Takže po dlhej dobe pridávam novú časť..
Ako som vám už vravela, bola som na dovolenke, preto som nepísala..tak prepáčte(: Dúfam, že budete ďalej verní tomuto príbehu..:)
Tu je nová a dlhá...zaujímavá časť .
-
Zobrala som si kabelku a ruka v ruke sme s Harrym vyšli z apartmánu. Asi chvíľku meškáme, pretože je už po 9 večer a oslava už asi začala.
Popravila som si ružové šaty, prešli sme chodbou a smerovali sme k výťahu.
,,Nemuseli ste chystať tú oslavu, veď nie sme ani doma..v Londýne" povedala som Harrymu, keď sme čakali na výťah.
Sme na dovolenke, fakt to nemuseli robiť:)
,,Museli," žmurkol a pobozkal ma na čelo.
Jeho vlnité vlasy ma trošku šimorili, no neprekážalo mi to.
,,Ahojte," za nami zaznel hlas. Niall.
Blížil sa k nám aj s ochrankármi, ktorí idú pravdepodobne na tú oslavu, kvôli našej a hlavne bezpečnosti chalanov, bezpečnosti tiež.
Všetci sme šli do výťahu a šli sme na prízemie, kde sa oproti recepcii (kde je veľká spol. miestnosť s barom) koná tá moja oslava.
Harry po mojej pravej strane a Niall po ľavej, sme kecali (za nami ochrankári) a šli sme do miestnosti okolo recepcie, kde práve prišli nejakí ľudia, zistila som podla ich batožín a kufrov.
Niall sa správal normálne, videla som na ňom ako sa ma pred Harrym snažil neignorovať... dúfam, že to nehral. Ach nech ma berie normálne.. prosím.. Veď ja nemôžem za to, že milujem Harryho a Niall je len môj kamarát.Musím mu nájsť nejaké pekné a normálne dievča!
,,No vitajte!!!" privítal nás pri vstupe do miestnosti Louis. Pri dverách stáli ďalší, iní ochrankári. Z vnútra sa ozývala hlasitá hudba a hlasy ľudí. Preboha to koho všetkého pozvali ?..
Stískala som Harryho ľavú ruku. Bola som trošku nervózna.
,,Zlatko, veď to je len oslava," pošepkal mi do ucha a usmial sa na mňa. Potom som objala Louisa, poďakovala mu za to, že to väčšinou zorganizoval on a aj s ním sme potom všetci vstúpili dnu.
Skoro ma prekotilo!!!
Celá miestnosť bola preplnená ľudmi, ktorých som asi nikdy v živote nevidela. Na stoloch boli samé koláčiky, jedno-hubky, ovocie, pudingy, slané jedlá a všelijaké maličké "dortíky". V strede miestnosti bola veľká ružovo - biela torta a na nej marcipánové "17" .. môj vek :) bola krásna. Okolo nej boli samé ruže a všeličo.

Celá miestnosť ako keby voňala po vanilke a ružiach.. tú vôňu milujem.
Po kútoch boli samé krásne kvetiny. Na boku bol veľký stôl s nejakým prichystaným jedlom.. pravdepodobne naša večera.
Skoro som sa neudržala na podpätkoch.. dojalo ma to.
,,Ach t-to to ste nemuseli," koktala som a do očí sa mi hrnuli slzy.
,,Museli!" objavila sa za mnou vysmiata Perrie, ktorá mala na sebe krásne modré šaty a vedľa nej bol Zayn.
Vyobjímala ma a začala mi gratulovať.
,,Mimochodom krásne šaty," usmiala sa na mňa a do rúk mi podala krabičku "Pandora" keď som ju otvorila, ligotal sa v nej nádherný strieborný náramok. Bola to drahá značka, nemuseli mi nič dávať.
Nechápem ako to stihli ísť kúpiť.. veď o 7 sme šli všetci sa prichystať do izieb, že by za tie dve hodinky, behli do mesta niečo kupiť ? :)
,,Ach Perrie, Zayn..to ste nemuseli, naozaj," usmiala som sa cez slzy a znova som ju objala.
Zaklipkala na mňa jej veľkými mihalnicami a usmiala sa.
Potom ma silno vyobjímal Zayn. Boli spolu krásny..vyzerali tak šťastne.
Potom sa vystriedali s Liamom.
,,Všetko najlepšie ti naša sedemnástka," mrkol na mňa Liam a tiež ma objímal. Bol taký silný. Ked ma objímal zodvihol ma a zatočil mnou, čo som nečakala. Bolo to milé.
,,Hej to som chcel robiť ja!!" nadurdil sa Harry. Možno trošku zase žiarlil.
,,Prepáč Hazza," zasmial sa Liam a položil ma na zem.
Podal mi jednu zabalenú krabičku. Ešte som si ju neotvorila, to nechám až na potom.
Milo som zaďakovala a po Liamovi mi šiel gratulovať Niall.
,,Všetko najlepšie, buď hlavne štastná," povedal smutným hlasom Niall, keď mi blahoželal.
,,Ach Niall," povedala som smutne a silno som ho objala.
Hlavu si dal za môj krk. Teraz som bola vysoká ako on, lebo som mala opätky.
,,Vieš že ťa mám rada," povedala som mi potichu, tak aby to počul len on.
,,Aj ja teba, ale ja inak," povedal znova smutne a pozrel sa na mňa.
Bol taký pekný.
Jeho blonďavé vlasy mal dané do hora a viac mu vynikali jeho krásne oči.
Keď povedal tú vetu, zase som mala zvláštny pocit. Povedal mi to už veľakrát.. či už to bolo v Berlíne v hoteli, kde som bola za Harrym alebo vtedy u Nialla. A vždy to bolelo ešte viac.
Silno som ho objímala bezeslova.
Zase sa mi do očí nahrnuli slzy.
,,A ehm, nič tu pre teba nemám, tak tu máš aspoň toto," chabo sa usmial a jedným prstom mi utrel slzu.
Harry čo stál za mnou si začal pískať a hmkať. Preboha dúfam, že na Nialla nežiarli.
Popravila som si ružové šaty a vlasy.
Podal mi taštičku. Bola dosť ťažká.
,,Aspoň? Ved tam je hádam neviem čo! Nemusel si mi nič dávať! Už si, ale nerob starosti," usmiala som sa na neho.
Ešte som sa ale do nej nepozrela, aj to si nechám na potom.
,,Mimochodom, dnes vyzeráš krásne, ako vždy," pošepkal mi a usmial sa. Konečne normálny, pekný úsmev.
,,A taaak teraz sme na rade my!!" podišiel ku mne Louis s El.
Spevavým hlasom mi začal vravieť"Všetko najlepšie" a potom ma obaja začali objímať.
,,Hodia sa ti tie šaty," usmiala sa na mňa Eleanor.
,,Ďakujem ti za ne," úsmev som jej opätovala.
,,Ja som mu vravela, že som ti už darček (tie šaty) dala, ale on nie a nie," smiala sa El.
Louis sa na chvíľku vytratil, a po pár sekundách sa objavil s taštičkou z ktorej vytiahol tričko s nápisom "I'm sexy bitch. I'm fuck*** good in bed, too" začala som sa smiať. A po tým veľkým nápisom bolo maličkým "with Harry" :D Akože som sexy bitch a skur*** dobrá v posteli, s Harrym. :D
Nemohla som sa nesmiať. Čistý Louis.
Obliekla som si ho na šaty, dala som duckface a Louis ma odfotil. Fotku pridal hneď na instagram. Jáj ja ich mám rada.
,,Takže dobrá v posteli, hmm," zašepkal mi zvodným hlasom do ucha Harry a zaškeril sa.
,,Ty nie si normálny," smiali sa chalani na Louisovi.
Potom som si tričko vyzliekla a všetci sme si posadali za stôl kde sme šli večerať. Ostatní ľudia, ktorých mimochodom nepoznám, sa v miestnosti rozprávali a jedli zo stolov koláčiky a pod. Všetci boli elegantne oblečení.. neviem z kade ich Louis nabral. Ale boli tuším z hotela.
,,Všetko najlepšie Nicole! No Nicki!!!" postavil sa Harry, v ruke mal šampanské.
Všetci sme si štrngli, a keď sme sa už chystali pustiť do jedla, Harry prešiel cez miestnosť, ani neviem z kade si zobral mikrofón, stíšil hudbu a začal spievať jeho pesníčku "Don't Let Me Go". <3
Blížil sa ku mne a pozeral sa mi do očí.
Na sebe mal svoju bielu košeľu a pomaly ku mne kráčal. Jeho krásny hlas sa ozýval celou miestnosťou. Bolo to krásne. Mal dokonalý hlas... najkrajší.. milovala som ho.
,,Cause i'm tired of sleepin alone," dospieval poslednú slohu.
Stál pri mne a hľadel mi rovno do očí. Jeho zelené oči boli plné lásky a úprimnosti.
Bolo to krásne...dojalo ma to tak ako nič pred tým. Rozplakala som sa a vrhla som sa na ňho.
,,Ja ťa tak milujem..bolo to krásne," hovorila som cez slzy.
,,Aj ja teba najviac na svete," silno ma stískal ako keby ma nechcel už nikdy pustiť. Všetci začali tlieskať a pískať. Bolo to milé.
Potom ma vášnivo pobozkal. Každý náš bozk bol vždy úžasný, ale mám pocit, že tento bol (ak sa to tak dá vôbec nazvať) najkrajší, najlepší a najvášnivejší... bol proste najsilnejší.
Po dlhom bozku, sme sa naspať posadili a šli sme už všetci jesť. Este pred tým som sa upravila v malom zrkadielku, asi som bola trošku rozmazaná.
Stôl bol plný samých dobrých jedál, bol ozdobený ružovými ružami a sviečkami.
Vedľa mňa sedel napravo Harry, z druhej strany Eleanor a potom vedľa nej Louis. Predo mnou sedel Niall a vedľa neho Zayn s Perrie a Liam. Potom tam sedel jeden náš ochrankár a ten lekár. Ostatní ľudia, čo boli na tejto oslave, jedli a pili po celej miestnosti a rozprávali sa.
Keď sme všetci dojedli išla som krájať tortu. Všetci si to fotili. Rozprávali sme sa a smiali. Cítila som sa trošku trápne, vsetci na mňa hľadeli, ale tá torta a aj všetko bolo krásne a chutila vážne skvele! Presne takú chuť milujem!
Určite to pomáhal vyberať Harry.
Potom som si otvorila tie darčeky. Od Louisa som mala to tričko s tým nápisom hh, od El tie krásne šaty, co mi dala a mám ich na sebe. Od Perrie a Zayna ten náramok z Pandory. Od Liama som dostala obraz na ktorom som bola ja s Harrym. Bolo to krásne.
A od Nialla som dostala čapicu Obey, bolo to veľmi milé a náhrdelník. Nečakal som to.. musel byť strašne drahý. A že "má zatiaľ len to" ty kks.. Bolo to krásne.
Ešte raz som všetkým zaďakovala a vyobjímala ich.
,,Neboj sa v Londýne ťa čaká niečo veľké," objal ma Harry. Vážne by mi stačili tie ruže a tie raňajky čo som dnes mala. :) A aj tá pieseň..krása.
Harry trošku žiarlil, keď mi ten náhrdelník Niall dával na krk, ale bral to kamarátsky.
Každý sme spapali svoj kúsok torty a potom sa oslava poriadne rozbehla!!
Jedli sme, pili a tancovali!! Bolo tam veľa mladých ľudí z hotela. Zoznámila som sa tu napríklad s jednými američankami Flory, Candy a Amy mali 20 a boli z Chicaga.
Potom ešte aj s Johnym z Walesu a jeho priateľkou Kim.
Potom tam bolo ešte veľa iných ľudí, ale tých som si moc nevšímala. A bol tam aj ten Tommy. Občas sa nám stretli pohľady, ale väčšinou som bola s Harrym, chalanmi a s Perrie a El.
Okolo polnoci sa párty začala rýchlo stupňovať. Všetci už boli mierne v náladičke, hlavne kvôli alkoholu. Mala som len 17, ale tiež som trošku pila.
Tancovala som skoro zo všetkými. S babami sme sa zase spolu fotili a popíjali šampanské. Pridali sa k nášmu stolu aj Candy, Amy a i. boli milé.
Tá Candy tam mala takého čierneho psíka, volal sa Charlie, čo bol väčšinou bokom, no bol strašne zlatý. Spravila som si s ním aj nejaké fotky. :)
Potom keď hudba začala hrať iný štýl, baby išli každá k niekomu a ja som sa započúvala ho pesníčky.
Začala som sa hýbať v rytme hudby. Ignorovala som veľké opätky a úzke šaty. Možno som teraz tancovala divne a tak štetkovsky, ale bolo mi to jedno.
Harry sa na mňa pri mojich pohyboch pozeral ako na neviem čo. Jeho iskričky v očiach a úškrn pri mojich pohyboch ho prinútili vstať a pridať sa ku mne.
Začali sme spolu opäť tancovať.
Nebol to taký obyčajný tanec, ako pred tým. Obaja sme sa hýbali podľa hudby, Harry ma začal jemne obchytkávať a bozkávať na krku no bolo mi to jedno, ved to je oslava.
Niall tancoval s tou Flory, možno z toho niečo bude, budem rada.
Perrie a Zayn stáli pri stole s cupcakeami a popíjali a smiali sa. El a Louis spolu tiež tancovali. Liam tiež, a nie sám.. s nejakým dievčaťom.
Bolo mi jedno ako sme tancovali. Naše pulzujúce telá boli pri sebe natlačené a rýchlo sme dýchali.
Všimla som si ako sa a nás pár ľudí pozerá, no my sme ich ignorovali.
Žiadúco sme na parkete tancovali. Harry využíval to, že som mala len šaty a držal ma za stehná.
Potom sme si unavení po dlhom tanci sadli. Ja som si sadla na Harryho stehná a začali sme sa bozkávať.
Bola to úžasná oslava.
Strašne ma už boleli nohy.. snažila som sa to stále ignorovať, no už by som to asi v nich nevydržala.
,,Ty, tvoje šaty a opätky..si tak sexy," šepkal a začal mi bozkávať znova krk.
,,Harry," hovorila som medzi bozkami, ,,idem sa prezuť, hneď som tu,"
,,Nechoď," hral sa mi s vlasmi. Hovorili sme potichu. Jeho chladný dych som cítila na krku, ktorý mi začal jemne bozkávať.
,,Hneď som tu," šepla som. Aj cez hlasnú hubu (práve hral Maclemore) sme sa počuli.
Harryho košela bola skoro rozopnutá a vytrčali mu tetovania. Tiež bol moc sexy.
Postavila som sa a v opätkoch, som prešla cez miestnosť a smerovala som von. Všimla som si pár pohľadov, ktoré smerovali mojím smerom, keď som kráčala miestnosťou von.
Prešla som cez chodbu, okolo recepcie a šla som k výťahu.
Pohmkavala som si pesníčku a čakala som na výťah.
,,Počkajte!!!" kričal za mnou hlas, keď už som bola vo výťahu a zavierali sa dvere.
Chytila som ich.
Dnu vošiel chlapec. Bol mi známy.
,,Zase sa stretávame?" zasmial sa. Pozrela som sa na neho. Tommy. Ten s pri bazéna a s ktorým som sa stretla aj s jeho sestrou na chodbe.
,,Dobrá oslava," žmurkol na mňa. Hmm asi tam Louis pozval všetkých mladých z hotela.
,,Díky," usmiala som sa.
Stál rovno oproti mne. Bol dosť blízko. Nastalo trápne ticho.
Odrazu celý výťah zastal a niečo silno zaškrýpalo.
Svetlá sa zhasli, potom zapli, blikli no našťastie už normálne svietili.
,,O môj bože!" skríkla som.
My sme sa zasekli. Toto nie. Byť zaseknutá vo výťahu, v hoteli, s cudzím chlapcom nie je nič príjemné.
,,Vyzeráš sexy," usmial sa na mňa. Sme zaseknutý vo výťahu a on mi povie že som sexy?! To myslite vážne?!!!!
,,Čo??!" povedala som nervózne.
Prečo som sa len išla prezuť..teraz som mohla byť na oslave.. s Harrym a ostatnými.
,,Neboj sa, oni to opravia zachvíľku a výťah pôjde,"podišiel ku mne bližšie.
Z úst som mu cítila alkohol. Ja som moc nepila.. možno tri poháriky. Ale on pil značne viac, cítila som to.
Odstúpila som od neho ďalej. Nie že by som sa ho bála to nie, len som mala divný pocit.
Vytiahla som si mobil a šla som vyťukať sms Harrymu. Bude to stáť asi veľa, pretože sme na Havaji (on samozrejme tiez), ale je mi to jedno.
,,Harry, zavolaj niekoho, som zaseknutá vo výťahu s cudzím chlapcom, tým Tommym, ved vieš :/ Prosím, chcem byť pri tebe :(( "
Nicki (s tym psom Candy) :

Harry:

-Táák po dlhej dobe tu je znova časť. Dúfam, že sa Vám páči, hh :D :) Prosím potešia ma komentáre s názorom :) V blízkej dobe dám novú :)
-Nicki (blogger)
Stískala som Harryho ľavú ruku. Bola som trošku nervózna.
,,Zlatko, veď to je len oslava," pošepkal mi do ucha a usmial sa na mňa. Potom som objala Louisa, poďakovala mu za to, že to väčšinou zorganizoval on a aj s ním sme potom všetci vstúpili dnu.
Skoro ma prekotilo!!!
Celá miestnosť bola preplnená ľudmi, ktorých som asi nikdy v živote nevidela. Na stoloch boli samé koláčiky, jedno-hubky, ovocie, pudingy, slané jedlá a všelijaké maličké "dortíky". V strede miestnosti bola veľká ružovo - biela torta a na nej marcipánové "17" .. môj vek :) bola krásna. Okolo nej boli samé ruže a všeličo.
Celá miestnosť ako keby voňala po vanilke a ružiach.. tú vôňu milujem.
Po kútoch boli samé krásne kvetiny. Na boku bol veľký stôl s nejakým prichystaným jedlom.. pravdepodobne naša večera.
Skoro som sa neudržala na podpätkoch.. dojalo ma to.
,,Ach t-to to ste nemuseli," koktala som a do očí sa mi hrnuli slzy.
,,Museli!" objavila sa za mnou vysmiata Perrie, ktorá mala na sebe krásne modré šaty a vedľa nej bol Zayn.
Vyobjímala ma a začala mi gratulovať.
,,Mimochodom krásne šaty," usmiala sa na mňa a do rúk mi podala krabičku "Pandora" keď som ju otvorila, ligotal sa v nej nádherný strieborný náramok. Bola to drahá značka, nemuseli mi nič dávať.
Nechápem ako to stihli ísť kúpiť.. veď o 7 sme šli všetci sa prichystať do izieb, že by za tie dve hodinky, behli do mesta niečo kupiť ? :)
,,Ach Perrie, Zayn..to ste nemuseli, naozaj," usmiala som sa cez slzy a znova som ju objala.
Zaklipkala na mňa jej veľkými mihalnicami a usmiala sa.
Potom ma silno vyobjímal Zayn. Boli spolu krásny..vyzerali tak šťastne.
Potom sa vystriedali s Liamom.
,,Všetko najlepšie ti naša sedemnástka," mrkol na mňa Liam a tiež ma objímal. Bol taký silný. Ked ma objímal zodvihol ma a zatočil mnou, čo som nečakala. Bolo to milé.
,,Hej to som chcel robiť ja!!" nadurdil sa Harry. Možno trošku zase žiarlil.
,,Prepáč Hazza," zasmial sa Liam a položil ma na zem.
Podal mi jednu zabalenú krabičku. Ešte som si ju neotvorila, to nechám až na potom.
Milo som zaďakovala a po Liamovi mi šiel gratulovať Niall.
,,Všetko najlepšie, buď hlavne štastná," povedal smutným hlasom Niall, keď mi blahoželal.
,,Ach Niall," povedala som smutne a silno som ho objala.
Hlavu si dal za môj krk. Teraz som bola vysoká ako on, lebo som mala opätky.
,,Vieš že ťa mám rada," povedala som mi potichu, tak aby to počul len on.
,,Aj ja teba, ale ja inak," povedal znova smutne a pozrel sa na mňa.
Bol taký pekný.
Jeho blonďavé vlasy mal dané do hora a viac mu vynikali jeho krásne oči.
Keď povedal tú vetu, zase som mala zvláštny pocit. Povedal mi to už veľakrát.. či už to bolo v Berlíne v hoteli, kde som bola za Harrym alebo vtedy u Nialla. A vždy to bolelo ešte viac.
Silno som ho objímala bezeslova.
Zase sa mi do očí nahrnuli slzy.
,,A ehm, nič tu pre teba nemám, tak tu máš aspoň toto," chabo sa usmial a jedným prstom mi utrel slzu.
Harry čo stál za mnou si začal pískať a hmkať. Preboha dúfam, že na Nialla nežiarli.
Popravila som si ružové šaty a vlasy.
Podal mi taštičku. Bola dosť ťažká.
,,Aspoň? Ved tam je hádam neviem čo! Nemusel si mi nič dávať! Už si, ale nerob starosti," usmiala som sa na neho.
Ešte som sa ale do nej nepozrela, aj to si nechám na potom.
,,Mimochodom, dnes vyzeráš krásne, ako vždy," pošepkal mi a usmial sa. Konečne normálny, pekný úsmev.
,,A taaak teraz sme na rade my!!" podišiel ku mne Louis s El.
Spevavým hlasom mi začal vravieť"Všetko najlepšie" a potom ma obaja začali objímať.
,,Hodia sa ti tie šaty," usmiala sa na mňa Eleanor.
,,Ďakujem ti za ne," úsmev som jej opätovala.
,,Ja som mu vravela, že som ti už darček (tie šaty) dala, ale on nie a nie," smiala sa El.
Louis sa na chvíľku vytratil, a po pár sekundách sa objavil s taštičkou z ktorej vytiahol tričko s nápisom "I'm sexy bitch. I'm fuck*** good in bed, too" začala som sa smiať. A po tým veľkým nápisom bolo maličkým "with Harry" :D Akože som sexy bitch a skur*** dobrá v posteli, s Harrym. :D
Nemohla som sa nesmiať. Čistý Louis.
Obliekla som si ho na šaty, dala som duckface a Louis ma odfotil. Fotku pridal hneď na instagram. Jáj ja ich mám rada.
,,Takže dobrá v posteli, hmm," zašepkal mi zvodným hlasom do ucha Harry a zaškeril sa.
,,Ty nie si normálny," smiali sa chalani na Louisovi.
Potom som si tričko vyzliekla a všetci sme si posadali za stôl kde sme šli večerať. Ostatní ľudia, ktorých mimochodom nepoznám, sa v miestnosti rozprávali a jedli zo stolov koláčiky a pod. Všetci boli elegantne oblečení.. neviem z kade ich Louis nabral. Ale boli tuším z hotela.
,,Všetko najlepšie Nicole! No Nicki!!!" postavil sa Harry, v ruke mal šampanské.
Všetci sme si štrngli, a keď sme sa už chystali pustiť do jedla, Harry prešiel cez miestnosť, ani neviem z kade si zobral mikrofón, stíšil hudbu a začal spievať jeho pesníčku "Don't Let Me Go". <3
Blížil sa ku mne a pozeral sa mi do očí.
Na sebe mal svoju bielu košeľu a pomaly ku mne kráčal. Jeho krásny hlas sa ozýval celou miestnosťou. Bolo to krásne. Mal dokonalý hlas... najkrajší.. milovala som ho.
,,Cause i'm tired of sleepin alone," dospieval poslednú slohu.
Stál pri mne a hľadel mi rovno do očí. Jeho zelené oči boli plné lásky a úprimnosti.
Bolo to krásne...dojalo ma to tak ako nič pred tým. Rozplakala som sa a vrhla som sa na ňho.
,,Ja ťa tak milujem..bolo to krásne," hovorila som cez slzy.
,,Aj ja teba najviac na svete," silno ma stískal ako keby ma nechcel už nikdy pustiť. Všetci začali tlieskať a pískať. Bolo to milé.
Potom ma vášnivo pobozkal. Každý náš bozk bol vždy úžasný, ale mám pocit, že tento bol (ak sa to tak dá vôbec nazvať) najkrajší, najlepší a najvášnivejší... bol proste najsilnejší.
Po dlhom bozku, sme sa naspať posadili a šli sme už všetci jesť. Este pred tým som sa upravila v malom zrkadielku, asi som bola trošku rozmazaná.
Stôl bol plný samých dobrých jedál, bol ozdobený ružovými ružami a sviečkami.
Vedľa mňa sedel napravo Harry, z druhej strany Eleanor a potom vedľa nej Louis. Predo mnou sedel Niall a vedľa neho Zayn s Perrie a Liam. Potom tam sedel jeden náš ochrankár a ten lekár. Ostatní ľudia, čo boli na tejto oslave, jedli a pili po celej miestnosti a rozprávali sa.
Keď sme všetci dojedli išla som krájať tortu. Všetci si to fotili. Rozprávali sme sa a smiali. Cítila som sa trošku trápne, vsetci na mňa hľadeli, ale tá torta a aj všetko bolo krásne a chutila vážne skvele! Presne takú chuť milujem!
Určite to pomáhal vyberať Harry.
Potom som si otvorila tie darčeky. Od Louisa som mala to tričko s tým nápisom hh, od El tie krásne šaty, co mi dala a mám ich na sebe. Od Perrie a Zayna ten náramok z Pandory. Od Liama som dostala obraz na ktorom som bola ja s Harrym. Bolo to krásne.
A od Nialla som dostala čapicu Obey, bolo to veľmi milé a náhrdelník. Nečakal som to.. musel byť strašne drahý. A že "má zatiaľ len to" ty kks.. Bolo to krásne.
Ešte raz som všetkým zaďakovala a vyobjímala ich.
,,Neboj sa v Londýne ťa čaká niečo veľké," objal ma Harry. Vážne by mi stačili tie ruže a tie raňajky čo som dnes mala. :) A aj tá pieseň..krása.
Harry trošku žiarlil, keď mi ten náhrdelník Niall dával na krk, ale bral to kamarátsky.
Každý sme spapali svoj kúsok torty a potom sa oslava poriadne rozbehla!!
Jedli sme, pili a tancovali!! Bolo tam veľa mladých ľudí z hotela. Zoznámila som sa tu napríklad s jednými američankami Flory, Candy a Amy mali 20 a boli z Chicaga.
Potom ešte aj s Johnym z Walesu a jeho priateľkou Kim.
Potom tam bolo ešte veľa iných ľudí, ale tých som si moc nevšímala. A bol tam aj ten Tommy. Občas sa nám stretli pohľady, ale väčšinou som bola s Harrym, chalanmi a s Perrie a El.
Okolo polnoci sa párty začala rýchlo stupňovať. Všetci už boli mierne v náladičke, hlavne kvôli alkoholu. Mala som len 17, ale tiež som trošku pila.
Tancovala som skoro zo všetkými. S babami sme sa zase spolu fotili a popíjali šampanské. Pridali sa k nášmu stolu aj Candy, Amy a i. boli milé.
Tá Candy tam mala takého čierneho psíka, volal sa Charlie, čo bol väčšinou bokom, no bol strašne zlatý. Spravila som si s ním aj nejaké fotky. :)
Potom keď hudba začala hrať iný štýl, baby išli každá k niekomu a ja som sa započúvala ho pesníčky.
Začala som sa hýbať v rytme hudby. Ignorovala som veľké opätky a úzke šaty. Možno som teraz tancovala divne a tak štetkovsky, ale bolo mi to jedno.
Harry sa na mňa pri mojich pohyboch pozeral ako na neviem čo. Jeho iskričky v očiach a úškrn pri mojich pohyboch ho prinútili vstať a pridať sa ku mne.
Začali sme spolu opäť tancovať.
Nebol to taký obyčajný tanec, ako pred tým. Obaja sme sa hýbali podľa hudby, Harry ma začal jemne obchytkávať a bozkávať na krku no bolo mi to jedno, ved to je oslava.
Niall tancoval s tou Flory, možno z toho niečo bude, budem rada.
Perrie a Zayn stáli pri stole s cupcakeami a popíjali a smiali sa. El a Louis spolu tiež tancovali. Liam tiež, a nie sám.. s nejakým dievčaťom.
Bolo mi jedno ako sme tancovali. Naše pulzujúce telá boli pri sebe natlačené a rýchlo sme dýchali.
Všimla som si ako sa a nás pár ľudí pozerá, no my sme ich ignorovali.
Žiadúco sme na parkete tancovali. Harry využíval to, že som mala len šaty a držal ma za stehná.
Potom sme si unavení po dlhom tanci sadli. Ja som si sadla na Harryho stehná a začali sme sa bozkávať.
Bola to úžasná oslava.
Strašne ma už boleli nohy.. snažila som sa to stále ignorovať, no už by som to asi v nich nevydržala.
,,Ty, tvoje šaty a opätky..si tak sexy," šepkal a začal mi bozkávať znova krk.
,,Harry," hovorila som medzi bozkami, ,,idem sa prezuť, hneď som tu,"
,,Nechoď," hral sa mi s vlasmi. Hovorili sme potichu. Jeho chladný dych som cítila na krku, ktorý mi začal jemne bozkávať.
,,Hneď som tu," šepla som. Aj cez hlasnú hubu (práve hral Maclemore) sme sa počuli.
Harryho košela bola skoro rozopnutá a vytrčali mu tetovania. Tiež bol moc sexy.
Postavila som sa a v opätkoch, som prešla cez miestnosť a smerovala som von. Všimla som si pár pohľadov, ktoré smerovali mojím smerom, keď som kráčala miestnosťou von.
Prešla som cez chodbu, okolo recepcie a šla som k výťahu.
Pohmkavala som si pesníčku a čakala som na výťah.
,,Počkajte!!!" kričal za mnou hlas, keď už som bola vo výťahu a zavierali sa dvere.
Chytila som ich.
Dnu vošiel chlapec. Bol mi známy.
,,Zase sa stretávame?" zasmial sa. Pozrela som sa na neho. Tommy. Ten s pri bazéna a s ktorým som sa stretla aj s jeho sestrou na chodbe.
,,Dobrá oslava," žmurkol na mňa. Hmm asi tam Louis pozval všetkých mladých z hotela.
,,Díky," usmiala som sa.
Stál rovno oproti mne. Bol dosť blízko. Nastalo trápne ticho.
Odrazu celý výťah zastal a niečo silno zaškrýpalo.
Svetlá sa zhasli, potom zapli, blikli no našťastie už normálne svietili.
,,O môj bože!" skríkla som.
My sme sa zasekli. Toto nie. Byť zaseknutá vo výťahu, v hoteli, s cudzím chlapcom nie je nič príjemné.
,,Vyzeráš sexy," usmial sa na mňa. Sme zaseknutý vo výťahu a on mi povie že som sexy?! To myslite vážne?!!!!
,,Čo??!" povedala som nervózne.
Prečo som sa len išla prezuť..teraz som mohla byť na oslave.. s Harrym a ostatnými.
,,Neboj sa, oni to opravia zachvíľku a výťah pôjde,"podišiel ku mne bližšie.
Z úst som mu cítila alkohol. Ja som moc nepila.. možno tri poháriky. Ale on pil značne viac, cítila som to.
Odstúpila som od neho ďalej. Nie že by som sa ho bála to nie, len som mala divný pocit.
Vytiahla som si mobil a šla som vyťukať sms Harrymu. Bude to stáť asi veľa, pretože sme na Havaji (on samozrejme tiez), ale je mi to jedno.
,,Harry, zavolaj niekoho, som zaseknutá vo výťahu s cudzím chlapcom, tým Tommym, ved vieš :/ Prosím, chcem byť pri tebe :(( "
Nicki (s tym psom Candy) :
Harry:
-Táák po dlhej dobe tu je znova časť. Dúfam, že sa Vám páči, hh :D :) Prosím potešia ma komentáre s názorom :) V blízkej dobe dám novú :)
-Nicki (blogger)
Tááák a teraz tam nabehne Harold a bude to vzrúšo!! :DDDDDDDDDDDDDDD Je to dokonalé ♥♥
OdpovedaťOdstrániťharry podla mna len trochu vypení:DDDD a tá torta, aj ja chcem takú peknú :3 je to úžasné , dúfam že dalšiu dáš skôr ako túto -_- :D
OdpovedaťOdstrániťjúú je to naozaj skveléé :33
OdpovedaťOdstrániťSkvelé super :)
OdpovedaťOdstrániťteším sa na ďalšiu, ktorá bude dúfam čoskoro :))
Waouw:D som strašne zvedavá na ďalšiu časť a na harryho reakciu:D
OdpovedaťOdstrániť(ps: http://fake-smile-and-laugh.blogspot.sk/ <- môj blog, je tam 1. časť príbehu, dúfam, že zanecháš svoj názor v komentári.:)
dufam že ho Harry nezabije -_-
OdpovedaťOdstrániť