štvrtok 4. júla 2013

#44. One Way or Another

Takže, tu máte novú dlhú časť.. 
Dúfam, že sa vám páči a potešíte ma komentárom s názorom,  hh ;)

-

Rýchlo som vyťukala tú správu Harrymu a čakala som na odpoveď. Bola som nervózna.. a musím uznať, bála som sa.
Posadila som sa na studenú zem výťahu a oboma rukami som si chytila hlavu. Prečo sa takéto veci dejú len mne? K tomu mám aj narodeniny..tak prečo?..
Lodičky som si vyzula a položila som si ich vedľa seba.
,,Neboj všetko bude okej, Nicki," sadol si vedľa mňa Tommy. Musí to byť angličan..určite je.ten prízvuk sa nezaprie.
Zdal sa mi trošku otravný. Proste bola som s ním sama a zaseknutá vo výťahu.. nie že by som ho neznášala veď ho ani nepoznám, len to čo som ho stretla pri bazéne a vtedy na chodbe aj s jeho sestou, ale necítila som sa v jeho prítomnosti práve moc najlepšie... ako bol milý, a nie že by bol nejaký škaredý, to práve že nie.. bol to pekný chlapec a mal aj dobre stavanú postavu. Hlavne teraz by som tu nechcela byť s ním..páchol celý vodkou a nechcem vedieť čo sa mu odohrávalo v hlave.
,,Bude," zopakovala som ironicky. O pár sekúnd mi pípla esemeska. 
Harry. 
"ČO???!!!? Idem hneď niekoho zavolať! Prosím..vydrž to!! :( Chýbaš mi. Keď sa ťa ten magor dotkne rozbijem mu hubu a všetky kosti v tele!"
Neviem prečo som sa usmiala. Potešila ma jeho reakcia, aj ked žiarlil. No nemusí sa báť..ja s ním nič nechcem mať.
,,No tvoj priateľ asi žiarli," zachechtal sa.
Takže ešte aj čítal čo mi teraz napísal. To sa nerobí, aj ked sedel vedľa mňa.
,,Čítať cudzie správy je neslušné," odpovedala som mu sucho. Odklonila som sa od neho, aby nevidel a rýchlo som odpísala Harrymu nech si pohne a nech je kľudný.
,,Neviem prečo ma k tebe niečo priťahuje," pozrel sa odrazu na mňa Tommy. 
Nepríjemne sa usmial.
Jeho hnedé oči prepalovali rovno do mojich. Pravou rukou mi prešiel po nahom stehne. Šaty čo som na sebe mala moc dlhé neboli. Toto sa nemalo stať.



-Harryho pohľad-

Sedel som pri stole a rozprával som sa s Liamom a Niallom. Obaja boli v dobrej nálade. Smiali sme sa a kecali sme o somarinách ako vždy.
 Čakal som na Nicki, ktorá sa stále neukázala, ale šla sa len do izby prezuť možno aj upraviť, veď baby...:D
Popíjali sme si s chalanmi nejaké víno a stále kecali. Na parkete to žilo. 
Celá miestnosť bola pekne ozdobená samé ruže a tak, hudba bola skutočne dobre vybratá, všetko do seba zapadalo. Myslím si, že to Louis naplánoval celkom dobre za takú krátku dobu.
Bolo tam dosť ľudí, čo som nikdy pred tým nevidel, ale párty bola na dobrej úrovni. Ľudia sa bavili, všetko bolo v pohode.
Louis tancoval v strede parketu s Eleanor a obaja si to užívali. 
Liam pred chvíľou dotancoval s nejakou babou, moc sme sa tým s chalanmi netrápili.. aj keď má Danielle, ale vie čo má robiť, je dospelý a má rozum. 
Niall zase tancoval s nejakou Flory, ako nám povedal.
Nicki sa tu zoznámila s dosť ľuďmi, so samými babami, som rád že je taká spoločenská a milá. Všetci sa tu bavili, popíjali a jedli.
 Nicki dostala veľa darčekov. Louisov bol fakt vtipný, veď také tričko, hh. Od Eleanor mala ževraj drahé šaty.
 Od Perrie a Zayna dostala nejaký náramok Pandora, od Liama krásny obraz mňa a Nicki, to bolo fakt milé. Trošku ma prekvapil darček od Nialla..dostala náhrdelník. Nie že by som žiarlil, ale je divné, že jej kamarát dá náhrdelník..
Ja som jej dal len ruže a raňajky do postele ...hmm v Londýne jej musím dať niečo naozaj špeciálne.
Kým tu nebola Nicki, šiel som si sadnúť k chalanom. Tak som sa rozprával s Liamom a Niallom a popíjal si z vína. Naše kecanie prerušilo asi 18 ročné dievča.
 Predstavila sa ako Sharon. Bola trošku otravná a taká.. proste vtieravá.
Bola oblečená dosť odhalene a snažila sa na seba upútať pozornosť, úzke šaty, hlboký výstrih a vysoké lodičky...nie že by nebola pekná..chcela ísť  so mnou tancovať a naliehala na mňa.
 Najprv som chcel ísť, ale nešiel som. Ja mám Nicki a moc som náladu na tanec s ňou nemal tak som to odmietol a pokračoval som v debate s chalanmi.
Práve sme preberali naše budúce turné v lete, keď mi pípol mobil. Odpil som si z pohára  a otvoril som správu.
Písala mi Nicki.
Keď som si prečítal tú správu bol som nasratý..nie.. viac než to. 
Nevedel som čo mám robiť. Pohár som mal stále v ruke a od zlosti, ani neviem ako som ho proste rozbil. 
Črepiny sa rozleteli po stole a niektoré mi aj pichli do ruky a prstov, z ktorých sa hneď hrnula krv, no akosi som si tú tupú bolesť nevšímal.
Hneď som išiel odpísať Nicki.
,,Ou ou čo sa deje?" spýtal sa ma hneď starostlivo Liam, keď sa kvapky vína a črepiny rozliehali po celom stole.
Začal to utierať a so servítkou mi utieral kvapky krvy na prstoch. 
,,Ne, ne nemusíš," hovoril som ešte s pokojným hlasom..no aspoň som sa snažil. Zobral som mu tú servítku z ruky a krv som si utrel sám..trochu to bolelo, ale čo už.
Bol som nervózny, nasratý.. mal som veľa emócii.
,,Nicki je vo výťahu. Zasekol sa." povedal som nahlas.
,,Šak zavoláme pomoc, tak nebuď nervózy, kľud" upokojoval ma Niall a veselo ma potlapkal po pleci.
,,Ale ona tam nie je sama. Je tam s tým magorom. TOMMYM," predsedil som cez zuby. 
Najprv nechápali kto je Tommy, ale potom som im to vysvetlil.. povedali, že by sa správali asi rovnako.
Postavil som sa od stola, prešiel som cez miestnosť von na chodbu. Smeroval som na recepciu.
Nahnevane, ale snažil som sa slušne, som to všetko oznámil panej na recepcii.
,,Pán Styles,  prosím Vás ukľudnite sa, už sme volali kompetentných, do hodiny prídu a opravia ten výťah, " povedala mi žena za recepčným pultom a usmiala sa.
DO hodiny???! To myslia vážne?!!
Možno som mal trošku vypité, ale to nemení skutočnosť na tom, že Nicki je zavretá vo výťahu s nejakým cudzím chlapcom.
Sucho som jej poďakoval, prešiel som krížom cez recepciu a nervózne som sa posadil pri dvere výťahu a hlavu som si vložil medzi kolená.
Nevedel som čo mám robiť. 
Počul som kroky.
,,Zachvíľku bude už pri tebe, neboj," kľakol si pri mňa Louis a snažil sa usmievať.
El stála rovno za ním a z tváre sa jej dalo vyčítať, že je tiež trosku napätá.
,,Louis má pravdu," pripojil sa Liam. Už tam boli všetci.. všetci sem prišli..Liam, El s Louisom a Niall.
Len Zayn a Perrie nie, tí sa vytratili, už pred 20 minútami do izby, ešte pred tým kým Nicki odišla. 
,,Mohli ste ostať na tej párty, baviť sa, ja tu počkám aj sám," povedal som im.
,,Nie, aj naša to je kamarátka aj my tu budeme, a teba tu nenecháme samého," usmiala sa na mňa Eleanor.
Mykol som plecami a zaďakoval im za ochotu.
,,Keby sa dalo upokojiť, tak sa aj upokojím, ale pri predstave že Nicki, MOJA Nicki, je tam s ním a  sama, chcem ten výťah opraviť ba aj rozbiť, aby som bol pri nej ja," povedal som im podráždene. 
,,Nicki, ťa ľúbi moc nato, aby s ním niečo mala,ale z jeho strany to povedať nevie,"  povedal mi Niall.
,,To je pravda," povedal Liam.
Keď sa jej dotkne.. nech si ma neželá.
Keď som tak sledoval Nialla, bol tiež dosť nervózny a trochu nahnevaný.. tváril sa tak ako keby tam bolo jeho dievča, hah. Ale taký je Niall, o všetkých sa stará a je veľmi citlivý a dobrý človek.
Čakal som 10 minút, 20 minút, 30, 45....stále tá pomoc čo mala opraviť výťah neprichádzala. 
Začínal som si viac a viac uvedomovať to, že Nicki je tam sama... a s ním.
,,Do pi** kde toľko sú??!" postavil som sa zo zeme  a nervózne som rukou udrel do steny. Chalani a Eleanor sedeli okolo mňa a rozprávali sa, no pri tom ako som udrel do steny sa všetci strhli.
,,Hej pokoj, Harry," postavil sa vedľa mňa Niall, ,, aj mňa to trochu sere, neviem prečo, ale oni zachvíľku prídu a Nicki bude v poriadku," usmial sa.
Bol som dosť nahnevaný.
Prešiel som cez chodbu a šiel som na záchod. Umyl som si studenou vodou tvár. Vlasy som si trošku upravil v zrkadle a napil som sa čistej vody. Možno som mal trochu vypité, ale je mi to teraz jedno.
Vyšiel som z WC a šiel som naspať cez chodbu k výťahu pri recepcii. 
Mal som nervy. Opravári stále nechodili a čas čo tam bola Nicki s tým chlapcom sa predlžoval a predlžoval.
Ano žiarlim. Ale milujem ju.


-Nickin pohľad -

,,Nedotýkaj sa ma," postavila som sa od neho, keď sa jeho prsty dotkli môjho odhaleného stehna. Prešla som na druhú stranu výťahu najďalej od neho. 
Bodaj by som bola teraz naspať na mojej oslave. Bolo tam tak úžasne.
Sedel na zemi a zvodne na mňa hľadel.
Postavil sa a znova ku mne podišiel. Jeho chladný a rýchly dych som cítila na krku. Zase bol blízko pri mne.. táto vzdialenosť medzi ním a mnou, keď mám priateľa nebola 'zdravá'.
 Bola som nervózna a oproti nemu určite slabá. 
,,Neboj sa ma," povedal potichu. Rukou mi držal stehno a obaja sme boli pritlačení na stene výťahu. 
,,Nie," povedala som koktavo, no už neskoro.
Ani neviem ako sa naše pery spojili, bola dlhá vojna jazykov a ja som sa nebránila.. neviem či to bolo tým alkoholom alebo čím... 
Bozkávali sme sa a on ma jemne obchytkával asi aj tam kde by mal LEN Harry.
,,Nie nie nie," odtlačila som ho rýchlo od seba. 
,,Ale ved si sa nebránila, čiže tiež ma chceš. Nicki, ako som ťa zbadal, hneď som ťa chcel, si proste okúzlujúca," usmieval sa.
,,Ale ja ťa nechcem," cúvala som. Nešikovne som sa potkla o svoje lodičky, čo som mala položené na zemi.
,,Tvoj jazyk a bozky si ale myslia asi niečo iné," povýšenicky sa zasmial. Ach, ako mi začínal liezť na nervy.
,,Ale to je možno tým alkoholom vieš!! Ja ťa nechcem. Nie," odpovedala som mu. Mala som už nervy.
,,Ale chceš," znova ku mne prikročil a šiel ma bozkávať, no teraz som si všetko uvedomovala a odsotila som ho od seba. Dala som mu facku.
Nechápavo na mňa hľadel.
,,Nechaj ma už tak a na všetko zabudnime," povedala som rázne. Upravila som si vlasy a šaty som si stiahli nižšie.
,,Jasné, my na všetko zabudneme nie??" ironicky sa zasmial. ,,Pod jednou podmienkou sa nikto nič nedozvie," usmial sa, ,,ešte sa stretneme," povedal a hľadel mi do očí.
Hajzel,
Premýšlala som. Harry sa to nesmie dozvedieť.
 Ach toto nie. Harryho milujem najviac na svete a bozkávala som sa s chlapcom o ktorom nič neviem, len že sa volá Tommy a aj dávnejšie  s Niallom.
 Obe boli iné, pobozkali ma oni.
S Niallom to bolo ale inak. To bolo iné, vtedy som sa pohádala s Harrym a šla som k Niallovi, pretože je kamarát a tam ma pobozkal, ale hneď som sa od neho odrhla a vysvetlili sme si to..no asi tak, že ma miluje...ale už sme si to ako tak znova dovysvetlili.. no vždy sme sa pri tom hádali, ale on si nájde dievča, musí...a bude šťastný. 
A toto nie je dobré..teraz som bola len opitá a podľahla som mu. Tommymu. Ale uvedomila som si to a odrhla som sa. 
 A na toto chcem zabudnúť. Nič sa nedialo.. len ma pobozkal. On ma pobozkal... Ale ja k nemu vôbec nič necítim. Ani ho nepoznám. Milujem Harryho a aj vždy budem. 
,,Ale nič sa nebude diať a to stretnutie pre mňa nebude znamenať, jasné?" hovorila som mu.
Nestihli sme sa na ničom dohodnúť, pretože v tom zatriaslo výťahom, znova blykli svetlá a výťah sa pohol. Teraz sme ale smerovali obaja dole, na recepciu. Šťastie.
Dvere sa otvorili. Na recepcii, stáli všetci chalani, nejaký muži..pravdepodobne opravári a aj iní ľudia, a hlavne tam bol Harry.
Lodičky som schmatla do ruky a bosá som prebehla k nemu.
,,Harry!" skočila som na neho a objala som ho.
Silno ma objímal, ako keby to bolo poslednýkrát v živote.


Nicki:



Harry:
(75) Tumblr



-Takže dúfam, že sa nová, dlhá časť páči :)) Čoskoro pridám novú :D Prosím dajte komentáre, potešia ma :) Ďakujem
-Nicki (blogger) 









4 komentáre: