utorok 11. júna 2013

#40. One Way or Another

Waaaa už 40. časť!!! 
Som rada, že môj príbeh čítate a vždy ma potešíte komentármi :))
Ďakujem Vám.. časti sa budem snažiť pridávať častejšie, aj keď na to moc čas nemám :) Ale posnažím sa..:)

-

Vyšli sme s Harrym z nášho apartmánu a prešli sme po dlhej chodbe. Popravila som si čierne úzke šaty a slušne sme zaklopali na dvere Zaynovej a Perrie izby.
,,No konečne!" otvoril nám dvere Louis, vedľa ktorého stál  tiež v čiernom tielku Zayn.
Zaynov apartmán bol veľký asi ako náš a aj tak podobne vyzeral.
Eleanor sedela vedľa Perrie na posteli a niečo pozerali na iPade. Liam a Niall spolu niečo rozoberali na menšom gauči pri veľkom okne. Všetci boli celkom slušne oblečení.
,,No ideme?" spýtal sa Harry, ktorý mi stále držal ruku. 
,,Môžeme, ..sekundičku," postavil sa z gauča Liam, ktorý mal na sebe biele tielko a rifle. Nikdy som si ani nevšimla, že má takú dobrú postavu, ba ani pri bazéne.. jeho veľké bicepsy mu vytrčali z tielka.  Ou.
Liam sa postavil pri Zayna a Louisa.
,,Ah..ako ste sa," premeral si ma pohľadom Zayn, čo keď nás zbadal sa hneď svojimi bielymi zubami na nás usmieval, ,,nahodili!" usmial sa nakoniec.
Nie som moc rada, keď si ma ľudia premeriavajú.
,,Jéééj, máš krásne šaty!" spozorneli El s Perrie, vypli iPad a šli za mnou. Hneď sa ma pýtali z kade ich mám a pod. El mala na sebe krásnu košelu a kvetinkové kraťase a topánky na platforme, Perrie mala šaty s čipkou. Obe boli krásne. 
Tiež mali silnejší makeup tak ako ja, ale hodil sa im.
,,Čo si taká vyškerená?" podpichla ma Perrie.
Spomenula som si na nedávnu "rýchlovku" v sprche, tak som sa len usmiala. Dúfala, som že sa nečervenám. 
,,Ale nič," zasmiala som sa.
Harry, Louis, Zayn a Liam šli na gauč pri Nialla a ešte niečo preberali.
Chvíľku sme sa s babami rozprávali, ale keď sme už skoro vyrazili, do apartmánu vtrhol Harryho lekár, ktorý mu všetko rýchlo skontroloval a so všetkými (aj s ochrankármi) sme šli autom, čo sme si požičali na recepcii hotela, do centra Honolulu.
,,Kde mám zaparkovať?" spýtal sa nás Louis, ktorý šoféroval. Všetci sme boli natlačení (v celkom velkom) aute.
Ja som musela sedieť, Harrymu na kolenách, aby sme sa zmestili. No Harrymu, to ako inak nevadilo, doslova bol rád, že to tak bolo, keďže som mala krátke šaty, moc pohodlne som sa necítila, ale čo už.
,,Blbá otázka. Nikdy sme tu neboli. Ale hmm daj to pri ten bar, tam kde sú tí ľudia.." ukazoval mu zo zadu Zayn, na húf ľudí pri jednom osvetlenom pube. 
Louis tam teda zaparkoval a všetci sme vystúpili. Najprv sme sa šli prejsť ulicami, čo boli blízko. 
Všade bola živá hudba, ako keby leto už dávno začalo (a to bol máj).
,,Je tu krásne," pošepkala som Harrymu, ktorý mi s úsmevom prikývol.
Ulice Honolulu, aspoň to centro, kde sme práve teraz všetci boli a prechádzali sme sa tu bolo krásne. 
V diaľke som videla ligotajúce sa svetlá mrakodrapov a rôznych domov.
Občas som zahliadla nejakého fotografa, no všetci sme ich ignorovali.
Ochrankári, čo boli s chalanmi, šli "pochodom-vchod" za nami.
Perrie sa zase nadchýňala každým malým butikom s bižutériou či suvenírmi a so Zaynom stáli pri každom. Ale boli spolu podarení, kúpili si spoločné náramky, čo bolo veľmi milé.
Pred nami kráčali Louis s El, ktorý zase obdivovali krásne palmy a kvety čo boli výrazne aj teraz v noci. Louis sa na El stále pozeral, vyzerali naozaj šťastne. Obaja.
Len Liam a Niall tu boli sami.. Liamova frajerka Danielle, s ktorou som bola raz, mi prišla dosť nesympatická, ale keď sa ľúbia budiš. Mohla si ale aspoň nájsť čas s ním byť..
A Niall, hmm Niall je stále sám. Je mi ho ľúto..stále ma ku mne taký neutrálny postoj, od nášho posledného rozhovoru, ešte v Berlíne, keď sme boli v hoteli (Harry mal tú nehodu) a ked mi zase povedal že ma ľúbi..
Prechádzali sme okolo samých pubov, butikov a stánkov, no boli tu aj vážne čarovné miesta.
,,Jééj," vydala som nadšene zo seba, keď ma Harry zo zadu objal a za vlasy mi dal kúsok z jednej fialovej kvetinky. 
,,Krajšia už ani nemôžeš byť..,"povedal mi zvodným hlasom, otočil sa ku mne a pobozkal ma. Pouličné lampy zvýrazňovali jeho tetovania pod bielou košelou a kučeravé vlasy sa mu vlnili pod jemným vánkom vetra. Cítila som sol a doslova tú voňu piesku, čo šla z pláže. Milujem dovolenky.
Naše prsty sa stále spolu preplietali a "hrali" a my sme si užívali vzájomné bozky.
,,Nešuchcite sa!" prerušil nás Louis. My sme sa len zasmiali a pokračovali sme za nimi v prechádzke.

,,Poďme si sem sadnúť!" ukázala na krásnu malú reštauráciu El. Reštaurácia vyzerala útulne a všade boli samé ružové kvety. Síce už mohlo byť tak pol 10 večer, ale svetlá, čo boli zavesné hore pri kvetinkách, krásnu reštauráciu zosvetlovali.
8f68b8de8d7d11e18bb812313804a181_7_large

,,Dobrý nápad, som už dosť hladný, ved sme neboli ani na večeri v hoteli.." povedal nabudene Niall a hneď sa rozutekal k stolu, kde sa zmestíme všetci.
,,Čo si dáš, Harry?" spýtala som sa ho, keď sme si všetci čítali jedálny lístok.
,,Asi pizzu..a ty zlatkoo?" pozrel na mňa veľkými očami, spoza menu.
,,Hmm neviem či si mám dať špageti, alebo tiež pizzu," rozmýšlala som.
,,Čo to bude?" objavila sa pri stole, kde sme všetci hľadeli do menu, čašníčka. 
Čašníčka mala na sebe priliehavé biele tielko s nápisom reštaurácie na nej a veľký, skutočne veľký výstrih.
Keď zbadala, kto tam sedí.. mierne znervoznela.
,,Ja si dám," behali očami po menu Louis, ,,hmm asi tacos!" dopovedal a usmial sa na časníčku. Pohľad mu, ale padol aj do jej hlbokého výstrihu.
,,Eghm, eghm," získala pozornosť Eleanor, ktorá si to tiež všimla, ,,ja si dám bolognese spagety," dokončila a otočila si k sebe Louisa a dala mu pusu. Milé.
Obaja s Harrym sme sa pri tejto scénke zasmiali.
,,My si dáme tú ryžu s kúskami kuracieho mäsa a zeleniny," povedal jej Zayn, a pohľadom prešiel od čašníčky, rýchlo spať k Perrie.
Jej blonďavé vlasy, mala teraz rozpustené a vrteli sa jej a padali jej na holé ramená, keďže šaty mala len na ramienka.
Sedela rovno vedľa Zayna, sedeli oproti mne s Harrym.
,,Ja si dám tie kuracie stehienka s hranolčekmi a zeleninovou oblohou a k tomu ešte ak sa dá tiež jedna tortila," povedal nadšene Niall. 
,,Ja si dám len rizoto," usmial sa nesmelo Liam a zavrel menu. Všimla som si ako aj jemu pohľad behol tam kde nemal. Ach tí chalani..
,,A vy?" koktala nervózne čašníčka a pohľad hodila na mňa s Harrym.
,,My si dáme pizzu. Šunkovú s kukuricou. Tú proshuto," zavelil aj za mňa Harry. Čiže asi rozhodnuté, žiadne špagety. 
Harryho pohľad padol z menu, na čašníčku, ktorá na chalanov hádzala "hollywoodske" úsmevy a prsia jej doslova "prekypávali" z toho tielka.
,Hm," povedala som hlasnejšie a prešla som Harrymu po stehne pod stolom, keď jeho pohľad padol čašníčke do výstrihu.
Snažil som sa upútať jeho pozornosť.
Výstredná čašníčka zapísala naše objednávky, ešte sme si každý objednali nejaké drinky, a pre tým než odišla na Harryho hodila "sladký" úsmev, čo sa nedalo nevšímnúť.
Otočila som sa na druhú stranu, kde sedela El a začala som sa s ňou rozprávať.
Ak mám byť úprimná, žiarlila som.
,,Nicki?" otočil si ma naspäť k sebe Harry. Eleanor sa vedľa mňa zachechtala a šla sa rozprávať s Louisom a Niallom, čo boli pri nej.
,,Ty žiarliš, miláčik.." zasmial sa a jednou rukou mi prechádzal po ruke, ,,ale na ňu?" nadvihol oko a pozeral mi do očí.
V zelených očiach sa mu odrážali svetlá lámp. Popravila som si vlasy, čím mi kvet čo som v nich mala padol nešikovne na zem.
,,Nie," povedala som sucho a zohla som sa po padnutý ružový kvet, čo mi Harry pred chvíľkou daroval.
,,Ale áno žiarliš," povedal potichu. Svoje prsty preplietol s mojimi. 
,,Nicki, naozaj na tú čašníčku nemusíš žiarliť, vieš že ja mi-," nedokončil, pretože som mu skočila do reči. ,,Hmm ale tvoje oči majú asi radi také prsia ako má ona, však?" povedala som stále nadurdene.
,,Nicki, oh, neboj sa vieš že milujem len teba, s takou ako ona by som si nikdy a ani nikde nezačal," nesmelo sa usmial. 
Hovorili sme dosť potichu. Nechcela som sa pri stole,kde boli všetci takto s Harrym doťahovať.
,,Ale nabudúce sa nepozerajj.. nezačal.?" spýtala som sa smutne. 
,,Nie. Milujem ťa," povedal mi, daroval mi svoj kúzelný úsmev a pobozkal ma. Achhh.. on sa vždy vie z takýchto vecí vyvliecť..ale keď na neho sa nedá hnevať.
,,No čo necumlujte sa tu vy hrdličky," prerušil nás znova Louis, ale zapojil sa s takým istým názorom aj Liam. O že by malá vzbura?
V tejto maličkej reštaurácii sme sa všetci dosýta navečerali, pri čom sme sa smiali Louisovým a Zaynovým vtipom, ktoré vymýšlali za pomoci Perrie. 
Niall mal ako inak z nás najväčšiu porciu, čiže keď sme všetci dojedli museli sme ešte na neho čakať.
Jedlo aj účet nám našťastie doniesla iná čašníčka, čo som bola rada. hh
Po večeri, sme sa ďalej prechádzali ulicami Honolulu a ja s babami sme si kúpili všetky úžasné kabelky v jednom butiku! Neboli ani moc drahé, ale proste sme im nevedeli odolať. Strávili sme v tom butiku hádam polhodinu, až sme sa nakoniec rozhodli, ktorú si kúpime. Chalanov "žrali mrle" kým na nás čakali, svoj čas čo na nás čakali venovali tak, že sa rozprávali a hrali hry. Na ulici. Ked sme vyšli z butiku, práve Liam skákal na jednej nohe a hladkal sa na bruchu a podopieral sa o Harryho. Niall to celé s Louisom natáčali. 
Ach tí naši blázni.. 
Okolo nich bolo zopár ludí, čo si to točilo tiež.. No už vidím zajtra Youtube a Twitter..
Potom sme pokračovali v dlhej prechádzke pri mole, a pri tých malých butikoch a puboch a skončili sme už unavení, okolo pol 12 v noci v aute a smerovali sme rovno do rezortu, do nášho hotela.
Občas chalanov zastavili nejaké fanúšičky, a aj paparazzi, ale všetko prebehlo v poriadku. S Harrym som si spravila straaaašne veľa krásnych fotiek a aj so všetkými.
,,Ja som taká unavená... ale dnes bolo super, som rada že sme sa aj pofotili," ukazovala mi fotky z prchádzky, ale i z pláže, kde sme boli pred obedom, Perrie, vo výťahu. Bola opretá o Zaynovu hruď. S úsmevom som prikývla.
,,Aj ja," súhlasila tiež El.
Všetci sme vystúpili na 4 poschodí, lebo tam sú naše apartmány.
,,Dobrú noc, ráno sa vidíme," rozlúčili sa s nami Perrie a Zayn a odkráčali k svojej izbe. Ochrankári odišli tiež do svojich izieb.
,,Dnes bolo dobre, aj keď sme nestihli ísť sem do hotelového baru ako chcel Liam, ale čo už. Ideme spaať, ráno sa vidíme. Dobrú," povedal Louis a s El zmizli za dverami ich apartmánu.
Ďalej sme kráčali po chodbe už len s Harrym, Liamom a Niallom, ktorý mali izbu rovno pri našej.
,,Kde je karta?" spýtala som sa Harryho, keď nám nešli otvoriť dvere do apartmánu. 
,,Ach nie, zabudol som ju na recepcii, počkaj zbehnem po ňu." usmial sa.
Všimla som si, že aj Liam s Niallom majú taký istý problém.
,,Nie, ja idem, naozaj," úsmev som mu opätovala, vyzula som si opätky, trošku sa mi podlomili kolená, na čom sa Harry so slovami: ,,Drž rovnováhu láska, ved sme ani nepili," jeho smiech sa ozýval celou chodbou.
,,Môžem ísť ja," znova nárokoval ešte vysmiaty Harry a rozopínal si gombíky na bielej košeli. Alečo.. 
Išla som teda po kartu ja, zbehla som len bosá po chodbe k výťahu.
Nastúpila som dnu, a keď už sa zavierali dvere, vošiel dnu Niall. Super.
,,Tiež karta?" prelomila som strašidelné ticho, keď sme sa viezli dolu na recepciu.
Mlčal.
,,To ma chceš akože ignorovať?" spýtala som sa ho a postavila som sa pred neho.
,,Hm..." zamrmlal potichu.
Nebol o nič vyšší než ja, možno pár centimetrov.
,,Niall!" chytila som ho za rameno, keď sme obaja mierili už k recep. stolu.
,,Ty si mi nič nevysvetlila !! To je to!! Proste umieram pri pohľade na to, ako sa s Harrym bozkávate a to všetko.." povedal smutne a obrátil sa ku mne. Pozeral mi rovno do očí.
,,Ale ja ho milujem. Niall si dobrý kam-" hovorila som a klesol mi hlas. 
,,Miluješ ho. Viem," otočil sa, zobral si od recepčnej kartu. A zbehol naspať hore. Zase nič. Asi ma bude naďalej ignorovať, ale ja neviem čo mám robiť.
Zobrala som si teda svoju kartu od našej izby, počkala  som sama na výťah a šla naspať hore k Harrymu.


Nicki (nie v tú noc):




Harry:

Harry Styles <3 | via Tumblr


-Táák dufam, že sa vám časť páči. Možno je dlhšia :) Komentáre ma potešia.. v blízkej dobe dám novú.
Ďakujem Vám.
-Nicki (blogger)





5 komentárov:

  1. božéé ono je to taQ nádhernéé :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. je to vazne pekne :)) len mi je luto Liama a Nialla, liama lebo danielle na neho kasle a je to krava, a Nialla lebo sa zalubil do nespravnej osoby :( snad to nejako vyriesis, btw tato cast je hrozne krasna, tak ako aj tieto ostatne dovolenkove, su asi najkrajsie:3 zavidim nicki :33

    OdpovedaťOdstrániť
  3. uzasne, neviem sa dockat dalsiiii :3 :)**

    OdpovedaťOdstrániť