, ako keby to bolo poslednýkrát v živote.
Na to, čo sa tam dialo som chcela zabudnúť. Už nikdy Tommyho nechcem vidieť ani nič ani ten hnusný výťah. Ale teraz to Harrymu poviem. Nechcem ho klamať, aj ked je pravda, že som to pred ním chcela tajiť, ale nie. Milujem ho.
,,Nicki," šepkal potichu a držal ma v tuhom objatí.
Pobozkal ma na čelo.
,,Všetko ma to mrzí, ja ja," koktala som a pozrela som sa mu do očí. Tváril sa trošku zmätene, ale bol ticho.
Tommyho som už nevidela. Asi hneď ako sa otvoril výťah odišiel. Uff. Aspoňže. 
Z druhej strany sa na mňa hneď vrhla Eleanor a ostatní. Objímali ma ako keby som neviem kde bola.
Niall sa tváril zvláštne, ale tiež sa usmieval a objal ma.
,,Aspoňže ti nič nie je," usmiala sa El.
,,Veď som bola len vo výťahu," zasmiala som sa. 
Potom ma všetci začali pýtať na rôzne otázky typu "dalo sa tam dýchať" (Louis), "čo ste robili?" (Liam).. 
Ani som im nestihla odpovedať, lebo do reči im skočila pani z recepcie, ktorá sa mi za to všetko ospravedlňovala. 
Postupne odišli aj zvedaví ľudia z recepcie a aj opravári výťahu ešte niečo skontrolovali a odišli.
,,Nicki, párty ešte je, ale pochybujem, že tam chceš ešte ísť, či?" pozrel sa na mňa milo Louis. Pozrela som sa na veľké hodiny v sále na recepcii kde sme stále stáli. Ukazovali po 1 ráno, nedeľa... Už..?
,,Ach ešte raz ďakujem za všetko, Louis a všetci.. bola to úžasná oslava, ďakujem, vy kľudne oslavujte a bavte sa ďalej," objala som všetkých znova, ,, ale ja už sa poberiem do izby," usmiala som sa na nich.
Ešte som sa s nimi rozlúčila s Harrym sme sa pobrali do izby. 
Celú cestu do izby mlčal.
,,Harry čo sa deje?" spýtala som sa ho, keď sme vstúpili do izby. 
Stál predo mnou, bol mi otočení chrbtom a pohľad mal sklopený dolu. Topánky som si hodila na zem a prešla som si prstami po "zalakovaných" vlasoch.
,,Harry," chytila som ho za rameno a otočila smerom ku mne.
,,Za čo sa mi chceš ospravedlniť," pozrel sa mi rovno do očí, ,, začo? Niečo sa tam stalo..?" povedal smutne a zvýšil tón hlasu.
,,Ach..Harry, ja, ja nič.. to on spravil, ale nič také sa nes-," nestihla som dopovedať, lebo som sa rozplakala.
Ten výraz na Harryho tvári bol nepopísateľný.  Tváril sa tak... zlomene, smutne, nahnevane.. ako keby nevedel čo má robiť.. ako sa má tváriť.
Klesol na zem.
,,Čo sa tam stalo ?" predsedil podráždene cez zuby. Sadla som si oproti nemu. Obaja sme sedeli na chladnej zemi. Svetlá sme mali vypnuté, čiže jediné svetlo, ktoré svietilo vtedy do nášho apartmánu, bol mesiac. 
Práve bol spln..ach
,,No, ... ja som nastúpila sama do výťahu, on hneď za mnou. Keď sme sa tam zasekli chcela som mať od neho odstup. Ale on bol strašne vtieravý. Keď ma začal chytať za stehno, odstúpila som od neho a povedala som mu nech ma nechá na pokoji. No on sa postavil prišiel ku mne a začal ma bozkávať a obchytkávať... no a ja som sa potom odtrhla a vynadala som mu, že milujem teba. Smial sa mi do tváre. Zase ku mne podišiel a šiel ma znova pobozkať, no dala som mu facku. Nechcela som aby si sa to dozvedel, on teda sľúbil, že nič nepovie, ale  chcel aby som sa s nim ešte stretla. Nestihli sme sa na ničom dohodnúť, lebo vtedy sa znova spustil výťah a všetko šlo normálne. A ani sa s nim nikdy už nechcem stretnúť. Hajzel. No ja som ti to povedala..Nechcem ti klamať. Mrzí ma to..Ach Harry, milujem len teba.." smutne som mu to všetko povedala. 
Skutočne som milovala jeho. To čo som cítila k Harrymu, som necítila ešte nikdy k nikomu.
Prúd slz sa mi spúštal dolu lícami. Hľadela som mu do priezračných zelených očí.
,,On ťa...pobozkal a dotýkal sa ťa?" hovoril prekvapivo potichu.
No tie dve slová povedal strašne ťažko, ako keby to bolo v inom jazyku. Trápil sa.
,,Ano.. Ale ja som sa, keď som si to uvedomila, (lebo som mala v sebe alkohol),  hneď odrthla. Harry cítim sa strašne. Naozaj. Ja ťa milujem najviac na svete." plakala som. Bol opretý o rám postele a hľadel si na ruky.
,,Nicole. Nicki.." povedal potichu moje meno. Keď som sa mu pozrela do očí, zdalo sa mi, že plače. Nie nie nie.
Postavil sa a odišiel z miestnosti. Ostala som tam sama sedieť na zemi, po tme. Plakala som..moc.
Čo som mohla čakať? ..
Toto je fakt úžasný deň. Ale začal tak krásne.. tie raňajky a ruže na narodeniny do postele, pekný deň pri bazéne, kde som potom stretla toho kreténa Tommyho, a potom tá nádherná oslava...Harryho pesníčka pre mňa. Ahh, všetko som to dosrala. Prečo som sa len musela isť prezuť a nastúpiť do toho výťahu.
Kam išiel ? Príde ešte ?
Lahla som si na zem a plakala som. stále.


-Harryho pohľad-

Keď mi to Nicki povedala, nevedel som čo mám robiť. Moc ju milujem na to, aby som sa s ňou hádal a kričal na ňu.
 Vyzerala tak smutne ked mi to hovorila. 
No ja som to nedokázal zniesť. ON sa jej dotýkal. Jej tela... jej pier, JEJ.  A to som sa mal len ja..len ja som sa jej mohol tak dotýkať.
Mal som v sebe hnev, smútok, .. všetko. 
Nevedel som to zniesť. Postavil som sa a odišiel som. Nechcel som aby jej dnešný narodeninový deň takto skončil..
Keď som vyšiel na chodbu, oprel som sa o stenu, do ktorej som asi päťkrát od zlosti udrel a po lícach mi začali stekať slzy. Možno to znie "žensky" ale ja som to nezniesol.
Idem za ním. Musím ho nájsť a všetko mu vysvetliť. 
Bežal som po chodbe a nervozne som ho hľadal..
Nevedel som ako nájdem jeho izbu, proste som mal nervy..nevedel som čo mám robiť. Chalani boli ešte asi na oslave, no skúsil som šťastie a zaklopal som na dvere izby, kde bývali Niall s Liamom.
Otvoril mi Liam. Oh aspoňže.
.,,Harry čo sa stalo?" spýtal sa ma, ked ma zbadal.
,,Nicki," smutne som povedal. 
Liam ma pozval dnu. 
Bola jedna hodina ráno a oni hrali playstation. Niall ležal na posteli niečo jedol a v ruke držal ovladač. Ako ho vlastne dostali do izby? To playstation.?
..No to je teraz jedno. 
Všetko som im to povedal. Neveriacky na mňa hľadeli a Niall sa tváril prekvapivo nahnevane. Ale chápali ma.
,,Harry mrzí ma to," povedal chápajúco Liam.
,,Ale myslím si, že nie je najlepší nápad ho teraz hľadať a vytmaviť mu to. Skús ráno, možno bude na raňajkách," hrdinsky sa zasmial. Musel som sa aj ja.. Liam nie je taký bitkár, ale myslím si, že keby sa jemu stane niečo takéto dokázal by sa pobiť.
,,Choď za ňou. Podľa mňa ťa veľmi miluje..všetko ju určite mrzí,veď ako si povedal, dala mu facku, mrzí ju to.." hovoril starostlivo. Sedel som na ich posteli a počúval jeho rady. 
Bolo mi trošku zle, z toho alkoholu, ale ignoroval som to.
,,Hej, chod," povedal smutným hlasom Niall.
,,A to jej mám len tak odpustiť..?" spýtal som sa. Stále som bol nahnevaný.
,,Rob čo si myslíš že je správe. Viem, je to určite ťažké," hovoril Liam.
,,Keď chceš, možes dnes spať, tu ak tam nechceš byť," povedal mi Niall. 
Hra, ktorú práve hrali, stopli a zvuk z nej bežal v pozadí.
Všetci sme sedeli na veľkej posteli .
Ešte sme sa chvíľku rozprávali a potom som sa pobral za Nicki.
Nie, že by som tam s nimi nechcel byť, ale proste chcem byť s ňou..aj keď sa na ňu trochu hnevám.  Nevedel som aký mám mať k nej postoj. Ľúbim ju, som rád že sa od neho odrthla, a tak, ale bolí ma to. Veľmi.
Milujem ju.
Keď som vošiel potichu do nášho apartmánu, ležala na zemi.
Zlakol som sa, že si niečo urobila, ale len zaspala.
Bola celá rozmazaná, od plakania.. ale ležala tam ako princezná. 
Zdvihol som ju na ruky, položil som ju do postele a zakryl som ju.
Trošku som sa zapotácal, šiel do kúpeľky. Dal som si rýchlu sprchu, obliekol som si len boxerky.
Nicki tak krásne spala. Prevalil som sa na malý gauč, čo sme mali v izbe a zaspal som. Nie, že by som nechcel ležať vedľa nej..ale proste trápi ma to, ešte. 
Ja si ho nájdem.


-Nickin pohľad-
-Ráno-


Slnko mi prepalovalo rovno do očí. Ležala som v našom apartmáne, no keď som ešte so zavretými očami, chytala druhú časť postele nikto tam nebol.
Smutne som povzdychla.
Všimla som si, že na druhej strane izby, kde je malý gauč, je položený vankúš a prikrývka.. asi tam spal.. nie pri mne.
Ale on ma odniesol do postele..a zakryl..ach Harry.
Vstala som, vyzliekla som si šaty, zmyla som si rozmazaný makeup a šla som do sprchy. 
Vlasy som si vyfénovala a z kufra som vytiahla obyčajné modré tričko s nápisom Kalifornia a krátučké bledé kraťase.
Bolo už pol 11 ráno.. pravdepodobne už sú všetci na pláži alebo pri bazéne.
Šla som dole, pozrela som sa do jedálne, či nie sú na raňajkách. Prekvapivo, tam už všetci boli. Sedeli pri veľkom stole. Všetci..aj Harry.
Keď som pomaly kráčala okolo stolov a pultom plných jedla, zdvíhal sa mi žalúdok. Nebola som vôbec hladná.
,,Dobré ráno," povedal mi potichu hlas za mnou. Keď som sa otočila, videla som tam niekoho, koho som už vidieť nechcela. Tommy.
,,Čo chceš?" nervózne som sa otočila.
,,Teba predsa," zasmial sa a pohľadal ma po líci. Ruku, som mu hned odsotila odo mňa.
,,Nechaj ma tak, ja s tebou už nič nechcem mať," povedala som mu.
,,Hej !  " povedal mu známy hlas.
Keď sa otočil, chlapec za ním mu vrazil do tváre. Do nosa, z ktorého sa mu hneď spustila krv.
Nahla som sa aby som na neho videla... obyčajné čierne tričko a tie vlasy.
Harry.
,,Keď ťa ešte raz pri nej uvidím, nedopadne to dobre," povedal mu drzo a tváril sa nahnevane, pred tým než od neho odišiel ešte do neho sotil. Už sme upútali dosť pozornosť. 
Tommy len ticho stál a držal si krvácajúci nos.
Všetci ľudia hľadeli na mňa, Harryho a Tommyho.
,,Poď," chytil ma za lakeť a šli sme smerom k stolu kde sedeli všetci.
,,Harry , ja," koktala som, ,,ešte sa hneváš?" povedala som smutne.
,,Ja neviem Nicki... milujem ťa, ale je to ťažké. No, ked ťa ešte bude otravovať, asi ho prizabijem," povedal stále nahnevane a sadli sme si k stolu.
Všetci už jedli a chalani sa začali s Harrym rozprávať.
,,Ked sa toto niekto dozvie, Paulovi sa to nebude páčiť," povedal Zayn a odpil si z čaju.
,,Ja by som urobil to isté," zasmial sa Louis, ,,aj ked mal by si si dávať pozor, vieš mal si len pred nedávnom tú nehodu," hovoril starostlivo.
Harry len mykol plecami.
Rozprávala som sa chvíľku s El a pila som len čístú vodu, všimla som si ako sa na mňa Harry pozerá.
Všetci niečo jedli.. ako im to môže po včerajšej párty a pití chutiť? 
,,Dnes ideme aj na pláž?" spýtala sa Perrie.
Všetci prikývli.
S Harrym sa chcem ešte porozprávať.. osamote.





Nicki:



Harry: 
Hazza | via Tumblr



-Takže, zachviľku pridám novú :) Dúfam, že sa táto páči a dáte komentáre s názorom (: 
Ďakujem Vám :)
-Nicki (blogger)













4 komentáre:

  1. Pekne :-). Tesim na dalsiu cast :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. úžasna časť :) a harry.. dobre dal tomu tommymu ! :3 inak, mohol by sa tam ešte ukázať, aby bolo ešte napätie, lebo nasratý harry- sexy harry O:) :DD
    dúfam že sa ale nicki a harry uzmieria poriadne:)))

    OdpovedaťOdstrániť