pondelok 17. júna 2013

#41. One Way or Another

Ďakujem Vám za milé komentáre :))
 Snažím sa pridávať častejšie.. možno bude v tejto časti niečo nové, nechajte sa prekvapiť hhh :D 

-

Prebehla som cez prázdne chodby nášho hotela.
,,Čo sa stalo?" spýtal sa ma Harry, ktorý bol opretý o rám dverí nášho apartmánu. Stále stál na chodbe, keď ma zbadal, spustil oči z mobilu.
,,Nič prečo?" spýtala som sa ho trošku podráždene..  zase som sa úžasne "porozprávala" s Niallom, neviem či to mám Harrymu povedať, ale teraz na to náladu nemám. 
Nerada mu tajím vela vecí.. či už to je to,  že som vtedy, keď som ho videla s Melanie ako ho oklamala (na čo nechcem spomínať) utiekla preč a ostala som u Nialla a tam mi doslova vyznal lásku a pobozkal ma.. Ale to všetko on. Ja k nemu žiaden vzťah nemám, akurát tak kamarátsky, mám ho skutočne rada.
Otvorila som kartou dvere do našej izby.
,,Je ti niečo," klesol hlasom Harry a zozadu ma objal. Zavreli sme sa sebou dvere.
,,To nič," povedala som chystajúc sa zmeniť tému.
,,Ale ja to chcem vedieť Nicki,... pár sekúnd pred tebou prebehol chodbou nasratý Niall, čo u neho nie je moc časté.. a potom o pár sekúnd zase ty, tiež s nahnevaným výrazom, " otočil si ma k sebe a hľadel mi do očí.
 Achhh to neznášam.. má také krásne zelené oči, ktorým sa vôbec nedá takto klamať, robí mi to naschvál!
,,Proste sme sa trochu pohádali, ale o nič nejde, naozaj som ok," otočila som sa a smerovala som rovno do kúpeľky, kde som sa hneď zamkla.. nemám chuť mu klamať. Snažil sa ma zastaviť no nestihol to.
,,Nicki," povedal hlas cez drevené dvere kúpeľky. 
,,Harry ja," klesol mi hlas.. nevedela som čo mu mám povedať.
Dala som si len rýchlu sprchu, urobila si hygienu, už jesť nebudem.. ved sme všetci jedli v meste v tej reštike.
Zmyla makeup a obliekla som si dalšiu, novú nočnú košielku, ktorú som si tiež kúpila pred včerom vo Victoria's Secret s Eleanor.
Vlasy som si len prečesala a rozpustila na ramená.
Sprcha mi trošku prevetrala všetky myšlienky, tak som už nebola taká nervózna ohľadne môjho posledného "rozhovoru" s Niallom.
Keď som vyšla von, Harry ležal na posteli, na sebe mal len boxerky (jeho zvyčajný spací "úbor" v ktorom bol nesmierne sexy, hh) a sledoval niečo na plazme, čo nám visela na stene, oproti veľkej posteli. Proste dokonalý apartmán a som tu s ním..
Z mini chladničky, čo sme mali na izbe, som si vytiahla  plechovku Sprite a ľahla som si vedľa Harryho.
Jeho košela čo mal na večery, a v meste bola hodená cez otvorený kufor na zemi. Rifle tiež..ach Harry.
Jednou rukou mal podopretú hlavu, a pozrel sa mi zase do očí.
Vlasy mu padali do očí, no nevšímal si to.
,,Takže všetko ok?" spýtal sa znovu. Prstom som mu prešla po nahej hrudi. Pri dotyku mojich prstoch sa jemne zachvel.
Telo mu osvetlovali len zábery z telky a lampy z pláže, pretože sme mali inak v izbe úplnú tmu, ved bolo aj dosť hodín.. z mesta s chalanmi a všetkými sme došli sem do rezortu, okolo polnoci, čiže teraz bolo niečo pred 1 hodinou ráno.
Odpila som si z plechovky a položila som ju na malý nočný stolík, pri posteli.
V izbe bolo dosť teplo, vôbec sme sa nezakrývali. 
,,Ano, len v poslednej dobe, si moc nerozumieme s Niallom, ...neviem čím to je," trošku som zaklamala a odvrátila som pohľad.
Najskôr na mňa starostlivo hľadel, chcel sa niečo spýtať, no zamlačal sa.
Harry sa začal venovať bozkávaniu môjho krku, trošku ma to šteklilo, tak som sa začala smiať. 
Nechápal to, ale keď som ho začala štekliť, skončilo to tak, že som na ňom sedela a šteklila ho všade kde sa len dalo... no v tejto "bitke" som nevyhrala.. ostalo to tak, že sa situácia obrátila začal ma štekliť po celom tele zase on, vyhrnul mi novú košielku a smial sa, tak ako ja.
Naše smiechy a doslova bitie a šteklenie sa rozliehalo po celej izbe. 
,,To neni fér, ty si silnejší," vyplazila som mu jazyk. 
Zasmial sa, popravil si vlasy, pomaly ma prestal štekliť a jednou rukou mi šiel pod nočnú košielku.
,Milujem ťa," povedal potichu, no dosť na to, aby som to počula.
Teraz bol nado mnou on. Začali sme sa bozkávať a len sme sa maznali. Žiadne prudké pohyby, ako sme mali vo vani, ale proste jemné pohyby, plné lásky.. nakoniec sme v tuhom zovretí zaspali...



-Harryho pohľad-

Ráno, ma okolo pol 10 zobudila pesníčka od Rihanny, ktorá sa ozývala celou izbou. Nickin mobil.
Nechcel som ju budiť, tak som ju jemne položil vedľa na vankúš, kedže ležala na mojej hrudi a hľadal som jej mobil.
Vyhrabal som jej ho z kabelky, kde mala snáď milion vecí. Nechápem na čo toľko vecí potrebujú?! Zodvihol som. Volala jej mama.
,,Dobrý deň, to som ja Harry, viete Nicki ešte spí," povedal som slušne.
,,Och, ja že je už hore.. snažila som sa to vypočítať podľa toho času čo máte vy tam na Havaji," povedala milo. Prešiel som cez izbu potichu na terasu.
,,To nevadí, deje sa niečo?" spýtal som sa.
,,Ty to nevieš?! Asi ste si to ešte nehovorili..či aj ona zabudla," rozmýšlala jej mama nahlas v telefóne, ,,dnes má Nicki narodeniny!! Dnes je 4 jún!! Má sladkých 17 rokov!" hovorila nadšene.
Neveril som vlastným ušiam.. je pravda, že sme na to zabudli, s Nicki sme si práve takúto doležitú vec o narodeninách nepovedali..
,,Och, to som nevedel.. pani Haverová, potom jej zavolajte, ešte spí, ale nepovedzte jej, že som to nevedel, prosím," hovoril som jej a prechádzal som sa po mini terasy, čo bola v našom apartmáne.
Nickina mama, mi sľúbila, že jej to nepovie.  Potom som jej ešte hovoril chvíľku ako je nám na dovolenke, lebo sa zaujímala. 
Takže moja Nicki má dnes už 17 rokov!! Och 4 jún..to si zapamätám.
Z malej terasy som mal krásny výhľad na slnko, ktoré už bolo vysoko na oblohe, krásne ráno.
Keď som vyšiel z terasy, Nicki ešte sladko spala... mal som čas na vymyslenie plánu.. ach nič pre nu nemám.
Dal som si krátku sprchu, urobil si hygienu a podobne a na seba som si dal len krátke nohavice a tričko s nápisom Hipsta Please, už som ho dlho nemal..
Chcel som ísť dolu do reštaurácie, čo patrí rezortu a doniesť jej nejaké krásne raňajky. 
Potichu som vyšiel z našej izby, tak aby som ju nezobudil.
,,Kam sa tak náhliš?" stretol som sa na chodbe s Louisom a Eleanor, šli pravdepodobne na raňajky.
,,Nicki má dnes narodeniny! Má 17!!" povedal som im nervozne.
,,T-to fakt? Musíme ničo vymyslieť!" povedala s nadšením Eleanor.
,,Kde sú všetci?" spýtal som sa ich, keď sme všetci nastúpili do výťahu, smerujúceho dole.
,,Už sú pri bazéne. Len my s Louisom, a vy s Nicki, sme si ešte prispali," odpovedala mi El s úsmevom.
,,Ideme na raňajky a potom za všetkými pri bazén, prídete  hneď aj vy a potom naplánujeme ako oslávime Nickine narodky," povedal mi Louis a s El, ked sme vyšli z výťahu,  smerovali rovno na raňajky a potom, ako povedali, k bazénu.
Som presvedčený, že Louis to, že má Nicki dnes narodky, lebo som mu to povedal, vykecá snad každému, ale čo už, je to Louis:D 
Prešiel  som okolo recepcií a pohľad mi padol na malé butiky, čo boli, tu vo vnútri. 
Ruže!!!
Zbehol som k nim, zobral som asi najviac červených ruží, koľko som mohol, rýchlo som zaplatil a zastavil som sa v reštike, tu v hoteli a objednal som veľké palacinky s nutelou a šlahačkou a jahodami a maličký koláčik vo tvare srdiečka pre Nicki. 
,,Do 10 minút vám to prinesieme na izbu, pán Styles," povedal mi milý pán za pultom. Aspoň jedna z výhod byť takýto Harry Styles z 1D, hhh.
Poďakoval som sa mu, s ružami v rukách som vyšiel hore do izby za Nicki. Pomaly som otvoril dvere. Prázdna postel.. super je už hore.
Vyšla z kúpeľky, z čiernych úzkych letných šiat jej vytrčali plavky, tmavé vlasy mala rozpustené a nechápavo na mňa hľadela. Nebola namaľovaná, no bola pekná ..nie..ona bola krásna.
,,Počkaať," povedala zvnonivým hlasom a podišla cez izbu ku mne. Nahodil som veľký úsmev so slovami: 
,,Všetko najlepšieeeeeee lássska!" a podal som jej ruže.
Bola taká zaskočená, že sa od radosti rozplakala.. ach ja ju tak ľúbim.
,,Sú krásne.. ach, Harry, ja ..ja neviem," koktala a popritom vzlykala.
Ruže položila na postel, a začala ma objímať. 
Zodvihol som ju zo zeme a zatočil som s ňou. Bola taká maličká a lahučká.
,,Ja ja som aj zabudla, že mám dnes už 17 rokov.." povedala mi.
Usmial som sa na ňu.
V tom niekto zaklopal a doniesol nám tie palacinky s tým všetkým čo som si obiednal.
,,Och Harry..ja nemám slov," hovorila celá nadšená.
Spapali sme spolu raňajky, Nicki si dala ruže do vázy, čo bola niekde v izbe a bola celá natešená a stále ma objímala a ďakovala mi.
,,Ja ťa taaak milujem Harold," usmiala sa na mňa. 
Jej ruky sa hrali s mojimi vlasmi.. sadla si mi na kolená a začala ma bozkávať. Miloval som to.
Spapala aj svoj malý narodeninový koláčik v tvare srdca. Z každej tejto maličkosti..či už sú to tie ruže, alebo toto jedlo sa nesmierne tešila.. a ja s ňou. :)
Po našom nekonečne dlhom narodeninovom bozku, sme trochu upratali izbu, Nicki som odfotil s ružami a hneď to pridala na Instagram a Twitter, tešila sa z toho.
Ja som sa potom prezliekol do plaviek, a keďže sme už jedli raňajky, tu na izbe, šli sme rovno pri bazén za ostatnými.
Prešli sme popri bazéne a hľadali sme pohľadmi chalanov. Žiadne fans nás nezastavili, rešpektovali asi, že aj ja mám dovolenku:) tak sa len skúmavo prizerali..
Keď sme ich konečne našli, chalani a baby sedeli rozvalení a zaberali hádam 5 lehátok a ako inak.. robili hluk.


-Nicki pohľad- 

,,AA naša čerstvá sedemnástka!" privítal ma Zayn a Perrie, čo ležali na lehátku a čítali časopisy. 
Ach určite im to Harry povedal. On ma tak potešil!! Ja som to vôbec nečakala, a aj som na to zabudla.. chápete na vlastné narodeniny..
Harry sa na mňa stále usmieval. Bol taký zlatý, jajaj.
Vyzliekla som si čierne šaty, plážovú tašku som hodila na lehátko pri El, a potom mi už všetci až od Zayna s Perrie po Nialla (čo som bola prekvapená), dokonca aj naši ochrankári mi zablahoželali. Bola som milo prekvapená, ale nadšená.
Boli takí milí. Všetci ma vyobjímali a boškávali. Harrymu to nevadilo, chápal to, že mám narodeniny. Aj ked vždy keď ma niekto pobozkal na líco, si odkašlal, ale myslím, že to robil naschvál, hh.
Harry sa potom rozvalil na voľné lehátko, vedľa Liama a o niečom sa aj spolu s Lousiom začali rozprávať.
,,Teš sa na večer, bude party hard!!!" povedal nahlas Louis, práve vtedy keď som sa išla skočiť do bazéna. 
,,Č-čo bude? Tu?" spýtala som sa prekvapivo. Trošku som sa pošmykla, pretože jeden chlapec prešiel rýchlo okolo mňa, tak som sa pošmykla na mokrej zemi a nešikovne som padla do bazéna.
,,Och ste v poriadku?" spýtal sa  chlapec nado mnou keď som sa vynorila. Ou wow, bol faakt pekný..a tá opalená,  vypracovaná postava..
Och nie, nie, Nicki, nič také..ja mám Harryho, rýchlo som myslela. 
Keď som vychádzala z vody, milo sa mi snažil pomôcť a podal mi ruku. Mal taký šarm.
Tuším to bol ten chlapec, či vtedy utekal a doslova mi napomohol k tomuto pádu do vody.
Milo a ospravedlňujúco sa na mňa usmieval, keď som vystupovala z vody a stále mi podával ruku.
,,Inak ja som Tommy," povedal milo, započula som v jeho hlase anglický prízvuk, že by naozaj Anglicko? Už už som sa ho chytila, keď mi pomáhal vyliesť von, no niekto ho odsunul preč.
,,Ja jej pomôžem," povedal podráždený známy hlas, ked ho odo mňa odsunul a podal mi ruku. Harry.



Nicki s ružami od Harryho :3 :
roses | via Facebook



Harry:
Hipsta please



-Ďakujem ešte raz, že čítate časti :) A aj za komentáre :) V blízkej dobre pridám novú časť :), dúfam že sa táto páči, hh :D Prosíím dajte koment :( :))
-Nicki (blogger)















7 komentárov:

  1. jááj kebyže aj ja dostanem také ruže , awww :* <3

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Jej pekné :)ale žiadny Tommy veď ona ma Harryho !! :D

    OdpovedaťOdstrániť
  3. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw <3

    OdpovedaťOdstrániť
  4. aj ja chcem také ruže:( ja som si myslela že bude mať apsoň 19 a oba že 17 :DDD nevadí ....daj dalšiu

    OdpovedaťOdstrániť
  5. jéé :D konečne menšia zápletka :D je to super :)

    OdpovedaťOdstrániť